Panusta: Valorant Champions 2024

Valorant Champions on e-spordi turniiride nimekirjas, mida eSpordi fännid hindavad. See on ka üks populaarsemaid turniire e-spordi kihlvedude areenil, konkureerides esimese isiku laskuri (FPS) žanris tuntud nimedega. See kokkuvõte hõlmab kõiki olulisi üksikasju, mida selle videomängu fännid ja e-spordi kihlveohuvilised peavad Valorant Championsi kohta teadma, alates mängust endast, tšempionide populaarsusest panustajate seas ja mis kõige tähtsam, kuidas sellele panustada.

Valorandi kohtaValorantsed meistridMiks on Valorant Champions populaarne?Valorant Championsi võidumeeskonnad ja suurimad hetkedPanustamine Valorant Championsile
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Valorandi kohta

Valorantne on esimese isiku tulistamisvideomäng arvutitele (Microsoft Windows). Kuigi mängu arendus algas juba 2014. aastal, anti see ametlikult välja alles 2. juunil 2020.

Valorant, mille on välja töötanud ja välja andnud Riot Games, sama videomängude jõuallikas League of Legendsi (LoL) taga. Valorant on tõusnud järjest kõrgemale, et saada esimese isiku tulistamismängude fännide lemmikuks, konkureerides sellistega nagu Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) ja Call of Duty (COD) frantsiis. Pärast ilmumist 2020. aastal sai sellest hetke hitt. Peaaegu kaks aastat hiljem on Valoranti populaarsus tunnistajaks plahvatuslikule kasvule.

Valorantne numbrites

Statistika järgi hoidis Valorant 2021. aastal kuus umbes 12 miljonit aktiivset mängijat ning 2022. aastal kasvab see arv jätkuvalt hüppeliselt. Aastal 2022 on igal kuul olnud umbes 16 miljonit aktiivset mängijat, mis tähendab umbes 1,5 miljonit mängijat päevas. Need numbrid näitavad, et Valorant on tõepoolest olnud revolutsiooniline. Valorandi populaarsuse põhjuseks võib olla mitu põhjust.

Esiteks on Riot Gamesi valik Unreal Engine 4, mis pakub sujuvat mängukogemust suurepärase graafika ja heliga kaasahaarava mängukogemuse jaoks.

Teiseks on see, et Valorant on tasuta mängitav videomäng, mis tähendab, et FPS-mängude fännid saavad mänguasjadesse minna ilma peenraha kulutamata.

Lõpuks on Riot Games muutnud mängu ka suuremaks, lisades pidevalt uut sisu, sealhulgas uusi kangelasi (agente), kaarte, funktsioone, mängurežiime ja muid komponente.

Valorantne mäng ja eesmärgid

Lähitulevikus toimuv Valorant on taktikaline tulistamismäng, mis paneb kaks meeskonda vastamisi 5:5 taktikalises lahingus, mis nõuab individuaalset oskust ja meeskonnatööd. Mängu eesmärk sõltub mängurežiimist. Valorantil on seitse mängurežiimi: reitinguta, konkureeriv, surmajuhtum, spike Rush, eskalatsioon, replikatsioon ja lumepallivõitlus.

Valorantsed meistrid

Kuigi Valorant turniire ja võistlusi on mitu, on Valorant Champions suurim ja prestiižseim turniir. Meistrite korraldab ja korraldab Riot Games ning selle auhinnafond on 1 000 000 dollarit, mis jagatakse edetabeli alusel kõikidele meeskondadele. Erinevalt tüüpilistest eSpordi võrguturniiridest on Valorant Champions võrguühenduseta turniir.

Seni on toimunud ainult üks Valorant Champions, 2021. aasta üritus, mis peetakse 1.-12. detsembrini Saksamaal. Võistlusel osales 16 e-spordi tippmeeskonda Valoranti nimekirjadega. Mõned üritusel osalenud suured meeskonnad hõlmavad Gambit Esports, Valvurid, Team Envy, KRÜ Esports, Pilv9, Team Liquid, Acend, Meeskonna saladus, ja Fnatic, teiste hulgas.

Nii nagu mäng ise, on ka Valorant Champions suur. 2021. aasta tšempionide vaatajaskond saavutas haripunkti finaalis, kui sündmus kogus 1 089 068 vaatajat, samal ajal kui turniiri keskmine vaatajaskond oli 469 083. Huvitaval kombel oli vaadatud tundide koguarv 46 048 311.

Ajakava

Valorant tšempioni kvalifikatsioonid sõltuvad üksikute Valorant eSportsi meeskondade saavutustest nende piirkonna ringraja punktiarvestuses. Mis puutub turniiri formaati, siis see algab alagrupifaasidega, enne kui pääseb play-offi.

Kõikide märkide kohaselt peetakse Valorant Champions igal aastal, kuna 2022. aasta Valorant Champions on käimas. Teised Valorant eSport meistrivõistlused toimuvad septembris 2022. Kvalifikatsioonid juba käivad.

Miks on Valorant Champions populaarne?

Parimatele e-spordi turniiridele panustamine on tänapäeval populaarseks saanud. Ühe suurima e-spordiüritusena on Valorant Champions mängijate seas populaarne. Mitmed põhjused selgitavad, miks see mäng on üks populaarsemaid eSpordi turniire, millele panustajad panustavad.

Esiteks on tõsiasi, et Valorant Champions on Valoranti jaoks üks olulisemaid e-spordi liigasid. Turniir on Valorant eSportsi konkurentsitihedaim ja suurima auhinnafondiga. Arvestades konkurentsivõimet, ootavad Valoranti kihlveohuvilised seda alati.

Teine põhjus, miks Valorant Champions on populaarne, on see, et seal on palju matše, millele panustada, alates kvalifikatsioonist kuni finaalini. Näiteks 2022. aasta Valorant Champions algas 2022. aasta jaanuaris ja lõppeb septembris.

Valoranti kihlveoturgudel on ka palju online-ennustusi. Kuigi tegemist on suhteliselt uue mänguga, kasutavad paljud kihlveokontorid Valorant Championsi kihlveoturge, et rahuldada suurt hulka Valorant kihlveofänne.

Valorantne panustamine on samuti lihtne. Nagu an FPS mäng, sellele panustamine sarnaneb sellistele mängudele nagu Call of Duty ja Counter-Strike: Global Offensive panustamisega.

Lõpuks on peaaegu kõigil eSpordi suurturniiridel osalevatel tippmeeskondadel Valoranti nimekirjad. Seega, nüüd, mil e-spordi kihlveohuvilistel on kirg oma lemmikmeeskondade vastu, on neil võimalus neile maailmaareenil panustada.

Valorant Championsi võidumeeskonnad ja suurimad hetked

Nagu varem mainitud, on Valorant tšempione olnud ainult üks. Sellegipoolest pole võitjate osas palju käsitleda. Eelmise aasta üritus oli aga teguderohke. Siin on kokkuvõte turniiri suurimatest hetkedest.

Rühmaetapid

Alagrupi etapis oli neli gruppi, igas neli võistkonda erinevatest piirkondadest. Alagrupi mängud olid parim kolmest formaadis. Siin on, kuidas see alla läks.

  • A-rühm – esimeses matšis oli Acend vastamisi Vivo Keydiga, samas kui grupi teine matš oli lahing Team Envy vs. X10 CRIT vahel. Acend suutis võita Vivo Keydi 2:1, samas kui Team Envy purustas X10 CRIT 2:0.
  • B-grupp – teises grupis astus Sentinels vastamisi FURIA Esportsiga, samas kui KRÜ Esports ja Team Liquid võitlesid grupi teises mängus. Võitjana väljusid Team Liquid ja Sentinels, kes alistasid oma vastased vastavalt 2:0 ja 2:1.
  • C-grupp – Gambit Esports oli vastaseks Team Secret, Team Vikings aga Crazy Racooniga. Gambit Esports alistas Team Secreti 2:1. Teises matšis alistas Team Vikings Crazy Racooni 2:0.
  • D-grupp – Vision Strikers saavutas viimases grupis FULL SENSE, samal ajal kui Fnatic oli vastaseks Cloud9 Blue. Vision Strikers väljus võitjana esimeses matšis, alistades FULL SENSE 2:0, samal ajal kui Fnatic alistas Cloud9 Blue 2:1.

Veerandfinaalid

Veerandfinaalid olid teguderohked, parimad meeskonnad võitlesid pääsu eest poolfinaali.

  • 1. veerandfinaal – Acend läks vastamisi Team Secretiga ja paljude üllatuseks alistas Acend Team Secreti, võites matši 2:0.
  • 2. veerandfinaal – teine veerandfinaal oli Team Liquid vastu Cloud9 Blue. Team Liquid pääses Cloud9 Bluest mööda, alistades selle 2:0.
  • 3. veerandfinaal – Kolmandas veerandfinaalis võttis Gambit Esports vastu X10 CRIT, kus esimene suutis matši 2:1 võita.
  • Veerandfinaal 4 - Viimases veerandfinaalis mängis Fnatic KRÜ Esportsi vastu ning paljude üllatuseks langes Fnatic välja pärast 2:1 löömist.

Poolfinaalid

Sarnaselt veerandaega oli ka poolfinaalid kolmest matšist parimad ja samuti teguderohked.

  • 1. poolfinaal – Acend osutus esimeses poolfinaalis võimsaks, alistades Team Liquidi 2:0. See oli šokeeriv, sest kõik eeldasid, et Team Liquid viib selle päeva edasi.
  • 2. poolfinaal – teises poolfinaalis tulistas Gambit Esports kõiki silindreid. See kukutas KRÜ Esportsi, võites kohtumise 2:1.

2021. aasta Valorant Champions finaalid

Pärast rida matše, grupifaasist finaalini, läksid Acend ja Gambit Esports finaalis vastamisi viiest parimast duellist. Pärast õudset lahingut suutis Acend alistada Gambit Esportsi skooriga 3:2.

Acend sai 350 000 dollari suuruse auhinnaraha, Gambit Esports aga 150 000 dollarit. Hea on see, et kõik osalenud võistkonnad said midagi koju kaasa.

Panustamine Valorant Championsile

Veebipõhised e-spordi kihlvedude saidid kasutavad ära e-spordi kihlveo, sealhulgas Valorant kihlveo potentsiaali. Neile, kes panustavad Valorant Champions eSport turniiridele, on allpool toodud mõned asjad, mida peaksid teadma.

Esiteks on teada, millised on parimad meeskonnad, kellele panustada. Eelmise aasta turniirilt on praegune tšempion Acend parim meeskond, kellele panustada. Teised parimad meeskonnad, kellele panustada, on Gambit Esports, KRÜ Esports, Fnatic, Team Secret, Cloud9 Blue ja X10 CRIT.

Järgmine on Valoranti kihlveoturgudel parimate veebipõhiste eSpordi kihlveosaitide leidmine. Siin veenduge, et tunnustatud kihlvedusid reguleeriv asutus annaks saidile litsentsi. Kihlveokontoril peaksid olema ka lisad, näiteks otseülekanne, et mängijad saaksid tegevust jälgida otse kihlveosaidilt.

Kolmandaks, veenduge, et mõistate Valoranti mänguviisi ja reegleid. Samuti on oluline, et mängijad mõistaksid erinevaid saadaolevaid kihlveoturge ja nende tähendust. Siiski peavad turgudel panustajad mõistma, kuidas Valorant'i koefitsiendid töötavad. Pidage meeles, et nagu traditsioonilise panustamise puhul, mida suurem on koefitsient, seda väiksem on panuse läbimise tõenäosus ja vastupidi.

Lõpuks kasutage ära e-spordi kihlvedude boonused nagu tervitusboonused, taaslaadimisboonused ja rahatagastus, muu hulgas.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Valorant raputab turgu uute väljalasetega
2022-07-14

Valorant raputab turgu uute väljalasetega

Valorant on Riot Gamesi loodud lipulaev First-Person Shooter. Rioti ebatavaline turundusplaan, mis kasutab striimijaid, on juba püstitanud mitu Twitchi rekordit. Populaarsus on tingitud nii mängu originaalsusest kui ka Rioti ainulaadsest turundustehnikast, mis on teinud Valorantist valiku online-spordiennustuste jaoks.