Populaarseimad Halo kihlvemissaidid 2024

Kui keegi on juba varem FPS-ile panuse teinud, teab ta, mida Halo hasartmängukogemusest oodata. Enamik kihlvedude turge on keskendunud sellele, milline meeskond või üksikmängija saavutab mängu võidu. Samas võib olla ka konkreetsemaid panuseid. Näiteks võib mängur panustada kasutatavate relvade tüübile, tapmiste arvule või sellele, kas tekivad triibud.

Kuigi need mängud sõltuvad suuresti relvamängust, on kaasatud ka üsna palju strateegiat. Mängur peab kaaluma, kuidas kaart, tarvikud ja mängu eesmärgid potentsiaalset võitjat arvesse võtavad. Halo hasartmängud on tõesti mõeldud inimestele, kes ei taha, et neid piiraks ainult üks kihlvedu turg või pakkumine. Valikus on suur hulk. See tähendab, et praktikas on see pigem asjatundlike panustajate jaoks.

Kui Halo on spordiennustusrakenduses esile tõstetud, on tõenäoliselt neli peamist turutüüpi. Need on: mängu võitja, händikäpi, otsevõitja ja eripakkumiste turud. Esimene on väga otsekohene. Ülejäänud neli on keerulisemad, kuid mängurid tunnevad neid pikka aega.

Populaarseimad Halo kihlvemissaidid 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Miks on Halo populaarne?

Mängijad armastavad neid mänge, sest need pakuvad FPS-i lõbusat tegevust koos ulmekirjandusega. Need võimaldavad inimestel lennata kosmoselaevu ja tulistada tulnukate lasereid. Kui võit on saavutatud, on see väga rahuldustpakkuv. Füüsikal on ka mõnevõrra koomiksilik kvaliteet, mis on kontrastiks teiste inimeste aeglasele liikumisele mängud žanris.

Kui inimesed soovivad Halo kohta rohkem teada saada, on Internetis palju teavet. Interneti-matšid on väga populaarsed, kuid ainult uusimal riistvaral. Kui otsustate, millised professionaalsed mängijad on parimad, tuleb meeles pidada mitmeid asju.

Halo tähtsus žanrile

Seal on palju esportmänge, mis kuuluvad FPS-žanri. Tuntud näidete hulka kuuluvad Call of Duty, Rainbow Six, Battlefield, Counter-Strike ja Wolfenstein. Halo sari eristub neist tänu rõhuasetusele ulmeelementidel. Mäng ei sea eesmärgiks realismi ega püüa ajaloolisi lahinguid täpselt kujutada. Selle asemel pakub see mängijatele ja mänguritele lõbusat põgenemist.

Kunstikujunduses kasutatakse tahtlikult erksaid värve. Roosad, sinised, punased ja kuldsed toonid on tugevalt esile tõstetud. Võrreldes teiste e-spordialade tuhmimate värvipalettidega on see värskendav.

Lisaks on tegelane, mida mängija juhib, supersõdur. Nad võivad enne surma saada palju kahju. See suurendab võidumängu strateegiate hulka. Seetõttu peavad panustajad enne panuse tegemist arvesse võtma lisategureid.

Interneti kogukond

Tänu selle frantsiisi laiemale õpetusele on olemas tugev veebikogukond. See fandom ulatub aga loorežiimist kaugemale. Mitme mängijaga Halot naudivad inimesed üle kogu maailma. Seal on foorumid, kuhu mängijad saavad postitada videoid põnevatest matšidest.

Algajad saavad neid saite kasutada, et paremini mõista, kuidas mängu mängitakse. See on kasulik ka mänguritele, kes tahavad teada, mis teeb potentsiaalsest Halo meistrist. Halo veebikogukond sisaldab hulgaliselt videoid turniirimängudega. Need on oluliseks ressursiks kõigile, kes alustavad Halo kihlvedusid.

Halo mängimine võrgus

Isegi kui esimene Halo mäng välja tuli, pääsesid mängijad juurde kordusrežiimile, mis ühendas neid teistega. Algselt piirdus võrgumäng arvutitega. Kuid konsoolid andsid lõpuks juurdepääsu seda tüüpi vastetele. Online Halo sai eriti populaarseks pärast kolmanda osa väljaandmist 2007. aastal.

Peamine probleem on selles, et uute konsoolipõlvkondade väljalaskmisel kaotavad vanemad arendajate olulise toetuse. Selle tulemusena pakuvad võrgumänge ainult uusimate konsoolidega ühilduvad Halo mängud. Näiteks 2021. aastal suleti Xbox 360 mitme mängijaga serverid.

Big Halo mängijad

Kui Halo treenerite paneel sai ülesandeks valida kõigi aegade parimad mängijad, keskendusid nad nende esinemisele võistlustel. Nende otsused ei põhine Interneti-populaarsel ega nende sõlmitud sponsorlepingute arvul. Kriteerium oli see, kui hästi neil isikutel 4v4 matšides läks.

Arvesse võeti ka nende individuaalseid võite, MVPS-i tunnustusi ja üldist keskendumist. Kokkuvõttes olid esiviisikus: OGRE2, LethuL, SnakeBite, iGotUrPistola ja Royal2. Kui mängurid püüavad tulevastes Halo matšides parimaid mängijaid välja selgitada, on Interneti-hüpe kergesti häiritud. Siiski peaksid nad selle asemel kasutama samu kriteeriume kui need kohtunikud.

Kas toimub Halo maailmameistrivõistlused?

The Halo maailmameistrivõistlused toimub igal aastal. Kuusteist maailma parimat meeskonda võistlevad võimaluse nimel võita suur auhinnafond. 2022. aasta turniiril on selle raha kogusumma 2 500 000 dollarit. Interneti-spordi kihlveosaitide ja mängurite silmis on see suurim Halo-põhine sündmus.

Praegu on viis kõrgeima asetusega Halo mängijat kõik USA-st. Nende mängijasildid on: Enable, Frosty, Maniac, Randa ja Minds. Siiski on tugevad pretendendid ka Kanada ja Horvaatia mängijad.

Tavaliselt toimub turniir märtsis. 2022. aastal on see kavas pidada Hollywoodis, Californias. Kvalifitseerumiseks peab iga mängija taluma kuudepikkust karmi konkurentsi. Selle tulemusel saavad mängurid teha panuseid ülimalt osavate Halo meeskondade peale. Mängudel kasutatakse Halo 5: Guardiansi kaarte. Mängutüüpe on 3: Slayer, Capture the Flag ja Strongholds.

Slayer on Halo vaste tavalisele meeskonna surmamatšile. Võidab meeskond, kes saab esimesena 50 tapmist või kellel on pärast 12 minuti möödumist kõige suurem tapmiste arv. Et võita Capture the Flag, peavad nad vaenlase lipu oma baasi 3 korda tagasi tooma. Tugevuse matšid võidetakse kaarditerritooriumil teatud aja jooksul domineerimisel.

Halo kihlveo pakkujad

Halo turgudel on nii palju kihlvedusid, et mängurid on valikust rikutud. Kõige populaarsemad pakuvad mitmesuguseid funktsioone. Näiteks spordiennustuse pakkujad meelitavad tavaliselt uusi panustajaid tervitusboonustega. Samuti pakuvad nad õiglasi koefitsiente ja laias valikus erinevaid maksevõimalusi.

Mobiilsete hasartmängude tulek on tähendanud, et paljud kihlveokontorid pakuvad nüüd allalaadimiseks rakendust. See on parim valik kaasaegsetele mänguritele. Halo matšide ettearvamatuse tõttu on mõistlik valida ka kihlvedude vahendaja, kellel on saadaval live-ennustused. Kasutaja mugavuse huvides võib rakendusel olla ka reaalajas video, mis näitab mängu edenemist.

Need funktsioonid on soovitavad paljude erinevate spordialade fännidele. Halo mängurite vajadustes on väga vähe erinevusi võrreldes teiste videomängude valijatega. Üks eelis on tõsiasi, et Halo on nii populaarne, et paljud peamised kihlvedusidid pakuvad sellel turgu.

See on vastupidine nišimängudele, mis saavad hasartmängude kogukonnas palju vähem tähelepanu. Halo kihlveokontorite rohkuse tõttu saab kasutaja valida ühe oma maitse järgi.

Parimad Halo meeskonnad

Tegelikult on hiljuti esile tõstetud mitmeid erinevaid Halo mänge spordivõistlused. Kuigi neil kõigil on sama skeleti mehaanika, on siiski märkimisväärseid erinevusi. Seetõttu peab mängur esmalt läbi mõtlema, millised omadused peavad olema võitnud meeskonnal.

Halo 5 ja Halo Infinite vahel saab teha selgeid võrdlusi. Endistel meeskonnad saavad kasutada Sparta liikumisvõimalusi. Siiski ei saa nad väga täpselt sihtida. Suurim erinevus on Infinite'is haarava konksu kasutuselevõtt. See muudab täielikult esport-matšide dünaamikat. See mäng pakub mängijatele ka suuremat hulka varustust.

Kuna Halo 5 on kauem väljas olnud, on selle kohta rohkem teavet parimad mängijad. Üldiselt peetakse esiviisikuks: Cloud9, eUnited, FaZe Clan, OpTic Gaming ja Sentinels. Kuigi Infinite ilmus alles 2020. aastal, on kõrgetasemelistes matšides mängijatele juba välja antud 101 000 dollarit.

See on muljetavaldav, arvestades, kui palju Halo esporti ülemaailmne pandeemia häiris. Huvitav on märkida, et nii Cloud9 kui ka OpTic Gaming on võitnud enamiku nendest turniiridest. See näitab, et neil on ülekantavad oskused, mis töötavad nii vanemate kui ka uuemate Halo osamaksete puhul.

Plussid ja miinused

Plussid

 • Esport esport kihlveoturge on palju.
 • Mängurid saavad vaadata Halo matšide otseülekandeid.
 • Selle mängu tegevusterohke olemus tähendab, et matšid on pealtvaatajatele alati lõbusad.
 • Värvikas kunstikujundus ja ulmelised seaded on värskendavad inimestele, kellel on standardsest FPS-esteetikast tüdinenud.
 • Sari on eksisteerinud 20 aastat, nii et arendajad teavad, kuidas vigu kiiresti tuvastada ja parandada.
 • Halo reeglid ja mänguviis on mänguritele kergesti mõistetavad. Professionaalsed matšid kestavad tavaliselt alla 30 minuti. See võimaldab panustajatel teha turniiri jooksul mitu panust.

Miinused

 • Vaatamata sellele, et mäng on enamasti tasakaalustatud, on fraggranaadid liiga võimsad. Tegelikult kasutavad mõned mängijad neid oma peamise relvana, mitte kasuliku tööriistana.
 • Mängurid peaksid teadma, et mängijad võivad kergesti sattuda ebaõiglaselt pikalt vaenlaste sihikule.
 • Suure meeskonnalahingu ajal võib meeskonnaliikmetel olla raske üksteist suurelt kaardilt leida. See võib raskendada potentsiaalse võitja ennustamist.
 • Mängijate kokkupõrkeprobleemid põhjustavad mõnikord ettearvamatuid võite ja kaotusi.
 • Mängurid võivad ekslikult eeldada, et mängijatel on banshee kasutamisel eelis. Selle sõiduki saab aga tegelikult ühe tabamusega välja.

Halo panustamiskoefitsientide mõistmine

Parim esport kihlvedude sait annab kasutajatele võimalikult õiglane koefitsient. Võimalik, et mängurid peavad potentsiaalselt tulusate turgude leidmiseks ringi käima. Halo frantsiis on kihlvedude kogukonnas hästi tuntud. Valdkonna eksperdid analüüsivad kõrgetasemelistes matšides osalevaid meeskondi. Selle tulemusena kipuvad koefitsiendid olema väga täpsed.

Hea näide on see, kui võistkonda Infused peeti ühe kohtumise favoriidiks. Nende koefitsient Halo ennustuslehtedel oli 1,50. Vahepeal oli allajääjate Supremacy koefitsient 2.50. See tähendas, et Infusedi panused olid vähem riskantsed, kuid väiksema väljamaksega.

Mänguritel võis tekkida kiusatus valida Supremacy lihtsalt seetõttu, et koefitsiendid olid ahvatlevamad. Infused sai aga lõpuks võidu. Halo mängude puhul on tavaliselt kindlam valida madalaima koefitsiendiga meeskond.

Seda tüüpi vastetes on aga palju muutujaid. Lauad võiksid pöörata ja tekkida uus lemmik. On üsna tavaline, et koefitsiendid kõiguvad isegi siis, kui matš on pooleli. Samuti tuleb märkida, et enamik esportspordi kihlveosaitidel tehtud kihlvedusid võetakse koefitsientide arvutamisel arvesse.

Halo kihlveo näpunäited

Õige strateegia aitab inimestel saada teiste panustajate ees tõsise eelise. Mõistlik on pöörata tähelepanu kõikidele nimekirja muudatustele. Meeskonna esitus Halo turniiril sõltub kaasatud mängijatest. Halo panustamisotsuste rajamine üksnes nende varasematele tulemustele on ebamõistlik.

See on tingitud asjaolust, et meeskonna dünaamika muutub mängijate vahetamisel täielikult. Kui kaks meeskonda vastamisi seisavad, on hea mõte uuesti üle vaadata, kuidas nad üksteist minevikus alistasid. See on suurepärane viis ülevaate saamiseks ja täpsemate ennustuste tegemiseks.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSport
About

Zhang Wei, Esportsi areenil rohkem tuntud kui "DragonMaster", on veebikasiinode ja Esportsi ristteel mõtteliidrina loonud niši. Tal on eksimatu trendide instinkt, mis on kombineeritud üksikasjaliku tähelepanuga detailidele, nii et ta on oma ala strateeg ja visionäär.

Send email
More posts by Zhang Wei

Viimased uudised

Bungie tabas koondamised: Destiny 2 DLC ja Marathoni väljalaske viivitused
2023-10-31

Bungie tabas koondamised: Destiny 2 DLC ja Marathoni väljalaske viivitused

Hiljutises raportis on selgunud, et Halo ja Destiny tuntud loojat Bungiet on tabanud vallandamise laine. See ei ole esimene kord, kui ettevõte seisab praeguses majanduskliimas silmitsi koondamisega, kuid sellel konkreetsel voorul on olnud märkimisväärne mõju. Selle tulemusena on Destiny 2 The Final Shape DLC ja Marathoni, väga oodatud ekstraheerimise tulistamisprogrammi väljaandmine edasi lükatud.