Ennustamise strateegia

E-spordi ennustusstrateegia on reeglite kogum, mis juhendab teid kuidas e-spordile panustada. Strateegia omamine näitab panustamise küpsust, aga ka häid teadmisi praegusest ennustusmaastikust. Strateegia käsitleb erinevaid muutujaid, mis võivad mõjutada teie e-spordi ennustuse võiduvõimalusi. Näiteks peate enne panuse tegemist uurima sündmust, uurima, kas need on mõnes uudises, ja lugema nende varasemate edusammude kohta, et teha kindlaks, millised on koefitsiendid.

Miks on kasulik omada panustamisstrateegiat?Kuidas luua e-spordi ennustusstrateegiatEspordi kihlvedude näpunäited
Miks on kasulik omada panustamisstrateegiat?

Miks on kasulik omada panustamisstrateegiat?

Tänapäeva ühiskonnas on inimesed harjunud kohese rahulduse pakkumisega, mis tuleb nende nutitelefonidest. Nad ootavad, et asjad saaksid tehtud kiiremini, sest just seda on neid sotsiaalmeedia turundusest toitnud. Vanamoodne asjade tegemise viis – kulutada palju aega ja sellele mõelda – ei sobi praeguse põlvkonnaga hästi.

Selle järsu muutusega meie eluviisis on suurenenud nõudlus e-spordi kihlveostrateegiate järele, mis aitavad panustajatel oma kihlveokogemustest maksimumi võtta. Heitke pilk järgmistele kolmele põhjusele, miks peaksite kaaluma oma e-spordi kihlvedude strateegiat.

Aitab pangarolli haldamisel

Levinud viga, mida enamik inimesi e-spordiennustuste puhul teeb, on eelarve määramata jätmine. Hea e-spordi panustamise strateegia aitab kaasa pangarolli haldamisele. See võib aidata, tagades, et teie pangaroll on terve ja te ei kaota kogu oma raha halva panuse korral. Oluline on mõista, kui palju raha peaksite saidile iga päev sisse kandma, isegi kui see on vaid paar dollarit, sest e-spordi kihlvedude pealt raha kaotamine pole uudis.

Üks võimalus e-spordile panustamise ajal raha säästa on strateegia, mis hõlmab igakuise sissemakse limiidi määramist. See võib aidata kaasa pangarolli haldamisele ja tagada, et te ei kuluta kogu oma raha ära, kui teie meeskonna asjad hakkavad mängu või turniiri ajal lõuna poole minema.

Aitab kaotusi minimeerida

Hea e-spordi ennustusstrateegia ei tähenda lihtsalt panuste tegemist igal sündmusel, vaid ainult nendel, kus võiduvõimalus on kõrge. Üks viis teada saada, kuhu oma raha paigutada, on välja selgitada, millist meeskonda kihlveokontorid või muud panustajad eelistavad. Lisaks, kui teie strateegia hõlmab väikeste panuste tegemist, olete end kaitsnud ühe panuse eest liiga palju raha kaotamise eest.

Võimaldab nautida maksimaalset lõbu

Halvim asi, mida saate teha, on minna e-spordi kihlvedudele mõtteviisiga, et iga panus võita. Tegelikult on panustamise, nagu iga hasartmängu vormigi, eesmärk kaotada, kuigi võita on vägagi võimalik. Kuid panustamises on midagi enamat kui lihtsalt võit või kaotus; lõbus osa.

Espordiennustus on populaarne ajaviide, mis annab inimestele võimaluse suhelda, vaadata e-spordi sündmusi ja isegi suhelda. Kui teil on panustamisstrateegia, mis hõlmab väikestele summadele panustamise, saate teha panuse, istuda rahulikult ja keskenduda isegi oma lemmiku jälgimisele, teades, et teie tehtud panusega pole võimalust liiga palju raha kaotada.

Miks on kasulik omada panustamisstrateegiat?
Kuidas luua e-spordi ennustusstrateegiat

Kuidas luua e-spordi ennustusstrateegiat

Esporti kihlveostrateegia loomine on keeruline protsess, mis nõuab arusaamist ennustusstrateegiate toimimisest. Selle muudab veelgi täiuslikumaks asjaolu, et puudub universaalne strateegia, mis tagaks kasumi. Seetõttu soovitavad kihlveoeksperdid proovida mitut panustamisstrateegiat, kuni leiate endale sobiva.

Esporti kihlveostrateegia loomise põhitõed

Olenemata strateegiast, mille välja mõtlete, on loomisprotsessil vähemalt kolm alust: õige kihlveokontori leidmine, e-spordimeeskondade mõistmine ja teadmine, kuidas oma pangarolli hallata.

Õige kihlveokontori leidmine

Seal on palju kihlvedude vahendajaid, kuid kõigil neist pole iga matši jaoks sama koefitsient. Soovite leida kihlveokontori, mille koefitsiendid sobivad teie paigutusstrateegiaga. Lisaks on teie raha ohutus ülioluline. Selle eiramine võib pikas perspektiivis teile liiga kulukaks osutuda.

Rogue eSportsi kihlveoplatvormid näivad olevat kõikjal Internetis, kuid ehtsaid kihlvedusid on lugematu arv. Kui võtate kontrollimiseks hetke e-spordi kihlvedude saidi ülevaated võrgus, peaksite hõlpsalt leidma turvalise ja turvalise saidi.

Saate aru esportmeeskondadest ja mängijatest

See on sama oluline kui õige kihlveokontori leidmine. Väga oluline on teada, kellele panustate ja kuidas üksikud mängijad mängivad või milliseid mängijaid nad oma meeskonnas kasutada võivad. Nende kõigi tugevate ja nõrkade külgede mõistmine võib aidata teil enne panuse tegemist panustamisvõimalusi kitsendada.

Samuti on oluline arvesse võtta selliseid asju nagu tulemused tavaliste vastaste vastu või meeskonna hiljutised muudatused. Aitaks, kui jälgiksite ka võimalikke häireid, mis võivad mõjutada seda, kuidas inimesed nendele matšidele panustavad.

Pangaraha haldamine

Suur viga, mida inimesed pangarolli haldamisel teevad, on liiga palju mängimine ja liiga palju panustamine. Nii raiskavad nad ilma rahata valede panuste peale liiga palju raha.

Kui nad võidavad, söövad nende võidud tavaliselt nende kaotused. Seetõttu on iga tõhusa panustamisstrateegia oluline osa kindel pangarolli haldamine. Oma pangarolli haldamiseks on palju võimalusi, sealhulgas sissemakselimiitide seadmine ja harvem panustamine.

Kust otsida strateegiat

Usaldusväärse e-spordi ennustusstrateegia otsimine pole keeruline ülesanne. Internetis on palju teabeallikaid, sealhulgas ajaveebid. Vaadake neid ja vaadake, mida nad ütlevad. Ka teistel panustajatel võivad olla oma strateegiad, mis nende jaoks sobivad; need inimesed võivad olla ka mõnes mõttes leidlikud.

Kuidas luua e-spordi ennustusstrateegiat
Espordi kihlvedude näpunäited

Espordi kihlvedude näpunäited

MOBA kihlveo näpunäited

MOBA on mitme mängijaga online-lahinguareeni videomäng, kus mängijad juhivad ainulaadsete oskuste ja võimetega kangelast ning ühinevad ühega kahest teistest kangelastest koosneva meeskonnaga. Kui mõtlete MOBA kihlvedusse sukelduda, on siin mõned näpunäited.

Valige MOBA mängud, millest saate hästi aru. Mõned populaarsed valikud hõlmavad legendide liiga, Tormi kangelased, Dota 2ja Smite. Kuna võrgus on saadaval nii palju MOBA mänge, on võimalik olla kõigi ametite meister ja mitte ühegi meister. See võib kihlveo puhul ohtlik olla.

Panusta parimatele meeskondadele. Tark panustaja riskib harva oma rahaga kõige nõrgemates meeskondades.

Kasutage oma teejuhina professionaalseid panustajaid. Professionaalsed panustajad on kogunud oma mängutunde ja kogemusi paljude erinevate mängudega ning võivad anda teile asjatundlikku teavet igat tüüpi panuste kohta.

Battle Royale'i kihlveo näpunäited

Tea parimaid meeskondi ja parimaid mängijaid, kui panustad Battle Royale'ile, näiteks PUBG. Meeskonnad, kes on Battle Royale'is edukad, on parimate mängijatega. Oluline on teada, kes need mängijad on, sest nad annavad teile ülevaate mängus toimuvast ja annavad teile väärtuslikku teavet nutikate panuste tegemise kohta.

Tea oma konkreetsetele vajadustele vastavaid parimaid ennustusi. Battle Royale'is saate teha palju erinevaid panustamistüüpe. Saate panustada võitjale, asukohale või tapmiste arvule.

Valige Battle Royale'ile panustamisel parimate koefitsientidega kihlveokontorid.

FPS kihlveo näpunäited

Seal on palju FPS-mänge, sealhulgas CS: MINNA, Overwatch ja Lahinguväli, millele saad panustada. Esimene samm on teada, millisele meeskonnale ja mängijale panustate. See annab teile hea ettekujutuse nende viimaste kuude võidumäärast. Pärast seda on oluline teada, millised kihlveokontorid pakuvad turu parimaid koefitsiente. Lõpuks peate teadma, millisele FPS-mängule panustate, kuna erinevatel mängudel on erinevad koefitsiendid.

RTS kihlveo näpunäited

RTT-d on mitme mängijaga võrgumängud, mille nimi pärineb reaalajas strateegiast. RTS on alati olnud mängijate seas populaarne, kuid selle žanri populaarsus on kogukonna, võistluste ja turniiridega kiiresti kasvanud. RTS mängudega nagu Starcraft II, Total War: WARHAMMER II ja Age of Empires II, kihlveohuvilistel on ohtralt võimalusi e-spordi kihlvedudel õnne proovida. Kuid nagu teisedki žanrid, nõuab RTS-i panustamine strateegiat ja trikke.

Kõigepealt ärge sattuge petturite sekka. Maineka RTS-i spordiennustussaidi valimine sõltub sellistest teguritest nagu mängija kogemus, makseviisid ja klienditugi. Uurige saiti, millel soovite registreeruda, et teha kindlaks, kuidas see välja näeb.

Heal saidil peab olema ka suurepärane liides ja see peaks olema kiire, olgu arvutis või nutitelefonis. RTS-d on kiire tempoga mängud, seega vajate ülitundlikku saiti, mis võimaldab teil oma panuseid mõne sekundiga muuta. Teine panustamise näpunäide on panustamine siis, kui koefitsient on kõige suurem. RTS-i koefitsiendid muutuvad pidevalt, nii et võiksite neil silma peal hoida. Lisaks võiksite eemale hoida kõige madalamate koefitsientidega kihlveokontoritest.

Espordi kihlvedude näpunäited

Viimased uudised

FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend
2022-04-28

FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend

Üks selle aasta kauaoodatud e-spordi sündmusi on FIFA eWorld Cup 2022, mis on FIFA e-spordi areenil kõige prestiižsem turniir. Jah, on palju muid FIFA turniire, millele panustada, kuid need ei tõmba FIFA eWorld Cupiga kaasnevat mõjuvõimu. Sellest artiklist saavad mängijad teada kõike, mida selle eelseisva turniiri kohta teada saada.