Populaarseimad Rainbow Six Siege kihlvemissaidid 2024

Ubisofti poolt mitu aastat tagasi välja antud Tom Clancy's Rainbow Six Siege kuulub praegu kõrgetasemeliste e-spordimängude kategooriasse. Enamik inimesi viitab sellele esimese isiku laskuri (FPS) videomängule, mille Ubisoft Montreal 2015. aastal välja andis, kui R6. Esialgu oli see saadaval Xbox One'i, Microsoft Windowsi ja PlayStation 4 jaoks. Mõni aasta hiljem, 2020. aasta detsembris, ilmus Xbox Series X/S ja PlayStation 5 jaoks mängitav uuendatud Rainbow Six versioon, mis tegi selle mängu kättesaadavaks suuremale hulgale FPS-idele. fännid kogu maailmas.

On tähelepanuväärne, et Rainbow Six asendas Tom Clancy filmi Rainbow 6: Patriots, mis 2014. aastal tehniliste probleemide tõttu tühistati. Ubisoft otsustas, et parim on, kui Rainbow Sixi frantsiis võimaldaks mängijatel matkida mõnda maailmas tuntud terrorismivastase võitluse töötajat. Rainbow Six Siege'i loonud meeskond oli detailidele orienteeritud, et luua kõige usaldusväärsemad piiramisstseenid.

Populaarseimad Rainbow Six Siege kihlvemissaidid 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kuidas mängida Rainbow 6 Siege e-sporti?

See nõudis tipptasemel videomängude arendamise oskusi ja ulatuslikke uuringuid, et mõista tegelikke sõjalisi operatsioone. R6 arendajad pidid isegi nõu küsima võimsatelt terrorismivastastelt üksustelt erinevatest maailma paikadest.

R6 eSporti kihlveoga tegelema plaanivad mängijad peaksid õppima, kuidas see paljukiidetud mäng töötab. See kasutab ära Ubisofti RealBlast tehnoloogiat, mis võimaldab luua hävitavaid keskkondi.

See tähendab, et süsteem on dünaamiline, julgustades mängijaid tegema koostööd ja olema valvel, et oma ümbrust hallata. Lisaks on saadaolevad kaardid muljetavaldavalt mitmekesised, eristavate tunnustega nagu asukoht, kellaaeg, mõõtkava ja kujundus. Eelkõige esitab igaüks neist uue väljakutse, et ärgitada mängijaid uut taktikat välja töötama.

Rainbow Six Siege on varustatud kahte tüüpi operaatoritega – ründajad ja kaitsjad. Esimese roll on eesmärki rikkuda, selgeks teha ja selle üle kontroll üle võtta. Teisest küljest on kaitsja ülesandeks eesmärki kinni hoida ja teha kõik, mis on vajalik, et takistada ründajatel sissepääsudest läbi murda.

Mängija otsustab, millist rolli ta saadaolevates mängurežiimides mängida soovib, sealhulgas pantvangi, turvaala, pomm, olukorrad ja taktikaline realism. Samuti on neil lubatud kohandada oma relvi ja varustust olenevalt sellest, mis nende arvates neile sobib. Igal operaatoril on õigus järgmisele:

 • Kaks vidinat: R6-l on selle postituse kirjutamise ajal neid 36.
 • Teisene relv: selles mängus on saadaval üle 70 unikaalse teisese relva.
 • 1–3 peamist relva: mängijad saavad neid isikupärastada, kasutades manuste, relvanahka või võlusid.

R6 panustamine 2024 : kõik, mida pead teadma

Rainbow Six Siege'ile panustamine on käkitegu. Mängijad saavad panuseid teha mugavalt oma kodus või muus kohas, mida nad sobivaks peavad. Siiski peaksid nad kõigepealt leidma parima eSpordi kihlvedude sait, registreeruge panustajaks ja kontrollige nende kontosid. Kihlveoplatvorm võib nõuda kinnitusdokumente, näiteks valitsuse väljastatud isikut tõendavat dokumenti, mis kinnitab, et panustaja on jõudnud nende jurisdiktsioonis mänguri jaoks nõutavasse vanusse.

Enne R6 panuse tegemist peaks panustaja valima ka sissemakse/väljamakse meetodi, et rahastada oma hasartmängukontot ja raha nendelt raha välja viia. Seejärel on mõistlik uurida videomängude kihlvedude kohta, et mõista R6 panuste põhitõdesid ja parimaid tavasid, mida jälgida. Mõned avastamist väärt üksikasjad on R6 panustamise võimalused ja turniirid.

Rainbow Six Siege'ile panustamisel analüüsivad nutikad panustajad esmalt saadaolevaid matše enne raha panustamist. Nende vaatamiseks peaksite minema nende valitud Interneti-spordi kihlveokontorite esporti keskusesse ja klõpsama nuppu "Rainbow Six Siege". Esmakordsetel mängijatel soovitatakse panustada väikestele summadele, eelistatavalt 10–20 dollarile. See võimaldab neil olla kindlal poolel, sest nad ei pruugi aru saada, kas tõenäosus on nende kasuks või mitte.

Miks on R6 populaarne mängida ja panustada?

R6 on üks esimese isiku tulistamismänge, millel on kõige silmapaistvamad mängijad kogu maailmas. Vaadake mõningaid tegureid, mis selgitavad selle hüppeliselt kasvavat populaarsust õitsevas mängutööstuses.

Interneti kogukond

Rainbow Six Siege'il on suur ja mitmekesine Interneti-kogukond, mis annab oma panuse sellesse, et see on väärt konkurent teistele videomängudele, näiteks CS: MINNA ja legendide liiga. Selle liikmed suhtlevad sageli erinevate platvormide või foorumite kaudu, kus nad arutavad seda mängu, sealhulgas selle fantastilisi funktsioone ja puudusi.

Kuna Rainbow Six Siege'i võrgukogukond on ühtne, on tavaline, et R6 austajad jagavad näpunäiteid selle panuste tegemise kohta. Mõned räägivad kõige usaldusväärsematest kihlveokontoritest kogu maailmas ja väärtuslikest strateegiatest nende teenuste võimendamiseks. Teised õpetavad oma sõpru Rainbow 6 Siege'i kihlvedude kohta.

Rainbow Six Siege'i mängimine võrgus

Midagi veel, mis on selle mängu populaarsust suurendanud, on selle suurepärane mängitavus võrgus. Igaüks võib seda mängu mängida, kui ta vastab soovitatud R6 süsteeminõuetele, sealhulgas:

 • Operatsioonisüsteem: 64-bitine versioon (Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 või Windows 10)
 • RAM: 8 GB
 • Protsessor: Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz
 • DirectX: 11
 • Toetatud kontrollerid: peab ühilduma X-sisendiga
 • Kõvaketas: 85,5 GB
 • Heli: DirectX-iga ühilduv kaart, mis on installitud uusimate draiveritega
 • Videokaart: AMD Radeon HD7970 või Nvidia GeForce GTX 670

Õnneks on mõned neist R6 seadistusnõuetest läbiräägitavad. Näiteks saab mängija saada 8 GB RAM-i asemel 6 GB muutmälu.

Big Rainbow Six Siege mängijad, kellele tasub panustada

Pole üllatav, et mõnede Rainbow 6 entusiastide armastus selle mängu vastu on inspireeritud selle tippmängijatest ja nende saavutustest. Näiteks Psycho, õige nimega Gustavo Rigal, on seda e-sporti mänginud pikka aega.

See Brasiilia ESL-i mängija tuli Six Invitational 2020 ajal teisele kohale kuuludes ikoonilise R6 meeskonna Ninjas in Pyjamas koosseisu, kes võitis turniiri 2021. aastal. Praegu on Rigal (2021. aasta seisuga) meeskonna mängusisene liider. Lugematud R6 fännid mängivad seda, et püüda olla sama hea kui tema, ja teised tähelepanuväärsed mängijad, nagu Troy "kanadalane" Jaroslawski, Jeremy "HysteRiX" Mao Xuan Tan, Njr, JRDN ja Muzi.

Miks R6 mängijatele mäng meeldib?

Enamikul Rainbow Six Siege'i mängijatest ei saa sellest küllalt tänu mõnedele selle ainulaadsetele funktsioonidele, mis tõstavad iga tänapäeva mängija latti. Näiteks on selle kiire tempoga videomänguga kaasas intrigeeriv valik operaatoreid, kelle oskuste ja vidinate kombinatsioon võimaldab neil silma paista.

Mängijad, kes püüavad R6 mängides edu saavutada, peavad olema tipptasemel strateegilised planeerijad. Neil peaks olema ka erakordne kriitilise mõtlemise oskus ja nad peaksid suutma pingevabalt voolata. Lisaks on Rainbow Six Siege’il ettearvamatus, mis nõuab, et mängijad oleksid kogu aeg valvel – rahuloluks pole ruumi.

Kuidas mängida Rainbow Six Siege'i?

Rainbow Six Siege on muutunud laialdaselt eelistatud spordialaks, kuna seda on lihtne mängida ja hallata. Huvitatud mängijad saavad alustada lugematu arvu R6 algajate juhenditega, mis on saadaval Internetis. Pärast selle FPS-i põhitõdede tundmist peaksid nad looma selle mängu jaoks parima seade.

Kuid tipptasemel mängu saavutamine nõuab palju enamat. Mängijatel soovitatakse katsetada erinevate operaatorite, mängurežiimide ja vidinatega, kuni nad leiavad endale ideaalselt sobiva mängustiili. Uued tulijad ei peaks kartma astuda vastu oma tasemel teistele operaatoritele ja pingutada, et tõusta erinevatele etappidele.

Suurimad Rainbow 6 esporti mängijad ja meeskonnad

Big Rainbow Six Siege mängijad ja meeskonnad on mänginud märkimisväärset rolli ka selle mängu populaarsuse suurendamisel kogu maailmas. Paljud inimesed jälgivad R6 turniire, et vaadata nende esitust ja näha, kes võidab. Allpool on mõned R6 kõrgeima asetusega meeskonnad ja mitmed nende kõige osavamad mängijad.

 • Ninjad pidžaamas: Psycho, Muzi, Kamikaze, Pino ja JULIO
 • Team Liquid: NESKWGA, psk1, Paluh, muringa ja Xs3xyCake
 • TSM FTX: Beaulo, Merc, Chala, Geo ja saavutatud
 • MIBR: Faallz, LuKid, FelipoX, reduct ja Rappz
 • Team oNe Esports: Neskin, Levy, Lagonis, Alem4o ja KDS
 • Giantsi mängud: HysteRIX, Lunar, SpeakEasy, jrdn ja Ysaera
 • FURIA Esports: Lenda, Highs, R4re, Miracle ja Fntzy

Kõik Rainbow Six Siege meistrivõistluste kohta

Toimub Rainbow Six Siege'i maailmameistrivõistlused, kus 45 rahvusmeeskonda võistlevad, et tõestada, et nad on selle tulistamismängu parimad. Osalevad meeskonnad peavad olema ühest kodakondsusest ja igal mängijal peab olema nende esindatava jurisdiktsiooni kodakondsus. Kahjuks pääseb neist finaaletappi vaid paarkümmend ja võitja viib selle koju Rainbow Six maailmameistrivõistlused trofee ja muljetavaldav miljon dollarit (mis võib igal ajal muutuda)!

Ubisoft korraldas 2021. aasta suvel R6 maailmameistrivõistlused. Kuna see üritus oli esimene omataoline, oli see kogu Rainbow Sixi kogukonna jaoks suur asi ja suurepärane täiendus sellele esportspordi ökosüsteemile.

See andis kõige andekamatele Rainbow Six Siege'i mängijatele suurepärase võimaluse nautida seda tulistamismängu, demonstreerides samal ajal oma meisterlikkust. Lisaks haaras enamik R6 fänne sellest võimalusest, et demonstreerida oma surematut toetust oma lemmikmeeskondadele ja jagada teistega, kes toetavad sama poolt.

Ubisoft kutsus esimesed neliteist meeskonda osalema Six Invitational 2021 meistrivõistluste finaalis. Need olid pärit Mehhikost, Austraaliast, Brasiiliast, Hispaaniast, Venemaalt, Lõuna-Koreast, Kanadast, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Hiina Taipeist, Ühendkuningriigist, Jaapanist, Itaaliast ja Ameerika Ühendriikidest. Ülejäänud 31 pidid viimasel etapil võitlema 20 meeskonna hulka pääsemise eest.

Võistkonnad, kes osalesid konkursil Six Invitational 2021

Kahjuks ei pääsenud Virtus.pro ja Wildcard Gaming Covid-19 pandeemia tõttu sellele R6 turniirile Pariisi. 18 meeskonda, kes osalesid Kuus kutset 2021. aastal olid: pidžaamas ninjad, Team Liquid, Oxygen Esports, FaZe Clan, Parabellum Esports, Spacestation Gaming, Giants Gaming, G2 Esports, Team oNe Esports, MIBR, Team Empire, Mkers, DarkZero Esports, CYCLOPS9, sportlane FUR, EsClouds , BDS Esports ja TSM FTX.

Need Rainbow Six Siege'i meeskonnad pidid sellele ülemaailmsele turniirile pääsemiseks järgima erinevaid reegleid. Näiteks lubati neil R6 mängijaid välja vahetada ainult enne matši algust. Lisaks oli neil keelatud tegeleda mis tahes tegevusega, mis annaks neile konkurentide ees ebaõiglase eelise, sealhulgas tõrgete või vigade kasutamine. Keelatud tegevustest tabatud inimesed kannavad kahju või diskvalifitseeritakse.

Kes võitis 2021. aasta R6 maailmameistrivõistlused?

Brasiilia võitis Six Invitational 2021 meistrivõistlused, kus esikoha saavutas Ninjas In Pajamas. See meeskond võitis viimases etapis samast riigist pärit Team Liquidi 3:2. Teised Brasiilia meeskonnad, kes selle võistluse jaoks Pariisi reisisid, olid:

 • FaZe klann
 • FURIA
 • Meeskond üks
 • MIBR

Six Invitational 2021 ajal auhinnatud parimate mängijate seas olid Paluh, NESKWGA, Beaulo, Pino ja JoyStiCK.

Rainbow Six Siege turniiride kihlveod

Rainbow 6 maailmameistrivõistluste kihlveod toimivad sarnaselt jalgpalli- või muudele sporditiitlitele kihlvedudega. Mängijad peaksid esmalt valima meeskonna, keda toetada. See ei pea olema nende lemmik, eriti kui koefitsiendid näitavad, et tegemist on allajääjaga ja sellega on seotud raha. Järgmine asi on luua hasartmängustrateegia, mis hõlmab summat, mida nad soovivad panustada, R6-panuste tüüpe, mida eelistada, ja esport-ennustusrakendusi, mida uurida.

Samuti on mõistlik tutvuda enamiku spordiennustuste R6 kihlveoturgudega. Üks neist on otsene võitja, mis võimaldab mänguritel panustada meeskonnale, kes nende arvates läheb R6 maailmameistrivõistluste karika ja rahalise auhinnaga minema.

Teine R6 turg on turniiri finalist, kes pakub koefitsiente selle kohta, kas konkreetne meeskond pääseb finaali või mitte. Uurimist väärib ka piirkonna võitja. See võimaldab panustajatel panustada kindla piirkonna, näiteks Aasia, Euroopa või Põhja-Ameerika võistkondade peale.

Leidke täiuslikud R6 kihlveokontorid

Usaldusväärse Rainbow Six Siege'i pakkuja valimine on sellele FPS-ile võrgus panustamisel kohustuslik. Mõnel esmakordsel kasutajal tekib parimate leidmisel mitmesuguseid probleeme, kuid see pole keeruline. Esimene samm on tutvuda nende e-spordiennustussaitide funktsioonidega, mida soovite avastada.

Mõistlik on otsida selliseid asju nagu helded pakkumised, tipptasemel klienditugi ja otseülekanne. Väärt spordiennustusrakendused peaksid mugavuse huvides pakkuma ka palju makseviise. Nende hulka peaksid kuuluma universaalsed, nagu PayPal, Bitcoin, Neteller ja Skrill.

Mõned kõrgeima reitinguga esport kihlveokontorid praegu turul on Betsson, BetWay, 10bet, Betwinner, Casumo, ComeOn, 22BET ja Bet365. Need on varustatud erinevate funktsioonidega. Seetõttu ei tohiks panustajad oodata samu registreerimisprotsesse, sissemakse-/väljamaksesüsteeme ega tugimeetodeid. Pakutavad boonused erinevad ka tüübi ja auhinna poolest. R6 online-kihlvedude vahendaja, millega mängur lepib, sõltub vajadustest, mida nad kavatsevad rahuldada, või kogemustest, mida nad ihkavad.

Mängijad peaksid teadma, et R6 pole nii populaarne kui tööstuse titaanid, nagu League of Legends ja Dota 2, kuigi see üritab järele jõuda. Seetõttu võivad seda pakkuvad spordiennustuse rakendused olla piiratud, kuna selle turg on väiksem.

Täpseks panustamiseks järgige Rainbow 6 parimaid meeskondi

Pole kahtlust, et Rainbow Six Siege on edukas esports. Võidupanuste tegemisel usinalt panustajad peaksid järgima R6 parimaid meeskondi nende esituse põhjal. Mõned neist on järgmised

Team Liquid

Olles võitnud üle miljoni dollari, Team Liquid tunneb uhkust selle üle, et on tänapäeval üks mainekatest liidritest espordimaastikul. Selle meeskonna erakordsetel mängijatel on tohutu kogemus mitte ainult R6, vaid ka teiste tuntud e-spordimängude, nagu CS: GO ja Fortnite, vallas. Lisaks on sellel palju võite, sealhulgas 450 000 dollari suurune auhind, mille ta võitis pärast teise koha saavutamist 2021. aasta Six Invitationalil.

BDS Esport

BDS on Genfis asuv eSports, mis on R6 mängides tasku pannud üle 500 000 dollari. Üks selle meeskonna parimaid Rainbow Six Siege'i mängijaid on Elemzje, kelle esitus on olnud tähelepanuväärne, hoolimata sellest, et ta on vähe kokku puutunud paljude R6 taktikatega. Teine on Shaiiko, legendaarne prantsuse mängija, kes on tänu oma hüperfookusele ja suurepärasele teadlikkusele näidanud üles kadestamisväärset tipptaset esporti mängides.

Ninjad pidžaamas (NiP)

NiP saavutas 2021. aasta Six Invitationali lõplikuks võitjaks ilmatu 1 miljon dollarit. 2020. aastal tuli see samal turniiril teiseks; seega oli see muljetavaldav edasiminek. See meeskond on e-sporditööstust domineerinud juba aastaid, olles selles tegutsenud üle kahe aastakümne. Samuti on see pikka aega võistelnud Counter-Strike: Global Offensive'is.

Meeskonna impeerium

Team Empire on peamine R6 meeskond, millel on maine kõigi spordialade, sealhulgas Call of Duty, StarCraft II ja League of Legends, edu saavutajana. Selle silmapaistvate R6-mängijate loendis on JoyStiCK, ShepparD, Scyther ja Always. See meeskond kindlustas esimese koha Six Major Raleigh 2019 võistlusel.

Team oNe eSports

See Brasiilia spordiorganisatsioon on saavutanud maine R6 ja muude mängude, nagu Counter-Strike, League of Legends ja Free Fire, mängimise poolest. Selle aktiivsete Rainbow Six Siege mängijate hulka kuuluvad Lagonis, Neskin, KDS, Levy ja Alem4o.

Team SoloMid (TSM)

TSM on veel üks suurepärane esineja filmis Rainbow Six Siege. Selle USA-s asuva spordiorganisatsiooni mängijad on näidanud suurepäraseid oskusi ka teiste põnevate mängude mängimisel, nagu Apex Legends, League of Legends, Magic: The Gathering Arena ja Battlegrounds Mobile India. Beaulo, Merc, Chala ja Geometrics on selle R6 meeskonna ühed tähelepanuväärsemad mängijad.

Hiiglaste mängud

Hiiglased uhkeldab kaks vikerkaare 6 meeskonda – Hispaania meeskond ja Singapuri meeskond. Mõned selle professionaalse spordiorganisatsiooni kindlad liikmed on SpeakEasy ja HysteRiX. Nimelt on Giantsil ka meeskonnad, kes võistlevad mängudes Call of Duty, CS: GO, Fortnite, League of Legends ja Rocket League. Vaatamata sellele, et tegemist on maineka R6 meeskonnaga, kaotas ta 2020. aasta Six Invitationalil kahjuks.

Plussid ja miinused R6 võrgus panustamisega

Kuigi Rainbow Six Siege lendas 2015. aastal esimest korda maailmale esitledes radari alla, on Rainbow Six Siege saanud lugematul hulgal positiivseid hinnanguid nii mängijatelt kui ka espordifännidelt.

Plussid:

 • Erinevad mängijaklassid: R6-l on mängijatel palju operaatoreid, mille vahel valida, olenevalt nende eelistatuimast mängustiilist. Ründajate hulka kuuluvad näiteks Hibana, Thermite, Zero, Kali, Ace, Blackbeard, Thatcher, Nomad, Gridlock, Zofia ja Maverick. See online-taktikalise tulistamismängu kaitsjate loend sisaldab selliseid operaatoreid nagu Aruni, Smoke, Wamai, Melusi, Jäger, Warden, Clash ja Alibi.
 • Regulaarsed laienduspaketid: R6 arenduse taga olev meeskond annab välja uued laienduspaketid iga kolme kuu tagant. Need sisaldavad lisasisu ja väärt mänguvärskendusi, et pakkuda Rainbow 6 entusiastidele tähelepanuväärseid mängukogemusi.
 • Võistlusstseen: R6 on konkurentsivõimelise iseloomuga, mis on järk-järgult kasvanud. Tugevad meeskonnad üritavad end aina paremaks muuta, et suurendada oma võimalusi vastast võita. Veelgi parem on see, et on võimalik vahetada rolle või mängustiile ja potentsiaalselt rivaalid ära tabada.

Miinused:

 • Mõnikord on Ubisofti serverid maas. Paljud mängijad on kurtnud, et nad on R6-ga järsult lahti ühendatud. Teised on samuti tunnistanud, et ei suuda vasteid leida. Ubisoft on teinud kõik endast oleneva, et need probleemid lahendada ja pakkuda rahuldavamat mängukogemust.

Rainbow 6 ennustuskoefitsientide mõistmine

R6 eristamise õppimine panustamise koefitsiendid on oluline panustajatele, kes plaanivad panustada sellele taktikalisele tulistamisvideomängule. See võimaldab neil välja arvutada oma potentsiaalsed võidud ja teada, kas nad peaksid jääma kindlale spordiennustuse veebisaidile või mitte. Tavaliselt kuvab enamik kihlvedude vahendajaid neid kümnendkohtade, murdarvude või rahaliini R6 koefitsientidena.

Rainbow 6 Siege kümnendkoefitsientide populaarsus on tõusuteel tänu nende hõlpsale lugemisele. Mängija peab oma võidu väljaselgitamiseks korrutama need panusega. Näiteks kui R6 panuse koefitsient on 1,65, peaksid nad oma kasumi arvutama järgmiselt, eeldades, et nad panustavad 30 naela:

30 naela x 1,65 = 49,5 naela (nende kasum on 19,5 naela pärast esialgse panuse lahutamist 49,5 naelast).

Kümnendkoefitsientidena on ka murdosakoefitsiente üsna lihtne mõista. Näiteks kui R6 meeskonnal, kellele soovite panustada, on koefitsient 7/4, tähendab see, et iga panustatud 4 naela eest saate 7 naela, mis teenib 3 naela.

Moneyline'i koefitsiendid on USA R6 kihlveoplatvormide seas ülipopulaarsed. Need on esitatud suhtes -100. Nende arvutuste põhjal sõltub konkreetsele panustamisvõimalusele antud täpne sümbol ja number sellest, kas kihlveokontori arvates võidab või kaotab konkreetne R6 meeskond. Tavaliselt näitab plussmärk matši allajääjat, negatiivne aga võitnud meeskonda.

R6 kihlveo näpunäited ja nipid

Rainbow Six Siege'is võib kihlvedude tegemisel õnnestuda igal panustajal, olenemata nende kogemuste tasemest. See on hõlpsasti saavutatav, kui nad valdavad mitmeid praktilisi R6 panustamise näpunäiteid ja nippe. Üks neist on teada saada kuidas online kihlveokontorid töötavad panuseeelse uurimistöö osana. See muudab hasartmängukonto loomise ja panuste tegemise lihtsaks – säästab aega ja võimaldab keskenduda konkreetsele R6 mängule.

Teine asi, mida tulihingelised esporti panustajad peaksid tegema, on õppida tundma erinevaid R6 meeskondi ja nende ajalugu. See aitab neil teada, kellele panustada, et suurendada tõenäosust saada korralikku väljamakset. Põhimõtteliselt ei ole meeskonna minevik ainus tegur, mida tasub Rainbow 6 Siege'i võrguennustuse ajal poole valimisel arvestada.

Panijad peavad arvestama ka koefitsientidega. Seetõttu on soovitav toetada kindlat lemmikut, selle asemel, et loota, et allajääja teeb vaatamata madalatele võimalustele paremaid tulemusi.

Tark olla on soovitatav ka R6 panuste tegemisel. Mängurid peaksid püüdma teha parimaid liigutusi oma ainulaadsete olukordade põhjal. Näiteks kui panustaja on just sisenenud spordiennustustele, peaks ta hoiduma keerulistest panustest, kuni mõistab täielikult, kuidas kõik toimib. Pealegi ei tohiks ühe või kahe panuse võitmine muuta liiga enesekindlaks, et teha äärmiselt riskantseid panuseid.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSport
About

Zhang Wei, Esportsi areenil rohkem tuntud kui "DragonMaster", on veebikasiinode ja Esportsi ristteel mõtteliidrina loonud niši. Tal on eksimatu trendide instinkt, mis on kombineeritud üksikasjaliku tähelepanuga detailidele, nii et ta on oma ala strateeg ja visionäär.

Send email
More posts by Zhang Wei