Ideaalse spordiennustuse boonuse valimine: juhend

Mõnel e-spordimängijal, peamiselt uutel mängijatel, võib tekkida kiusatus haarata võimalikult palju boonuseid, lootes oma raha suurendada. Kahjuks ei tasu kõiki boonuseid võtta. Siin on mõned asjad, mida kaaluda, kui hinnata, kas boonust tasub võtta või mitte:

Boonuse suurus

Boonuse summa on tõenäoliselt esimene asi, mida iga boonust otsiv mängija vaatab. Ideaalis pakuvad märkimisväärsed e-spordi boonused mängijatele tavaliselt nende raha eest maksimaalset väärtust. Kuid suurust üksi ei saa kasutada määrava tegurina; mängijad peaksid olema huvitatud ka paljudest muudest teguritest, sealhulgas boonuse aktiveerimiseks vajalikust summast.

Panustamisnõuded

Kuigi boonuse suurus on tavaliselt esikohal, ei ole see kindlasti ainus tegur, mida arvestada. Enamiku eSportsi kihlveosaitide pakutavate boonuste läbimängimisnõuded on tavaliselt vahemikus 1 kuni 20X. Mis on läbimängimisnõuded? Näiteks 100-dollarine boonus koos 5-kordse läbimängimisnõuetega tähendab sisuliselt seda, et mängija peab väljamakse saamiseks tegema panuseid väärtuses 500 dollarit. Sisuliselt peaks täiuslikul boonusel olema madalaim läbimängimisnõue.

Aegumiskuupäevad

Levinud on aegumiskuupäevaga eSpordi boonuste leidmine. Kogenud mängijate eSpordi kihlveo näpunäiteid arvesse võttes peaks heal boonusel olema pikk aegumiskuupäev. Lühike aegumiskuupäev võib olla eriti piirav, eriti kui see on seotud kõrgete läbimängimisnõuetega boonusega. Ja kuna enamik eSpordi saitide pakutavaid boonuseid on varustatud ainulaadsete läbimängimisnõuetega, on pikendatud säilivusaeg enamikul juhtudel kahtlemata soovitav, et teie hobi ei muutuks soovimatuks tööks.

Mitmekülgsus

Boonuse väljastamisel on iga eSpordi kihlveokontori eesmärk pakkuda oma mängijatele väärtuslikku tasu. Sellisena on mitmekülgsus või boonuse võimalus erinevatel mängudel kasutada mis tahes stiimuli väärtuse hindamisel. Näiteks saab head eSpordi boonust kasutada mitmel eSpordi üritusel ja turul. Kui boonus on piirav, võib see olla kindel märk, et mängija peab uurima teisi võimalusi.

Makseviisid

Enamik veebiboonuseid on tavaliselt seotud usaldusväärsed makseviisid. Enamik tipptasemel kasiinosid pakuvad mitmeid makseviise. Nii ei pea mängijad enne boonuse taotlemist kaks korda mõtlema. Mis kõige parem, boonuse taotlemise lihtsus peaks peegeldama ka boonusvõitude saamise lihtsust.

Kuidas saada esporti kihlvedude boonuseid?Kihlveod boonused esportsaitidel
Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kuidas saada esporti kihlvedude boonuseid?

Vaadates erinevaid boonuseid, satuvad mõned mängijad sageli segadusse e-spordi boonuse kättesaamisest. E-spordi boonuse taotlemine ei pea olema vaevarikas, nagu ka parimate e-spordiennustuste koefitsientide leidmine, arvestades, et enamikul e-spordi kihlvedude saitidel on teie boonusele juurdepääsuks lihtne järgida. Sellegipoolest on siin üldine samm-sammuline juhend mis tahes e-spordi boonuse taotlemiseks.

Valige spordiennustuse sait

Esportboonuse taotlemise esimene samm on kihlveofirmaga registreerumine. Kuid see ei tähenda, et peaksite valima mõne teise sattunud spordiennustussaidi, vaid sellist, mis pakub pikka boonuste loendit. Kuigi see ei pruugi olla kvalifikatsioon, on see sageli muude boonuste saamise aluseks. Kasiino õige valik võib tähendada erinevate boonuste saamist kogu nendega mängimise jooksul. Siiski on võimalike pakkumiste tingimuste läbilugemine enne mis tahes kihlvemissaidi valimist võtmetähtsusega.

Registreerumine – tervitusboonus

Enamik kasiinosid tervitavad uusi mängijaid a tervitusboonus. Ainus selle boonusega seotud kvalifikatsioon on see, et mängija peab olema uus. Seega on tervitusboonuse sihtimisel registreerumine vajalik. Pärast seda, kui mängija on panustanud e-spordile ja otsustab liituda e-spordi kihlveofirmaga, pakutakse talle mitmeid muid boonuseid, sealhulgas mängu- ja rahatagastusboonuseid. Registreerumisel saavad ka uued esporti mängijad sooduskoode ära kasutada, eriti tervitusboonuse aktiveerimisel.

Tee sissemakse – sobitamise/taaslaadimise boonus

Kuigi mõned kasiinod pakuvad mängijatele regulaarselt deposiidiboonused puuduvad, premeerib enamik esportsaite mängijaid, kes rahastavad oma kontosid pärisrahaga. Enamik kasiinosid pakuvad boonuseid mängu- või taaslaadimisboonuse vormis, kus sissemakse sobitatakse kuni teatud summani. Ideaalis on mänguboonuse aktiveerimiseks vaja ainult sissemakset.

Asetage panused – lojaalsus-/rahatagastusboonus

Pärisraha panuste tegemine võib olla veel üks viis boonuse saamiseks. Sarnaselt spordiennustustele premeerivad ka esporti kihlvemissaidid mängijaid, kes teevad aeg-ajalt pärisraha panuseid. Neid boonuseid on erinevas vormis, nende hulgas on võtmetähtsusega lojaalsus- ja rahatagastusboonused. Esimene antakse tavaliselt tavalistele panustajatele, teine ​​aga tagastatakse murdosa kaotatud panustest.

Protseduur või toimingud, mida teha enne mis tahes boonuse taotlemist, sõltub boonuse olemusest. Näiteks registreerumisboonuse saamine erineb täielikult mängu või raha tagasisaamise boonuse taotlemisest. Enamasti ei lõpe boonuse taotlemine sellega, kui mängija boonuse summa kätte saab; esportsi mängijad peavad täitma vastavad läbimängimisnõuded. Mõnikord kaasnevad läbimängimisnõuetega ka piirangud.

saidi boonused?

Enamik Interneti-spordi kihlvedude vahendajad täna mõned helded boonused. Selle tulemusena peaksid kõik esportlased, kes valmistuvad neid stiimuleid kasutama, olema valmis ostlema ja valima oma eelistustele vastava boonuse.

Parima spordiboonuse valimine on tavaliselt isiklike eelistuste küsimus. Mõned panustajad võivad nõuda suuri boonussummasid, kuigi neil on kõrged läbimängimisnõuded. Teistele meeldiks väike boonus koos hõlpsasti täidetavate läbimängimisnõuetega. Kõik taandub sellele, et valida boonus, mis pakub parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Kuigi spordiennustuste näpunäited annavad enamiku mängijate valikutest teada, on siin nimekiri mõnest parimast e-spordi kihlveo saidi boonuspakkumistest:

  • 1xBet boonused:1xBet pakub väga erinevaid boonuseid. On õnnelikud reeded, tervitus- ja sissemakseboonused kuni 200% sissemakstud summast, kuid selle pakkuja juurest leiate palju põnevamaid boonuseid.
  • Betssoni boonuspanused: Betsson.com esports mängijad saavad registreerumisel ja sarnase summa pärisraha sissemakse tegemisel taotleda kuni $25 boonuspanuseid.
  • Leovegase tervitusboonus: Leovegas.com-i tervituspakkumine on ainulaadne, kus mängijad saavad oma kahe esimese panuse pealt 100% kasumitõuget kuni 25 dollarini.

Kihlveod boonused esportsaitidel

Esports mängijaid koheldakse erinevate boonustega, millest igaüks pakub ainulaadseid eeliseid. Siin on jaotus parimad e-spordi boonused mida enamik kihlveofirmasid pakub.

Tasuta panused

Tasuta panused, tuntud ka kui sissemakseta boonused, on stimuleeritud boonuspakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele spordiennustajatele. Nagu nende nimigi ütleb, annab see panusetüüp mängijatele võimaluse võita ilma pärisraha mängu panemata.

Panustamisboonused puuduvad

Ei mingeid panuseid ega panusevabasid boonuseid on boonused, mida pakutakse ilma läbimängimisnõueteta. See tähendab sisuliselt seda, et piiranguid ei ole ja mängijad saavad oma võidud välja võtta niipea, kui soovivad.

Lojaalsusboonus

Esporti kihlvedusid kasutavad lojaalsusboonused pühendunud mängijate premeerimiseks. See boonus on sageli punktisüsteemis, kus mängijad teenivad punkte kohe, kui nad hakkavad mängima pärisraha panuseid.

Soovituse boonus

Soovitusboonuseid antakse mängijatele, kes teevad kõik endast oleneva, et saada oma sõber mängima. Parim asi soovitusboonuste juures on see, et boonust saavad nii aktiivne mängija kui ka soovitatud.

E-spordi kihlveoboonuste nimekiri on sellest palju pikem. Muud märkimisväärsed mainimised hõlmavad matši boonus, mobiili boonusja tasuta nahad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask