Panusta: Call of Duty League 2024

Espordi meistrivõistluste matšid koosnevad parima viiest kaardivormingus. Igasse võistkonda on vaja minimaalselt 7 ja maksimaalselt 10 mängijat. Hardpoint, Search & Destroy ja Domination on igas matšis kasutatavad kolme mängu režiimid.

Mängurežiime Hardpoint, Search & Destroy ja Domination kasutatakse kohtumise kolme esimese kaardi mängimiseks. Neljanda kaardi jaoks kasutatakse Hardpointi mängurežiimi, viienda kaardi jaoks aga Search & Destroy režiimi.

Pärast tavahooaega pääsevad punktide arvestuses kaheksa paremat meeskonda koha play-off 'i. 9.–12. koha saavutanud meeskonnad määratakse esimeses voorus kaotajate hulka.

Rühmade vastastikused mängud, mis toimuvad võrgus kolme kvalifikatsiooninädala jooksul enne igat põhiturniiri, määravad kindlaks meeskondade suuna põhiturniiridele. Sellised kvalifikatsiooninädalad on praegu veelgi olulisemad, sest põhiturniirile pääsevad ainult kaheksa paremat.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kuidas järjestatakse

Esport liigades antakse meeskondadele punkte iga matšivõidu eest. Võistkonnad saavad lisapunkte suurimatel esporditurniiridel saavutatud soorituse alusel. Meeskonnad tormavad vastasmeeskonnaga võideldes kaardil kõva punkti kindlustama.

Meeskond teenib ühe punkti iga sekundi eest, mil tal on raske punkt, mille peal seisab vähemalt üks osaleja. Kui vaenlane siseneb tsooni, loetakse see vaidlustatuks ja punkte ei teenita enne, kui kõik vaenlased on lahkunud.

Hardpoint pöörleb ümber kaardi iga kuuekümne sekundi järel. Võistkonnad saavad tsoonivahetuseks valmistumiseks pöörduda järgmise raskepunkti juurde. Igal kaardil on erinevad raskepunktide asukohad, kuid pööramise järjekord jääb samaks ega ole juhuslik, võimaldades meeskonnal oma pöörlemisstrateegiaid harjutada.

Kõik CoD: Warzone kohta

Call of Duty võtab vastu battle royale žanr, Warzone, debüteeris eelmisel kevadel suure tunnustuse saatel. 2020. aasta märtsis ilmus tasuta mängitav battle royale videomäng Call of Duty: Warzone. Mäng pälvis kriitikutelt peamiselt kiitust, eriti kaartide eest. Activision teatas 2021. aasta aprillis, et Warzone on ületanud 100 miljonit aktiivset mängijat.

SnD-režiim

Ainus režiim Call of Duty Liiga, mis ei luba uuesti sündida, on Search & Destroy (SnD). Selles režiimis peab ründav meeskond transportima pommi ühte kahest kaardil olevast asukohast, asetama selle ja hoidma selle kahjutuks tegemise eest. Kui seade on paigaldatud, on kaitsval meeskonnal vaid mõni sekund selle kahjutuks tegemiseks, enne kui see plahvatab.

Kui seade on kahjutuks tehtud, võidavad nad. Teise võimalusena võib kumbki meeskond teise alistada, hävitades selle. Sel juhul peavad kaitsjad seadme kahjutuks tegema enne, kui taimer otsa saab.

Esports meistrivõistlustel on kontroll ainulaadne kombinatsioon S&D ja hardpointi elementidest. Meeskonnad ründavad kordamööda ja üritavad kaitsta kahte etteantud väravaala kaardil. Selle mäe hõivamiseks peavad ründajad sellel seisma.

Igal meeskonnal on 30 elu vooru kohta. Hävitage ettenähtud aja jooksul kõik vastasmeeskonna elud või ründage mõlemad mäed. Kontrollpunkti tabamisel lisatakse mängule minut. Võitmiseks tuleb kaotada vastase 30 elu.

Miks on Call of Duty League Championship populaarne?

Staarsportlaste nägemine mängimas mängu, mille kallal parasjagu töötatakse, võib vaatamiskogemust põnevamaks muuta, pakkudes samas ka õppimisvõimalust. On inspireeriv näha, et mängijad saavad mängus hakkama. Samuti on hämmastav näha, mida nad saavad avastada ja edukalt rakendada samas mängus, mida nad just mängisid.

Suurema publiku meelitamiseks koostas Activision 2021. aasta espordi meistrivõistluste vaatajatele eripakkumise. Vaatajad võivad lihtsalt häälestamise eest teenida hulga eksklusiivseid mängusiseseid auhindu, sealhulgas avatud beetakoodi väljaandja järglase pealkirja Call of Duty: Vanguard jaoks.

Paljud häälestusid, kahtlemata ajendiks väljavaade saada eripreemia, mis mõjutas sündmuse vaatajaskonda.

Mis motiveerib inimesi seda üritust jälgima?

Kuigi pole võimalik teada, kui paljud inimesed häälestasid end ainult auhindade pärast, ei tohiks seda vaatajanumbrit vaadates tähelepanuta jätta. Espordiliigast on kujunemas üks oodatumaid sündmusi iga-aastases esportturniiride nimekirjas.

Tavaliselt oodatakse seda vastloodud frantsiisipõhist võistlust. eSport League'i kantakse üle erinevatel platvormidel, nagu YouTube ja Twitch, mis aitab meelitada rohkem fänne.

On mõned asjad, mida saab teha, et parandada oma võiduvõimalusi, panustades Call of Duty League'is online-spordikihlvedude saitidel. Kõige olulisem on jälgida esportsi veebiturniire, et teada saada nende vormi meeskond ja mängija.

Call of Duty League Championshipi võitjameeskonnad ja suurimad hetked

Esportliiga koosneb kaheks osaks jagatud regulaarhooajast ja sellele järgnevast playoffist. Selles osaleb 12 meeskonda: üheksa USA-st, üks Ühendkuningriigist, üks Kanadast ja üks Prantsusmaalt. Iga meeskond korraldab põhihooajal igas liigas Home Seriesi turniiri. Tavahooajale järgneb hooajajärgne e-spordi play-off turniir.

Esportspordi meistrivõistlused loodi selleks, et edendada konkurentsitasakaalu COD-i profimaastikul ja võimaldada mängijatel regulaarselt kogu hooaja jooksul võistelda, aidates kaasa mängijate arengule Call of Duty esporti kõikidel tasanditel.

Esports online turniirid kasutage viimast Call of Duty mängu pealkirja – praegu Black Ops: Cold War, mis ilmus 2020. aasta novembris –, et pidada sammu eelmiste suurte sporditurniiride traditsioonidega. Kõiki mänge mängitakse 5v5-vormingus arvutis, kasutades eelkonfigureeritud mänguseadeid ja mis tahes liiga heakskiidetud kontrollerit.

2020. aasta tavahooaeg algas 24. jaanuaril ja lõppes juulis. Augustis toimus kahenädalane järelhooaja play-off, et selgitada välja hooaja meistrid. Osalevad võistkonnad pidid mängima oma kodulinnas isiklikke matše. Iga linna kaheteistkümnest meeskonnast pidi igal üritusel osalema kaheksa. Toimus vaid kolm kodukandi stiilis üritust.

Vahetamine võrgus

Meeskonna omanikud ja mängijad hääletasid selle poolt, et liiga kolitakse võrku, et viia liiga ülejäänud hooaja võrku. COVID-19 pandeemia tõttu võitis Dallas Empire, kui suur finaal toimus 30. augustil, Atlanta FaZe, mis on esinumber, saades CoD League'i avameistriks.

Alates avahooajast on auhinnafondide jaotus dramaatiliselt muutunud. Seda seetõttu, et auhinnafond on suurenenud ja kõik 12 meeskonda on kvalifitseerunud igale suurele esporditurniirile. Iga suursündmus on väärt 500 000 dollarit ja playoffide väärtus on 2 500 000 dollarit ning kogu hooaja auhinnafond on umbes 5 000 000 dollarit.

2021. aasta hooajal on kaksteist meeskonda jagatud võrdselt kahte kuueliikmelisse gruppi. Hooaeg on jagatud viieks etapiks, kus meeskonnad võistlevad kolme nädala jooksul alagrupimängudes, et selgitada välja iga etapi põhiturniiri külvamine. Aasta pärast napilt Dallas Empire'i vastu jäämist võitis Atlanta FaZe täna 2021. aasta Call of Duty League meistritiitli 5:3 võiduga Toronto Ultra üle.

Kus ja kuidas panustada Call of Duty League Championshipile

Tänu uskumatult tulusale liigale on esporti panustamine kõigi aegade kõrgeim. Nõudlus Call of Duty kihlvedude järele on kasvanud. Nagu Call of Duty World League'i sündmuste puhul, kõik väljakujunenud ja tuntud Interneti-spordi kihlvedude saidid pakkuda Call of Duty sündmuste kihlveoturge.

Espordi profimeistrivõistluste uus hooaeg võetakse vastu suurema põnevuse ja rahvahulgaga, mis toob kaasa rohkem vaatajaid ja kajastust spordiennustusi.

Mõned kihlveokontorid võivad pakkuda kõrgemat taset CoD kihlvedude koefitsiendid kui teised. Võrreldes erinevatel esport-ennustusveebisaitidel pakutavaid koefitsiente, saab hea ettekujutuse, milliseid CoD-meeskondi kihlveokontorid eelistavad. Oluline on meeles pidada, et eelistatud meeskondadel on madalamad koefitsiendid.

Põhjapoolkeral toimuvad e-spordi meistrivõistlused talve keskpaigast hilissuveni. Need pakuvad palju panustamisvõimalusi kõigile, kes soovivad panustada nii otseturgudel kui ka üksikutel mängudel kogu esportliigas.

Esport online-turniiridele panustamine pakub kasutajatele palju võimalusi esport meistrivõistlustele panustamiseks, kuna need on praegu parimate e-sporditurniiride hulgas.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask