Ennustamise koefitsiendid

Kuna esportmängud muutuvad populaarseks, peavad mängurid mõistma, kuidas erinevatele meeskondadele panustada. Edukas panustamine oleks aga võimalik vaid siis, kui nad teavad mõnda spordiennustuse näpunäidet. Üks kriitilisemaid näpunäiteid on mõista, kuidas esporti kihlvedude koefitsiendid töötavad.

Esporti kihlvedude koefitsiendid aitavad paremini määrata sündmusi, mille toimumise tõenäosus on suur. Siin on teil pärast mängimist kaks mängu kahe võimaliku sündmusega. Asi on selles, et üks meeskond võidab, teine aga kaotab. Kuigi mõlemad meeskonnad võivad kohtumise võita, on üks, kellel on suurem võimalus võita. Esportsi kihlveokontorid kasutavad koefitsientide arvutamiseks erinevaid tegureid, nagu meeskondade ajalugu, vorm, saadaolevad tegelased.

Kuid veenduge, et tutvuksite mitmete spordiennustuste näpunäidetega, et õppida, kuidas kasutada koefitsiente edukate panuste tegemiseks. Võimaluse korral külastage teisi spordiennustusi, et näha, kui palju koefitsiente on antud meeskondadele, kelle panustamise vastu olete huvitatud.

Rea ostlemine aitab teil teada, mida teised kihlveokontorid mängu kohta ennustavad, ja saate seda teavet kasutada edukate panuste tegemiseks. Võite otsida ka poes espordi kihlvedude saidid mis pakub teile võidu korral parimaid väljamakseid. Uurime nüüd, kuidas esports kihlvedude koefitsiendid töötavad.

Esports kihlveo koefitsiendid selgitatudE-spordi koefitsientide tüübidKuidas lugeda eSpordi koefitsienteKuidas erinevad eSpordi koefitsiendid töötavad
Esports kihlveo koefitsiendid selgitatud

Esports kihlveo koefitsiendid selgitatud

Kuidas eSpordi kihlvedude koefitsiendid töötavad?

Esportmängudele panustamisel võib koefitsientide vaatamine aidata saada kasulikku teavet. Panuste koefitsiendid põhinevad tõenäosusel, et teha kindlaks, milline meeskond tõenäoliselt võidab. Kui koefitsiendid soosivad konkreetse meeskonna tulemust, on meeskonnal suur tõenäosus võita. Teisest küljest, kui koefitsiendid ei soosi meeskonna tulemust, on meeskonna võidu tõenäosus väike.

Näiteks saame kasutada numbreid meeskonna võidu tõenäosuse määramiseks. Oletame, et teil on kaks meeskonda, A ja B, kus meeskonnal A on koefitsient 1/2 ja meeskonnal B on koefitsient 2/1. Panustades teate, et võistkonnal A on suurem tõenäosus võita kui võistkonnal B. Meeskonnal A on võidu tõenäosus 66,7%, samas kui meeskonnal B on 33,3%. Summa, mille võidate, kui panustate konkreetse meeskonna võidule, on aga suuresti mõjutatud koefitsiendist.

Kihlveokontorid kasutavad ära panustajaid, kes ei tunne suurt huvi selle vastu, kuidas koefitsiendid aitavad tõenäosust määrata. Teie lemmikmeeskond võivad olla allajääjad, nii et nende võidu peale panustamine oleks kihlvedude jaoks eeliseks. Tõenäoliselt on teie meeskonnal suurem võimalus kaotada kui võita. Arutame edasi, kuidas koefitsiente lugeda ja mõista, et saaksite targalt panustada.

Esports kihlveo koefitsiendid selgitatud
E-spordi koefitsientide tüübid

E-spordi koefitsientide tüübid

Kui liitute eSportsi kihlveosaitidega, näete tõenäoliselt erinevates vormingutes kuvatavaid koefitsiente. Need vormingud määravad koefitsientide piirkond ja populaarsus. Näiteks kuvab enamik kihlvedude vahendajaid oma koefitsiente kolmes erinevas vormingus. Kolm vormingut on järgmised:

  • Kümnendkoefitsient
  • Murdkoefitsiendid
  • Ameerika koefitsiendid

Enamik kihlveofirmasid eelistab kasutada kümnendkoefitsient sest panustajatele on enamikus maailma osades neist lihtne aru saada. Ühendkuningriigi ja USA kihlvemissaidid ei kasuta aga kümnendkoefitsiente. Kui olete pärit teisest piirkonnast ja külastate USA-d või Ühendkuningriiki, peate panuste tegemiseks tutvuma nende koefitsientidega.

Murdkoefitsiendid teha vanim viis koefitsientide kuvamiseks. Murdkoefitsiente kasutati hobuste võiduajamise hasartmängudes ja need on endiselt populaarsed Ühendkuningriigis ja Iirimaal. Kui kasutate esportmängudes panustamiseks murdosa koefitsiente, on kahel meeskonnal võidutõenäosust tähistavad murdarvud erinevad. Peate oma lemmikmeeskonda tundma ja võitma, kui panustate sellele.

Ameerika koefitsiendid olemas Ameerika, kuid mõnikord võite neid Kanadas kasutada. Ameerika koefitsiendid võivad teile segadust tekitada, eriti kui olete pärit teistest piirkondadest. Kui aga mõistate, kuidas need töötavad, võite olla üllatunud, kui mõistate, et neid on kõige lihtsam kasutada.

Uurime nüüd, kuidas lugeda ja mõista kolme e-spordi ennustusvormingut. Samuti õpid kasutama koefitsiente, et määrata kindlaks lemmikmeeskonnad ja pärast panustamine võidusumma.

E-spordi koefitsientide tüübid
Kuidas lugeda eSpordi koefitsiente

Kuidas lugeda eSpordi koefitsiente

Kümnendkoefitsient

Kui kasutate panustamiseks kümnendkoefitsiente, peaksite oma panuse (panuse) korrutama koefitsiendiga. Ütleme teie lemmikmeeskond A on koefitsiendiks 2.1. Kui panustate, et meeskond A võidab 10-dollarise panusega, on teie väljamakse kogusumma 21 dollarit.

Saate arvutada oma võidu tõenäosuse, arvutades välja mõlema meeskonna protsendi. Protsendini saate, kui jagate ühe meeskonna koefitsiendiga, mis korrutab need 100-ga. Võistkonna A võiduprotsent on (12,1) x 100 = 47,6%.

Murdkoefitsiendid

Kui teie lemmikmeeskonnal on koefitsient 1/2 ja teete 10 dollariga panuse, et meeskond võidab, on teie kogumakse (2÷1) x 10 $ = 20 $. Lemmikmeeskonna võiduprotsendi leidmiseks võtke lugeja ja jagage lugeja ja nimetaja kogusummaga ning korrutage tulemused 100-ga. Näiteks teie lemmikmeeskonna võiduprotsent on (1÷3) x 100=33,3%.

Ameerika koefitsiendid

Ameerika koefitsiendid tulevad positiivsete või negatiivsete paaritute arvudega. Näiteks võib teie meeskonna koefitsient olla +200. See tähendab, et kui panustate 100 dollariga, saate pärast meeskonna võitu 200 dollari suuruse väljamakse. Ebasoodsate koefitsientide korral tähendavad kuvatavad numbrid summat, mille panustate 100 dollari võitmiseks. Näiteks kui teie meeskonna koefitsient on -200, on 100 dollari võitmiseks panustav summa 200 dollarit.

Kuidas lugeda eSpordi koefitsiente
Kuidas erinevad eSpordi koefitsiendid töötavad

Kuidas erinevad eSpordi koefitsiendid töötavad

Kui õpite e-spordile panuseid tegema, peate mõistma, kuidas e-spordi koefitsiendid töötavad. Analüüsime erinevaid mänge, et teada saada, kuidas nende koefitsiendid töötavad.

MOBA

MOBA (Multiple Online Battle Arena) mängudel on kolm olulist koefitsienti. Koefitsiendid võivad ennustussaitidel ilmuda kümnend-, murd- või Ameerika formaadis. Kinnitage teile turniirist aru saama ja osalejad enne panuste tegemist.

Erinevad koefitsientide kuvamise vormingud mõjutavad panustamist. Kui kasutate Ameerika versiooni, peate mõistma erinevust kahe positiivse ja negatiivse märgiga koefitsiendi vahel. Oma meeskonna võidu tõenäosuse määramiseks saate kasutada kolme vormingut.

Battle Royale

Battle Royale'ile panustades peaksite välja töötama strateegia, mis aitab teil võita. Arvestate võistkonda või mängijat, kes on võitnud mitu mängu. Saadaolevad koefitsiendid aitavad teil teada saada, millisel meeskonnal või mängijal on suurem võiduprotsent. Siit leiate koefitsiendid, mis kuvatakse kolmes vormingus – kümnend-, murd- ja Ameerika vormingus.

Battle Royale mängud on CoD: Warzone ja PUBG.

Kui panustate Ühendkuningriigis Battle Royale'ile, kuvatakse teie koefitsiendid murdosa vormingus. Näiteks kui panustate a Call of Duty: Warzone mängus kuvatakse kahel mängival meeskonnal koefitsiendid murdosa kujul. Olenevalt teie piirkonnast võidakse koefitsiente kuvada ka kümnendkoha või Ameerika formaadis.

FPS

Esimese isiku tulistamismängude (FPS) koefitsiendid kuvatakse kolmes vormingus. FPS-mängudele panustamisel kaaluge parimate koefitsientide ja kõrge võiduprotsendiga mängude otsimist. Saate panustada FPS-i mängudele, nagu Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Valorantne, mitme muu hulgas.

Spordimängud

E-Spordi spordimängudele panustamise puhul on kõige populaarsem mäng eSports FIFA mäng. Hea on see, et kui olete FIFA-entusiast, naudite eFIFA-le panuseid, kuna veider ekraan on sarnane tõelise jalgpalli omaga. Panuste tegemisel otsige konkurentsivõimeliste omadustega meeskondi.

Näete, et koefitsiendid kuvatakse sõltuvalt teie piirkonnast kolmes vormingus. Kui soovite teada, kummal meeskonnal on suurem võiduvõimalus, juhendab teid hästi paaritu kuva. Samuti saate arvutada, kui palju võidate pärast antud meeskonnale panustamist.

RTS

Reaalajas strateegia (RTS) sisaldab mitmeid mänge, sealhulgas Impeeriumide ajastu II või Starcraft II. Koefitsientide kuvamine sõltub mängudest ja piirkondadest, kus panustajatel on neile juurdepääs.

Panustajad võivad leida koefitsiente, mis kuvatakse kümnend-, murd- või Ameerika formaadis. Koefitsientide vastu tuleks suurt huvi tunda, sest nad teavad võistkondi või mängijaid suure tõenäosusega võita. Koefitsiendid aitavad ka parematel määrata väljamakseid juhuks, kui nende lemmik võidab.

Kuidas erinevad eSpordi koefitsiendid töötavad

Viimased uudised

FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend
2022-04-28

FIFA eWorld Cup 2022 e-spordiennustuste juhend

Üks selle aasta kauaoodatud e-spordi sündmusi on FIFA eWorld Cup 2022, mis on FIFA e-spordi areenil kõige prestiižsem turniir. Jah, on palju muid FIFA turniire, millele panustada, kuid need ei tõmba FIFA eWorld Cupiga kaasnevat mõjuvõimu. Sellest artiklist saavad mängijad teada kõike, mida selle eelseisva turniiri kohta teada saada.