Avastage 2024 kõige populaarsemad e-spordimängud

See e-spordi kihlvedude juhend kirjeldab kõike, mida panustajad peavad selle teema kohta teadma, parimatest e-spordi kihlvedude saitidest ja paljust muust. Pole kahtlust, et e-sport on üks tööstusharudest, mis on isegi pandeemia ajal õitsele jõudnud. Statista viimased prognoosid näitavad, et 2021. aasta e-spordi turu suuruseks hinnatakse veidi üle 1,08 miljardi dollari, mis on peaaegu 50% kasv võrreldes 2020. aastaga.

Ka e-spordi kihlveotööstus on hüppeliselt kasvanud. Kuna pandeemia haripunktis peatati kõik traditsioonilised reaalajas matšid, sai eSpordist fännide lemmik, kuna erinevalt virtuaalspordist, mis oli selleks ajaks ainuke võimalus, on sellel inimlik puudutus.

Kõik, mida pead teadma e-spordi kihlveo ajaloo kohtaE-spordi kihlvedude tüübidParimad spordiennustuse näpunäited võitmiseksVastutustundlik mängimine
CS:GO

Sellest CS: GO kihlveojuhendist leiavad panustajad kõike, mida neil on vaja esimese isiku tulistamisvideomängule panustamise kohta teada. Olgu selleks mänguviis ja reeglid või kihlveoturud ja koefitsiendid, see leht räägib kõike. Pole kahtlust, et e-spordiennustus on võimust võtmas.

Kuva rohkem
Dota 2

Dota 2 on üks neist videomängudest, millel on märkimisväärne jälgijaskond. Täna (2021. aasta seisuga) suhtlevad miljonid mängijad üle maailma üksteisega, et saada mängust õiglane osa. Tegelikult mängib seda mängu iga kuu vähemalt 10 miljonit inimest. Mängus on palju turniire ja liigasid, kus mängijad saavad võistelda.

Kuva rohkem
League of Legends

League of Legends (LoL) on muutunud üheks populaarseimaks mänguks mängude ajaloos, kus miljonid mängivad iga päev tunde. See on mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA), mille Riot Games andis välja 2009. aastal. See integreeriti e-spordina maailma kübermängudesse neli aastat tagasi.

Kuva rohkem
Valorant

Valorantne esportkihlvedu on üks olulisemaid asju, mis spordikihlvedude areenil toimub. Sellest juhendist saate teada kõike, mida on vaja teada panustamise kohta sellele suhteliselt uuele mängule, mis konkureerib Counter-Strike: Global Offensive'i (CS: GO) ja Fortnite'iga nii esport- kui ka kihlveotööstuses.

Kuva rohkem
Mortal Kombat

Mortal Kombatist on saanud populaarne e-spordimäng, mis meelitab ligi suurt fännibaasi ja professionaalseid mängijaid, kes võistlevad turniiridel üle maailma. Neile, kes on huvitatud e-spordi kihlvedudest, on oluline leida usaldusväärsed ja mainekad kihlveosaidid, mis pakuvad Mortal Kombati turge. eSportRankeris oleme spetsialiseerunud Mortal Kombatiga parimate e-spordi kihlveosaitide hindamisele ja soovitamisele, tagades turvalise ja nauditava panustamiskogemuse. Meie teadmised iGamingu valdkonnas võimaldavad meil pakkuda väärtuslikke teadmisi ja soovitusi entusiastidele, kes soovivad Mortal Kombati matšidele panustada. Tutvuge Mortal Kombatiga meie soovitatud e-spordi kihlveosaitide nimekirja ja täiustage oma panustamiskogemust juba täna.

Kuva rohkem
Call of Duty

Viimastel aastatel on battle royale mängud osutunud e-spordi kihlvedude kogukonnas väga populaarseks. Hea näide sellest on FPS Call of Duty: Warzone. See on tasuta mängitav ja saadaval erinevatel platvormidel. See hõlmab praeguse põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolide ning arvutite versioone. CoD: Warzone on pigem osa 2019. aasta Modern Warfare'i osast, mitte eraldi pealkiri. See ilmus Modern Warfare'i sisuvärskenduste 2. hooajal. See tähendab, et suur väljakujunenud CoD-mängijabaas pääses sellele juurde.

Kuva rohkem
StarCraft 2

Kogu maailmas populaarne StarCraft II (SC II) kutsub mängijaid kasutama reaalajas strateegiat, et võita konkurente mõnel maailma populaarseimal esporditurniiril. Alates selle käivitamisest 2010. aastal on SC II-l jätkuvalt tohutult palju poolehoidu. Isegi kui parimad mängud, nagu Dota 2 ja League of Legends, on saavutanud espordivõistlustel esikoha, meelitab StarCraft II endiselt tohutult vaatajaid.

Kuva rohkem
Rainbow Six Siege

Ubisofti poolt mitu aastat tagasi välja antud Tom Clancy's Rainbow Six Siege kuulub praegu kõrgetasemeliste e-spordimängude kategooriasse. Enamik inimesi viitab sellele esimese isiku laskuri (FPS) videomängule, mille Ubisoft Montreal 2015. aastal välja andis, kui R6. Esialgu oli see saadaval Xbox One'i, Microsoft Windowsi ja PlayStation 4 jaoks. Mõni aasta hiljem, 2020. aasta detsembris, ilmus Xbox Series X/S ja PlayStation 5 jaoks mängitav uuendatud Rainbow Six versioon, mis tegi selle mängu kättesaadavaks suuremale hulgale FPS-idele. fännid kogu maailmas.

Kuva rohkem

Age of Empires

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kõik, mida pead teadma e-spordi kihlveo ajaloo kohta

E-spordi päritolu võib ulatuda aastasse 1971, kui interdistsiplinaarsed õpilased osalesid vanaaegses Spacewari mängus. Kuigi see ei olnud iseenesest eSport, sillutas see teed esimesele võistluslikule mänguüritusele, 1980. aasta Space Invaders Championshipile.

Ent kihlveo puhul sai e-spordiennustus reaalsuseks alles eelmise kümnendi alguses. See oli ajal, mil videomängude stseen hakkas korraldama võrgus mitme mängijaga turniire. Nii et kihlveod oleks võinud hasartmängude stseenis esineda varem.

Siiski oli muret, et enamik e-sporti nautinud mängijaid olid alla 18-aastased, mis tähendab, et neil ei lubatud hasartmänge mängida. Mis veel? Videomängud olid väga reguleerimata, seega tekkisid matšidega seotud probleemid.

Kuid koos populariseerimisega e-spordi meeskonnad, võtsid asjad teistsuguse pöörde. Esiteks muutus eSport populaarsemaks, meelitades ligi isegi täiskasvanuid, kellel oli seaduslikult lubatud panustada. Seejärel tulid tohutud sponsorlepingud ja tohutu vaatajaskond, mis viisid konkurentsivõimelise videomängu järgmisele tasemele.

Reaalajas spordiennustused on muutunud spordiennustajate jaoks väga populaarseks meetodiks. See on väga põnev viis panustada.

Esport on võistluslik ajaviide, kus profimängijatel on lepingud ja kopsakad palgad, nagu traditsioonilistel profisportlastel. Seal on palju tippturniire, mis meelitavad ligi miljoneid dollareid auhinnaraha.

Teisest küljest on kihlveokontorid võtnud kasutusele e-spordi kihlveokontorite ajastu üha kasvava nõudluse. Operaatorid kiirustavad pakkuma mängijatele uusimaid e-spordi turge, et täiendada virtuaalseid mänge, millel puudub inimlik puudutus.

Kõigi märkide järgi on espordile panustamine üks kiiremini kasvavaid kategooriaid kogu online-hasartmängutööstuses.

Viimaste numbrite kohaselt on Interneti-videomängude kihlvedude turg 2027. aastaks on oodata 205 miljardit dollarit. Huvitaval kombel oli 2020. aastal üle 6,5 miljoni e-spordi panustaja. Muidugi on videomängude panustajate arv tõusnud nüüd, mil eSports on spordikihlvedude uustulnuk. maailmas.

E-spordi kihlvedude tüübid

E-spordi kihlvedudest huvitatud mängijate jaoks on põhitõdedeks võrguvideomängude kihlveo erinevate vormide mõistmine.

Esport kasvab esimese hooga. Kuid saadaolevad mängud määrab žanri populaarsus praeguses videomängumaastikul. Allpool on nimekiri populaarsed e-spordi žanrid panustajad saavad panustada kõige populaarsematele e-spordimängudele ja iga žanri suurimatele võistlustele.

MOBA eSports

MOBA on strateegiline videomäng, mida tuntakse ka mitme mängijaga võrgulahingu areenimängudena. Kõige populaarsemad MOBA mängud, millele panustada, on League of Legends (LOL) ja DOTA 2. Kõige olulisemate MOBA sündmuste hulka kuuluvad The International, DOTA 2 suurim turniir ja League of Legends World Championship.

FPS eSpordi mängud

Esimese isiku tulistamismängud hõlmavad võitlust esimese inimese vaatenurgast. Kõige populaarsemad e-spordimängud, millele FPS-kategoorias panustada, on Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty ja Rainbow Six Siege. Suurimad FPS eSpordi turniirid hõlmavad CS: GO Major Championships ja Siege's Six Invitational.

Battle Royale eSports

Battle royale'i videomängudes osalevad paljud mängijad viimase mehena. Kõige kuulsamate battle royale mängude hulka kuuluvad Fortnite ja Apex Legends. Kui aga rääkida suurimatest turniiridest, siis on Fortnite'i maailmameistrivõistlused ja Apex Legends Global Series.

Spordisimulatsiooniga videomängud

Nagu nimigi ütleb, jäljendavad need tõelisi spordialasid, nagu jalgpall, korvpall, hoki jne. Populaarseimad e-spordimängud, millele spordisimulatsioonižanris panustada, on FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (endine PES) jne.

RTS eSports

Tuntud ka kui reaalajas strateegiamängud, on populaarsed ka RTS eSports. Parimad mängud, millele selles kategoorias panustada, on StarCraft ja WarCraft. Mis puutub turniiridesse, siis suurim on WCS Global Finals.

Parimad spordiennustuse näpunäited võitmiseks

Mängijatele, kes pole selle stseeniga uustulnukid, on mõned näpunäited, mis aitavad neil alustada.

Esimene jutt puudutab kihlveokontori valikut. Alustuseks ei ole kõigil spordiennustusi saitidel e-spordi kihlvedude turge. Seega peavad mängijad pärast mõne e-spordi kihlvedude leidmist kontrollima, kas neil on konkreetne videomäng, millele nad soovivad panustada. Muud kaalutlused hõlmavad litsentsimist ja eeskirju, pangandusvõimalused, saidi kasutatavus ja tutvustusi.

Veel üks näpunäide; panustajad peaksid end kurssi viima nende e-spordimängude reeglite ja mänguviisiga, millele nad soovivad panustada. Paljud panustajad teevad vea, panustades mängudele, millest nad vaevalt aru saavad. Reeglid ja määrused, kihlveoturud ja panustamise koefitsiendid peaks olema panustajate käeulatuses.

Kolmandaks peaksid mängurid jälgima e-spordi mängu viimaseid arenguid, millele nad panustavad. Saate teada, millised on hetke parimad meeskonnad League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO või mõnes muus mängus. Loomulikult loeb ka meeskondade hiljutine jooks.

Lõpuks, kui tegemist on spordisimulatsioonimängudega, ärge panustage pimesi selle meeskonna järgi, kellega professionaalne mängija mängib. E-spordis ei ole asi selles, kui suur on meeskond, mida mängija reaalses maailmas kasutab. Selle asemel määrab FIFA või PES-i mängu tulemuse e-spordis profimängija oskuste tase.

Vastutustundlik mängimine

Internetis esporti panustamine pakub kõike seda, olenemata sellest, kas mängija on e-spordi entusiast või lihtsalt juhuslik spordiennustuse entusiast. Kuid siis peaks vastutustundlik hasartmäng jääma alati oluliseks. Sarnaselt videomängudega võib e-spordile panustamine tekitada suurt sõltuvust. Mängijad peaksid alati järgima vastutustundlikke hasartmängureegleid.

Vastutustundliku hasartmängureeglite loendis esikohal ei tohiks mängupanused asendada kooli ega tööd. Järgmine oluline asi, mida mängijad peaksid meeles pidama, on määrata videomängude panustamise eelarve ja sellest rangelt kinni pidada. Oluline on see, et nad peaksid teadma, millal lõpetada; ärge kunagi püüdke kaotusi taga ajada.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask