Populaarseimad Tekken kihlvemissaidid 2024

Kuigi Tekken on populaarne mäng, ei ole espordikihlvedude stseen nii jõuline kui teiste e-spordimängude puhul. Näiteks Tekkeni panustamine pole nii populaarne kui teised tuntud esportmängud nagu CSGO, Dota ja LOL. Järelikult ei paku kõik kihlveokontorid Tekkeni matšidele panuseid. Sellegipoolest pakub isegi parim esport-ennustusleht Tekkeni suurturniiride koefitsiente ja panustamisvõimalusi. Üldiselt tehakse Tekkeni panuseid kahe võitleja vaheliste matšide puhul. Siin on levinumad Tekkeni panused espordi kihlvedude saidid:

 • Mängu võitja: mängija, kes võidab 1v1 matši. See on Tekkeni jaoks kõige lihtsam panus. Väiksema koefitsiendiga mängijad on tõenäoliselt ülekaalus
 • Ringi võitja: Mängija, kes võidab vooru
 • Ringi kestus: Ennustajad panustavad selle peale, kui kaua voor kestab
 • Turniiri võitja: pange panus selle peale, milline meeskond või mängija võidab kogu turniiri
 • Ringid kokku: panustage voorude arvule, sealhulgas teatud arvu alla või üle.
 • Fighter Total: Panustaja võib panustada võitleja võidetud rauntide koguarvule
 • Händikäp: händikäppanustamise korral võib mängur eelistatud mängijalt punkte eemaldada ja punktid allajääjale üle kanda
 • Paaritu või paaritu: see panus on paaris või paaritu numbri peale langenud mängu voorude arvule.
 • Muud: eripanused hõlmavad seda, milline mängija ründab esimesena või milline mängija algatab matši esimese kombinatsiooni.
Populaarseimad Tekken kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Miks on Tekken populaarne?

Tekkeni populaarsus põhineb asjaolul, et see on üks esimesi mänge, mis on kogunud ülemaailmselt mitme miljoni mängija jälgijaid. Uute tehnoloogiate abil saavutasid mängu arendajad turu, kes soovib osaleda kaasahaaravates mängudes, kus on võimalus juhtida erinevaid tegelasi.

Interneti-kogukond

Tugeva Interneti-põhise kogukonnaga on Tekkenil ülemaailmne populaarsus. Miljonid mängijad naudivad mängu. Tekkeni fännid osalevad spordiajaloo ühe populaarseima e-spordimänguna võrgukogukondades ja sotsiaalmeediarakendustes, et suhelda sarnaselt mõtlevate mängijatega. Mängijad igalt oskustasemelt kogunevad, et arutada mängustrateegiaid. Kogukonna liikmed kavandavad kohalikke turniire ja kohtuvad võrgus mängusessioonideks. Mõned mängijad räägivad nalja ja teised toetavad kaasmängijaid. Interneti-platvormide, nagu sotsiaalmeedia hiiglased Discord ja Twitter, tõus on konkurents vana kooli mängukogukondade pärast. Üks sait, Tekken Zaibatsu, suleti 2021. aastal, kuna mängijad siirduvad populaarsematele sotsiaalmeedia saitidele, et kohtuda, planeerida ja vestelda.

Tekkeni mängimine võrgus

Videomängude arenedes muutub Tekkeni mängude levitamise viis vastavalt turu nõudlusele. Tekkeni videomängude võistlused toimuvad organiseeritud ürituste vormis. Individuaalselt või meeskondlikult mängides on amatöörmäng andnud teed professionaalsele tasemele. Arendaja loob aktiivselt uusi mänge, et arendada turniire, et luua online-fännibaasi.

Miks mängijad seda mängu armastavad?

Mängijad armastavad Tekkenit viiel peamisel põhjusel, sealhulgas:

 1. Huvitavad tegelased ja võitlusstiilid tõmbavad ligi mängijaid, kes soovivad kogeda erinevaid mängukogemusi
 2. Animatsioonid ja efektid muudavad mängu põnevaks ja vaatamise huvitavaks.
 3. Mängu kohandamise võimalus on mängijate jaoks atraktiivne, eriti kuna mõned kohandamisvõimalused ei nõua lisamakseid.
 4. Mängimise lihtsus muudab mängu atraktiivseks algajatele, kes saavad lihtsalt arusaadava tehnoloogia abil valida mänguvõimalusi ja nautida mängu.
 5. Režiimid pakuvad intensiivset mängu ja piisavalt vaheldust võitluses, et mängijad saaksid rohkem tagasi pöörduda.

Kuidas seda mängida?

Kas olete huvitatud Tekkeni mängimisest? Lihtsalt laadige mäng personaalarvutisse. Installige fail. Mängijatel peab olema piisavalt kõvakettaruumi ja RAM-i. Mängu käitamiseks on vaja vähemalt 6 GB ja RAM-i 2 GB.

Kas Tekkeni turniir toimub?

Tekken 6 maailmameistrivõistlused on Tekkeni jaoks suurim turniir tolleaegse mängu ajaloos. 2010. aastal sponsoreeris turniiri Namco Bandai Games, sealhulgas mängijate kategooriates: Xbox 360 ja PlayStation 3. Korraldajad valisid Tokyo finaalis igast kategooriast kaks võitjat. Ametliku nimega Jaapani voor pidas Namco finaali Tokyo rahvusvahelisel foorumil.

2022. aastal võtavad Namco ja teised turniiride korraldajad ulatuslikke tervisekaitsemeetmeid, et kaitsta turniirimängijaid pandeemia ajal. Meediamängude hiiglane Twitch teeb tulevaste turniiride korraldamiseks koostööd ettevõttega Bandai Namco Entertainment America. Juunis peaks Floridas Orlandos algama meistrivõistluste võitlusmäng. World Touri auhinnafond on kokku 200 000 dollarit.

Tekkeni meeskonnad

Suhteliselt uutest mängijatest võistkondadeni, kes on juba mõnda aega professionaalselt võistelnud, on Tekkeni võistlusmaastik ekstreemseks konkurentsiks küps. Siin on a paar meeskonda, mida vaadata eelseisvatel turniirihooaegadel.

Sertifitseerimata nohikud

Sertifitseerimata nörgid (tuntud ka kui TUG) esindavad end Lõuna-Aafrikas asuvate geekside rühma. Need intensiivsed mängijad järgivad geek-kultuuri ja töötavad selle nimel, et parandada mängutulemust, et konkurentsis püsida. Meeskond sai alguse sellest, kui üks sõber märkas, kui hästi tema eakaaslased mängivad, ja soovitas grupil ühineda, et professionaalselt võistelda. Sõprusest ja mänguarmastusest sündinud seltskond treenib kõvasti, et oma potentsiaali täielikult ära kasutada. TUG võistleb Tekken 7, Smash Brosi ja EA FIFA turniiridel. Meeskonna oskuste paranedes seatakse eesmärgiks rahvusvaheline edu kõrgeimal tasemel.

Vision Strikers

Vision Strikers on Korea spordigrupp, mis tegeleb võitlusega mänguväljakul. Pärast kolme Tekkeni parima mängija värbamist loodab meeskond võistelda kõrgeimal tasemel. Vision Strikersi eesmärk on pärast Tekkeni turniiridel legendaarse edu saavutanud Rox Gaming meeskonna omandamist luua Aasias tipptasemel e-spordiorganisatsioon. Omandamine paneb kindlasti ka teised Tekkeni konkurendid Vision Strikerit eelseisvatel turniiridel märkama.

UYU

UYU on Põhja-Ameerika e-spordiorganisatsioon, mis on pärast Skyzi, Proto, Mayhemi, Nova ja Spoofi allkirjastamist Call of Duty konkurentsis. CWL Pro Liigas võisteldes said erinevad nimekirjavariatsioonid espordivõistlustel edu. Teatati organisatsiooni frantsiisi andmise plaanist. Mängijate nimekiri lahkus oma frantsiisinimekirjadest. 2019. aastaks kuulutas UYU välja nimekirja, kuhu kuuluvad Wrecks, Infamous, Zyrral, Tisch ja Pentagrxm. Espordimeeskond on Tekkeni turniiride üks suurimaid võistluste teenijaid.

Team Liquid

Kõik, kes on seotud esportiga, on tuttavad Team Liquid, mitut piirkonda hõlmav spordigrupp, mis asub Hollandis. 2000. aastal käivitasid asutajad Team Liquid pärast StarCraft II väljaandmist. 2012. aastaks omandas meeskond Dota 2 mängimiseks Põhja-Ameerika meeskonna. 2015. aastal tõi ühinemine Team Curse’iga kokku hulga kõrgelt hinnatud mängijaid. Euroopa Dota 2 meeskond võitis 2017. aasta rahvusvahelise võistluse, võites seni suurima auhinna e-sporditurniiride ajaloos. Team Liquidi liikmed on võitnud LCS-i tiitleid ja 2019. aasta Inteli suure slämmi turniiri erakordse CS:GO mängu eest. Team Liquid on kõrgeima astme Tekkeni auhinnafondi teenija.

Talon Esports

Hongkongis asuv Talon Esports võistleb kogu Aasias. Grupi Tekkeni meeskond on videomängus ühe suurima teenija nimekirjas. Tuntud ka selle poolest, et mängib hästi League of Legendsi, kutsutakse meeskonda PSG Esportsi partnerluse tõttu ka PSG Taloniks. Pacific Championship Series on tuntud liiga, mis tegutseb Kagu-Aasias, Taiwanis, Hongkongis ja Macaus.

Meeskonna saladus

Alates 2014. aastast Meeskonna saladus on erutanud fänne suurepärase Dota 2 mänguga. Espordimeeskond omandas 2016. aastal CS:GO naiskonna. Samuti suurendas see oma konkurentsivõimet Street Fighteri mängumaailmas ja sõlmis lepingu tipptasemel Super Smashi mängijaga. 2018. aastaks omandas Team Secret Team TyRanT peamised liikmed, et saada Age of Empiresis konkurentsieelist. 2018. aastal laienes meeskond uuesti, kui sõlmis lepingu Rainbow Six Siege Team IDK-ga. Team Secret on Tekkeni turniiritulude osas kõrgel kohal.

Plussid ja miinused

Igal Tekkeni tegelasel on mitmeid plusse ja miinuseid, millest mängijad mängu ajal teada saavad. Näiteks on mõned tegelased pidevalt teiste tegelaste poolt lukustatud ja ebajärjekindlad. Teised on kiired ja lõbusad kasutada. Mäng ise saab tunnustusi ja ühe peamise kaebuse.

Plussid

 • 3-D animatsioon
 • Loomingulised tegelased
 • Kohandamine
 • Mängimise lihtsus

Miinused

 • Laadimisajad

Tekkeni panustamiskoefitsientide mõistmine

Tekken esportsis näitavad koefitsiendid tõenäosust, et meeskond või üksikmängija võib võita. Mängurite jaoks on ülioluline panustada õiglaste koefitsientidega spordiennustustele. Peamisi on kolm kihlveokoefitsientide tüübid, sealhulgas ameerika, murdosa ja kümnend.

Enamik spordiennustusi pakuvad kümnendkoefitsiente. Kümnendkoefitsientide puhul tähendab seda, et mida madalam on koefitsient, panustaja võidab tõenäolisemalt. Väljamakse on aga üldiselt väike. Suuremate koefitsientide korral võtab panustaja suure riski, kuid väljamakse on rohkem võitjatele. Enne panuse tegemist on oluline mõista, kuidas panustamiskoefitsiente arvutada.

Tekkeni spordiennustuse näpunäited ja nipid

Tea mängu

Mänguritel on oluline Tekkeni mängust aru saada. Esportpanuse võitmiseks peaks mängur teadma mängureegleid. Veebiõpetuste vaatamine, juhendite lugemine ja valdkonnauudistega kursis olemine suurendab panuse võitmise tõenäosust.

Eelarve

Iga panus on risk. Seetõttu peab panustaja kindlaks määrama oma panuste eelarve. Eelarvest kinni pidamine aitab säilitada turvalised panustamisharjumused nii algajatele kui ka kogenud professionaalidele. Eelarve seadmine on oluline ja arukas hasartmängukäitumine. Planeerimine, kui palju ja millal panustada, aitab mänguril teha teadlikke ja võidukaid otsuseid.

Valige hea kihlvedude vahendaja

Mainekad spordiennustused pakuvad tõenäolisemalt soodsaid koefitsiente ja usaldusväärseid väljamakseid. Uurige, kas kihlveokontoril on nõuetekohane litsents ja usaldusväärsus. Olenemata sellest, kas panustate veebisaidi või spordiennustusrakenduse kaudu, tagab tingimuste lugemine, et panustaja mõistab, mida raha sissemaksmisel ja panuse tegemisel oodata. Interneti-arvustuste vaatamine võib anda mängurile aimu, kuidas on teistel tarbijatel konkreetsetes asutustes hasartmänge mängides läinud.

Enesemonitor

Nagu kõigi hasartmängude puhul, on oluline ise jälgida riskirühma kuuluvat e-spordi hasartmängukäitumist, et vältida sõltuvust e-spordi kihlveosaitidel mängides. Sõltuvust tekitav käitumine hõlmab suutmatust lõpetada panuste tegemine, raha panustamine, mille kaotamist mängur ei saa lubada, ning ärevuse ja depressiooni tunne. Kui inimene kogeb mõnda neist sümptomitest, võib inimene otsustada end välistada. Litsentsitud mängukohad võimaldavad mängijal tavaliselt pausi teha, valides konto teatud ajaks ootele. Kohalikud, riiklikud ja rahvusvahelised agentuurid, nagu Anonüümsed Mängurid, pakuvad nõustamist ja muid teenuseid, et aidata neid, kellel on sõltuvusprobleemid.

Namco Tekken on üks vanimaid ja tuntumaid videomänge turul. Ühena esimestest, mis sisaldas täiustatud animatsiooni ja graafikat, pakub mäng mängijatele jätkuvalt kaasahaaravat mängukogemust. Mitmete loominguliste tegelaskujudega mäng võlub mängijaid võimalusega kohandada tegelasi ja valida mängimiseks erinevaid režiime.

Tekkeni turniirid esportmaastiku olulise liikmena suurendavad mängijate osalust ja fännide entusiasmi iga uue mänguesitlusega. Uuel spordiennustuse maastikul löövad suuremad Tekkeni turniirid kihlveod selle vastu, kes tahab võita suurturniire. Suuremate e-spordimeeskondade mängijad on jõudmas peaaegu kuulsuste staatusesse, kuna meeskonnad võidavad suuri auhinnafonde ja koguvad populaarsust.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim