Kuidas panustada

Sellest e-spordi kihlvedude juhendist saate teada kõike elektroonilisele spordile panustamise kohta. Olge ka kursis, et teada saada, millised on parimad videomängužanrid ja videomängude pealkirjad, millele panustada, ning e-spordi kihlvedude näpunäiteid. Pole kahtlust, et e-sporditööstus on tunnistajaks eksponentsiaalsele kasvule. Pandeemia tulekuga läks e-spordi kihlveod õitsele ja tänapäeval on see kõige kiiremini kasvav kihlvedude vorm. Las Vegases asuva hasartmängutööstuse ettevõtja Chris Grove'i 2019. aasta aruande kohaselt oli e-spordi koguraha 2020. aastaks ülemaailmselt umbes 12,9 miljardit dollarit, samas kui e-spordi panustajate arv kogu maailmas oli umbes 6,5 miljonit. Pandeemia saabumine ja sellest tulenevalt ka otsemängude peatamine pidid arvud plahvatuslikult suurendama.

Espordi kihlvedude juhend

Espordi kihlvedude juhend

Enne parimate nimekirja jagamist e-spordi videomängude žanrid panustamiseks on siin e-spordiennustuse juhend algajatele. Siit saate teada e-spordi kihlveo põhitõdesid, alates sellest, kuidas leida parim sait, millele panustada, kuni koefitsientide, turgude, strateegiate ja muuni.

Kuidas spordiennustused toimivad

Espordiennustus on lihtsalt võistlustasemel mängitavatele elektroonilistele spordialadele panustamine. Kuigi need on üsna sarnased virtuaalsete ja simuleeritud mängudega, on eSports inimlik puudutus nagu traditsioonilisel spordiennustusel, kus võitlevad profisportlased, mitte tehisintellekt ja arvutisimulaatorid. Professionaalsed meeskonnad tõmbavad juba praegu ligi parimaid talente üle maailma, nii et e-sport on sama konkurentsivõimeline kui mis tahes muu spordiala.

Kuidas espordile panustada

E-spordile panustamine on üsna lihtne. Siiski on mõned asjad, mida panustajad peavad teadma.

Esiteks peavad mängijad otsustama, millisele mängule nad panustada soovivad. See artikkel jagab mõningaid parimaid žanre, millele panustada, ja iga žanri populaarsemaid mänge e-spordis.

Espordi kihlvedude juhend
Kuidas leida parimaid spordiennustusi

Kuidas leida parimaid spordiennustusi

Kui mängur on kindla mänguga otsustanud, peaks ta leidma kihlveokontorid, kes pakuvad mängule turge. Teatavasti pole kõigil kihlveokontoritel e-spordiennustusi.

Teine oluline tegur, mida kihlveokontori valimisel arvestada, on litsentsimine ja reguleerimine. Mängige ainult registreeritud ja tunnustatud e-spordi kihlveosaitidel.

Järgmiseks lugege kihlveokontori arvustusi ja uurige, et leida kihlveokontorid, mis pakuvad kiiret ja turvalist pangandust ning mis kõige tähtsam, põhjalikku sisse- ja väljamaksevõimaluste loendit. Mängijad tahavad kindlasti kiiresti pärisraha panustamisega tegeleda. Võtke arvesse ka tehingutasusid, töötlemisaega ja, mis kõige tähtsam, aktsepteeritud valuutasid.

Kolmas aspekt, millele keskenduda, on e-spordi kihlvedude turud ja koefitsiendid. Mõnel kihlveokontoril on laialdased kihlvedude turud, samas kui teised pakuvad ainult põhivalikuid. Esimene on see, millele e-spordi kihlvedude entusiastid peaksid tähelepanu pöörama. Kui rääkida koefitsientidest, on kaks asja. Esiteks liituge suurimate koefitsientidega kihlveosaitidega. Teiseks peaksid mängijad veenduma, et neile tuttav koefitsientide vorming oleks toetatud.

Samuti on oluline kaaluda tutvustusi. Parimatel e-spordi kihlveokontoritel on muu hulgas sissemakseta boonused ja sissemakseboonused. Panustamisboonuste otsimisel pidage meeles läbimängimisnõudeid. Mida väiksem on kordaja, seda suurem on võimalus panustamisboonusest maksimumi võtta.

Muud olulised aspektid, mida tuleks arvesse võtta, hõlmavad klienditugi, keeli, otseülekannet, saidil navigeerimist ja mobiiliennustusi.

Espordi kihlvedude strateegiad

Nii nagu traditsiooniline spordiennustus, on ka e-spordi kihlveostrateegiad, mis erinevad olenevalt mängužanrist. Arbitraažennustus on kõige populaarsem strateegia. Tavaliselt tuntud kui "arb" kihlveostrateegia, see hõlmab panuse tegemist üksiku e-spordi matši kõikidele võimalikele tulemustele.

Kuidas leida parimaid spordiennustusi
MOBA kihlvedude juhend

MOBA kihlvedude juhend

Multiplayer Online Battle Arena, tuntud kui MOBA, on üks parimaid videomängužanre, millele panustada. Selles strateegiavideomängus on kaks meeskonda, kes võitlevad eelnevalt kindlaksmääratud lahinguväljal, mida nimetatakse kaardiks.

MOBA mängud on kõrgeima reitinguga, eriti Aasias. Populaarsuse põhjuseks on asjaolu, et nad on nüüd seltskondlikud, kuna mängijad peavad võidu saavutamiseks sõpradega koostööd tegema. Mõned parimad MOBA mängud, millele panustada, hõlmavad legendide liiga, DOTA 2 (Defense of the Ancients 2), Mobile Legends: Bang Bang ja Smite.

Kuidas panustada MOBA mängudele

MOBA kihlveod on muutumas üha populaarsemaks nüüd, kui toimuvad mõned prestiižsed MOBA turniirid ja võistlused, nagu The International ja LoL World Championship. Mis veel? MOBA mänge saab panustada peaaegu terve aasta. Huvitav on see, et MOBA mängud tõmbavad ligi tippmeeskondi ja talente, süstides strateegiamängu konkurentsivõimet.

MOBA mängudele panustamise selgroog on erinevate kihlveoturgude mõistmine. Panustajad saavad panustada üksikutele MOBA mänguturgudele, MOBA turniiride/võistluste/liiga võitjate turgudele või kaarditurgudele. Mõned parimad panused hõlmavad matši võitjat, kaardi võitjat, kaardi kogusummat, esimest tapmist, voorude arvu, tapmiste/koefitsientide kogusummat või isegi händikäppi jne. Kõigi nende sündmuste tõenäosus on esitatud koefitsientidena.

MOBA mängudele panustamiseks leidke esmalt MOBA eSpordi turgudega kihlveosait ja olge kursis eelseisvate MOBA võistlustega. Panustajad peaksid teadma ka MOBA mängude turniiridel kasutatavaid erinevaid formaate.

Lõpuks peaksid mängijad uurima, millised on parimad MOBA-d e-spordi meeskonnad. Hetkel on leibkonnanimed teiste hulgas Team Spirit, PSG.LGD, Invictus Gaming ja Team Secret. Samuti on mõistlik kontrollida meeskonna viimast vormi, millele panustajad oma raha panevad.

MOBA kihlvedude juhend
Battle Royale'i kihlvedude juhend

Battle Royale'i kihlvedude juhend

Battle royale'i mängud on fantastilised mitme mängijaga võrgumängud, mis sisaldavad viimaseid mänge ning ellujäämise, uurimise ja otsimise taktikat. Need hõlmavad kümneid kuni sadu mängijaid, kes võitlevad au nimel üha kahaneva kaardil. Sõltuvalt formaadist võivad mängijad olla üksi või meeskondades.

Tänapäeval domineerivad e-spordi areenil battle royale mängud. Mõned suurimad battle royale mängud hõlmavad Fortnite, Call of Duty: Warzone, Apex Legends, PUBG: lahinguväljadja Fall Guys Ultimate Knockout, et mainida vaid mõnda.

Kuidas panustada Battle Royale mängudele

Battle Royale mängudele panustamine on üks populaarsemaid e-spordi kihlvedude vorme. Nende mängude populaarsuse põhjuseks on asjaolu, et battle royale mängud meelitavad sadu tipptasemel võistlusi ja märkimisväärseid auhinnarahasid. Kaks kõige olulisemat battle royale turniiri on Apex Legends Global Series (Apex Legends) ja The Fortnite World Cup (Fortnite). Huvitaval kombel kogus 2019. aasta Fortnite'i maailmameistrivõistluste auhinnafond 30 miljonit dollarit.

Kihlvedude tegemine battle royale’i mängudes on üsna lihtne seni, kuni panustajad leiavad parimad battle royale’i eSportsi kihlveosaidid ning mõistavad mängukäiku, turge ja koefitsientide toimimist. Panustada on erinevatel turgudel, olenevalt ennustussaidist ja loomulikult ka konkreetsest battle royale mängust.

Mõned levinumad turud, millega mängijad peaksid tuttavad olema, on mängu otsevõitjad, turniirivõitjad, eripanused, akumulaatorid, kogusummad, kaardivõitjad, kaarditulemused ja isegi mängusisesed panused, mida muidu tuntakse ka live-panuste nime all.

Lisaks kihlveoturgudele ja koefitsientidele peaksid mängijad olema kursis ka e-spordi stseeniga, mis on seotud selle battle royale mänguga, millele nad soovivad panustada. Uurige välja Fortnite'i parimad meeskonnad, Apex Legendsi parimad meeskonnad ja nii edasi. Parima panustamisotsuse tegemiseks vaadake ka nende hiljutist vormi.

Battle Royale'i kihlvedude juhend
FPS kihlveo juhend

FPS kihlveo juhend

Pole kahtlust, et FPS (First-Person Shooter) on populaarne videomängužanr. See põhineb relvadel ja muudel relvapõhistel võitlustel esimese inimese vaatenurgast. Mängijad juhivad peategelast 3D-ruumis. FPS-mängud on populaarsed, kuna toovad kaasa eheda lahinguvälja atmosfääri tänu kaasahaaravale graafikale ja helile. Samuti soodustavad nad meeskonnatööd ja solidaarsust.

FPS-mängud on populaarsed kogu maailmas. Battlefield V ja Counter-Strike: Global Offensive on tänapäeval kaks suurimat FPS-mängu. Teiste e-spordi populaarsete FPS-i tiitlite hulka kuuluvad Call of Duty, Tom Clancy Rainbow Six Siege (R6), Valorant ja Overwatch.

Kuidas FPS-mängudele panustada

FPS-i mängud ei ole ainult suured kumulatiivsed auhinnafondid; nad domineerivad ka e-spordi kihlvedude edetabelites. Värskeima statistika kohaselt juhib CS: GO kihlveomahtude osas nüüd, kui neid on palju turniire aasta läbi. Samuti on lihtne FPS-mängudele panustada ning panustamisvõimalusi on lai valik.

Nii nagu kõigi teiste videomängužanrite puhul, peavad FPS-mängudele panustavad mängijad mõistma põhilisi mängupõhimõtteid ja reegleid, et teha teadlikke panustamisotsuseid. Samuti on oluline mõista FPS eSportsi hetkeseisu. Leidke aega, et uurida, millised on parimad FPS-i meeskonnad. Hetkel on parimad FPS-i meeskonnad Astralis, SEN Sentinels ja San Francisco Shock. Samuti on oluline vaadata üle kõik eelseisvad turniirid ja võistlused.

Teine oluline asi, mida panustajad peavad teadma, on saadaolevad kihlveoturud. FPS-i mängudel võib olla erinev mänguviis ja eesmärgid, kuid enamik panustamisvõimalusi on sarnased sellega, mida mängijad võivad leida MOBA ja Battle Royale eSportsi kihlvedustest. Mõned parimad turud, kus panustada, on turniiri võitja, matši võitja, kaardi võitja, esimene veri ja live-ennustused.

FPS kihlveo juhend
Spordisimulatsiooni kihlvedude juhend

Spordisimulatsiooni kihlvedude juhend

Traditsioonilistele spordiennustusi harrastavatele spordikihlvedude harrastajatele pakuvad spordisimulatsiooniga e-spordimängud ülimat kogemust, kuna need järgivad traditsioonilisi spordiennustusi. Nagu nimigi ütleb, põhinevad spordisimulatsioonimängud tõelistel spordimängudel, nagu jalgpall, hoki, motosport, korvpall ja Ameerika jalgpall. Spordisimulatsioonimänge ei tohiks segi ajada virtuaalspordiga, kuna neid mängivad päris inimesed.

Spordisimulatsioonimängud on kogu maailmas populaarsed. Stseenil on eliidi profimeeskonnad, millest mõnda sponsoreerivad professionaalsed klubid. Need kujutavad suuremaid liigasid ja võistlusi ning kasutavad nüüdisaegseid mängumootoreid, et pakkuda realistlikku mängu ja hingematvat graafikat. Mõned parimad spordisimulatsioonimängud, millele panustada, on FIFA, NBA2K, PES, Madden jne.

Kuidas panustada spordisimulatsioonimängudele

Spordisimulatsioonimängud meelitavad ligi palju panustajaid, enamasti traditsioonilisi spordiennustusi. Seda seetõttu, et need on panustamismehhanismide poolest sarnased tavapäraste spordiennustustega. Seni on kõik hästi, FIFA 21 kihlveod juhivad spordisimulatsiooni žanris panuste mahu poolest. Mida peavad mängijad teadma spordisimulatsiooniga videomängudele panustamisest?

Esimene asi on usaldusväärsete kihlveosaitide leidmine FIFA, PES ja NBA2K turgudel. Pidage meeles, et kõigil kihlveosaitidel pole neid turge. Kui rääkida koefitsientidest ja turgudest, siis on koefitsiendid esindatud ühes kolmest panustamisvormingust või kõigis vormingutes, samas kui turud jäävad samaks, mis tavalistel spordiennustustel.

Erinevus tuleb aga meeskondades, kellele panustada. Traditsioonilises spordiennustuses on parimad võistkonnad, kellele panustada, viimase aja edukaimad. Kuid e-spordi kihlvedude puhul ei tohiks mängijad päriselus vaadata silmapaistvamaid meeskondi. Selle asemel peaksid nad vaatama eSpordi promängija rekordit. Näiteks võib profimängija, kellel on supermeeskond nagu PSG ja kus on kõik staarid, kaotada paremale profimängijale, kes mängib Prantsusmaa madalamate liigade keskmise meeskonnaga.

Spordisimulatsiooni kihlvedude juhend
RTS kihlvedude juhend

RTS kihlvedude juhend

RTS, tuntud ka kui reaalajas strateegiamäng, on veel üks populaarne videomängužanr, millele panustada. Üks aspekt, mis need mängud populaarseks teeb, on üldiselt kiirem olemus. Erinevus RTS-mängude ja käigupõhiste strateegiamängude (TBS) vahel seisneb selles, et RTS-mängudes saavad mängijad mängus osaleda üheaegselt.

RTS-mänge on palju, kuid konkurentsitihedas e-spordi maailmas on vaid käputäis funktsioone. Reaalajas strateegiamängude hulka kuuluvad StarCraft II, WarCraft ja Age of Empires seeriad.

Kuidas RTS mängudele panustada

Kuigi RTS-i videomängude žanri populaarsus aeglustub, on mängud e-spordi areenil endiselt aktiivsed. Niisiis, mida peaksid mängijad teadma RTS-mängudele panustamisest?

Esimene asi on RTS mängude kihlveoturgudega kihlveosaitide leidmine, nt StarCraft II ja WarCrafti turgudel. Seejärel registreeruge kihlveokontoritesse, kus on palju sündmusi ja kõige suurem koefitsient. Mängijad peaksid ka püüdma olla kursis kõigi RTS-mängude maailma arengutega. Esiteks mõistke RTS-mängude mängimist ja põhireegleid. Oluline on tutvuda erinevate kasutatavate turniirivormingutega.

Lõpuks vaadake tabeliseisu, et selgitada välja parimad meeskonnad ja mängijad, kellele raha panna. Meeskonnad muudavad pidevalt nimekirja, seega kontrollige kindlasti meeskonna viimast vormi, et teha õige panustamisotsus.

RTS kihlvedude juhend
Pakkimine

Pakkimine

See on kõik; juhend e-spordile panustamise kohta. Pidage meeles, et on olemas e-spordi kihlvedude näpunäiteid ja strateegiaid, mis suurendavad võiduvõimalusi. Samuti kontrollige enne panuse tegemist kindlasti, mida asjatundjad oma ennustustes ütlevad!

Pakkimine

Viimased uudised

Kuidas panustada Apex Legendsile 2022. aastal
2022-03-31

Kuidas panustada Apex Legendsile 2022. aastal

Apex Legendsi kihlveod hakkavad tasapisi hoogu koguma, kuna üha rohkem battle royale hero tulistamismängu fänne panustab sadadel turniiridel ja võistlustel üle maailma. Kui panustamine tundub ideena, on see koht, kus olla. Uurige kõike Apex Legendsi kihlveo 2022 kohta, alustades selle põhitõdedest Apex Legendsi võrguennustused suurimatele võistlustele ja meeskondadele.