Populaarseimad NBA 2K kihlvemissaidid 2024

See NBA 2K e-spordi kihlvedude juhend kirjeldab kõike, mida panustajad peavad NBA 2K kihlveo kohta teadma. Siit leiate lisateavet selle mängu kohta, miks see on populaarne, kuidas sellele panustada, NBA 2K turgude kihlvedude, koefitsientide ja näpunäidete kohta, kuidas panustada. NBA 2K on spordisimulatsiooniga videomängusari, mis debüteeris aastal 1999. Algselt avaldas selle Sega Sports, kuid korvpallimängu uusimad osad avaldas 2K Sports.

Mis puutub mänguarendusse, siis uusimad osamaksed pärinevad Visual Conceptsilt. Kõik NBA 2K osad jäljendavad rahvuslikku korvpalliliitu (NBA), mis on maailma prestiižseim korvpalliliiga. NBA 2K mäng simuleerib tavalist korvpallimängu. Viimased NBA 2K osad hõlmavad kõiki käimasoleva NBA hooaja meeskondi ja mängijaid, legendaarseid NBA meeskondi, Euroliiga meeskondi ja WNBA meeskondi. Huvitaval kombel on võimalik luua ka väljamõeldud mängijaid.

Populaarseimad NBA 2K kihlvemissaidid 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

NBA 2K21 ja NBA 2K22

Kuigi NBA 2K21 on viimastel esportturniiridel olnud enim esile tõstetud osa, on viimane osa NBA 2K22, mis ilmus 10. septembril 2021. See on eelseisvatel NBA 2K espordivõistlustel põhimäng.

Uut osa on kiidetud suurepärase graafika, realistliku mänguviisi, kommentaaride ja heliriba eest. Üldiselt on NBA 2K olnud üks enimmüüdud videomängude frantsiise ja kahtlemata parim korvpalli simulatsioonivideomäng.

NBA 2K suutis edestada EA Sportsi NBA Live'i, teist korvpallisimulatsiooni videomängusari, mis peatati 2018. aastal.

Ehkki see ei pruugi espordi areenil olla nii suur kui FIFA, tõuseb NBA 2K aeglaselt oma auastmeid, meelitades ligi professionaalseid e-spordimeeskondi, sponsoreid, telesaadete edastajaid ja raevukat fännibaasi. On vaid aja küsimus, millal see FIFA-le, espordi suurimale spordisimulatsioonimängule järele jõuab.

Panustamine NBA 2K peale

NBA 2K kihlveod on populaarsed videomängufännide ja tavaliste spordiennustajate seas. Sellel espordil on täiesti seaduslik panustada seni, kuni mängijad on jõudnud seaduslikku iga. NBA 2K panustamine ei erine kuidagi traditsioonilisele korvpallile panustamisest.

NBA 2K peale panustamiseks peavad mängijad esmalt leidma an Interneti-spordi kihlvedude sait NBA 2K kihlveoturgudega. Järgmine samm on registreeruda kihlveofirmas, klõpsates suvandil „Registreeru”, täites nende andmed ja lõpetades registreerimine, kinnitades nende e-posti aadressi. Neile, kes ei soovi kirglikku registreerimisprotsessi läbida, on Trustly esportsi kihlvemissaidid, mida tuntakse ka kui kinnituseta saidid, mis ei nõua registreerimist.

Päris raha NBA 2K kihlveod

Kuigi mõned kihlveokontorid pakuvad tasuta rahaga NBA 2K panuseid, on enamik pärisrahaga kihlvedusid. Mängijad tuleb deponeerida pärisraha oma kontodele, et saada pärisrahaga kihlvedusid. Pärisraha NBA 2K spordiennustustega on mängijatel võimalus võita pärisraha. Kuid siis on oluline määrata panuste eelarve ja sellest rangelt kinni pidada. NBA 2K panustamine võib tekitada sama sõltuvust kui mäng ise.

Kui populaarne see mäng on?

NBA 2K on üks populaarsemaid spordisimulatsioonimänge. See on FIFA ja Maddeni järel kolmas. NBA populaarsus, mängu võrgukogukond, realistlik mänguviis ja võrgumäng teevad selle mängu populaarseks.

Statistas avaldatud statistika kohaselt on NBA 2K seeriad 2021. aasta novembri seisuga kogu maailmas enimmüüdud videomängufrantsiiside ja -tiitrite edetabelis 5. Seeriat on müüdud 118 miljonit ühikut.

Miks on NBA 2K populaarne?

Noh, NBA 2K populaarsust selgitavad mitmed põhjused.

Korvpall ja NBA populaarsus

NBA 2K on populaarne, kuna korvpall on populaarne kogu maailmas. Maailma Atlase andmetel on korvpallil ligi miljard fänni. Kuna NBA on kõige prestiižsem liiga, on NBA 2K-l kindlasti fänne. Lisaks annab NBA 2K-le eelise ka asjaolu, et NBA Live saadeti laiali, kuna see on ainuke domineeriv korvpallifrantsiis e-spordimaastikul.

Realism lähedane tegelikule tehingule

Teine NBA 2K populaarsuse põhjus on realism, mille arendajad on frantsiisi süstinud. See on üks realistlikumaid spordisimulatsiooni esport mänge. See jäljendab NBA-d ja mitmeid teisi kõrgeima taseme korvpalliliigasid ning sisaldab päriselus olevaid mängijaid ja võistlusi. Lisaks on seal sportlaste äratuntavad näod ja realistlikud suhtlused, alates triblamisest, oskuste liigutustest kuni kehakontaktini.

Online NBA 2K kogukonnad

Mängu populaarsusele aitavad kaasa ka veebipõhised NBA 2K kogukonnad. Seal on ametlik NBA 2K foorum, kus mängijad saavad suhelda. Lisaks ametlikule foorumile saavad NBA 2K fännid suhelda muudel foorumitel, nagu Reddit, Steam Discussions, IGN-plaadid, GameFAQs ja ResetEra, kui mainida vaid mõnda. Veebikogukonnad kutsuvad esile videomängude kõmu ja kõmu.

NBA 2K võrgumäng

Võrgumäng on suurepärane funktsioon, mis võimaldab mängijatel võrgus eemalt võistelda. NBA 2K-l on võrgumäng, nii et erinevatest piirkondadest pärit mängijad saavad liituda ja võistelda. Internetis mängimine on olnud NBA 2K populaarsuse võtmeks, kuid kahjuks suletakse NBA 2K serverid 31. detsembril 2021.

NBA 2K mobiil

NBA 2K on saadaval ka mobiilis, mis võimaldab selle spordisimulaatori mängu fännidel seda liikvel olles mängida. NBA 2K Mobile'i rolli frantsiisi populaarsuses ei saa ignoreerida.

NBA 2K esportturniirid ja -võistlused

Kuigi see ei pruugi esports nii aktiivne olla kui CS: GO ja Dota 2, on NBA 2K-l mitmeid turniirid ja võistlused. On nii kõrgetasemelisi turniire, mis meelitavad ligi suurimaid NBA 2K meeskondi kogu maailmas, aga ka madalama tasemega turniire.

NBA 2K liiga

NBA 2K liiga on konkurentsitihedaim turniir. Tuntud ka kui 2K League, see on võistlus, mida korraldab NBA koostöös Take-Two Interactive'iga. See on konkurentsitihedaim NBA 2K turniir ja loomulikult parim, millele panustada. Seni on olnud neli sädelevat 2K liiga hooaega.

Lisaks 2K liigale saab panustada mitmetele teistele NBA 2K sporditurniiridele, sealhulgas American Express x NBA 2K22 Experience, Twitch Rivals NBA All-Star Showdown, NBA 2K Players Tournament, NBA 2K League The Turn Powered by AT&T, RES NBA 2K21 KUTSE. , FIBA Esports Open III jne.

Kui varem oli väga vähe sündmusi, millele panustada, siis NBA 2K esport kasvab plahvatuslikult. Paljud e-sporditurniiride korraldajad märkavad selle videomängu populaarsust, mistõttu on kavas järjest rohkem turniire.

Parimad NBA 2K spordimeeskonnad

Enne NBA 2K kihlvedusse sukeldumist peavad mängijad teadma meeskonnad, kellele panustada. Selles segmendis saate teada, millised on NBA 2K kõige domineerivamad profimeeskonnad.

Wizards District Gaming

Wizards District Gaming on parim NBA 2K esportmeeskond. Meeskond debüteeris 2018. aastal avatavas 2K liigas ning võitis kaks 2K liiga tiitlit aastatel 2020 ja 2021. Hiljutises 2K liigas alistas Washingtonis asuv spordimeeskond Jazz Gamingi bo5 mänguseerias 3:0.

Knicks Gaming

Teine NBA 2K meeskond, kellele panustada, on Knicks Gaming, 2018. aasta 2K liiga võitja. Meeskond võitis Bo3 finaalis Heat Check Gamingut, saades 2K liiga ajaloo esimeseks play-offi meistriks.

T-hundid

2019. aasta 2K liiga võitja T-Wolves kuulub ka NBA 2K parimate meeskondade hulka. Kuigi meeskonna vorm on viimasel ajal langenud, kuulub see endiselt NBA 2K parimate meeskondade hulka, kellele panustada.

Ülaltoodud on parimad NBA meeskonnad. Teiste väärikate mainimiste hulka kuuluvad Cavs Legion GC, Warriors Gaming Squad, Pistons GT, Blazer5 Gaming, Lakers Gaming, Magic Gaming, Warriors Gaming Squad ja 76ers GC.

Parimad NBA 2K kihlvemissaidid

Tänapäeval on palju esports kihlveofirmasid; mõned on ehtsad, teised aga pole seda väärt. Sellest jaotisest leiate lõpliku kontrollnimekirja parima NBA 2K spordiennustuse rakenduse või saidi leidmiseks.

Litsents ja reguleerimine

esport ei ole nii reguleeritud kui traditsiooniline jalgpall, seega on võimalikud kokkulepped ja muud ebaseaduslikud tehingud. Parim viis turvalisuse tagamiseks on mängida e-spordi kihlveosaidil, mis on litsentsitud ja mida reguleerib mainekas online-hasartmänge reguleeriv asutus. Litsentsiga saidid tagavad, et kõik NBA 2K mängud on tasuta ja ausad.

Turud ja koefitsiendid

Parimal spordiennustussaidil on suured turud. Iga mängu ja turniiri jaoks on palju panustamisvõimalusi. Saitidel on ka turu kõrgeimad koefitsiendid.

Panganduse võimalused

Kui valite NBA 2K kihlveo saidi, kontrollige pangandusvalikuid. Hea sait peaks toetama nii fiati valuutat kui ka krüpto. Lisaks peaksid olema saadaval kõik populaarsed veebimakseviisid, sealhulgas e-rahakotid, krediitkaardid või pangaülekanded. Viimaseks kontrollige tehingu käivet ja sissemaksete/väljamaksete limiite.

NBA 2K kihlveoboonused

NBA 2K on palju kihlveo boonused mis annavad mängijatele võimaluse proovida õnne NBA 2K kihlvedudel, kulutamata peenraha. Neid nimetatakse sissemakseta boonusteks. Lisaks on olemas sissemakseboonused ja lojaalsusprogrammid. Heal kihlveosaidil peaks olema mängijatele mingisugune stiimul.

Plussid ja miinused

NBA 2K kihlveol, nagu sama mündi kahel küljel, on eelised ja puudused. Selles jaotises saate teada selle frantsiisi panuste plusse ja miinuseid.

Plussid

  • NBA 2K eSports on konkurentsivõimeline – tänapäeval on NBA 2K turniirid väga konkurentsitihedad, nii et traditsioonilise NBA kihlveoga tegelevatel panustajatel on panustamiseks veel üks võimalus.
  • NBA 2K kihlvemissaidid – varem oli e-spordi kihlveosaite väga vähe, kuid tänapäeval on NBA 2K kihlveoturgudel palju kihlveokontoriid.
  • Kihlveoboonused – NBA 2K e-spordi panustajatele on kohandatud palju e-spordi kihlvedude boonuseid ja pakkumisi.
  • Kihlveoturud aastaringselt – NBA 2K eSports turniirid laienevad. Ehkki NBA kihlveoturge ei pruugi olla aastaringselt, on palju NBA 2K e-sporti, millele aastaringselt panustada.

Miinused

  • Andmed analüüsimiseks puuduvad – erinevalt traditsioonilistest NBA andmetest, kus mängijad näevad NBA meeskondade omavahelist statistikat, puuduvad NBA 2K eSportsi meeskondade kohta piisavad andmed.
  • Sõltuvuse oht – NBA kihlveod võivad tekitada sõltuvust. Kui mängijad ei ole ettevaatlikud, võivad nad sattuda hasartmängusõltuvusse.

NBA 2K kihlveokoefitsiendid ja turud selgitatud

Koefitsiendid näitavad sündmuse toimumise tõenäosust. Teisest küljest viitavad NBA 2K turud saadaolevad panustamisvõimalused.

NBA 2K koefitsient

NBA 2K koefitsiendid on samad, mis traditsiooniliste NBA kihlvedude puhul. Mida suurem on koefitsient, seda väiksem on sündmuse toimumise tõenäosus ja vastupidi. Nüüd on kolm koefitsiendi vormingut; Briti koefitsiendid (fraktsionaalsed koefitsiendid / Ühendkuningriigi koefitsiendid), Ameerika koefitsiendid (USA koefitsiendid / rahaliini koefitsiendid) ja Euroopa koefitsiendid (kümnendkoefitsient). Panustajad peaksid veenduma, et nende eelistatud koefitsiendivorming on saadaval.

NBA 2K kihlveoturud

Parimatel NBA 2K kihlveosaitidel on lai valik kihlveoturge, nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi. Pikaajalised kihlvedude turud pakuvad mängijatele võimalust enne võistluse algust panustada turniiri võitjale. Kuid populaarsed kihlveoturud puudutavad üksikuid matše. Mängijad saavad panustada mängu võitjale, kogusummadele või händikäpile.

Lihtsalt mainides, panustajad saavad NBA matšidele panustada enne nende algust või siis, kui need on käimas. Käimasolevatele matšidele panustamine on tuntud kui live-ennustus või mängusisene panustamine.

NBA 2K kihlveo näpunäited

Selle NBA 2K juhendi viimases jaotises leiate näpunäiteid, mis annavad mängijatele parema võimaluse võita.

Esiteks on oluline jälgida praegust NBA 2K spordihooaega, et mõista, millised meeskonnad on vormis ja millised on vormist väljas. Oluline on see, et kui meeskond on päriselus vormis, ei tähenda see, et nad on vormis ka NBA 2K-s. Kontrollige NBA 2K spordimeeskonna vormi, mitte NBA meeskonna vormi päriselus.

Veel üks kasulik näpunäide on asjatundjate öeldu järgimine. Nii nagu traditsioonilises NBA kihlveos, on ka NBA 2K e-spordis asjatundjaid, kellel on peamised ennustused. NBA 2K ennustused ei pruugi olla 100%, kuid need võivad kaugele jõuda.

Sellega see NBA 2K spordiennustuse juhend lõppeb. Tõepoolest, NBA 2K panustamine võib olla lõbus nii NBA fännidele, NBA 2K frantsiisi fännidele kui ka tavalistele panustajatele. Kuid panustajad peaksid tagama, et nad mängiksid vastutustundlikult, kuna NBA 2K kihlveod võivad tekitada sõltuvust.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSport
About

Zhang Wei, Esportsi areenil rohkem tuntud kui "DragonMaster", on veebikasiinode ja Esportsi ristteel mõtteliidrina loonud niši. Tal on eksimatu trendide instinkt, mis on kombineeritud üksikasjaliku tähelepanuga detailidele, nii et ta on oma ala strateeg ja visionäär.

Send email
More posts by Zhang Wei