Panusta: BLAST Premier 2024

Sellest BLAST Premier kihlveojuhendist saate teada kõike, mida e-spordi panustajad peavad teadma BLAST Premier turniiridel panustamise kohta, alates sündmuse taustast kuni saadaolevate kihlveoturgudeni, kus panustada võistlusele, kihlveoturgudele ja koefitsientidele, BLAST Premier kihlveo näpunäiteid ja palju muud. .

BLAST Premier on Valve kassahiti Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) üks prestiižsemaid e-spordi liigasid. 2020. aastal alustanud BLAST Premier asub Euroopas ja Põhja-Ameerikas ning on jagatud kaheks hooajaks; Kevad ja sügis. BLAST Premieri hooaeg kestab umbes neli kuud. 12 meeskonda lähevad alagrupifaasis vastamisi, enne kui lahing läheb hooaja finaalturniirile, kus grupifaasi meeskonnad lähevad kõigele – BLAST Premier Championshipile.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida pead teadma BLAST Premieri kohta

BLAST Premieri korraldab BLAST ApS, a taani keel eSpordi meedia tootmisettevõte ja seda peetakse erinevates linnades. Üks pidev asi on tõsiasi, et suurte ekraanidega vaatajaskond tõmbab fännid endasse samamoodi nagu CS: GO pro mängijad. BLAST Premier üritused koguvad tohutuid auhinnafonde, kusjuures Global Final 2020 ja World Final 2021 koguvad tohutult miljoni dollari suuruse auhinnafondi.

Counter-Strike: Global Offensive kohta

Nagu varem mainitud, on BLAST Premier CS: GO turniir. Counter-Strike: globaalne rünnak, mida populariseeritakse kui CS: GO, on esimese isiku tulistamisvideomäng, mille on välja töötanud Valve koostöös Hidden Path Entertainmentiga. See Counter-Strike'i seeria neljas osa on saadaval opsüsteemides Windows, macOS, PS3, Xbox 360 ja Linux.

CS: GO, nagu ka tema eelkäijad, lööb eesmärgipõhises lahingus kahe poole vahele. Võistkonnad võistlevad erinevates mängurežiimides, mis hõlmavad pommide istutamist ja kahjutukstegemist. Üks pool mängib terroristidena, teine pool aga heade meestena, kes teevad kahjutuks pomme ja päästavad pantvange.

Counter Strike Global Offensive on üks kõige populaarsem e-sport e-mängude kihlveomaailmas. E-spordi areenil on palju BLAST Premier turniire, sealhulgas kevad- ja sügisgrupid, showdownid ja finaalid. BLAST Premier League'il on meediakajastus ning selle telepartnerid on Twitch ja YouTube.

BLAST Premier on prestiižne turniir, mis teeb koostööd tippbrändidega, sealhulgas Betway, Coinbase ja laevanduskonglomeraat MAERSK. Üks asi, mis teeb selle esimese isiku tulistamismängu edukaks, on asjaolu, et see on nüüd täiesti tasuta mängitav. Mängurežiime on üheksa, sealhulgas hiljuti välja antud battle-royale režiim nimega Danger Zone.

BLAST Premier Esports Betting Odds

Enne tegevusse asumist on oluline mõista erinevaid BLAST Premier kihlveoturge ja CS:go kihlvedude koefitsiendid. Turud, mida tuntakse ka kui panustamisvõimalusi, on saadaolevad erinevad tulemused, samas kui koefitsiendid näitavad panuse läbimise tõenäosust.

BLAST Premier kihlveoturud

Üks peamisi BLAST Premieri meistrivõistluste panustamisturge on turniiri võitja. Siin panustavad mängijad võistkonnale, kelle arvates nad turniiri võidavad. Teised kihlveoturud on standardsed CS: GO kihlveoturud.

Esimene turg on matši võitja ja siin panustavad panustajad matši tulemusele. Teine seotud panus on kaardi võitja, kus mängijad panustavad meeskonnale, kes võidab konkreetse kaardi. Teised populaarsed BLAST Premier kihlveoturud hõlmavad raundid üle/alla, üle/alla löödud tapmised, õige punktisumma, händikäpid jne.

BLAST Premieri koefitsiendid

Nii nagu traditsioonilises spordiennustuses, on ka CS: GO kihlvemissaidil kolm koefitsiendivormingut. Mõnel neist on üks neist vormingutest, teistel aga kõik. The kolme koefitsiendi vormingus on kümnendkoefitsient (Euroopa), murdosa (Briti) koefitsient ja Moneyline (Ameerika) koefitsient. Lisaks koefitsientide vormingule peavad mängijad leidma veebipõhised eGamingu kihlveosaidid, millel on kõrgeim koefitsient, kuna kõrge koefitsient võrdub suurema kasumiga.

Miks on BLAST Premier Populaarne, millele panustada?

BLAST Premier on üks populaarsemaid CS: GO eSportsi turniire. See on ka peal esport turniiride nimekiri mis meelitavad mitme mängijaga esimese isiku tulistamismängu fännide ja panustajate seast palju vaatajaid. Niisiis, mis teeb BLAST Premieri populaarseks?

Esiteks on tõsiasi, et BLAST Premier turniire on aastaringselt palju. On kaks hooaega, millest igaüks kestab neli kuud. See tähendab, et fännid saavad parema osa aastast adrenaliinirohke tegevusega. Võistlus meelitab igal aastal seitse turniiri.

Teiseks on tõsiasi, et BLAST Premier seeria meelitab ligi parimaid CS: GO meeskonnad Euroopas ja Põhja-Ameerikas sealhulgas Natus Vincere, Vitality, Gambit Esports ja Cloud9. Need rõivad võitlevad au, auhinnaraha ja hooplemise nimel.

Kolmandaks on meediakajastus. BLAST Premier online-turniirid on CS: GO turniiride seas enim kaunistatud. Sellel on tugev sotsiaalmeedia, millel on üle 400 000 jälgija ning YouTube'i ja Twitchi platvormid, millel on vastavalt 347 000 ja 1,3 miljonit tellijat.

Teine selle turniiri populaarsuse põhjus on tulusad auhinnad. Suurimal etapil, finaalis, jagatakse parimate meeskondade vahel lahe 1 000 000 dollarit, võitja viib koju 500 000 dollarit. Samuti on turniire, mis tõmbavad ligi 400 000 dollarit.

BLAST Premier võitnud meeskonnad ja suurimad hetked

Olles üks parimaid CS: GO turniire, meelitab sari BLAST Premier ligi e-spordi suurimaid meeskondi. Fänne on kostitatud ka põnevate tegevustega BLAST Premier League'i võõrustavates kinodes.

Selles segmendis vaadake kõige edukamaid meeskondi, parimaid meeskondi, kellele praegu panustada, ja mõningaid meeldejäävamaid hetki parimatelt BLAST Premier turniiridelt.

Edukamad meeskonnad

Ukraina varustus Natus Vincere on vaieldamatult parim meeskond BLAST Premier sarja ajaloos. Ühelgi teisel meeskonnal pole nii kõrgeid meistritiitleid kui Natus Vincerel. Teised väärt meeskonnad suurtel BLAST Premier turniiridel on FaZe Clan, Team Vitality, Team Liquid, Complexity Gaming, OG ja G2.

Parimad meeskonnad, kellele panustada

Ülaltoodud on BLAST Premieri kõige edukamad meeskonnad, kuid nad ei pruugi olla parimad meeskonnad, kellele panustada. E-spordiorganisatsioonid ründavad teisi meeskondi, et koostada kindlaid nimekirju, seega on ülioluline välja selgitada, kes on parimad mängijad ja kus nad praegu tegutsevad.

2022. aasta seisuga on Natus Vincere kõige lootustandvam CS: GO meeskond tänu tipptalendile, kuhu kuuluvad raskekaallased nagu Oleksandr "S1mple" Kostyljev. Veel üks tippmeeskond, kellele panustada, on FaZe Clan, millel on praegu ühed parimad CS: GO mängijad. Teised CS: GO meeskonnad, kellele panustada, on ENCE, Cloud9, FURIA ja Vitality.

Meeldejäävad hetked

Üks meeldejäävamaid sündmusi BLAST Premier League'i ajaloos on avaüritus, Spring 2020: Regular Season, mis toimub Londonis 3 Mills Studios. Fänne kostitati hingematva tegevusega ning pärast õudseid lahinguid tulid tšempioniks FaZe Clan, Natus Vincere ja Team Liquid.

Veel üks meeldejääv tippsündmus on 2022. aasta kevadine finaal. Natus Vincere tõestas taas maailmale, et see on suurepärane pool, kes ületab FaZe Clani, Team Vitality, G2 Esportsi ja OG 200 000 dollari suuruse auhinna.

Meeldejääv on ka 2021. aasta maailmafinaal, üks suurimaid Kopenhaagenis peetavaid BLAST Premier turniire. Kõik võistkonnad tulid lootusega pääseda peaauhinnaga, kuid Natus Vincere Oleksandr "s1mple" Kostyljevil olid teised plaanid. CS: GO maestro aitas ägedas finaalis Natus Vincere'il Gambit Esportsi vallandada.

Kus ja kuidas panustada BLAST Premierile?

BLAST Premier on üks parimaid CS: GO liiga funktsioone kihlveomaastikul. Asjaolu, et võistlusi peetakse peaaegu aastaringselt, teeb sellest ühe parima CS: GO võistluse, millele panustada. Siiski on BLAST Premieril panustamise osas kaks suurt muret; parima BLAST Premier kihlveokontori leidmine ja õige panuse tegemine.

Kuidas leida parim kihlvemissait

CS: GO kihlveoturgudega veebis on palju eSporti kihlveosaite. Mõnda juhivad ehtsad operaatorid, samas kui teised pole vaeva väärt. Parimal CS: GO videomängude kihlvedude veebisaidil peaks olema tunnustatud hasartmänge reguleeriva asutuse litsents. Sellel peaks olema ka laialdased CS: GO turud ja suured koefitsiendid.

Espordi boonused ja tutvustused on ka väärt lisad. Muud funktsioonid, millele tähelepanu pöörata, hõlmavad mobiilset ühilduvust, kasutajakogemust, kliendituge ja turvalisust.

Kihlveo näpunäited

Õigete panuste tegemiseks on oluline mõista, kuidas CS: GO-d mängitakse ja mis on eesmärgid. Samuti uurige erinevaid meeskondi, nende varasemaid esitusi ja praeguseid nimekirju, et teada saada, millised meeskonnad on lemmikud ja millised mitte. Mis on oluline, usaldage koefitsiente. Pidage meeles, et kõrged koefitsiendid tasuvad hästi, kuid on riskantsed ja vastupidi.

See on kõik, inimesed, parim BLAST Premier sarja kihlveojuhend. 2022. aasta ajakava on juba väljas, nii et mängijad saavad panustada oma lemmikmeeskondadele.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask