Populaarseimad Fortnite kihlvemissaidid 2024

Fortnite on praegu üks populaarsemaid võrgumänge. Umbes 350 miljoni registreeritud mängijaga ja enam kui 10 miljoni logimisega iga päev on Epic Gamesi loodud mäng selles valdkonnas tõeline hitt. See populaarsus on laienenud ka kihlveotööstusele. Paljudel e-spordi kihlveosaitidel on see pealkirjade hulgas. Siiski on endiselt küsimusi, kas Fortnite tuleks eSpordi mängude nimekirja lisada.

See artikkel uurib mängu üksikasjalikult. Artikli eesmärk on pakkuda rohkem mehaanikaid inimestele, kes kavatsevad Fortnite'ile panustada. Populaarse spordiala mängijad saavad ka palju kasu. Epic Games andis Fortnite'i esmakordselt välja 2017. aastal. See juhtus pärast mitmeid viivitusi, mille põhjuseks oli peamiselt vajadus uuenduste järele Epicu varasemates mängudes. Mäng ilmus varajase juurdepääsuga tasulise pealkirjana. Plaan oli muuta see tasuta mängimiseks 2019. aastal. Fortnite on saadaval kolmes versioonis: Save the World, Battle Royale ja Creative.

Populaarseimad Fortnite kihlvemissaidid 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite'i versioonid

Fortnite: päästa maailm

See oli esimene välja antud pealkiri. See on hübriid-tornikaitse laskuri ellujäämismäng, mis mahutab kuni neli mängijat. Missioon on võidelda olendite vastu, kes näivad olevat nagu zombid, et kaitsta mängijate territooriumi ja objekte. Mängijad saavad nende olendite võitmiseks ehitada kindlustusi ja kasutada püüniseid.

Fortnite: Battle Royale

See ilmus ka 2017. aastal. Save the World väljaandmise ajal sai Player Unknown Battlegrounds samuti mänguringkondades laialt populaarseks. Epic liikus kiiresti, et ehitada oma varasemale mängule Battle Royale režiim.

Selles režiimis võitleb kuni 100 mängijat, kuni alles on jäänud vaid üks võitja. Kui see 2017. aasta septembris tasuta mänguna välja anti, võttis enam kui 10 miljonit mängijat Battle Royale'i kahe nädala jooksul omaks. See on endiselt Fortnite'i edukaim mudel. Seda režiimi mängivad ka miljonid mängijad Fortnite'i konkurentsis.

Fortnite: loominguline

Ilmus detsembris 2018. See režiim andis mängijatele veelgi rohkem vabadust. Nad saavad luua oma lahinguareenid ja maailmad. Oma privaatsetel saartel saavad mängijad sõpru pidada ja võistlusi, nagu võidusõit. Enne tasuta mängitavale mudelile üleminekut sai see alguse ostetud mängust.

Save the World toetab macOS, Windows, Xbox One ja PlayStation 4. Battle Royale'i ja Save the World toetavad kõik need, lisaks Android, iOS ja Nintendo Switch.

Panustamine Fortnite'ile

Tippsportina Fortnite on saadaval paljude spordiennustussaitide kataloogides. Esimene samm on seega leida endale sobiv kihlveosait. Sobivuse määrab saadavus teie riigis, kihlvedude turud ja võistlused, koefitsiendid ja tehingukulud ning muud tegurid. Mõned mängijad peavad sobivuse teguriks ka veebipõhise spordiennustuse rakenduse kättesaadavust.

Teie panused määratakse selle režiimi järgi, millele panustate. Kõige populaarsem panustamisviis on Battle Royale. See on populaarne suurema ettearvamatuse ja selles osalevate inimeste arvu tõttu. Numbrite tõttu pakutakse seda paljudes kihlveomajades ja sellel on sageli paremad Fortnite'i koefitsiendid. Sa peaksid ka selle järgi minema!

Mängijate valimine

Järgmiseks valige oma mängijad targalt. Lihtsaim panus on 1X2, kus valite võitja.

Mängijate valimine juhindub koefitsientide mõistmisest. Koefitsientide jaotus näitab, kummal mängijal on paremad oskused. Kui mängijate A ja B vahe on vastavalt -1,5 (+130) ja +1,5 (-158), tähendab see, et mängija esimene on osavam.

Nüüd tähendab mängijale üks (parim kolmest) panustamine seda, et teie panuse võitmiseks peab ta võitma vähemalt kaks mängu. Kahe mängija peale panustamine tähendab, et nad peaksid kas võitma või kaotama alla 1,5 kaardiga. Kahe mängija vahe annab tehniliselt mängijale vabaduse kaotada kaks matši ja teie panus võidab ikkagi.

Teised populaarsed panused hõlmavad kaardi kestuse panust, hävinud tornide kogusummat, esimese/teise kaardi võitja, voorude kogusummat ja vooru händikäpe. Kui mõistate mänge ja mängijaid paremini, peaksite liikuma keerukamate panuste juurde.

Miks on Fortnite populaarne?

Kui 300 miljonit inimest armastavad mõnda mängu, peab selles olema midagi erilist. Tavaliselt pole need isegi keerulised asjad. Lihtsad asjad, nagu graafika ja mobiilitugi, võivad mängu populariseerimisel palju kaasa aidata. Niisiis, mis on Fortnite'is erilist?

Mitu väljaannet/režiimi

Mängu kolm režiimi pakuvad erineva maitsega mängijatele valikut. Loomulikult armastavad inimesed valikuvõimalusi. Kui soovite oma erilist saart ja täielikku vabadust, on Creative teie jaoks sobiv režiim. Tapa rivaale seni, kuni oled viimane püstijalu?

Mängige Battle Royale'i. Päästke maailm sobib suurepäraselt meeskondadele, kes soovivad zombisid kõrvaldades head teha.
Mõnele inimesele meeldib aeg-ajalt erinevate režiimide vahel vahetada. See toimib hästi, et vältida mängu monotoonseks muutumist.

Toetatud erinevates seadmetes

Väga tugev külg, kui rääkida kaasaegsest mängust. Tänapäeval pääseb enamik inimesi Internetti mobiilseadmete kaudu. Üha enam kogub populaarsust ka kaugtöö, mis tähendab, et inimesed liiguvad palju. Need inimesed soovivad oma lemmikmängudele juurde pääseda kõikjalt ja mis tahes seadmetest, mida nad kaasa võtavad.

Fortnite on sellel rindel suurepäraselt toiminud. Selle esialgne versioon toetab nelja operatsioonisüsteemi. Kaks järgnevat režiimi lisasid veel kaks ja on hiljuti käivitatud Xbox Series X/S ja PlayStation 5 konsoolide jaoks.

Regulaarsed võistlused

Fortnite’i entusiastid korraldavad kogu maailmas regulaarselt võistlusi. Need turniirid peetakse enamikul juhtudel veebis. See võimaldab mängijatel mängida peaaegu kõikjal maailmas. Mõnel neist võistlustest on ka head auhinnarahad.

Kuna e-sport on muutumas peavooluks kogu maailmas, loovad need võistlused Fortnite'ile hea pinnase õitsenguks. Mäng on jõudsalt arenenud hoolimata mõnelt poolt väidetavast, et see pole esport. Mõned arvavad, et see on palju pause, nt peitu pugedes, kaotab "sportliku" aspekti. Siiski on see ikka ja jälle seda kriitikat talunud. See näitab, kui põnev mäng see on.

Panuste kaasamine

Nagu paljude teiste spordialade puhul, tunnevad ka panustajad Fortnite'i vastu huvi. Eespool leidmine parim esport kihlvedude sait, tahavad nad teada, kuidas mängud, millele nad panustavad, edenevad. Tõsised panustajad võtavad enne raha paigutamist aega, et uurida, kuidas erinevad meeskonnad ja mängijad mängivad. Ainuüksi see on toonud Fortnite'ile palju jälgijaid.

Uuendused ja parandused

Hea mäng peab olema dünaamiline. Fortnite on seda tõestanud kolme mängurežiimi tootmisega. Battle Royale oli eriti õigeaegne ja tark reaktsioon konkurentsile. Isegi täna saate mängida Save the Worldi ajakohaseid versioone. Epic on teinud head tööd iga mängumudeli regulaarsete värskenduste ja kiirete veaparanduste tegemisel.

Tasuta mängimine ja varajane juurdepääs

Varajase juurdepääsu juurutamine on hea nipp inimeste mängu toomiseks, kuid nende hoidmiseks kulub rohkem. Epic on mõlemat kaarti suurepäraselt kasutanud. Paljud inimesed liitusid programmiga Save the World, et kasutada ära varajase juurdepääsu võimalust. Mõned jäid ka siis, kui see lisatasu läks. Seejärel pakkus Epic oma uusimat režiimi tasuta mängitava mänguna. See on stiimul inimestele, kes pole mänguga liitunud, ja tasu neile, kes on jäänud eelmistele režiimidele truuks.

Kas Fortnite'i turniir on olemas?

Jah, on olemas a Fortnite'i maailmameistrivõistlusedja palju põnevat selle ümber.

Mis on Fortnite'i maailmameistrivõistlused?

See on iga-aastane sündmus, mille Epic tutvustas pärast Fortnite'i kolmanda versiooni väljaandmist. Avaturniir toimus 26. juulist 28. juulini 2019. See toimus New Yorgis Arthur Ashe staadionil 23, 771, mis on maailma suurim tennisestaadion. MM tõi kokku soolomängijad ja meeskonnad erinevates kategooriates, nimelt:

 • Soolod (28. juuli): 3 miljonit dollarit rahaline auhind võitjale, 50 000 dollarit iga osaleja kohta. Võitis Kyle Giersdorf, 16-aastane ameeriklane, kes kasutas veebis hüüdnime Bugha.
 • Duos (27. juuli): 3 miljonit dollarit võitjale, 100 000 dollarit iga duo kohta. Peaauhinda jagasid Emil Bergquist Pedersen ehk Nyhrox ja David 'Aqua' Wang.
 • Creative Cup: 3 miljoni dollari auhinnafond võitjatele. Võitis Faze Cizzorzi juhitud "Fish Fam"
 • Pro-Am (26. juuli): 1 miljon dollarit võitjatele nende valitud heategevuseks. 3 miljonit dollarit ülejäänu jaoks, samuti valitud heategevusorganisatsioonidele. Võitsid Airwaks (Streamer) ja RL Grime (muusikaprodutsent).

Kvalifikatsioon

Toimus kvalifikatsiooniprotsess, mille käigus valiti maailmameistrivõistlustel osalema umbes 200 mängijat/meeskonda. Kvalifitseerumiseks mängisid mängijad ja meeskonnad oma võrgupiirkonnas teiste vastu. Igal nädalal mängisid teatud ala soolomängijad ja duomeeskonnad oma kategooria vastastega kuni kümme kohtumist. Sündmused peeti veebis ja välja valiti umbes 3000 kõrgeima punktiga meeskonda/mängijat.

Seejärel osales 3000 pühapäevasel üritusel, kus 20 parimat meeskonda/mängijat pääsesid maailmameistrivõistlustele. Kvalifitseerimisprotsessis osales kogu maailmas üle 40 miljoni osaleja.
Fortnite Creative Cupil oli sarnane kvalifikatsiooniprotsess. Seda tehti aga viie kahenädalase perioodi jooksul 2019. aasta aprillist juunini.

Mängijad osalesid igal aktiivsel nädalal loomingulises väljakutses. Seejärel esitati täidetud väljakutse Epicule, kes omakorda kasutas kohtunike kogu, et valida maailmameistrivõistlustele kolm parimat. Iga kvalifikatsioon teenis 5000 dollarit.

Pro-Am meeskonnad valiti eepose järgi. Igas meeskonnas oli streamer (pro) ja kuulsus (am).

Päris MM

Maailmameistrivõistlustel pidasid duo- ja soolokategooriad kumbki kuus kohtumist. Ülejäänud kategooriad pidasid igaüks viis matši/üritust.

2020. aasta aprillis pidi järgnema teine Fortnite'i maailmameistrivõistluste turniir. See aga tühistati, kuna maailm läks pärast koroonaviiruse puhangut karmidesse sulgemistesse. Samal põhjusel ebaõnnestus ka 2021. aasta väljaanne. Epic jätkab aga erinevate Fortnite'i võistluste korraldamist veebis.

Fortnite'i maailmameistrivõistluste kihlveod

Panustada saab nii maailmameistrivõistlustele kui ka kvalifikatsioonivõistlustele. See sõltub suuresti teie kihlvedude vahendajast. Mõned kihlveokontorid hõlmavad kõiki sündmusi, samas kui teised pakuvad koefitsiente ainult valitud Fortnite'i esportmängudele. Kuigi tegelikel maailmameistrivõistlustel panustamine on kõige levinum praktika, annab kvalifikatsioonile panustamine teile suure eelise. See pakub võimalust tutvuda erinevate kategooriate meeskondade ja mängijatega. Nii saate teadmisi selle kohta, kuidas panustada mängude tipus.

Kvalifikatsioonile panustades on oluline panustada väikeselt. Tohutu arv mängijaid, kes üritavad mänguautomaati hankida, tähendab, et isegi suures osas amatöörmängijad on enda ees. Kasutage seda taset ainult osalejatega tutvumiseks.
Õnneks kipub parimate mängijate seas valitsema järjekindlus. Näiteks Airwaks ja Grime on võitnud koos rohkem kui ühe Fortnite'i võistluse.

Panustamine Fortnite'ile pakkujate juures

Nagu varem mainitud, on mitu tegurit, millest peaksite juhinduma kihlveo pakkuja valimine kellega kihla vedada. E-spordile panustamine on veel suhteliselt uus asi. Seetõttu pole see veel mõnesse spordiennustusse jõudnud. Kuid see arv on juba piisavalt suur, et teid valikuga hellitada.

Lisaks ülalnimetatud teguritele peaksite vaatama ka seda, kuidas spordiennustus oma koefitsiente esitab. Mängige alati koefitsientidega, millest saate aru. Lisateavet koefitsientide tüüpide kohta käsitletakse veidi allpool.

Samuti peaksite enne panuste tegemist uurima. Järgmises jaotises käsitletakse mõningaid näpunäiteid Fortnite'i parimate meeskondade kohta.

Siiski ei tohiks espordile panustamine keeruline olla. See sarnaneb peaaegu kõigi teiste spordiennustuste vormidega. Mõned kihlveokontorid lisavad nüüd oma turgudele mängusisesed panused. Varsti on ilmselt tulemas virtuaalsed mängud, nagu on juhtunud tavaspordiga. Jätkake lugemist siit, et saada värskendusi ja vaadata kihlveosaite, mis lisavad uusi Fortnite'i turge. Samuti ärge unustage ära kasutada paljusid pakkumisi, mida jagavad kihlveosaidid, mis soovivad spordiennustusi populariseerida.

Mõned juhtivad kasiinod, mida peaksite sageli külastama, on 888Betting, BetWinner, BetMaster, 22Bet, MegaPari ja 1Xslots.

Märkimisväärsed Fortnite'i meeskonnad

Ligi nelja-aastase eksisteerimise jooksul on paljud mängijad püüdnud Fortnite'i professionaaliks saada soolod ja meeskonnad. Enamik neist on tippu jõudes järjekindlad ja mängides on sageli kindlad panused.

Nende mängijate tundmine suurendab teie võimalusi teha suurvõistlustel mõistlikke panuseid. Peaksite aga alati meeles pidama, et plusside vastamisi on professionaalid ja panustamine jääb absoluutse juhuse mänguks. Siin on mõned mängu parimad:

Bugha

Esimene mainimine läheb Fortnite'i maailmameistrivõistluste soolo kategooria võitjale. Nüüd 18-aastane ameeriklanna viis kogu 3 miljoni dollari suuruse auhinnakoti koju ja on endiselt tiitlikaitsja. Ta kogus turniiril 59 punkti, kus teiseks tuli 33.

Ta on osalenud mitmel võistlusel No Clout meeskonnaga töötamise ajal ja oma praeguse Sentineli e-spordi raames. Ta on nii hea, et Fortnite'i arendajad Epic kinkis talle 2021. aasta juulis mängusisese naha, mis näeb välja nagu tema. Nagu võite arvata, mängib ta Battle Royale'i!

Sentinellid

Bugha pole Sentinelsi ainus suur nimi. Meeskonnas on mängijaid, kellel on alates meeskonna loomisest 2018. aastal kolm peamist tiitlit. Nad on võitnud nii maailmameistrivõistlused kui ka Pro-Am-i lühikese mänguaja jooksul. Neid juhib Dylan Sprouse "Daequan" ja neil on sellised mängijad nagu Tyler Blevins "Ninja", Dennis Lepre "Cloak" ja Jacob "Knapman"

Meeskonna saladus

Meeskonna saladus on Euroopa Fortnite'i hiiglane, mille peakorter asub Saksamaal Berliinis. Huvitaval kombel on see vanem kui Fortnite ise, mis loodi 2015. aastal. Seda juhivad Maksym Koshkyn 'Maxaxi' ja Victor Trifonov 'Vitrus Pro'. Nad on Fortnite'i võistlustel pidevalt edenenud, tõustes las Polaris LAN Pro sarjas 21. kohalt kuuendaks. See on paljutõotav meeskond, millel peaks iga panustaja silma peal hoidma.

Faze klann

See on üks vaadatumaid Fortnite'i meeskondi, mille YouTube'i videoid on vaadatud rohkem kui 800 miljonit. Professionaalsete mängijate Cloaki, Team Captaini ja FaZe asutatud meeskonnal on huvitav talent. Näiteks Ninja, Dakotaz ja CouRage on osa sellest tallist.

Pilv üheksa

Pilv üheksa on populaarne ja edukas USA Fortnite'i meeskond. Nad on olnud Twitchis suurepärased ja on Fortnite'i turniiride varasemate võistlejate seas. Meeskond, kuhu kuulusid Camachokiee, Brandon Alvarad 'Patito, Tyler Blevins 'Ninja', Timothy Miller 'Bizzle' ja TSM_Müüt on võitnud 87% Fortnite'i võistlustest, millel nad on osalenud.

Plussid ja miinused

Olles vaadanud, miks Fortnite on nii populaarne, peaks see jaotis olema lihtsalt kokkuvõte sellest, mida on arutatud - pluss väga vähe täiendusi. Ja puuduste mainimine (mida on üllatavalt vähe).

Plussid

 • Variety – mängud annavad mängijatele valida kolme režiimi vahel
 • Regulaarsed värskendused – mängijate muresid kuulatakse ja neile reageeritakse õigeaegselt koos toredate täiendustega
 • Mitu võistlust – on võistlusi, kus mängijad saavad pärisraha teenida. Epic on jätkanud mõnda neist veebis hoidmist isegi sulgemisperioodil.
 • Ühilduvus – Fortnite'i mängud on juurdepääsetavad mitmes seadmes ja operatsioonisüsteemis. Nad on kursis nii hiljutiste väljaannetega nagu PlayStation 5.
 • Tasuta mängitav – mängu loovrežiim on tasuta mängitav ja pakub mängijatele palju loomingulist vabadust

Miinused

 • Fortnite'i esialgne režiim ei ühildu mõne operatsioonisüsteemiga, nagu Android ja iOS
 • Fortnite: Battle Royale on teised režiimid varjutanud. Selle tulemusena näib, et Epic keskendub sellele rohkem kui teised režiimid, asetades seega ebasoodsasse olukorda need, kes neid režiime eelistavad
 • Mõned režiimid nõuavad mängijatelt mängimiseks raha kulutamist

Fortnite'i panustamiskoefitsientide mõistmine

Panuste koefitsiendid esitletakse erinevates riikides erinevalt. Soovitatav on panustada teie riigis kasutatavate koefitsientide või teile hästi mõistetavate koefitsientide abil. Koefitsiendid ilmnevad peamiselt kolmel viisil

Ameerika koefitsiendid

Tuntud ka rahaliini koefitsientidena, kuvatakse need koefitsiendid tavaliste numbritena, mille ees on + ja - märgid. Miinusmärke antakse mängijatele/meeskondadele, keda peetakse tõenäolisemaks võitmiseks. Näiteks meeskond, mille koefitsient on -100, on lemmik, samas kui +100 on allajääja.

Murdkoefitsiendid

Tuntud ka kui Briti või Traditsioonilised koefitsiendid. Murru esimene osa on see, kui palju te panustatud raha vastu võidate, mis on teine osa. 10/1 tellimus tähendab, et võidate 10 dollarit, kui panustate 1 dollari.

Kümnendkoefitsient

Neid koefitsiente, mis on Euroopas populaarsed, nimetatakse ka digitaalseks, Euroopa või kontinentaalseks koefitsiendiks. Neid on lihtne mõista, kuna panuse võidu korral saadava lõppsumma saamiseks korrutate lihtsalt koefitsiendi oma panusega. Kui panustate 5 dollarit koefitsiendiga 2,00, saate võidu korral 10 dollarit, sealhulgas oma panuse.

Samuti peate mõistma koefitsiente, nagu virnastatud ja akumuleeritud panused. Need on espordi ja Fortnite'i kihlveo jaoks uued, kuid on peagi populaarsed paljudes kihlveomajades.

Fortnite'i kihlveo näpunäited ja nipid

Fortnite espordile panustamine ei erine väga palju kihlveod teistele spordialadele. Seetõttu on ebaaus väita, et on olemas kindel panustamisstrateegia, mis tagab teile võidu. See on juhuse küsimus. Õnneks, erinevalt teistest spordialadest, on Fortnite'il tavaliselt kuni kuue matši pikkused võistlused, nii et saate rohkem võimalusi.

Näpunäide 1: jälgige alati suundumusi

Kuuemängulises konkurentsis võiksite esimest või kahte mängu vältida. Domineerivad mängijad loovad peagi trendi ja jätkavad võitmist viimastes voorudes. Nendes voorudes on lihtsam õigeid oletusi teha.

2. nõuanne: valige konkreetsed turud

Ärge tehke panuseid kõikjal; omama ühte või mitut turgu ja olema neile spetsialiseerunud. Näiteks võite spetsialiseeruda otsevõitja panustele ja vooruennustuste kestusele. See muudab teid oma uurimistöös järjepidevaks, kus näete trende täpsemalt.

Vihje 3: jälgige võistlusi

Sageli öeldakse, et tegelikud fännid ei tee kõige targemaid panuseid. Võitmine nõuab aga natuke tööd. Olge võistluskalender ja jälgige võistkondi, kui nad mängivad.

Lõpuks peate järgima tavalisi panustamisnõuandeid, mis kehtivad kõigi spordialade kohta. Ära panusta emotsionaalselt. Olge kindla eelarvega. Mängige pigem lõbu pärast kui teenimiseks.

Muutke Fortnite'i panustamine millekski nauditavaks ja millekski, mis paneb teid mängu armastama (rohkem).

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSport
About

Zhang Wei, Esportsi areenil rohkem tuntud kui "DragonMaster", on veebikasiinode ja Esportsi ristteel mõtteliidrina loonud niši. Tal on eksimatu trendide instinkt, mis on kombineeritud üksikasjaliku tähelepanuga detailidele, nii et ta on oma ala strateeg ja visionäär.

Send email
More posts by Zhang Wei

Viimased uudised

Põnevad crossoverid ja sündmused Palworldi kogemuse täiustamiseks
2024-02-16

Põnevad crossoverid ja sündmused Palworldi kogemuse täiustamiseks

Palworldi ülemaailmne domineerimine videomängutööstuses on fännid põnevil selle olenditepüüdva meisterdamis-ellujäämismängu tuleviku üle. Selles artiklis uurime mõningaid lõbusaid võimalusi crossoverite ja sündmuste jaoks, mis võiksid Palworldis aset leida.