10 Parimad e-spordi kihlvedude saidid riigis Rootsi

Sellest juhendist saate teada Rootsi parimad spordiennustuste saidid ning kihlveoseadused ja -määrused. Tutvuge ka kõige populaarsemate e-spordialadega, millele panustajad panustavad, kuidas pärisrahaga panustada ja palju muud.

Espordikihlveod on Rootsis jõudsalt arenenud nüüd, kui need on Rootsi kultuuri lahutamatu osa. Varem keskendusid panustajad peamiselt tavalistele reaalajas mängitavatele spordialadele. Nende hulka kuuluvad jalgpall, korvpall, ragbi, motosport, hobuste võiduajamine ja jäähoki, kui nimetada vaid mõnda. Populaarne oli ka virtuaalsport. Kuid ploki uusim laps on e-spordiennustus.

10 Parimad e-spordi kihlvedude saidid riigis Rootsi
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Rootsi parimad kihlveokontorid 2024

Tänaseks on Skandinaavia riigis poe sisse seadnud paljud spordiennustuse operaatorid. Mõnda tuleb usaldada, kuid teistega ei tasu arvestada. Neile, kes pole kindlad, millised on Rootsi parimad e-spordi kihlvedude saidid, räägib see artikkel kõike.

Pärast ranget testimisprotseduuri on eksperdid loetlenud kõik parimad e-spordi kihlveokontorid. See on pärast mitme teguri, sealhulgas litsentside, saadaolevate e-spordi kihlvedude, pangandusvõimaluste, toe ning boonuste ja kampaaniate analüüsimist.

Rootsi populaarseimad spordimängud

Rootsi on üks suurimaid e-spordi ja sellega seotud toodete tarbijaid. Riigil on kõige fännid populaarsed mängud eSpordi ruumis.

Kõige populaarsem videomängužanr Rootsi e-spordis on esimese isiku laskur (FPS). Selle žanri mängud pole populaarsed mitte ainult Rootsis, vaid kogu maailmas.

2016. aasta aruande kohaselt moodustasid FPS-mängud enam kui 27% videomängude müügist. Huvitav on see, et kolmandik mängijatest maailmas tegeleb FPS-mängudega. CS: GO on kõige populaarsem e-spordimäng Rootsis. Riigis on ka Valoranti, Apex Legendsi, Rainbow Six Siege'i, Call of Duty ja Overwatchi fänne.

Teine populaarne žanr Rootsis on mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA). Need on mängud, kus kaks meeskonda asetsevad eelnevalt määratletud lahinguväljal. Lööma, legendide liiga, ja Dota 2, kõik tulistamismängud, on Rootsis kõige populaarsemad MOBA-d.

Rootsis on ka spordisimulatsioonimängude austajaid. Nagu nimigi ütleb, on need spordimängud, mis jäljendavad päriselu sporti. Siiamaani on kõik korras. FIFA on Rootsi populaarseim spordisimulatsioonimäng. Mängijad armastavad ka Konami PES-i (eFootball), NBA2K-d ja Madden NFL-i.

Teiste väärikate mainimiste hulka kuuluvad Hearthstone, kiire tempoga strateegia kaardimäng ja Fortnite, battle royale.

Makseviisid Rootsis

Esportsbooks pakub Rootsis nii tasuta raha kui ka pärisraha espordiennustusi. Pärisraha panustamiseks peavad mängijad rahastama oma kontosid pärisrahaga.

Valuutad

Alustuseks lubavad eSpordi kihlveo saidid mängijatel kasutada fiat raha valuutasid või krüptoennustused. Kõige populaarsem on Rootsi kroon, Rootsi ametlik valuuta. Küll aga toetatakse mitmeid teisi rahvusvahelisi valuutasid, näiteks USA dollarit, eurot, Kanada dollarit, Norra krooni ja Briti naela. Mis puutub krüptosse, siis esporti panustajad saavad valitud spordiennustussaitidel kasutada Bitcoini, Ethereumi, Litecoini ja Tetherit.

Sisse- ja väljamakse meetodid

Rootsis asuvad spordiennustussaidid teevad koostööd kõigi populaarsed veebimakseviisid riigis, et hõlbustada sujuvat pangandust. Saadaolevad sisse- ja väljamaksemeetodid hõlmavad krediit-/deebetkaarte, e-rahakotte, vautšereid ja pangaülekandeid.

Trustly on kõige populaarsem veebimakseviis. See rahaülekandeteenus võimaldab kasutajatel maksta otse oma pangakontolt. Muude valikute hulka kuuluvad MasterCard, Visa, Skrill, PayPal, Neteller, Zimpler ja Paysafecard.

Lihtsalt teadmiseks, espordi kihlvedude saidid neil on kihlveokontori poolt määratud või makseviisiga piiratud sissemakse- ja väljamakselimiit. Tehingu sooritamise aeg sõltub operaatorist.

Esportkihlvedude ajalugu Rootsis

Raske on täpselt kindlaks teha, millal eSport Rootsis tekkis, sest paljud rootslased hakkasid mängude alal võistlema, kuid juhuslikult juba 1980. aastate lõpus. Kuid 1990. aastate alguses hakkas eSport Rootsis end tõestama kui tõeliselt võistlusspordiala.

Espordi ja kihlveo tekkimine

1990ndatel oli Quake üks populaarsemaid mänge võistlustasemel. Oskar "LakermaN" Ljungström oli Quake'i võistluste esireket Rootsist. Aastate möödudes osalesid eSpordis ka paljud teised Rootsi mängijad. Kahjuks ei olnud ükski neist nii domineeriv kui "LakermaN" kuni 2000. aastate alguseni, mil Emil "HeatoN" Christensenist, nüüdsest e-spordi mänedžerist, sai suur mängija, kuid seekord Valve'i Counter-Strike'is.

Teisest küljest võib veebipõhiseid spordiennustusi jälgida 2013. aastast, CS: GO-s skin kihlveo (skin hasartmängude) loomisest. Nahad on kosmeetikatooted, mis suurendavad mängijate relvade esteetilist atraktiivsust. Nahad muutusid kiiresti põrandaaluseks majanduseks, haruldased nahad meelitasid kõrgemaid hindu.

Kui nahad muutusid populaarseks, alustasid Rootsi CS: GO ja Dota 2 mängijad hasartmängunahad lootusega paremaid võita.

Kui nahaennustus muutus populaarseks, haarasid kihlveokontorid hetkest kinni ja hakkasid pakkuma e-spordi kihlveoturge.

Esport tänapäeval Rootsis

Tänapäeval on Rootsi üks suurimaid e-spordi ja e-spordi kihlvedude keskusi. Statista värsked andmed näitavad, et 2019. aastal oli Rootsis üle 400 aktiivse võistluspromängija. Veel üks 2018. aasta aruanne näitas, et Rootsis oli üle 4,2 miljoni mängija ja mängutööstuses töötas üle 8000 inimese. Huvitaval kombel on Rootsi maailma kõige rohkem teenivate riikide edetabelis neljandal kohal. Mängus Counter-Strike: Global Offensive on see esikohal.

Kohe, kui kihlveokontorid hakkasid e-spordi kihlveoturge pakkuma, nihkus suur Rootsi publik oma fookuses nendele kihlveosaitidele. Paljud kihlveoplatvormid lisasid oma portfelli eSpordi. Lisaks tekkisid ka ainult e-spordile mõeldud kihlveosaidid.

Rootsi e-spordi kihlveosaidid pakuvad kihlveoturge, mis hõlmab populaarseid mänge, sealhulgas Dota 2, Hearthstone, Smite, Fortnite, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Call of Duty ja Madden. mõni.

E-spordi kihlvedude varases staadiumis olid kihlveokontoritel turud ainult tipptasemel e-spordi sündmustele. Kuid nüüd, kus iga päev toimub sadu e-spordi matše, on Rootsi panustajatel aastaringselt mänge, millele panustada. Mis veel? Rootsi e-spordi kihlveokontoritel on laiad turud ja kõrged koefitsiendid, mis meelitavad panustajaid.

Esportkihlvedude tulevik Rootsis

Milline on e-spordi kihlvedude tulevik Rootsis? On mitmeid takistusi, kuid päeva lõpuks võib järeldada, et eSport on siin, et jääda.

E-spordiennustus läheb Rootsis kindlasti õitsele, sest see on sügavalt juurdunud riigi kultuuri. Elektrooniline sport on viimasel kolmel aastakümnel jätkuvalt meelitanud masse, alates noortest kuni vanadeni. Kuna spordiennustus on Rootsis seaduslik ja sellel on palju fänne, järgib eeskuju ka eSpordiennustus.

Veel üks põhjus, miks e-spordi kihlveod kasvavad, on see, et erinevalt minevikust on tänapäeval palju e-spordi kihlveo saite. E-spordi kihlveosaitide arv Rootsis kasvab iga päevaga, kuna operaatorid soovivad seda kihlveoturgu kasutada.

Tulusad boonused ja tutvustused soodustavad ka Rootsi e-spordi kihlveotööstuse kasvu. Konkurentsis püsimiseks kohandavad kihlveokontorid erinevaid boonuseid nii uutele mängijatele kui ka olemasolevatele mängijatele. Seal on e-sport deposiidiboonused puuduvad, sissemakse boonused, laadimisboonused, cashback jne.

Rootsis kehtivad spordiseadused

Rootsi valitsus on hasartmängutööstust alates 1934. aastast rangelt reguleerinud. Juba enne võrguhasartmängude tulekut olid võimud hasartmängude reguleerimisel oma mänguga kursis olnud, nii et kogu tööstust kontrollisid ainult riigile kuuluvad monopolid.

Huvitaval kombel on EL ja Rootsi vahel tekkinud vastasseis, kuna EL väidab, et Rootsi valitsuse monopoliseerimine hasartmängudega on rahvusvaheliste kaubanduslepingute rikkumine.

E-spordi seadus (vanus)

Nii nagu igas teises riigis, kehtib ka Rootsis hasartmängude vanusepiirang. Kuigi espordivõistlustel osalejad võivad olla alla 18-aastased, peavad kõik, kes panustavad e-spordile, olema vanemad kui 18-aastased. Kuid loo keerdkäiguna on valitsus astunud ette, et kehtestada e-spordi kihlvedudele mõned piirangud.

Uue sammuga ei peaks kihlveokontorid pakkuma e-spordis kihlveoturge, kus on alla 18-aastaseid osalejaid. Võimude sõnul on uue seaduse eesmärk kaitsta noormängijaid selliste pahede eest nagu mängus kokkuleppimine, mis võib kahjustada nende edasist karjääri.

Juba, Rootsi hasartmänguamet (SGA) kehtestab karistused e-spordi kihlveosaitidele, mis ei järgi seda uut seadust. Praegusel kujul peavad eSpordi fännid unustama panustamise sellistele Battle Royale'i tiitlitele nagu Fortnite ja Dota 2 turniirid, mis meelitavad ligi 18-aastaseid mängijaid.

Kindlasti mõjutab see seadus e-spordi kihlveotööstust ja e-sporti üldiselt. Kihlveokontorid on seaduse järgimiseks sunnitud paljudest kihlveoturgudest loobuma. Selle tulemusena on e-spordi meeskonnad sunnitud vältima alaealisi mängijaid nüüd, kui sponsorlused ja tulud on hakanud kahanema. Ürituste korraldajad järgivad ka eeskuju ja seavad piirangud promängijate vanuse alammäärale, et nende üritustel osaleda.

Kihlveod Rootsis

Rootsi võib väita, et e-sport ei ole tegelik spordiala, kuid vähemalt hasartmängude osas kuulub see kihlveokategooria alla. Aastate jooksul on Rootsi online-hasartmängude stseen arenenud ning maastikku on muutnud mitmed teod.

Kõige tähelepanuväärsem kihlveoseadus Rootsis on 2018. aasta hasartmänguseadus (“seadus”). See seadus muudab kõik raha eest mängimise vormid ebaseaduslikuks, kui operaatoril ei ole Rootsi litsentsi ja teenused on suunatud Rootsi mänguritele. Selles seaduses on kihlveoga seotud mitmeid õigusakte. Üks silmapaistvamaid on määrus ja üldised nõuanded teatud kihlveovormide piirangute ja keeldude kohta, et vältida kokkuleppimist spordis.

Kuid lõppude lõpuks kehtivad need reeglid ka Rootsi operaatoritele. Kuid ülejäänud rahvusvahelised e-spordi kihlvedusid ei pea neid reegleid järgima, kuigi nad aktsepteerivad Rootsi panustajaid.

Kas e-spordi kihlvedusid on Rootsis seaduslikud?

Rootsis on e-spordiennustus populaarne. Kuid suur küsimus on, kas valitsus lubab elektroonilisele spordile panustada?

Tõde on see, et Rootsi mängijad võivad vabalt liituda ja panustada offshore e-spordi kihlveosaitidel. Kuid siis on nende ülesanne tagada, et kihlveosait, millel nad mängivad, on usaldusväärne. Seda peaksid litsentsima ja reguleerima tunnustatud kihlvedusid reguleerivad asutused.

Kas esport on sport?

Kuigi Rootsi on a e-spordi valdkonna tippriik, see sattus just hiljuti vaidlustesse; arutelu, mis pani kulmu kergitama, kas Rootsi valitsus toetab e-sporti.

Rootsi keeldus hiljuti tunnistamast e-sporti tõeliseks spordialaks ja, mis veelgi hullem, tühistas Stockholmis võõrustava The Internationali. Sel juhul keelas Rootsi Spordiliit eSportsile föderatsiooni liikmena sloti andmise. See tähendas, et rahvusvahelistele e-spordi professionaalidele ei anta üritusel osalemiseks viisat, mistõttu tuli Dota 2 suurim turniir mujale viia.

Olenemata sellest, kas eSport on spordiala või mitte, panustavad mängijad erinevates mängudes siiski oma lemmikmeeskondade peale turniirid ja võistlused.

KKK-d

Sellest jaotisest leiate mõned kõige sagedamini esitatavad küsimused ja neile vastavad vastused.

Kas espordiennustused Rootsis on ohutud?

Jah. Rootsis e-spordimängudele panustamine on turvaline, kui mängijad registreeruvad ja panustavad litsentseeritud ja reguleeritud e-spordi kihlvedusaitidel. Litsentsi kuvatakse sageli lehe allosas või jaotises Teave meie kohta. Mõnel kihlvemissaidil saavad mängijad kontrollida ka litsentsi kehtivust.

Kas e-spordi panused on ausad

Jah. Espordiennustused on õiglased seni, kuni mängijad panustavad seaduslikel saitidel. Kuigi mängude kokkuleppimisel võib esineda lünki, teeb Esports Integrity Commission või ESIC ületunde, et tagada kõigi e-spordi turniiride ja võistluste õiglus.

Mis on e-spordi kihlveo kõige populaarsem mäng

Statistika kohaselt on Counter-Strike: Global Offensive panuste mahu järgi kõige populaarsem e-sport. Sellele järgnevad Dota 2, League of Legends, FIFA21 ja Rainbow Six Siege.

Milline on Rootsi parim e-spordi meeskond

Rootsis on palju eSpordi meeskondi. Edukaim meeskonnavarustus on Alliance, mis on võitnud 4 849 167 dollarit, millele järgneb Fnatic 4 416 508 dollariga. Teiste leibkonnanimede hulka kuuluvad Ninjad pidžaamas, Begrip Gaming, Lemondogs ja GODSENT.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Vallutage kummituslaev mängus Skull and Bones, et saada eepilisi auhindu
2024-02-15

Vallutage kummituslaev mängus Skull and Bones, et saada eepilisi auhindu

Kui olete valmis surnuid vastu võtma, toimige järgmiselt, kuidas leida ja võita kummituslaev pealuus ja luudes.

Apex Legendsi 5. aastapäev: põnevad väljakutsed, eksklusiivsed komplektid ja uued skinnid ootavad!
2024-02-15

Apex Legendsi 5. aastapäev: põnevad väljakutsed, eksklusiivsed komplektid ja uued skinnid ootavad!

Apex Legends tähistab oma viiendat aastapäeva stiilselt, põnevate kingituste ja üritustega mängijatele. Alates uutest väljakutsetest kuni kogukonna loodud preemiate jälgija, legendaarsete nahkade ja eksklusiivse üritustepoeni on palju, mida oodata.

Survivor.io: tapke zombisid, teenige preemiaid ja lunastage väärtuslike esemete jaoks koode
2024-02-14

Survivor.io: tapke zombisid, teenige preemiaid ja lunastage väärtuslike esemete jaoks koode

Survivor.io on põnev mobiilimäng, mis pakub mängijatele võimalust tappa zombisid ja teenida väärtuslikke auhindu. Oma ainulaadse mängumehaanika ning laia valiku relvade ja kombinatsioonidega pakub Survivor.io lõputut lõbu ja väljakutseid. Selles artiklis uurime mängu funktsioone, Survivor.io koodide kasutamise eeliseid ja nende lunastamist.

Looge Aadam ja Eeva lõpmatus käsitöös: vabastage kombinatsioonide jõud
2024-02-12

Looge Aadam ja Eeva lõpmatus käsitöös: vabastage kombinatsioonide jõud

Infinite Craftis on teil võimalus luua erinevaid kombinatsioone, lohistades ühte hiirt. See võimaldab teil luua elemente, tööriistu ja fantastilisi olendeid. Esimese mehe ja naisena tuntud Aadam ja Eeva mängivad mängus olulist rolli. Nende loomiseks tuleb aga erinevaid esemeid ja elemente omavahel kokku segada.