Populaarseimad Overwatch kihlvemissaidid 2024

Overwatch on populaarne videomäng, mis ilmus 3. mail 2016. Selle tulistamismängu töötasid välja Blizzard Entertainment ja Iron Galaxy. Seda mängu saab mängida sellistel platvormidel nagu PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows ja Nintendo Switch. Overwatch eSports on esimese inimese tulistamismäng, mis annab ruumi mitme mängijaga mänguvalikutele. See e-spordi mäng jagab mängijad kahte meeskonda, millest kummaski on kuus mängijat.

Esiteks peavad mängijad valima oma tegelased suurest kogumist. Neid tegelasi nimetatakse kangelasteks ja neil on ainulaadsed võimalused. Siin on väljakutse kasutada piiratud aega kaardil määratud eesmärkide täitmiseks. Ainus tasu, mida mängus kohtate, on valikuliste kosmeetikatoodete ostmine.

Populaarseimad Overwatch kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Overwatch Betting 2024 : kõik, mida pead teadma

Blizzardi meelelahutus on pälvinud enim tunnustust Overwatchi arendaja ja väljaandja eest, kuigi paljud inimesed on mängule suure panuse andnud. Overwatchi edu taga on disainerid Jeremy Craig, Michael Elliott ja Scott Mercer.

Teised tähelepanuväärsed mainimised on helilooja Derek Duke, kirjanikud aga Michael Chu ja Alyssa Wong. Samuti väärib märkimist, et Mike Elliott ja John LeFleur tegid programmeerimisosakonnas suurepärast tööd. Jeff Kaplan, Chris Metzen ja Aaron Keller juhtisid ka seda mitmikmängu.

See meeskond on taganud selle mängu jätkumise, andes välja Overwatch 2. See on järg esialgsele versioonile. See kuulutati välja 2019. aastal. Mäng uuendab esialgset projekti uute kangelaste, täiustatud mängurežiimide ja uute kaartidega. Nad teatasid, et mängu müüakse eraldi pealkirjana, sealhulgas uus mängija versus keskkond.

Kõik Overwatch esportsile panustamise kohta

Mäng on pärast selle käivitamist teeninud mainekaid auhindu. Nende hulka kuuluvad Briti akadeemia mängude auhind mitmikmängu eest 2017. aastal, aasta mängu auhind 2016. aastal, Mänguauhind parimale spordimängule aastal 2018, BAFTA mängude auhind Evolving Game eest 2018. aastal ja Teen Choice Award videomängu valiku eest.

Overwatchile panustamine on lihtne isegi esmamängijatele. Veelgi parem, see mäng on hõlpsasti juurdepääsetav ja sellel on otsesed kihlveoturud. Mitmed parimad e-spordi kihlveoplatvormid katta Overwatch hasartmängud. Peamised mängud, mida populaarsetelt saitidelt leiate, hõlmavad aga Overwatch League'i ja maailmameistrivõistluste matše. Mängijatele on tagatud maailmatasemel kihlveoteenused ning helded tutvustused ja boonused.

Mõned Overwatch eSportsi sündmusi kajastavad kihlvemissaidid on BetOnline, BetWay, 888 Sport, William Hill, ArcaneBet, Leo Vegas, Betsson, Bwin, Nitrogen ja Bet365. Kui olete oma ennustuskontole sisse loginud, peaksite OW leidmiseks leidma jaotise eSports. Mõned sellest jaotisest leitavad turud on mängu võitja, händikäp ja otsene võitja.

Mängu võitja on otsekohene turg, kus panustate selgelt võitvatele ülevaatamise parimatele meeskondadele. Sõnastus võib erinevatel saitidel erineda ja võib uutele mänguritele segadusse ajada. Mõnes leiad sõna „pea vastu”, samas kui teistes kasutatakse terminit „rahajoon”, kuid termin „matši võitja” on kõige levinum.

Händikäpi puhul panustate sellele, kas mängu võidab pool, kellel on händikäpi eelis või puudus. Seda turgu aga enamik spordiennustusi ei paku. Otsene võitja on panustamise olukord, kus panustate turniiride potentsiaalsele võitjale. Turg ei keskendu üksikmatšidele.

Miks on Overwatch populaarne mängida?

Praegu on Overwatchi populaarsuse kohta vastakaid arvamusi. Mõned inimesed usuvad, et mäng võib peagi oma kuulsuse kaotada, samas kui mõned ennustavad edukat tulevikku. Aktiivsete mängijate arvu vähenemise trend võib olla põhjus, miks mõned inimesed jäävad mängu populaarsuse suhtes skeptiliseks. 2020. aastal meelitas see mäng iga kuu umbes 10 miljonit. Tänu populaarsetele sisuloojatele saab mäng ka tuhandeid voogusid.

Enim jälgitud Overwatch spordimeeskonnad on San Francisco Shock, Shanghai Dragons, Dallas Fuel, New York Excelsior, Guangzhou Charge ja Lõuna-Korea Seouli dünastia.

Interneti kogukond

OW on Interneti-kogukonna seas populaarne, saades iga päev arvukalt vooge. Kuulsad sisuloojad on andnud tohutu panuse mängu veebiedu saavutamisse. Pärast mängu käivitamist sai see üle 2500 voo, mis on püsinud kuni 2020. aastani. See näitab, et gamet on striimijate seas endiselt populaarne.

Mängib Overwatch Esportsi võrgus

Enamik populaarseid e-sporti pakuvad veebiturniire, mis on avalikkusele kättesaadavad. Online Overwatchi turniiridel osalemiseks peate vastama teatud turniiridele spetsiifilistele nõuetele. OW turniirid on tiheda konkurentsiga, kuna need tõmbavad ligi mängijaid üle maailma, kellest enamik valitakse maailma parimate seast. Populaarsed e-spordi mängijad kogu maailmas on JJonak, Gamsu, Sinatraa, Jake, Profit, Neko ja Jeff Wilpon.

Alustuseks saavad nendel veebiturniiridel osaleda kõik, kellel on stabiilne internet. Overwatch esports mängimine võib olla tulus karjäärivõimalus mängijatele, kes võistlevad tipptasemel. Võite olla mänguarendaja, YouTube'i kasutaja, kes loob eSpordis sisu, osaleb võistlusturniiridel või liitub eSpordi meeskonnaga.

Suured Overwatchi mängijad, kellele tasub panustada

Erinevatel üritustel osalevad mitmed eSpordi mängijad üle maailma. Nende sportlaste järjestamine võib olla nii turniirid ja liigad võidetud ja ka teenitud auhinnarahad. Mõned suured nimed hõlmavad;

Võlts: See on 25-aastane Lõuna-Korea T1 mängija, kes võistleb professionaalses League of Legends'is. Faker on mänginud oma meeskonnas alates 2013. aastast keskmängijana ja teda peetakse kõigi aegade parimaks League of Legendsi mängijaks. Ta on avaldanud huvi ka Overwatchi mängimise vastu, kus ta oleks samuti suurepärane panus.

Super: Ametlikult tuntud kui Matthew De Lisi, tekitab see nooruk OW-tööstuses laineid. Ta on mitmekülgne ja samas super spetsiifiliste tegelastega. Nimelt on super kaks korda olnud Overwatch League'i meister. Ta on olnud ka 2. etapi võitja, maailmameistrivõistluste meister, rollitäht, maikuu lähivõitlusturniiri võitja ja teiseks tulnud MVP. Just hiljuti võitis ta Overwatch League'i finaalis 1,5 miljonit dollarit, esindades selle mängu suurt meeskonda San Francisco Shocki.

Žest: Kogenud mängija, kes on võistelnud alates 2017. aastast. Ta on mänginud Londoni Spitfire'i meeskonnas ja saavutanud suuri võite, nagu Overwatch League'i hooaja playoffid ja APC Premier 2017. aastal. Ta tuli ka 2020. aasta Overwatch League'i suures finaalis teiseks ja viis koju. 750 000 dollarit.

Miks mängijatele Overwatch meeldib?

Mängijad armastavad e-sporti lihtsa juurdepääsu ja mängimise mugavuse tõttu. Sama kehtib ka Overwatchi kohta. Overwatchi professionaalseks mängijaks olemine võib olla hea karjääritee koos hea sissetulekuallikaga. Samuti saate endale häid stipendiumivõimalusi parimates kolledžites, kus on Overwatchi meeskonnad.

OW meeskondadega kolledžite hulka kuuluvad paljude teiste hulgas Maryville'i ülikool, Akroni ülikool, Northwoodi ülikool ja Harrisburgi ülikool. Erinevates kolledžites on stipendiumiprogrammid erinevatel aegadel, seega on hea olla valvel.

E-spordiga tegelemine on kasulik teie tervisele, eriti ajufunktsiooni parandamisel.

Kuidas Overwatch e-sporti mängida?

Overwatchi mängimine on üsna sarnane teiste e-spordialadega. Esiteks peate valima oma eelistatud mängu. Järgmine samm on valida platvorm, mis annab teile hea mängukogemuse.

Uurige mängu ja kõiki sellega seotud aspekte. Parimatelt õppimiseks võite toetuda YouTube'i õpetustele ja Twitchi voogudele. Võimaluse korral võiksite oma oskuste parandamiseks kaaluda kogenud treeneri palkamist.

Võiksite kaaluda ka oma mänguvarustuse soetamist või täiendamist, et oma konkurentsieelist suurendada. Kui olete need nõuded täitnud, võite alustada võistkonda või liituda meeskonnaga ja osaleda turniiridel.

Overwatch suurimad panustajad

Paljud inimesed on andnud e-sporti suure panuse. Mõned on aidanud mänge kujundada ja teised on meeskondi käivitanud ja omanud. Tasub märkida, et Overwatchi pro-mängijal on ka täna mängu positsioonile märkimisväärne mõju.

Mõned legendaarsed meeskonnaomanikud on Jack Etienne, kes asutas Cloud9. On teada, et Cloud9 kasvatab mängijaid ja sellel on mängijasõbraliku keskkonna tõttu mõned parimad nimed. Matthew on e-spordi valdkonnas veel üks kõrgelt tunnustatud isiksus, kes on 100 varga kaasomanik. Ta on ka Call of Duty endine profimängija.

Kõik Overwatch League'i kohta

Igal aastal toimub Overwatchi maailmameistrivõistlused, nn Overwatch League. Selle iga-aastase võistluse taga on Blizzard Entertainment, mis on mängu arendusettevõte. See rahvusvaheline üritus meelitab meeskondi üle kogu maailma. See konkurss avati 2016. aastal.

Alates selle loomisest on Lõuna-Koreal olnud kõige rohkem tiitleid, 2021. aasta seisuga kolm. 2016. aastal osales sellel e-spordi üritusel 16 osalejat, 2017. aastal 32, 2018. aastal 24 ja 2019. aastal 10. Seda rahvusvahelist üritust on korraldatud Ameerika Ühendriikides. Ühendriigid, Austraalia, Hiina, Poola, Tai ja Lõuna-Korea.

Aastate jooksul on Overwatch teinud koostööd mõne tuntud ringhäälinguplatvormiga, et suurendada oma ülemaailmset haaret. Üks populaarne kanal on Twitchi platvorm, millel on palju otseülekandekanaleid. Overwatch on teinud koostööd ka Disneyga, et tagada oma fännibaasi kasvatamine kogu maailmas. Keeled, mida kasutatakse live kihlveod saated on inglise, korea, vene, prantsuse, jaapani, saksa, hiina ja tai keeles, et vastata erinevate fännide vajadustele.

Turniiril on aastate jooksul olnud erinevaid formaate. Hiljutises väljaandes kasutati grupifaasidesse kvalifitseeruvate meeskondade selgitamiseks eeletappi. Viiel parimal võistkonnal on otsene kvalifikatsioon alagrupi etappidele.

Mis on e-spordi maailmameistrivõistlused?

E-spordi maailmameistrivõistlused on a kutsevõistlus mis hõlmab elektroonikasporti. Kuna tegemist on ülemaailmse turniiriga, meelitab see spordiala kõrgeima asetusega meeskondi kogu maailmas, seega on sellel tohutu fännibaas. Erinevate e-spordialade jaoks peetakse palju MM-turniire.

Mõnel neist rahvusvahelistest turniiridest on mitu sporditegevust, mis on piiratud ühe väljaandega. Näiteks Electronic eSports World Convention (ESWC) korraldab selliseid mänge nagu Call of Duty ja Counter-Strike: Global Offensive. Teised, näiteks Overwatchi maailmameistrivõistlused, sisaldavad ühte e-spordiüritust

Parimad riigid OW e-spordi valdkonnas

Riigid, mis on teadaolevalt Overwatch e-spordiga aktiivselt seotud, on Ameerika Ühendriigid, Saksamaa, Venemaa, Lõuna-Korea ja Hiina. Ootuspäraselt saadakse pingeread, analüüsides riigi konkurentsivõimeliste mängijate arvu. 2020. aasta seisuga näitas e-spordi statistika, et USA-s oli üle 4300 aktiivse pro meeskonnad. Järgnesid Saksamaa 973, Lõuna-Korea 890 ja Brasiilia 852-ga.

Overwatchi maailmameistrivõistlustel on edetabeli tipus Lõuna-Korea kolme tiitliga, USA-l aga üks ja ta on praegu maailmameister

Overwatch e-spordi maailmameistrivõistluste kihlveod

Täpselt nagu spordiennustus, on ka Overwatchi veebiturniiridele panustamine õnnega seotud. Mitmed parimad spordiennustused kajastavad Overwatchi maailmameistrivõistluste sündmusi. Overwatch eSportsi ürituste jaoks on saadaval palju turge.

Kuna e-spordi valdkonnas valitseb suur ebakindlus, ei pakuta koefitsiente enne sündmuse lõppemist. Turud, mida leiate enamikust juhtivatest spordiennustussaitidest, on järgmised:

 • Pea-vastu võitja.
 • Turniiri lõplik võitja.
 • Parim skooritegija.

Kui panustate Internetis nendele OW sündmustele, pidage alati meeles, et kaotus on võimalik. Sel põhjusel hoiatavad enamik kihlveomaju mängijaid vastutustundlikult panustama. Kui teil tekib e-spordi kihlveoga seotud väljakutseid, peaksite läbima saidi KKK-d ja hankima abi saamiseks kontaktklienditoe kontaktid. Teise võimalusena võite võtta ühendust nende vestluse klienditoega ja leida lahendus.

Leidke täiuslikud Overwatchi kihlveokontorid

OW üritused on muutumas e-spordifännide jaoks üha tulusamaks turuks. Overwatchi panustajaid julgustatakse aga mängima litsentsitud ja registreeritud kasiinodes. Mitmed e-spordi kihlvedude pakkujad pakuvad Overwatchi panustamisvõimalusi. Nende pakkujate hulka kuuluvad 888 Casino, Spinamba ja Bet Master.

Interneti-spordikihlvedude algajad peaksid saama mõned põhilised näpunäited, et tagada oma panuste võitmise võimalus. Need olulised näpunäited hõlmavad järgmist: Tunne mängu. Overwatchile panustamise alustamisel peaksite veenduma, et teil on mängust mõned põhiteadmised. Parema arusaamise korral on teil võitmiseks parem käsi.

Teine asi, mida otsida, on teave e-spordi kihlveorakenduste turgude kohta. Erinevatel pakkujatel on erinevad turud. Mõned on samad, kuid erinevus tuleneb kaubamärgist. Enne millegagi tegelemist veenduge, et tunnete turge hästi.

Teadke kaasatud meeskonda ja mängijaid. See on vajalik, sest leiate turge, mis hõlmavad üksikuid mängijaid. Kokkuvõtteks veenduge, et haldate oma hasartmängufonde hästi. Panustage sellega, mida saate endale lubada kaotada, et Overwatchiga sujuv panustamiskogemus oleks.

Parimad Overwatchi kihlveomeeskonnad

Shanghai draakon

See on Hiina professionaalne Overwatchi meeskond. Meeskond asutati 2017. aastal ja see osaleb Overwatch League'is, kuhu kuuluvad Hiina, Kanada, Ühendkuningriigi, Prantsusmaa ja USA võistkonnad. Shanghai Dragons on viimased liigatšempionid Moon Byung-Chuli käe all, kes on nende praegune treener.

Atlanta valitsemine

See on professionaalne Overwatchi e-spordi pool Georgiast Atlantast. See meeskond asutati 2018. aastal ja võistleb Overwatch League'is. See kuulub Atlanta Esports Venturesile ja on liiga läänepiirkonna liige. Praegu juhib neid Brad Sajani ja neid sponsoreerib Cox Communications. Brad on 2021. aastal viinud meeskonna kolm järjestikust playoffi ja ühte finaali, kus nad lõpetasid teise kohaga.

Dallase kütus

See on veel üks tähelepanuväärne Overwatchi meeskond, mis asutati 3. veebruaril 2016. See sai alguse Team EnVyUs-ist, enne kui 2017. aastal muudeti selle kaubamärgiks Dallas Fuel. Meeskonna kaasomanikud on Mike Rufail ja Kenneth Hersh. See osaleb Overwatch League'is ja kasutab Arlingtoni Esports Stadiumit.

Väärib märkimist, et Envy Gaming on nende emagrupp ja Yun Hee-won on peatreener. Nende tegevust sponsoreerib Ameerika kiirtoidurestoran Jack in the Box.

Los Angelese gladiaatorid

See Ameerika Overwatch eSportsi meeskond asub Californias. Nad osalevad Overwatch League'is, olles liiga läänepiirkonna liige. Selle espordimeeskonna kaasomanikud on Stan ja Josh Kroenke, kellele kuulub Kroenke Sports & Entertainment. Meeskond on tegutsenud alates 2017. aastast ning oma esimese treeneri David Pei käe all on õnnestunud neljal korral jõuda hooaja play-offi.

New Yorgi Excelsior

See on Jeff Wilponile kuuluv Overwatchi professionaalne meeskond. Meeskonna ajalugu ulatub aastasse 2017, mil see asutati ja asuti võistlema Overwatch League'is. Liiga idapiirkonna meeskonda sponsoreerib T-Mobile ja nad kasutavad ametlike värvidena musta, sinist ja punast.

Souli dünastia

See Overwatchi espordimeeskond on pärit Lõuna-Korea. Meeskond asutati 2017. aastal ja seda sponsoreerib Net Gear. Nende edukaim treener oli Dong-gun, kes juhatas nad esimese hooaja play-off’i esinemiseni.

Plussid ja miinused

Plussid

 • Ühildub mitme mänguseadme ja platvormiga
 • Seda armastavad kihlveomajad
 • Tõotab suurt konkurentsi heldete auhindadega
 • Suurepärane visuaalne töötlus. Overwatch aitab mängijal oma visuaalseid võimeid parandada.
 • Parandab visuaalset ja käte koordinatsiooni. Overwatchis osalemine paneb teie käed harmooniliselt koos töötama, kuna töötlete nähtut ja teostate kätega.
 • Mängijad arendavad oma probleemide lahendamise võimeid.
 • Mängijatel tekib tavaliselt huvi loodusteaduste, tehnika, matemaatika ja tehnoloogia ainete vastu.
 • Overwatchis osalemine aitab teil suhelda teiste mängijatega, kes panustavad teie sotsiaalsesse ellu.

Miinused

 • Mängijatel on oht mänguhäirete tekkeks. Liigne osalemine eSpordi kihlveoga tekitab sõltuvust. See võib olla kahjulik, eriti reguleerimata keskkonnas, kus lapsed võivad olla seotud.
 • Kõrgtasemel võistlejad võivad kasutada sooritust suurendavaid ravimeid, millel on tõsised kõrvalmõjud.
 • Võivad mängijad visuaalsete probleemidega kokku puutuda. Pikaajaline ekraanil viibimine võib teie nägemist kahjustada.
 • Need miinused ei ole Overwatchi mängude jaoks ainulaadsed, vaid pärinevad üldistest e-spordimängudest või hasartmängudest.

Kõik, mida pead teadma Overwatchi ennustuskoefitsientide kohta

Olles uus eSports, on Overwatch kogunud palju fänne ja teinud oma tee kihlveomaastikul. Espordi kihlveorakendused on pakkunud kasutajatele palju panustamisvõimalusi. Need hõlmavad rahaliini, kogusummasid ja vahesid. Allpool on ülaltoodud esporti koefitsientide üksikasjad:

Rahaliini panused

See lihtne panustamisvõimalus eeldab, et ennustate matši võitjat. Overwatchi panustamiskoefitsiendid rahaliini ennustuses kuvatakse Ameerika koefitsientidena. Need on arvude kujul, millel on kas negatiivne või positiivne märk. Negatiivse koefitsiendiga meeskonnal on suur võimalus mäng võita, samas kui allajääjatel on positiivne koefitsient.

Levib

Need on koefitsiendid, mille fookus on mängus teenitud punktidel. Tulemusel pole siin erilist tähtsust. Overwatchi panusel on kaartide vahed ja iga meeskond võib saada positiivse või negatiivse händikäpi. Positiivne händikäp tähendab, et meeskond võib alustada 1,5 või 2,5 kaarti ette, mis tähendab, et panuse võitmiseks on vaja ühte võitu või kahte kaarti.

Kokku

Need panused hõlmavad asjade koguarvu. Overwatch spordiennustuse veebisait määrab numbri, mille üle või alla saate panustada. Kui panustate tulemusele, mis ületab 3,5 kaarti, on kõik sellest summast suuremad tulemused soodsad.

Kihlveo nipid ja näpunäited

Tunne oma kangelasi

Overwatch on tulistamismäng, mille käigus mängijad valivad mängimiseks kangelasi. Kangelastel on ainulaadsed tugevused ja samavõrra nõrkused. Selles mängus hea spordiennustuskogemuse saamiseks püüdke mõista erinevaid tegelasi. Teadmiste põhjal teete usaldusväärse otsuse, millisesse meeskonda oma raha paigutada.

Saage aru erinevatest kihlveosaitidest

Peaksite külastama erinevaid Overwatchi kihlvedude pakkuvaid kihlveoplatvorme ja hindama nende teenuseid. Pöörake tähelepanu sellele koefitsientide kõikumine ja turud on saadaval. Enne panuse tegemist leidke parim platvorm. Samuti ärge kunagi tundke end mugavalt ühe kihlveoplatvormiga; otsige alati muudatusi ja värskendusi, et leida endale sobivad.

Ole osa mängust

Saate aktiivselt mängus osaleda, vaadates või mängides. Nii saate selgeks mõned mängu põhitõed, mis aitavad teil võrgus panustada. Saate kaaluda ja vaadata mängus lemmikuid ning otsustada, milline neist on kõige sobivam.

Mõistke koefitsiente

See on e-spordi panuste tegemisel põhinõue. Saate aru, kuidas Overwatchi koefitsiendid ja numbrid töötavad. Pimesi mängimine toob tavaliselt kaasa kaotusi.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim