Panusta: ESL Gaming 2024

ESL Gaming käivitati 2000. aastal. See loodi kolm aastat tegutsenud Deutsche Clanliga järglasena. Ettevõte on tuntud arvukate esportturniiride ja liigade korraldamise poolest kogu maailmas. 2015. aastal kuulutati ESL Gaming maailma suurimaks espordiettevõtteks. See on praegu ka vanim tegutsev e-spordiettevõte. See asub Saksamaal Kölnis ning sellel on rohkem kui kümme erinevat kontorit ja palju telestuudioid mitmes teises riigis.

ESL Gaming alustas mänguajakirjaga, millele järgnes online-mängude liiga. Hiljem omandas ta oma serverid ja hakkas neid erinevate spordivõistluste jaoks välja rentima. See kasvas üsna kiiresti nii, et ESL-i Intel Extreme Masters Katowice turniiril osales üle saja tuhande inimese ja Twitchis oli üle miljoni vaataja.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Omandiõigus

Modern Times Group ostis 2015. aastal emaettevõttelt Turtle Entertainment 74% ESL Gamingust. Samal aastal hakati enam kui 1500 kinosaalis e-spordiüritusi edastama. See aitas ESL Gamingu populaarsust üsna palju kasvatada. Selle tulemusena hakkas organisatsioon rohkem võõrustama eSpordi võrguturniirid ja suurendasid järk-järgult pakutavate e-spordimängude valikut.

2022. aastal teatas ettevõte, et Savvy Gaming Group (SGG) omandab ESL Gaming ja teise esportplatvormi nimega FACEIT. ESL Gamingu ostuhinnaks hinnatakse 1,05 miljardit USA dollarit. Tehing viiakse lõpule aasta teise kvartali jooksul. SGG kavatseb need kaks ettevõtet ühendada, et moodustada ESL FaceIt Group.

Võistlused

ESL teeb tavaliselt koostööd teiste väljaandjatega, nagu Riot Games, Blizzard Entertainment, Microsoft Gaming ja Valve, et korraldada igal aastal arvukalt espordiliigasid ja võistlusi kogu maailmas. Enamik võistlusi peetakse tänapäeval veebis ja meelitavad ligi miljoneid vaatajaid. Mõned parimad võistlused hõlmavad ESL Play, ESL National Championships, ESL Pro Tour, ESL One ja Intel Extreme Masters. Mõned populaarsed mängud turniiridel ja liigades on allpool esile tõstetud.

  • FIFA: FIFA videomängud on EA Sportsi välja töötatud assotsiatsioonijalgpallimängude sari. See on üks populaarsemaid videomänge, mis on enamasti laenatud maailma populaarseimalt spordialalt, assotsiatsioonijalgpallilt. Mängus osaleb kaks meeskonda, kelle eesmärk on mängu võitmiseks teist edestada.
  • Rainbow Six: Rainbow Six on Ubisofti välja antud taktikaline tulistamismäng. Mängijad saavad kasutada kõiki Rainbow meeskonnas saadaolevaid operaatoreid. Erinevatel operaatoritel on erinevad võimed ja reitingud. Mängus on kaks meeskonda, terroristid ja terrorismivastased, ning erinevad režiimid, millest igaühel on iga meeskonna jaoks erinevad eesmärgid.
  • Klannide kokkupõrge: Supercell töötas välja ja avaldas klannide kokkupõrked. Mängu teema põhineb fantaasiamaailmal, milles mängija võtab endale külapealiku rolli. Mängu eesmärk on arendada küla, mis talub rünnakuid ja õpetab vägesid ründama piiratud ressurssidega.
  • Mortal Kombat: Mortal Kombati töötas algselt välja Midway Games. See on fantaasiateemaline võitlusmäng paljude erinevate tegelastega, millest igaühel on erinevad oskused ja võimed. Mortal Kombati variatsioone on olnud mitu, kuid mängu põhiidee jääb samaks.
  • NBA2K: NBA2K on videomäng, mis simuleerib korvpallisporti, mille on välja töötanud Visual Concepts. Kõik NBA 2K mängud jäljendavad tavaliselt maailma kõrgeima korvpalliliiga National Basketball Associationi hooaega.
  • Call of Duty: Call of Duty: Warzone on teine tulistamismäng, mille on välja andnud Activision. Mängu teema põhines selle käivitamise ajal II maailmasõjal. Praegu sisaldab seeria mänge, mille tegevus toimub külma sõja ajal, kosmoses ja futuristlikes maailmades.
  • Legendide liiga: See on mitme mängijaga lahinguareeni mäng, mille on välja andnud Riot Games. See oli inspireeritud iidsete kaitse kaardist, kuid see töötati välja eraldiseisva mänguna. Mängu mängivad kaks võistkonda, kummaski on viis mängijat. Iga meeskond peab kaitsma oma territooriumi teise meeskonna vastu, samal ajal rünnates teise meeskonna territooriumi.

Miks on ESL-i mänguturniirid populaarsed?

Mängude mitmekesisus

Üks peamisi põhjusi, miks ESL Gaming turniirid on populaarsed, eriti panustajate seas, on erinevate e-spordi turniiride tohutu mängude valik. Seega on panustajatel arvukalt kihlveoturge, kuhu nad saavad panustada.

määrus

ESL Gaming turniirid on alati hästi juhitud ja reguleeritud. See tagab ausa mängu ja selle, et keegi ei saa mängutulemusi mingil viisil manipuleerida. Brändi usaldusväärsus on kaasa toonud mängijate lojaalsuse ja populaarsuse kasvu.

Kättesaadavus

ESL Gaming korraldab tavaliselt igal aastal palju parimaid e-spordi turniire ja liigasid. Ideaalis toimub peaaegu igal aastaajal alati mõni sündmus. Seega saavad panustajad loota, et organisatsioonil on üritusi, millele nad saavad panustada kogu aasta jooksul. Sündmused on tavaliselt ka piisavalt suured, et neid näidata enamikus online kasiinodes.

Abikõlblikkuse lihtsus

ESL Gaming liigad ja turniirid luuakse tavaliselt nii, et need mahutavad peaaegu kõiki mängijaid, alustades kuni professionaalsete mängijateni. Mõned turniirid on loodud spetsiaalselt erinevatele oskustasemetele, muutes kõigil üritustel osalemise lihtsaks. Abikõlblikkuse nõuded on samuti tavaliselt ranged, kuid lihtsad.

ESL Gaming Tournamentsi võidumeeskonnad ja suurimad hetked

Arvukatest turniiridest, mida ESL Gaming on korraldanud, on mitmed meeskonnad ja mängijad näidanud eeskujulikku esitust. Tavaliselt toimuvad erinevad espordi meistrivõistlused ja liigad erinevad esportmängud, muutes selle järjestamise pisut keeruliseks parimad meeskonnad üldiselt. Erinevatel võistkondadel ja mängijatel on aga aastate jooksul olnud enamikul liigadel ja turniiridel pidevalt suurepäraseid tulemusi ning mõnel on ka mingil hetkel suur esitus.

Parimad ESL-i mängumeeskonnad

Fnatic

Fnatic on üks parimaid meeskondi, kes mängib ESL Gaming Pro League'i. See on võitnud liiga mitu korda, sealhulgas esimesel ja teisel hooajal. Võidud aitasid tsementeerida meeskonna nime liiga parimate meeskondade hulka.

Natus vincere

The Natus vincere meeskond omab Pro liiga valitseva meistri tiitlit. Nad võitsid liiga 14. hooaja Team Vitality, teise suurepärase esituse poolest tuntud meeskonna vastu. Meeskond tagas võidu eest 1 miljon USA dollarit, mis on ajaloo kolmas meeskond, kes on kunagi ESL Gaming turniiril sellise summa võitnud.

Team Liquid

Team Liquid on tuntud kui üks vanimaid e-spordimeeskondi. Ta osaleb mitmel ESL-i turniiril, et lisada rohkem kui 2000 turniirile, mida meeskond on mänginud, sealhulgas mõned suurimad e-spordi turniirid. Meeskond on teeninud ka suurimat eluaegset tulu, ulatudes enam kui 38 miljoni USA dollarini.

OG

OG on veel üks märkimist väärt meeskond. Praegu on see teenitud tulude põhjal paremuselt teine meeskond. Selle teeb erakordseks see, et teenitud tulu, enam kui 35 miljonit USA dollarit, pärineb ainult 126 turniiri mängimisest. See näitab hästi, kui hea on nende võidusuhe.

Kurjad geeniused

Kurjad geeniused koosneb mängijatest enam kui kümnest riigist ja kolmelt kontinendilt. See asutati 1999. aastal ja on olnud parimate tulemustega meeskondade seas rohkem kui kaks aastakümmet, mil see on mänginud, et luua üks kõige kauem kestnud pärand. Meeskond on mänginud enam kui 900 suurel esportturniiril ja teeninud üle 25 miljoni USA dollari. Meeskonna parimad esitused on Dota 2-s ja League of Legendsis.

Kus ja kuidas ESL turniiridele panustada

Esportturniiridele panustamine on suhteliselt lihtne, eriti panustajatele, kellel on e-spordikihlvedude alal mõningane kogemus. Esimene samm on Interneti-spordi kihlveokontori leidmine mis pakub paljusid spordiennustuste turge. Selleks peate tagama, et kihlveosait on usaldusväärne. Mugavuse huvides võite kaaluda pakutavaid maksevõimalusi ja valida endale kõige mugavamat võimalust pakkuv kihlveosait.

Enne ESL-i mänguturniirile panustamist peate veenduma, et spordiennustuskontol on panuse tegemiseks piisavalt raha. Samuti saate kasutada mis tahes boonuseid või sooduspakkumisi võid saada.

Järgmine samm on käimasoleva ESL Gaming turniirisündmuse valimine ja panuse tüübi valimine. Veebipõhised eSpordi kihlvemissaidid pakuvad tavaliselt erinevate mängude jaoks erinevat tüüpi panuseid. Uued panustajad peavad võib-olla uurima erinevaid panusetüüpe, et teha teadlikke panustamisotsuseid.

Kihlveo näpunäited

Millal espordile panustamine turniiri, alustage e-sporditurniiride loendi loomisega ja seejärel valige need, millele saate panuseid teha. Samuti veenduge, et uurite mängivaid meeskondi. See võib aidata teil kindlaks teha, kas antud koefitsiendid on hasartmängu väärt. Samuti peaksite oma rahatargalt haldama, eriti kui kavatsete turniiril panustada mitmele mängule. Emotsionaalsete panustamisotsuste vältimine on samuti eduka panustamise jaoks oluline.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Tulevased CS: GO sündmused
2022-07-07

Tulevased CS: GO sündmused

Miljonid fännid jälgivad e-sporti iga päev üle kogu maailma. Field Level Media annab välja mitmeid ülevaateid, et tutvustada fännidele kõige populaarsemaid tiitleid, meeskondi ja isiksusi. Mängud hõlmavad erinevaid formaate, võistlustüüpe ja ajakavasid.