Populaarseimad PUBG kihlvemissaidid 2024

Kõik, kel vähegi huvi e-spordi vastu, teavad PUBG: Battlegroundsi. PUBG Corporationi välja töötatud mäng on battle royale žanr, kus konkurendid võitlevad surmani. Ühes mängus on kuni 100 mängijat, kes soovivad üksteist tappa. Arvukad funktsioonid muudavad mängu väljakutsuvaks ja põnevaks. Mäng on Brendan Greene'i loodud varasemate modifikatsioonide täiustus, hüüdnimega "PlayerUnknown". ja inspireeritud filmist Battle Royale.

See muudab selle elutruuks ja olemasolevatele ideedele tuginemine muudab selle väga rafineerituks. PUBG esimene väljalase oli spetsiaalselt Microsoft Windowsi jaoks. See toimus 2017. aasta märtsis Twitchi toiteallika varajase juurdepääsu mudeli kaudu.

Populaarseimad PUBG kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik PUBG esportsi mängimise kohta

Esimene täielik väljalase ilmus 2017. aasta detsembris, Xbox Game Preview ja Xbox One'i versioonid ilmusid hiljem samal kuul. Täielik väljalase ilmus 2018. aastal. Samal aastal avaldati iOS-i ja Android-mobiilseadmete jaoks koos PlayStation 4 pordiga tasuta mängitav PUBG-versioon. 2020. aastal anti välja võimsam versioon staadioni voogesituse jaoks.

Pärast selle täielikku väljaandmist müüdi 2018. aasta juuniks PUBG-d üle 50 miljoni eksemplari. Tänaseks on PUBG-s registreeritud üle 400 miljoni mängija. Sageli saavutab see tipptasemel üle 3 miljoni samaaegse mängija. Mobiiliversioon registreeris 2021. aasta märtsiks üle miljardi allalaadimise, mis teenis rohkem kui 6,2 miljardit dollarit.

Mängu käik

Mängu alguses kukutatakse mängijad kaardiga saarele. Siin asusid nad kohe relvi otsima, et end kaitsta ja rünnata rivaale. Need peavad jääma kaardil kõikides punktides. Mängu edenedes väheneb turvaala suurus jätkuvalt.

Mängija peab püüdma olla kogu aeg turvalises kohas, et vähendada surmaga lõppevate rünnakute tõenäosust. Kiire mõtlemine ja reageerimine on võitmiseks hädavajalikud oskused. Arvustajad on kiitnud mängude võimet mahutada aeglase oskustasemega mängijaid, jättes samal ajal väljakutseks neile, kellel on arenenud oskused.

The battle royale žanr võlgneb suure osa oma populaarsusest PUBG-le. See populariseeris žanri nii palju, et kohe pärast selle esmast väljaandmist asus Epic looma oma mängule Fortnite Battle Royale'i mudeli. Selle mõju tõi kaasa ka kloonide loomise Hiinas mitteametlikult. Mängu edu on tunnustatud mitme nominatsiooniga Aasta Mängu kategoorias.

Mäng on võitnud auhindu nagu Aasta mobiilimäng (PUBG Mobile) 36. Joystick Awardsil, Aasta Esports Game of the Year 2018 2018 SXSW Gaming Awards, The Game Awards 2017 parim mitme mängijaga mäng ja paljud teised. Mõned riigid, nagu Gujarat (India), Iraak, Nepal, Jordaania ja Indoneesia Acehi provints, tundsid, et inimesed mängivad seda liiga palju.

Kuidas panustada PUBG: Battlegroundsile

PUBG populaarsus muudab selle juba suupäraseks kihlveokontoriks. Veebiennustussaidid ja panustajad armastavad seda ühtmoodi. Sellele mängule on lihtne panustada, eriti kui oled tavaline spordiennustaja. Isegi kui olete algaja, saate sellest aru saada PUBG: lahinguväli panustamine on lihtne. Peate lihtsalt järgmise õigesti tegema:

Õppige mängu

Seda öeldakse kõigis mängudes, kuid on naljakas, kui paljud inimesed seda ignoreerivad. PUBG-le panustamine eeldab, et peate teadma rohkem kui lihtsalt mängu eesmärki. Peate mõistma mängusiseseid tegevusi ja seda, kuidas need tulemust mõjutavad. Millised on kõige surmavamad relvad? Millistes voorudes tapetakse enamik mängijaid? Kui kaua võtab kaart aega?

Nende asjade teadmine aitab teil teha enamat kui lihtsalt PUBG-panuseid. Mängu saab õppida mängides või võttes aega teiste vaatamiseks. Võistluste jälgimine võimaldab teil välja selgitada ka parimad mängijad, mis on panuste tegemisel ülioluline teave.

Valige õige esport kihlvedude sait

Kihlvemissaidid pakuvad üsna samu koefitsiente. Need on aga muud tegurid, mis määravad, kas sait on teie jaoks hea. Kas see on teie riigis litsentseeritud? Milliseid valuutasid nad aktsepteerivad? Kas on tehingutasusid? Kuigi on võimalik mängida veebipõhises esport-kihlveokontoris, millel pole teie riigis litsentsi, vabastate seda tehes mängijakaitse privileegi.

Miks on PUBG: Battlegrounds populaarne?

Enamik PUBG mängijaid ei mõtle isegi sellele, miks neile see mäng nii väga meeldib. Tõenäoliselt vaatavad nad teid tühja pilguga ja imestavad, miks te küsite lolli küsimusi, kui seda neilt küsite. Kas see on retooriline? Nende jaoks oli mäng lihtsalt loodud selleks, et neid armastataks. Aga need, kes viitsivad vastata, peavad ütlema järgmist:

Põnevus

Paljudel veebifoorumitel ütlevad mängijad, et PUBG-ga kaasnev põnevus on võrreldamatu. Risk ja adrenaliinilaks, mis kaasnevad kahanevas ruumis ellujäämise ja lakkamatute rünnakutega, tekitab sõltuvust. Ellujäämiseks on vaja palju oskusi.

Mida vähem te mängu jääte, seda riskantsemaks see muutub – naljakas, ah? Samuti pakub vastaste väljakukkumine suurt rahulolu. See on nagu põgenemine päriselust, võimalus välja elada olukordades, mida tavaliselt hoiaksite tagasi.

Ühel konkreetsel foorumil nõustuvad mängijad, et mängu taga on Brendan Greene. "Teab midagi, mida teised pole isegi hakanud mõtestama." Tema varasem kogemus selles valdkonnas on aidanud luua Battle Royale'i režiimi, millel on võrratu.

Suurepärased omadused

PUBG-l on suurepärased funktsioonid juba esimesel tasemel, kõik suurepärase kvaliteediga. Uusi funktsioone, mida saab avada igal tasemel, alates relvadest kuni auhindadeni. Uute funktsioonide lisamine igasse värskendusse tähendab, et mängijatel on iga kord, kui nad mängivad, "uus" mäng.

Kui paljudes teistes mängudes on ainult tekstivestlused, võimaldab PUG mängijatel teistega häälvestlust pidada. See muudab mängukogemuse veelgi elulähedasemaks. Mängul on ausa mängu parandamiseks ka petmisvastane funktsioon.

Mahutab erineva oskustasemega

Mängu hindavad kriitikud ütlevad, et see sobib nii algajale kui ka professionaalile. See, kuidas sellel on õnnestunud ühendada lihtsus ja keerukus, hoiab PUBG pea ja õlad paljudest teistest mängudest kõrgemal.

Internetis kättesaadavus

See on tänapäeval iga videomängu jaoks hädavajalik nõue. Seda peaks olema lihtne mängida nii LAN-võrgus kui ka kogu veebis. PUBG-l pole stabiilsete ühenduste suhtes viivitust. Suurte geograafiliste vahemaadega eraldatud mängijad saavad üksteise vastu mängida, muretsemata oma serverite eraldatuse pärast. See kättesaadavus muudab PUBG-i sotsiaalseks mänguks, mis võib tuua kokku mängijad kogu maailmas ilma mõne mängu põhjustatud frustratsioonita.

Panustamine PUBG-le

Kihlveohullus on suurendanud e-spordimängude populaarsust. PUBG on üks parimaid mänge arvukalt spordiennustusi. Kuna paljud inimesed seda kihlveosaitidelt leiavad, suureneb mängijate ja jälgijatena kaklusega liitujate arv.

Mobiili ühilduvus

Näib, et PUBG teab väga selgelt mobiiltelefoni tähtsust tänapäeval. Nad näitasid seda, lastes välja mängu väga tundliku mobiiliversiooni. Nad muutsid selle tasuta mängitavaks. Seda versiooni oli nüüd 2021. aasta märtsiks alla laaditud rohkem kui miljard. Ja need numbrid ei lõpe. Mobiiliversioon võimaldab inimestel mängida liikvel olles või majas viibides mis tahes asendis.

Stadia mudel

PUBG-l läks PC, Xboxi ja PlayStation 4-ga ühilduvate versioonidega juba hästi. Seejärel läksid nad ühe võrra paremaks ja andsid 2020. aastal välja stadia voogesituse jaoks teise versiooni. See andis mängule uue mõõtme. Kuigi koroonaviirusega seotud sulgemised tekitasid sel ajal maailmale eelkõige ebamugavusi, oli PUBG fännide elevus endiselt suur.

Idee isiklikest turniiridest, kui sulgemised tühistatakse, andis neile süngel perioodil midagi oodata ja mille üle põnevil olla. Paljud läksid praktikale, et lihvida oma oskusi võistlusvalmiduses, kui ja millal see taas võimalik oli.

Kõik PUBG: Battlegroundsi turniiride kohta

PUBG: Battlegroundsil on ülemaailmne võistlus, mida nimetatakse PUBG Global Championshipiks. See on samaväärne maailmameistrivõistlustega. Seda peetakse igal aastal ja see toob kokku 32 meeskonda üle maailma. See on ka populaarne e-spordi online-ennustusüritus, kuna see paneb parimad mängijad üksteise vastu. Meistrivõistlused tähistavad tavaliselt PUBG võistlusaasta lõppu.

Hosting

Igal aastal valitakse erinev peremees. Peremees vastutab kõigi organisatsiooniliste tegevuste eest, alates mängijate saabumisest kuni majutuse ja mänguni. Korea korraldab 2021. aasta PUBG globaalne meistrivõistlus. See toimub Paradise Citys, Incheonis. See on üks Korea parimaid hotelle.

Kuu aega kestval üritusel elab hotellis 27 meeskonda. Kohapeal on ka veebipõhine modifikatsioon, mis mahutab viis Hiina meeskonda, kes ei saanud reisiviisa probleemide tõttu ülejäänud meeskonnaga ühendust luua.

Saatejuhid on Steven Pierce (Toffees, USA), James Carrol (Kaelaris, UK ja John Robert Sargent (JoRoSaR, UK). Kohal on ka seitse kommentaatorit ja seitse analüütikut üle maailma. võõrustajad ja kommentaatorid kümnest teisest keelest ja piirkonnast – korea, vene, hiina, aasia, vietnami, tai, türgi, euroopa, Ladina-Ameerika ja võõrustajad Koreast.

Vorming

Maailmameistrivõistlustel osaleb 32 meeskonda. kuigi turniir on kutsetega, laieneb privileegi meeskondadele, kes on aasta läbi silma paistnud. Kui sinust saab oma piirkonna võistluse parim meeskond, saad automaatse kutse.

Aasia/Vaikse ookeani (APAC), Euroopa ja Ameerika riigid kvalifitseeruvad, võites oma ala kontinentaalsarja. PUBG suvise Meistrite Liiga võitjad saavad samuti mänguautomaadi. Võistkonnad on külvatud sõltuvalt nende kvalifikatsiooniosast.

Auastme otsus (punktide reegel)

Maailmameistrivõistlustel algab võistlus edetabeli otsustamise vooruga. Selle eesmärk on anda võistkondadele konkureerivad kohad (1-32). Võistkonnad on jaotatud nelja kaheksaliikmelisse rühma. Rühma meeskonnad mängivad omavahel ringmängus. Esimesel võistlusnädalal peetakse iga päev kuus kohtumist.

Selle vooru 16 paremat meeskonda kvalifitseeruvad First Weekly Survival starti. Positsioonidel 17-31 olevad meeskonnad langevad esimese nädala ellujäämise ootenimekirja. 32. meeskond jätab nädalase ellujäämise ilma ja läheb Bottom-16 etapile.

Nädala ellujäämine (WWCD reegel)

Argipäeviti mängivad 16 parimat 16 matši. Eesmärk on saada 16 kana-õhtusöögi võitjat. Kui võistkond võidab mängu, kvalifitseerub võistkond nädalase finaali ja lahkub nädalasest ellujäämisest. Järgmine meeskond võtab oma koha ootenimekirjas. See kestab seni, kuni iganädalases finaalis on 16 meeskonda.

Alt 16 (punktide reegel)

Võistkonnad, kes ei pääse iganädalasesse finaali, pluss võistkond nr 32 mängivad selles etapis, et leida osalejaid järjekordseks iganädalaseks ellujäämiseks. Kui numbrid 17-31 on leitud, lõpeb voor ja alumine meeskond langeb teiseks Alumine 16.

Iganädalased finaalid (punktide reegel)

Selles etapis peetakse kümme matši. Eesmärk on leida eelseisva Weekly Survivali meeskonnad 1.-16. Iganädalastes finaalides enim punkte kogunud üheksa meeskonda pääsevad suurde finaali. Kui sama võistkond võidab järjestikused iganädalased finaalid, suureneb kvalifikatsioonikohtade koguarv punktide kaupa.

Suur ellujäämine (WWCD reegel)

Sellest voorust võtavad osa võistkonnad punktide logis positsioonidel 13-31. Iga matši võitja pääseb suurde finaali. Võistlusest lahkub punktiarvestuses 32. meeskond. Selles voorus peetakse neli kohtumist.

Suured finaalid (punktide reegel)

Viimases voorus peetakse 15 kohtumist. Enim punkte kogunud meeskond on turniiri meister.

PUBG spordisaated

Matše tehakse otseülekandena ametlikel PUBG YouTube'i ja Twitchi kanalitel.

Auhinnad

Võistluse auhinnafond on 2 000 000 dollarit. Iga nädala võitja saab 30 000 dollarit. Üldvõitja saab 600 000 dollarit. Teine koht 290 000 dollarit, kolmas koht 150 000 dollarit ja neljas koht 120 000 dollarit. Teised meeskonnad saavad auhindu kahaneva vahekorraga. Auhinnad võivad meistritiitliti erineda.

Parimad PUBG kihlveokontorid

PUBG kihlveosaitide segmendis mainitakse, et enne panustamist tuleks valida õige pakkuja. Kuid kes on tegelikud suurepärased pakkujad, kes juba pakuvad PUBG: Battlegroundsi kihlvedusid. Sellele küsimusele saab kõige paremini vastata, kui proovite e-spordi kihlvedu, lugege arvustusi ja kuulake, mida mängijatel on öelda.

 • 1xBet on pidevalt teinud endale nime juhtiva pakkujana. Esialgu ainult kasiinomänge pakkuv bränd 1X on asunud tegelema spordiga ja nüüd ka e-spordiga. See on suurepärane kasiino toredate tervituspakkumiste, heade koefitsientide ja üldise kasutusmugavusega.
 • 22 Bet on veel üks suurepärane pakkuja, mida proovida. Nagu 1X, on sellel suurepärased tervituspakkumised ja pidevad tutvustused. Tehingud on enamiku kasutamisel kiired ja tasuta makseviisid. Sellel on ka palju turge, mille vahel valida. Seda on viimastel aastatel nimetatud üheks edumeelsemaks pakkujaks.
 • 888 kasiino on turul olnud mõnda aega ja on alati olnud liider. Sellel on hõlpsasti navigeeritav veebisait, see on väga tundlik ja mitmekihiline. Sellel on ka palju kihlveoturge ja see on saadaval paljudes maailma paikades.

Kuna spordiennustused jätkuvad, paranevad pakkujad jätkuvalt ja neid tuleb juurde. Täiustused, nagu esport kihlveorakendused, muudavad kihlveokogemuse veelgi paremaks. Tule siia tagasi, et saada teavet uute sündmuste kohta videomängude kihlveomaailmas.

Parimad PUBG: Battlegroundsi kihlveomeeskonnad

Märkimisväärseid on olnud palju PUBG meeskonnad nii praegu kui ka minevikus. Mõned on laiali läinud ja teised on endiselt elus. Pole üllatav, arvestades mängu populaarsust. PUBG-ennustuse huvides keskendub see loend endiselt aktiivsetele meeskondadele.

1218

Tulika, Kle1n, TTCUX ja Marmelad meeskond on SRÜ-s asuv e-sport. Nad tõusid rambivalgusesse 2020. aasta Spring Spliti Euroopa finaalturniiril. Samuti saavutasid nad kolmanda koha PMPL-EMEA meistrivõistlustel ja olid PUBG Mobile Pro League hooaja 1/2021: SRÜ finaalis teiseks.

Hullu klann

Mad Clan on Koreast pärit A-taseme PUBG profimeeskond. Varem oli see FarmPC E-sports. Nad mängivad arvutikategoorias. Meeskonna liikmed on Lee Sung-Do 'DAEVA', No Tae-Young 'EEND', Kim Dong-Jun 'Lash' ja Yu Jae-Won '2Tap'. Ha "Muker" Young-jin juhendab neid. Meeskond on üks 2021. aasta PUBG maailmameistrivõistlustel osalejatest, kellele PUBG spordiennustuse entusiastid peaksid tähelepanu pöörama.

Meeskond Weibo

2021. aasta rahuvalvajate eliitliiga praegused omanikud valmistavad rõõmu igale esportspordi harrastajale. Pärast Hiina mikroblogija Weibo omandamist on meeskond ELG Gamingult ümber oma praeguse nime saanud. Nad võitsid Nova E-sportsi ja võitsid 2019. aasta PMCO Berliini. Nad on ka praegused Peacemaker Eliit League'i omanikud. Praegused mängijad on Z9, General, Ming, Beizhai ja Broncho.

Rünnak kõikjal ümber

See on Tai meeskond, kuhu kuuluvad Thanachit 'Jayers' Sonsuwon, Thanachot 'Gems' Sonsuwon, Nattapol 'J4nku2of' Laorngoen, Waritnan 'Glooms' Bangkerdrit, Chanwut 'Boblee' Tangon ja Sakun SitticharoTT'SvitticharoTT'. Neid juhendab Nitipon "nitipon" Klinkajorn. Meeskond on ka PUBG meistrivõistluste põhimängija.

Plussid ja miinused

Ühe populaarseima e-spordimänguna on PUBG: Battle Groundil palju plusse. Kuid sellel on ka mõned puudused. Siin on, mis selles mängus on head ja mitte nii armastusväärset:

Plussid

 • Mobiiliga kohanemisvõime – tasuta allalaadimine ja a suurepärane mobiilipanustamise kogemus on kogunud üle miljardi allalaadimise.
 • Saadavus paljudes esports kihlveokontorites. Mõned tutvustavad isegi eSpordi kihlveorakendusi.
 • Suurepärased funktsioonid, nagu graafika, petmisvastane võitlus ja häälvestlus.
 • Tõhusalt mängitav võrgus
 • Mängijad saavad PUBG võistlustel raha võita
 • Stadia voogesitusrežiim füüsilisteks võistlusteks
 • PUBG mahutab iga tasemega mängijaid ja pakub igale kategooriale head väljakutset. Mängu nõudlikkus aitab mängijatel parandada oma vaimset ja füüsilist teravust.
 • Ühildub mitme seadme ja operatsioonisüsteemiga
 • Regulaarsed värskendused, mis sisaldavad uusi ja põnevamaid funktsioone

Miinused

 • Väga sõltuvust tekitav – PUBG hämmastav olemus tähendab, et paljud mängijad võivad sellesse kiinduda, eriti nooremad. Sama võib juhtuda nendega, kes panustavad PUBG-le.
 • Ebapiisavad võistlused – kuigi PUBG-võistlusi on juba palju, tähendab tohutu mängijate arv, et neid ei teenindata piisavalt.

PUBG kihlveokoefitsientide mõistmine

PUBG: Battlegroundsi kihlvedude koefitsiendid ei erine oluliselt teiste spordialade omadest. PUBG koefitsiendid määratakse peamiselt selle piirkonna järgi, kust mängite. Koefitsiendid on väljendatud murdarvudes, kümnendkohtades või +/-. Olenemata sellest, kuidas koefitsiendid paistavad, on mängus tõenäoliselt võidetud summa alati sama.

Näiteks kui murdosa koefitsient on 2/1, tähendab see, et kui panustate 1 dollari, saate 2 dollarit. Tootlus on sama, kui teete $ 2,00 paaritule panusele. Ameerika koefitsiendid on pisut segasemad, kui te pole nendega harjunud. Lemmikmeeskonnal on koefitsient -2, allajääjal +2. Nagu igal teisel kihlveo tüüp, mida suurem on PUBG koefitsient, seda riskantsem on panus.

PUBG: Battlegroundsi kihlvedude näpunäited ja nipid

Vältige tundmatuid võistlusi

Erinevalt tavameeskondadest nagu jalgpall, mida on raske luua, saab igaüks luua PUBG meeskonna. Seetõttu võite panustada võistlusel, kus kõik meeskonnad on tembeldatud profideks, kuid vähesed neist on seda. Vältige panustamist võistlustele, kus teil pole aimugi, millised meeskonnad mängivad.

Teisest küljest minge alati suurtele turniiridele, nagu PUBG Global Championship. Need turniirid on kajastatud parimatel kihlveosaitidel. Kuna nad püüavad esportkihlvedusid populariseerida, pakuvad need majad suurepäraseid tutvustusi, mida saate ära kasutada.

Valige riskantsed panused, panustage madalalt

Üks eesmärk Interneti-spordiennustused on põnevust suurendada. Põnevus PUBG-s tõuseb, kui teete riskantsemaid panuseid. PUBG-panused, nagu kaardi kestus, ei sõltu suuresti mängijate oskustest, kuid neil on hea tulu. Selliseid panuseid tehes olge aga alati ettevaatlik, et panuseks oleks madal, sest selle juhtumise tõenäosus on minimaalne.

Panusta otsemängudele

Otsige üles veebisait, mis pakub reaalajas mänge ja mängige sellel. Hoolimata mängija oskuste tasemest on päevi, mil mängud lähevad omasoodu, ja mõnikord, mil miski ei kliki. Pubg live-ennustuses ei sõltu te oma panuseotsuse tegemisel mitte ainult teadaolevatest oskustest, vaid ka päeva tulemustest.

Pidage meeles kihlveoreeglit

Vaatamata sellele, et e-spordiennustus on uus, on see hasartmäng. See toob endaga kaasa kõik traditsiooniliste hasartmängudega seotud riskid. Ärge unustage panustada kainelt, panustada oma lõbuks, omada eelarvet ja ärge jahtige võite/kaotusi.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim