Panusta: Arena of Valor International Championship 2024

Arena of Valor, varem Strike of Kings, on Interneti-videomäng, mille on välja töötanud TiMi Studio Group. See on saadaval iOS-i, Androidi ja Nintendo Switchi seadmetes. See on üks populaarsemaid mänge Aasias, kuna see esineb peaaegu kõigil piirkonna suurematel e-spordiüritustel.

Arena of Valor International Championship on Arena of Valori kõige kuulsam sündmus. See turniir on toimunud igal aastal viimase viie aasta jooksul AIC frantsiisi raames. Kuues iteratsioon, mille korraldavad VSPN, Level Infinite ja Garena, algas 16. juunil 2022 ja lõppeb 10. juulil 2022. Piljardi auhind varieerub tavaliselt igal aastal ning 2022. aasta sündmusel on kõrgeim auhinnafond: 2 miljonit dollarit. Seni on kõik Arena of Valor International Championshipi üritused peetud veebis.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida pead Arena of Valor International Championshipi kohta teadma

Arena of Valor, varem Strike of Kings, on veebipõhine videomäng, mille on välja töötanud TiMi Studio Group. See on saadaval iOS-i, Androidi ja Nintendo Switchi seadmetes. See on üks populaarsemaid mänge Aasias, kuna see esineb peaaegu kõigil piirkonna suurematel e-spordiüritustel.

AoV mäng

Arena of Valor on mitme mängijaga mäng, millel on lahinguareen. Iga mängija valib tegelase, keda lahinguväljal juhtida. Mängu tegelasi nimetatakse kangelasteks, kellel kõigil on ainulaadsed võimed.

Mida rohkem mängija kangelast kasutab, seda rohkem võimalusi kangelane saab. Mängijad saavad kogemusi ja kulda teenida mitmel viisil, sealhulgas tappa koletisi ja käsilasi, hävitada struktuure ja võita teisi mängijaid.

Seejärel saab kulda kasutada spetsiaalsete mänguesemete ostmiseks, mis annavad mängijale suurepäraseid võimeid, mis on lahinguareenil kasuks. Lisaks võib kuld aidata mängijatel rohkem kangelasi osta. Teisest küljest võib teenitud kogemus avada ja suurendada võimeid, et muuta kangelane võimsamaks.

Mängurežiimid

Arena of Valoril on mitu mängurežiimi, millest populaarseim on 5v5, mida tavaliselt nimetatakse suureks lahinguks. Mängijate põhieesmärk selles režiimis on hävitada vaenlase tornid ja kindlustada mitmeid missioone, nagu Dark Slayeri tapmine ja vastase tuuma hävitamine. Suure lahingu matšid kestavad tavaliselt 12–18 minutit.

Black City Arena, mis on 1v1 režiim, on gameonis veel üks populaarne režiim. Sellel on ainult üks rada, torn, südamik punase ja sinise jaoks, kaks harja horisontaalse lahinguvälja külgedel ja HP pott.

Tavaliselt mängitakse ka varjude duelli. Seda 3v3 režiimi mängitakse Flatland Battlefieldil ja sellel on väiksem kaart. Sellel on ainult üks torn ja igal meeskonnal on põhialus. Mängud on kiiremad, igaüks kestab 4–6 minutit.

Teiste tähelepanuväärsete mängurežiimide hulka kuuluvad Abyssal Clash, Hook Wars, Football Fever, Death Match, Gladiator's Summit, Mayhem Mode ja Duo Race.

Arena of Valor rahvusvaheliste meistrivõistluste panustamiskoefitsiendid

Mängijad, kes soovivad panustada Arena of Valor rahvusvaheliste meistrivõistluste turniiridele, on enamasti huvitatud mängijate pakutavatest koefitsientidest erinevad e-spordi kihlvedude saidid. Ideaaljuhul varieeruvad Arena of Valori panustamiskoefitsiendid tavaliselt sõltuvalt mitmest tegurist, näiteks panuse tüübist ja valitud e-spordi ennustussaidist. Enamik e-spordi kihlvedude pakkujaid pakuvad tavaliselt laias valikus panusetüüpe praktiliselt kõigi sündmuse matšide jaoks.

Matši võitja on üks kõige populaarsemad panusetüübid parimal Arena of Valor International Championship turniiridel. Mängijad ennustavad, milline meeskond konkreetse mängu võidab. Panuse tulemuseks võib olla kas võit või kaotus.

Lemmikmeeskonna võidukoefitsient on tavaliselt oluliselt väiksem. Teine seotud panuse tüüp on sündmuse võitja. Selle eest panustavad panustajad, milline meeskond võidab meistritiitli.

Händikäppanuste tüübid näevad lemmikmeeskonnale seatud piiranguid võitmiseks, mis muudab panused ühtlasemaks. Tulemuseks on, et koefitsiendid muutuvad ka lähedasemaks, mis sobib kõige paremini panustajatele, kes soovivad panustada allajäänud meeskonna võidule.

Üle/alla panuse tüüp nõuab, et mängijad panustaksid selle peale, kas võistkond lööb määratud arvust rohkem või vähem skoori. Ideaalis annab see panus panustajatele vabaduse ennustada skoori laiema ulatusega.

Teised Arena of Valor International Championshipi ennustustüübid hõlmavad õiget tulemust, esimest verd, tapmiste kogusummat, kaardi händikäppi ja kaardi võitjat.

Miks on Arena of Valor International Championship mängijate seas populaarne?

Kihlveoturgude mitmekesisus on kahtlemata üks peamisi põhjuseid, miks Arena of Valor International Championship on mängijate seas populaarne. Enamik mainekaid veebipõhiseid eSpordi kihlveosaite pakuvad kihlveoturge peaaegu kõikidele sündmusel esinevatele matšidele, muutes mängu armastavatel panustajatel oma panuste tegemise lihtsaks lemmikmängijad ja meeskonnad.

Teine põhjus on see, et enamik e-spordi kihlveosaite pakuvad enamiku Arena of Valori matšide jaoks atraktiivseid koefitsiente (madalad marginaalid). Koefitsiendid on tavapärasest ahvatlevamad ja meelitavad vastavatele saitidele rohkem panustajaid. Potentsiaalsed summad, mida panustajad võivad turniiril panustada, suurenevad paranenud koefitsientidega.

Arena of Valor International Championshipi liigadele panustamine on samuti suhteliselt lihtne. Enamikku eSpordi kihlvedude pakkujate pakutavaid panusetüüpe on lihtne mõista ja paigutada. Seetõttu sobivad need isegi panustamiskogemuseta panustajatele. Enamik kihlvedude vahendajaid pakuvad ka reaalajas kihlvedude turge turniir.

See on kasulik, kuna võimaldab panustajatel usaldusväärse reaalajas teabe põhjal matše analüüsida ja reaalajas panuseid teha. Lisaks on kõik mängud tavaliselt enne turniiri hästi planeeritud, mistõttu on mängijatel lihtne kõiki mänge otsepildis jälgida.

AoV rahvusvaheliste meistrivõistluste võitnud meeskonnad ja suurimad hetked

Paljud Arena of Valori meeskonnad on osalenud Arena of Valori rahvusvahelise meistrivõistluste kuues seni toimunud iteratsioonis, kusjuures enamikul neist on igal aastal erinevad mängijad.

Mitmed meeskonnad ja mängijad on aga konkurentsis silma paistnud muljetavaldava esitusega. Siin on viimaste aastate peamised Arena of Valor International Championship turniirid, otsustades nende muljetavaldava esituse põhjal.

Burrium United E-Sports

Burriam United eSports on 2021. aasta Arena of Valor rahvusvahelise meistritiitli omanik. Meeskond võitis 40% miljoni dollari suurusest auhinnafondist, kusjuures 20% sai esimene teiseks jäänud V Gaming. Hong Kong Attitude oli teine koht, kes võitis 15% auhinnafondist.

Burriam United eSports on Tai keeles asuv professionaalne e-spordi organisatsioon. 2021. aastal meistritiitli võitnud aktiivsed mängijad olid Satittirat Chetnarong, Anurak Saengjan, Pakinai Srivijarn ja Weerapat Rungchaeng.

Meeskonna esitus oli nii muljetavaldav, et enamus selle mängijaid said auhinnad. NuNu võitis mängija ID-de järgi finaali MVP auhinna ja parima keskmise mängurivi, Overfly parima Dark Slayeri auhinna ja Difoxn parima rivistuse Abyssal Dragoni auhinna.

MAD meeskond

MAD Team võitis rahvusvahelise Arena of Valor meistrivõistluste neljanda iteratsiooni, mis toimus 2020. aastal. See professionaalne e-spordimeeskond asub Taiwanis. Pärast silmapaistvat esitust määrati meeskonnale 40% auhinnafondist, mille suurus oli 200 000 dollarit.

Mõned muljetavaldavate esitustega üksuse mängijad olid mängija 03.22, kes oli finaali MVP ja parim rivistuse Abyssal Dragon, ning KuKu, kes oli parima rivistuse võitja.

Team Flash

2019. aasta Arena of Valor International Championshipil osales 12 meeskonda, kusjuures tšempioniks tõusis Team Flash. Meeskond võitis 500 000 dollari suurusest auhinnafondist 200 000 dollarit. Kaks Team Flashi mängijat, kes sellel üritusel enim silma paistsid, olid XB, kes võitis finaali MVP auhinna, ja ADC, kes võitis parima rivistuse džungli auhinna.

J meeskond

J Team võitis 2018. aastal Arena of Valor International Championshipi, teenides auhinnafondist 250 000 dollarit. Turniiri MVP auhinna sai J Teami mängija kasutajanimega Neil.

Liigub endiselt relvatule all

Still Moving Under Gunfire meeskond oli esimene meeskond, kes võitis Arena of Valor rahvusvahelise meistritiitli. Meeskond võitis turniiri esimese iteratsiooni, mis oli 2017. aastal, pärast võistlemist 11 teise rahvusvahelise promeeskonnaga. Võitnud meeskonna auhinnaraha oli 200 000 dollarit.

Kuhu panustada Arena of Valor rahvusvahelisele meistrivõistlusele

Suurimatele Valor International Championshipi turniiridele panustamiseks sobiva e-spordi kihlveosaidi leidmine võib olla keeruline, kuna e-spordi panustajatele on saadaval laialdased võimalused. Mõned videomängude kihlvemissaidid ei ole nii head ja võivad põhjustada kehva panustamiskogemuse.

Vaadates eSpordi turniiride ja kihlveoplatvormide nimekirja, võib sobivaima egamingu ennustusplatvormi leidmine olla üsna töökas. Üks tõhusamaid lahendusi on spetsiaalse eSpordi kihlvedude edetabeli külastamine. Sellistel saitidel on tavaliselt kogu asjakohane teave, mida on vaja eelistuste põhjal sobivate e-spordi kihlveosaitide valimiseks, sealhulgas parimad soovitused.

Kuidas teha panuseid AoV IC-le

Kihlveoprotsess on pärast eSpordi kihlveo saidi valimist suhteliselt lihtne. Mängijad peavad esmalt registreeruma ja kihlvemissaidile sisse logima ning rahastama oma panustamiskontosid. Seejärel peavad nad valima oma valitud panuse tüübi ja panustamisturu. Valik võib põhineda paljudel teguritel, sealhulgas tõenäosustel ja võimalikel tulemustel.

Lisaks peavad panustajad otsustama ka rahasumma üle, mida nad soovivad iga panuse eest panustada. Panuste tegemise samm-sammuline protsess võib erinevatel e-spordi kihlveosaitidel erineda, kuid tavaliselt hõlmab see vaid paari klõpsu. Tuleb märkida, et kõik ennustused tuleb teha õigeaegselt, tavaliselt enne vastavate matšide algust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask