Populaarseimad CS:GO kihlvemissaidid 2024

Sellest CS: GO kihlveojuhendist leiavad panustajad kõike, mida neil on vaja esimese isiku tulistamisvideomängule panustamise kohta teada. Olgu selleks mänguviis ja reeglid või kihlveoturud ja koefitsiendid, see leht räägib kõike. Pole kahtlust, et e-spordiennustus on võimust võtmas.

Populaarsete tiitlite, nagu Valorant, FIFA21, Call of Duty, Madden, NBA2K, StarCraft, Dota 2 ja ülejäänud fännid saavad nüüd erinevatel e-spordiüritustel konkurentsivõimelisel tasemel panustada. Viimase statistika kohaselt oli eSportsi raha ja panustatud esemete koguväärtus 2020. aastal kokku 12,9 miljardit dollarit.

Populaarseimad CS:GO kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Parimad CS: GO kihlvemissaidid 2024 : kõik, mida pead teadma

Kui e-spordi kihlveosaitidel on üle tosina videomängu, siis CS: GO on üks domineerivamaid jõude. Narus Advisors LLC ja Eilers & Krejcik Gaming väljaande statistika kohaselt on CS: GO kihlveod e-spordi panuste mahu poolest teisel kohal, moodustades 29% kõigist e-spordi panustest.

Counter-Strike: globaalne rünnak, üldtuntud kui CS: GO, on kaasahaarav mitme mängijaga esimese isiku tulistamismäng AAA, mille on välja töötanud ja väljaandja Valve ja Hidden Path Entertainment. See ilmus 2012. aastal ja see on Counter-Strike'i seeria neljas osa.

Sellel mängul on mitmeid uusi lisasid, mis eristavad seda eelkäijast. Mängus on uued kaardid, uued tegelased, uued mängurežiimid, uus relvakomplekt, kosjasobivuse funktsioonid ja võistluslikud oskuste rühmad.

CS: GO matšidel on kaks poolt, terroristid ja terrorismivastased. Mõlemad pooled peavad pooli vahetades lahinguid. Mängu eesmärk oleneb režiimist. Mõned eesmärgid hõlmavad asukoha kindlustamist, pommide kahjutukstegemist, pantvangide päästmist ja pantvangide tabamist.

Mängurežiimidest rääkides on CS: GO-l 9; Võistluslik, vabaaja, ohuala, tiivamees, surmamatš, relvakursus, võidurelvastumine, lammutamine ja lendav loendur. Kahest klassikalisest režiimist on kõige populaarsem mängurežiim Demolition, mis hõlmab pommide kahjutukstegemist.

Pärast ilmumist võeti CS: GO südamlikult vastu. Videomängukriitikud kiitsid arendusmeeskonda mängu sujuva mängimise ja sarjale truuduse eest. Mängu mehaanika, graafika ja heli paranesid samuti dramaatiliselt, pakkudes mängijatele realistlikkust ja lahinguväljal sukeldumist.

Sellel videomängul oli aga ka päris suur osa vihkajatest. Konsooli- ja arvutiversioonide funktsioonides oli erinevusi. See on midagi, mis mõne fänni jaoks ei ennustanud hästi.

Põhjused, miks peaksite panustama CS-le: GO

Cs go esportsi panus on täiesti seaduslik, kuid mängijatel soovitatakse alati panustada litsentsitud ja reguleeritud saitidel. Panustamine mängule CS: GO ei erine millegi poolest panuste tegemisest teistele FPS eSportsidele, rääkides Valorantist, Call of Duty: Warzone'ist ja Rainbow Six Siege'ist.

Kuidas registreeruda online kihlveokontorites

Mängijad peavad esmalt leidma saidi CS: GO kihlveoturgudega, et panustada csgole. Pärast selle usaldusväärse kihlveokontori leidmist tuleb järgmisena konto registreerida.

Klõpsake nuppu REGISTREERIMINE, sisestage nõutud andmed, nõustuge tingimustega ja lõpetage registreerimine. Seejärel palutakse uutel mängijatel kinnitada oma e-posti aadressid, enne kui neil lubatakse panustada.

Pärisraha CS: GO kihlveod

Nüüd peavad mängijad oma äsja registreeritud konto laadima, et pääseda pärisrahaga CS: GO kihlvedudele. Esports kihlveokontorid on partneriks kõigi leibkondade nimedega veebimaksed tööstusharu, et hõlbustada lihtsaid, turvalisi, kiireid ja taskukohaseid sisse- ja väljamakseid.

Mõned saadaolevad sissemakse- ja väljamaksevõimalused on Visa, MasterCard, Neteller, Trustly, MuchBetter, Euteller, Paysafecard, Maestro jne.

Neid on palju CS: GO kampaaniad ja boonused mida mängijad saavad rekordi nimel ära kasutada. Uued mängijad võivad nõuda tervitusboonus samas kui olemasolevad mängijad saavad nautida laadimisboonuseid ja raha tagasi.

Miks on CS: GO nii populaarne?

see mäng on üks populaarsemaid mänge e-spordis ja e-spordi kihlveotööstuses.

Statistikas avaldatud väljaande kohaselt meelitas CS: GO 2021. aasta septembris ainuüksi Steamis ilmatuid 942 520 samaaegset mängijat. Huvitaval kombel oli see arv saavutanud haripunkti viis kuud varem märtsis, kui mäng kogus Steamis peaaegu 1,2 miljonit samaaegset mängijat.

Alates debüteerimisest tõmbab csgo igal kuul üle 11 miljoni mängija ja on üldiselt jäänud Steami üheks enim mängitud mänguks.

Mis teeb CS: GO e-spordimaastikul ja e-spordi kihlveotööstuses populaarseks?

1. Intuitiivne mänguviis

Erinevalt paljudest keeruliste süžeega FPS-mängudest on mängul lihtne, arusaadav ja intuitiivne mänguviis, mis tiirleb "tappa või tapetakse" põhimõttel. Igal poolel on võimalus mängida terroristide või terrorismivastase üksusena. Kui rääkida süžeest, siis see põhineb teemadel, mis mõjutavad täna kogu maakera – terrorism.

2. Kohandatavus

Teine põhjus, miks CS: GO on endiselt populaarne, on see, et see võimaldab mängijatel mängu vastavalt oma vajadustele ja oskuste tasemele ümber seadistada. See aitab uusi mängijaid, kes soovivad mängus õppida ja oma oskusi täiustada. Mis veel? Mängud võimaldavad mängijatel ka parema mängimise jaoks kohandada selliseid aspekte nagu FPS ja vahemik.

3. Tasuta mängitav mudel

Pole kahtlust, et suur osa CS: GO edust tuleneb tasuta mängitava mudeli kasutuselevõtust 2018. aastal, mis jättis ainsaks tuluallikaks kosmeetika. Nüüd, kui mängijad ei pea mängu mängimiseks midagi kulutama, meelitab see kindlasti rohkem fänne.

4. Kontroll vägivaldsete kalduvuste üle

CS: GO tippajal tekkis kogukonnas levinud probleem. Mõned mängijad käitusid vägivaldselt, mis häiris teisi. See oli üks põhjusi, mis ajendas CS: GO langust, kuid õnneks tuli ettevõte välja meetmetega vägivaldsete mängijate kontrollimiseks. See tagastas kunagise kaotatud usalduse FSP mängu vastu.

5. Espordi ja videomängude kihlveod

Counter-Strike: Global Offensive on e-sporditööstuses suur nimi. Nagu varem mainitud, on see populaarseimate e-spordialade edetabelis League of Legendsi järel teisel kohal panuste mahu järgi.

Mäng on lääneriikide seas populaarseim tulistamismäng ja üks suurimaid distsipliine. Mis veel? Sellel on mõjutajaid – mängu mängivad kuulsused, sealhulgas Neymar. Katalüsaatoriks on ka csgo eSportsi kihlveoturu kättesaadavus.

6. Põnev ökosüsteem

Põnev CS: GO ökosüsteem on samuti üks tegur, mis on mängu populaarsusele kaasa aidanud. Mängu üks silmatorkavaid omadusi on mängijate võime nahku müüa.

Iga kogenud CS: GO mängija teab, et nahad muutuvad monotoonseks. Hea on see, et mängijad saavad vahetada skine, teenida uusi skine või osta uusi skine, et saada motivatsiooni, kui praegune nahk on igav. Saate panustada CS: GO skinidele aadressil nahale panustamise saidid.

Mängu populaarsus on nüüdseks, mil on uuemad FPS-mängud, langenud ja petmine heidutab mängijaid. Kuid siiski on see jõud, millega e-spordi kihlveotööstuses arvestada.

Suurimad CS: GO eSpordi turniirid ja võistlused

Csgo domineerimise põhjuseks e-spordi kihlveomaastikul on adrenaliinirohkete turniiride kättesaadavus aastaringselt. Need turniirid tõmbavad creme de la creme turniiride eest palka alates 1000 kuni 30 miljoni dollarini. Selles segmendis saate teada kõik suurimad CS: GO turniirid ja võistlused.

Suured meistrivõistlused

Sponsoriks Valve, Major on suurim ja mainekaim CS: GO turniir kogu maailmas. Turniir korraldati esmakordselt 2013. aastal, kui selle auhinnafond oli 250 000 dollarit, mis jagunes 16 osaleva meeskonna vahel. Aastate jooksul on The Major hüppeliselt kasvanud. Viimane Major kuulutas välja 2 000 000 dollari suuruse auhinnafondi.

Natus Vincere on valitsev meister Major 2021, mis peetakse Stockholmis Avicii Arenal. Tulilises finaalis lõi Natus Vincere 2:0 välja G2 Esportsi. PGL Major Stockholm 2021 auhinnafond oli 2 000 000 USA dollarit, mis on kaks korda suurem kui eelmisel aastal.

Kuid Astralis on jätkuvalt Counter-Strike: Global Offensive Major Championships edukaim meeskond, olles võitnud neli tiitlit.

The BLAST Premier on tuntud ka ühe parima CS: GO sündmuse poolest, millele tasub kindlasti panustada.

S-taseme sündmused

Varem tuntud kui Premier CS: GO turniirid, S-Tier üritustel osalevad parimad CS: GO pro mängijad Euroopast, Põhja-Ameerikast, Austraaliast ja Aasiast. S-Tier üritusi iseloomustavad kõrge oktaanarvuga lahingud maailma parimate meeskondade vahel.

Ja see ei puuduta ainult adrenaliini; need üritused tõmbavad ligi ka fantastilisi maiuspalasid. Näiteks ESL: One Rio 2020 ja ESL: One Cologne 2020 auhinnafond on 2 000 000 dollarit, samas kui Flashpointi hooaja 1 ja 2 auhinnaraha oli 1 000 000 dollarit hooaja kohta.

A-taseme sündmused

S-Tier ürituste alla kuuluvad CS: GO A-Tier üritused, Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Hiinas, Lähis-Idas ja Euroopas peetav ürituste sari. Koos S-taseme sündmustega on A-taseme sündmused otsustava tähtsusega, et otsustada, kes läheb The Majorile.

B-taseme sündmused

B-taseme üritused hõlmavad kohtvõrgu matše ja võrguvõistlusi. Üritused toimuvad Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aasias ja Austraalias. Need ei pruugi meelitada suuri auhinnarahasid, kuid need on osa The Majori teest.

C-taseme sündmused

Need on palju väiksemad turniirid, mis ei meelita suurt jälgijaskonda, kuid on siiski piisavalt konkurentsivõimelised. Neid mängitakse võrgus.

Euroopa meistrivõistlused

Nagu nimigi ütleb, on see turniir ainult Euroopa riikide CS: GO mängijatele. See toob kokku 16 parimat meeskonda, kes jagavad vapustavat 30 000 000 dollari suurust auhinnafondi. EM-il osalevad võistkonnad osalevad otsekutse kaudu.

IEM seeria

Intel Extreme Masters (IEM) on Inteli sponsoreeritud csgo turniirid, mida korraldab ESL (Electronic Sports League). Kvalifikatsioonivõistlused toimuvad erinevates riikides; finaalmängud peetakse Poolas, kus kaks meeskonda võitlevad IEM maailmameistrivõistluste eest.

Ülaltoodud on mõned parimad CS: GO turniirid ja võistlused, mida jälgida ja millele panustada. Kuna e-spordi panused kasvavad, võite oodata rohkem turniire ja võistlusi.

CS: GO Tournamenti auhinnafondid

Auhinnarahade osas näitab Statista statistika, et ülemaailmsete CS: GO turniiride auhinnaraha kogusumma langes oluliselt 2020. aastal, mil auhinnaraha kogusumma oli 15,85 miljonit dollarit. 2018. aastal püstitati aga rekord – selle mängu turniiri auhinnafond oli kokku 22,65 miljonit dollarit.

Praeguseks on CS: GO populaarsus kahanemas, seega on väga ebatõenäoline, et kogu auhinnafond tõuseb. Kuid tippvõistluste, nagu The Major, auhinnafond kahtlemata suureneb.

Leidke täiuslikud CS: GO eSportsi kihlvemissaidid

Tänapäeval pakuvad sajad e-spordi kihlveorakendused ja saidid e-spordi kihlveoturge, sealhulgas CS: GO. Kuigi mitmekesisus on hea, seab see mängijad dilemma ette, millise kihlveokontori veebisaidiga liituda. Niisiis, kuidas peaksid panustajad valima parimat eSpordi kihlveosaiti?

Esimene asi, mida tuleb kindlaks teha, on saidi ja selle taga oleva operaatori usaldusväärsus. Veenduge, et see oleks litsentseeritud ja reguleeritud. Mängijad saavad vaadata, mida veebiarvustused ütlevad, ja mis kõige tähtsam, otsida soovitusi eSportsi kihlveokontoritelt ja foorumitelt.

Järgmisena kontrollige mängu valikut, kihlveoturge ja cs:go kihlveokoefitsiendid. Veenduge, et kihlveokontor pakuks CS: GO kihlvedu ja kataks kõiki professionaalseid cs go üritusi kogu maailmas. Jälgige ka lahedaid funktsioone, nagu otseülekanne ja kõrged koefitsiendid.

CSGO live-ennustus on suurepärane viis spordiennustuste põnevamaks muutmiseks. Csgo reaalajas hasartmängud on väga populaarne videomängude panuste vorm.

Kolmandaks leidke e-spordi kihlveosait, millel on paindlikud pangandusvõimalused. Hea võimalus on kiire tasuga kihlvedude sait, mis pakub mängijatele kiireid sissemakseid ja koheseid väljamakseid. Kiire tasuga kihlvedusid teevad koostööd kõigi veebimaksete tööstuse leibkondade nimedega.

Lõpuks leidke hea boonustega veebipõhine kihlveokontor. Need on stiimulid, mida kihlveokontorid kasutavad uute klientide meelitamiseks ja olemasolevate säilitamiseks. Boonuste eeliseks on see, et need suurendavad pankrolle.

Parimad CS: GO meeskonnad, kellele panustada

Üks e-spordi kihlvedude edu põhjusi on CS: GO üritustel osalevate meeskondade tase. Need meeskonnad on sama konkurentsivõimelised kui kõik teised meeskonnad, olgu see siis üks NBA parimaid frantsiise või jalgpalli raskekaallased Euroopas.

Konkurentsis püsimiseks süstivad CS: GO meeskonnad talentide hankimisse ja koolitusse palju raha. Mängijatega sõlmitakse ja sõlmitakse lepingud nagu jalgpallis ja muudelgi spordialadel. Samuti võidakse nad välja visata, kui nad ei vasta meeskonna ootustele.

Kui nüüd rääkida csgo esportsi panustest, on oluline teada mängu parimaid meeskondi ja mis kõige tähtsam, nende nimekirju. Niisiis, selles segmendis saate teada kõike parimad meeskonnad mida panustajad peaksid suurturniiride ajal järgima.

Astralis

Taani e-spordi raskekaallased Astralis on edukaim CS: GO eSportsi meeskond. Meeskonna asutasid Frederik Byskov, Jakob L. Kristensen ja Nikolaj Nyholm. Tänapäeval on Astralisel neli peamist tiitlit. Nende praeguses CS: GO nimekirjas on üleni Taani meeskond, kuhu kuuluvad Andreas Højsleth (Xyp9x), Lukas Rossander (gla1ve), Lucas Andersen (Bubzkji) ja Kristian Wienecke (K0nfig).

Natus vincere

Teine CS: GO eSportsi meeskond roolis on valitsev PGL Stockholm 2021 võitja, Natus vincere. Ukraina rõivad jõudsid Stockholmis uudistesse, kui nad ületasid G2 eSportsi, et võita The Major 2021. Praeguses nimekirjas on Oleksandr Kostyliev (s1mple), Denis Sharipov (elektrooniline), Kirill Mihhailov (Boombl4), Ilja Zalutski (Perfecto) ja Valerii Valerii. (b1t).

G2 eSports

Rahvasuus tuntud kui G2, see on veel üks levinud nimi CS: GO eSports ruumis. G2 on domineerinud mitmel üritusel, sealhulgas DreamHack Open Tours 2017, ESL Pro League Season 5, eSports Championship Series 1. hooaeg ja DreamHacki meistrid Malmö 2017.

Praeguses nimekirjas on Nikola Kovač (NiKo), Nemanja Isaković (nexa), Nemanja Kovač (huNter-), Kenny Schrub (KennyS), Audric Jug (JaCkz) ja François Delaunay (AmaNEk).

Meeskonna elujõud

Prantsusmaa e-spordi raskekaallased Team Vitality on samuti lemmikud CS: GO ruumis. 2013. aastal asutatud meeskond pole mängus nii domineeriv olnud, kuid see on meeskond, mida jälgida. Praegusesse nimekirja kuuluvad Richard Papillon (shox), Jayson Nguyen Van (Kyojin), Mathieu Herbaut (ZywOo), Kévin Rabier (misutaaa) ja Dan Madesclaire (apEX).

Ülaltoodud on mõned parimad CS: GO eSportsi meeskonnad. Teiste väärikate mainimiste hulka kuuluvad Gambit eSports, FaZe Clan, Fnatic, ja teiste hulgas SK Gaming.

CS: GO kihlveo plussid ja miinused

Sellest jaotisest leiate mõned põhjused, miks mängijad peaksid kaaluma csgole panust, ja mõned põhjused, miks mängijad peaksid mõtlema.

Plussid

  • Lai valik üritusi – erinevalt teistest e-spordist on CS: GO-l aastaringselt palju üritusi, millele panustada. On nii suurturniire kui ka vaheturniire ja need kõik on võistluslikud.
  • Võiduvõimalus – võit on neile, kes mängivad. Panustajatel on tõelise rahaga CS: GO kihlveosaitidel mängides võimalus võita pärisraha.
  • Paljud esport kihlveokontorid – erinevalt varasemast on tänapäeval palju Counter Strike’i panuseid. Lisaks tohututele saitidele, millel on CS: GO turud, pakuvad need saidid rohkelt heldeid pakkumisi boonuste kujul.

Miinused

  • Puuduvad kindlad andmed – välja arvatud tippvõistlused, pole peaaegu mingeid andmeid, mida hinnata enne teatud meeskonnaga leppimist madalamas CS: GO e-spordi turniirid.

Espordile panustamine on lõbus, kuid siis peavad mängijad järgima vastutustundlikke hasartmängureegleid. Nad peaksid määrama selle mängu panustamiseks eelarve ja proovima mitte kunagi sattuda hasartmängusõltuvusse – CS: GO panustamine tekitab sama sõltuvust kui CS: GO ise.

CS: GO kihlvedude koefitsiendid selgitatud

Enne CS: GO panuse sukeldumist peaksid mängijad esmalt mõistma koefitsiente. Alustuseks näitavad koefitsiendid sündmuse möödumise tõenäosust. Mida suurem on koefitsient, seda väiksemad on võimalused ja vastupidi.

Nüüd saab CS: GO koefitsiente esitada mis tahes kolmes koefitsiendivormingus; Briti koefitsiendid, Ameerika koefitsiendid või Euroopa koefitsiendid. Allpool on toodud iga koefitsiendivormingu esiletõstmised.

Briti koefitsiendid

Tuntud ka kui Ühendkuningriigi koefitsiendid või murdosakoefitsiendid, on need esitatud murdosades. Murdkoefitsientide korral on vasakpoolne number see, mille mängijad võidavad parempoolsele numbrile panustamise eest pluss panuse.

Ameerika koefitsiendid

Ameerika koefitsiendid on esitatud negatiivse või positiivse arvuna. Koefitsient märgiga + näitab iga panustatud 100 dollari kasumit, samas kui märk – näitab summat, mis tuleb panustada 100 dollari kasumi teenimiseks. Teadmiseks on plussmärk allajääjale, miinusmärk aga lemmikmeeskonna sünonüüm.

Euroopa koefitsiendid

Tuntud ka kui kümnendkoefitsiendid, on Euroopa koefitsiendid esitatud kümnendkohtadena. Võidu arvutamiseks korrutage kümnendkoefitsient panusega.

Mõnel CS: GO kihlveokontoril on ainult üks neist koefitsientide vormingutest, samas kui teised toetavad triot.

CS: GO Kihlveo näpunäiteid ja nippe

Selles CS-i viimases jaotises: GO kihlveo juhend, on eksperdid jaganud mitmeid olulisi näpunäiteid ja nippe, mis aitavad panustajatel CS: GO kihlveo puhul paremaid võiduvõimalusi saavutada.

Esiteks peavad mängijad tutvuma CS: GO eSports võistluste mänguviisi ja reeglitega. Oluline on see, et nad peaksid valdama kõiki turniirivorminguid, sulgude struktuure ja csgo-d mängu kihlveod tüübid.

Teiseks kasutage alati e-spordi ennustussaitide nõuandeid. Nagu jalgpall ja muud traditsioonilised spordialad, on ka eSpordis asjatundjad ja asjatundlikud analüütikud, kes pakuvad tulevaste CS: GO eSportsi sündmuste kohta usaldusväärseid teadmisi.

Veel üks csgo hasartmängude näpunäide on boonustega csgo mängude kihlveosaitide otsimine. Mängijatele, kes soovivad oma rahasummat suurendada, tulevad kasuks sellised pakkumised nagu tervitusboonused, taaslaadimisboonused ja rahatagastus.

Strateegia leidmine on hädavajalik ka csgole panustamisel. Nagu kõigi muude hasartmängude puhul, on ka CS: GO strateegiaid, mis aitavad panustajatel võidupanuseid teha.

Lõpuks järgige koefitsiente. Paljudel juhtudel lähevad mängijad suure tõenäosusega ainult oma raha kaotamiseks. Usaldage alati kihlveokorraldajaid – kui koefitsient on madal, on võiduvõimalus suur, aga kui koefitsient on kõrge, on tõenäosus suur, et panus ei tule läbi.

Pakkimine

Sellega see csgo eSportsi kihlvedude juhend lõppeb. Kuigi CS: GO võib hoogu kaotamas, on see e-spordi kihlveomaailmas juurdumas ja arvestades, et mängijad saavad hasartmänge mängida, on CS: GO kihlveokontor siin, et jääda.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim