Esports Matched Betting põhjalik juhend

Esiteks räägime sellest, mida esports matched kihlveod tegelikult endast kujutavad. Esports matched kihlveod on tehnika, mida mängurid kasutavad espordisündmusele riskivaba panuse tegemiseks. Teoreetiliselt toob sobitatud panus kaasa nullkaotuse, kui teete asju õigesti.

Lihtsamalt öeldes toimib esports matched kihlveod, kui kasutate tasuta panust ühele espordisündmuse tulemusele ja seejärel kasutate teist platvormi, et teha oma rahaga panus sama sündmuse teisele tulemusele.

Esimese tulemuse korral kaotate makstud panuse, kuid saate tasuta panuse eest tasu. Teise tulemuse saavutamisel kaotate tasuta panuse, kuid võidate panuse esimesele tulemusele.

Niisiis, see on sisuliselt win-win olukord. Tegelik esport-ennustuse tegemise protsess on aga veidi keerulisem.

Esports Matched Betting põhjalik juhend
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Esports Matched kihlvedude olulised tingimused

Enne kui läheme süvitsi e-spordi kihlvedude kohta, on siin mõned olulised spordiennustuse tingimused, mida peaksite teadma:

Espordi kihlvedude koefitsiendid

Panuste koefitsiendid on viis väljendada tulemuse tõenäolist mõju. Koefitsiendid määravad ka selle, kui palju tasu saate, kui tulemus tegelikult juhtub. Koefitsientide esitamiseks on mitu võimalust, kuid kõige populaarsem e-spordikihlvedude puhul on kümnendkoefitsient.

Oletame näiteks, et teete 10 USA dollari suuruse panuse meeskonna A võidule kümnendkoefitsiendiga 2,4. Kui meeskond A võidab, saate 24 USA dollarit, mis on 10 korda 2,4.

Esports kihlveokontor või spordiennustus

Esports kihlveokontor (online kihlveokontor, esports spordiennustus) on veebiplatvorm, mis pakub mänguritele kihlveoturge panuste tegemiseks.

Tagasi panus

Tagasipanus on panus teatud tulemusele. Näiteks kui teete tagasipanuse meeskonnale A, kes võistleb e-spordiüritusel, võidate siis, kui meeskond A võidab. Kaotate, kui on mõni muu tulemus, näiteks viigiga lõppev matš või meeskond A kaotab.

Espordi kihlvedude börsid

Esporti kihlvedude börs on platvorm, mis võimaldab teistel inimestel kihlvedude vahendajana tegutseda, ja see on ka ainus koht, kus saate panuseid teha.

Panusta panus

Lay panused on panused sellele, et tulemust ei juhtu. Näiteks kui teete ennustuse võistkonnale A, siis võidate, kui meeskond A ei võida. Võidate ka siis, kui matš on viigiline, sest see kuulub kategooriasse A võistkond "EI" võidab.

Vastutus

Kui teete ennustuse, olete kaotamise korral kohustatud tasuma lisasumma. Kui teete 10 USA dollari suuruse panuse meeskonnale A koefitsiendiga 2 ja meeskond A võidab, kaotate 10 USA dollarit. Siiski peate lisaks maksma 10 USA dollarit, kuna koefitsient oli 2.

Sel põhjusel peate börsil hoidma 20 USA dollarit, kui soovite teha 10 USA dollari suurust ennustust koefitsiendiga 2. Kui koefitsient on 3, peate hoidma 30 USA dollarit.

Kuidas Esports Matched Bettingit kasutada?

Esporti sobitatud kihlvedude jaoks on teil vaja kahte platvormi, millest esimene on an esport online kihlveokontor ja teine ​​on spordibörs. Kihlveokontor lubab sul teha tagapanuse, mis tähendab, et matši võidab kindel meeskond ning vahetus võimaldab sul teha mängupanuse, mis tähendab, et sama meeskond matši ei võida.

Kasutate kihlveokontori tasuta panust sündmusele tagasipanuse tegemiseks ja oma raha börsil panuse tegemiseks. Asjade arusaadavuse hõlbustamiseks on siin samm-sammult juhend esports matched kihlveo kasutamise kohta.

Esports Matched Betting Samm-sammuline juhend

 1. Valige veebipõhine kihlveokontor.
 2. Valige spordiennustusbörs.
 3. Avage online kihlveokontori või spordiennustuse avaleht.
 4. Nõudke kihlveokontori pakutavat tasuta panust.
 5. Valige matši võitjate kihlvedude turul e-spordisündmus. (Veenduge, et see sündmus oleks teie valitud esporti kihlvedude börsil saadaval ja et e-spordi kihlvedude börs pakuks sellele sündmusele sarnaseid koefitsiente)
 6. Kasutage tasuta panust, mille äsja väitsite, et tegite esporti sündmusele tagasipanuse.
 7. Avage spordiennustuste börs.
 8. Valige sama e-spordisündmus, millele tegite tagasipanuse.
 9. Tehke panus, mille väärtus on sama summa, mille tegite tagasi panuse. (Veenduge, et teie börsil oleks piisavalt saldot, mis katab kohustuse)
 10. Oodake sündmuse lõppu ja võtke oma võidud kätte.

Kuidas valida Esports Betting Bookie ja Esports Betting Exchange

Valides veebipõhist kihlveokontorit ja spordiennustusbörsi, peate veenduma, et e-spordiga sobitatud kihlveod toimiksid, kas mõlemad platvormid hõlmavad sama sündmust, millele soovite panuseid teha. Teine asi, mis on vajalik, et esporti sobitatud kihlveod töötaksid, on tasuta panus. Veenduge, et teie valitud online kihlveokontor pakub tasuta panuseid.

Siiski pole vahet, kas mõlemal on sama esportüritus või mitte, kui kas online kihlvedude vahendaja või börs ei ole legitiimne või sellel on mitu turvaprobleemi. Internetis on palju teateid inimestest, keda on petetud Internetis kihlveokontoris või spordiennustuste börsil.

Sel põhjusel veenduge, et mõlemad platvormid on legitiimsed ja neil on sobivad turvameetmed, näiteks veebisaidi krüpteerimine. Võite vaadata ka subjektiivseid funktsioone, näiteks milliseid sissemaksemeetodeid neil on ja milliseid mänge nad hõlmavad.

Kuidas Esports Matched kihlveod töötavad

Siin on näide, et selgitada, kuidas esports-matched kihlveod toimivad.

 • Oletame, et olete leidnud veebipõhise kihlveokontori, mis pakub tasuta panust väärtusega 20 USA dollarit. Leidsite ka e-spordi kihlvedude börsi, mis hõlmab sama e-spordisündmust, mida katab online kihlvedude vahendaja.
 • Kihlveokontor pakub meeskonna A võidukoefitsienti 2 ja spordibörs pakub koefitsienti 2, kui meeskond A ei võida. Kasutate oma 20 USA dollari suurust tasuta panust, et teha tagasipanus meeskonnale A.
 • Pärast seda maksate börsil 40 USA dollarit, 20 USA dollarit panuse eest ja 20 USA dollarit vastutuse eest. Seejärel teete 20 USA dollari eest ennustuse meeskonnale A.
 • Kui võistkond A ei võida matši, kaotate tasuta panuse, kuid jätate 20 USA dollarit ennustuspanusest ja 20 USA dollarit kohustusest. Samuti saate 20 USA dollari suuruse preemia. Kulutasite 40 USA dollarit ja saite vastutasuks 60 USA dollarit.
 • Teisest küljest, kui meeskond A võidab, kaotate panuse 40 USA dollarit, kuid võidate tasuta panuse ja saate 40 USA dollarit. Kulutasite 40 USA dollarit ja saite 40 USA dollarit. Sa ei võitnud midagi, aga sa ei kaotanud ka midagi, mistõttu on esports-matched panustamine riskivaba.
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Faq

Kõik, mida kasiinode kohta teadma pead

Kas võite sattuda raskustesse esporti sobitatud kihlveoga?

Esports matched kihlveod on täiesti seaduslikud. Siiski võite sattuda hätta, kui loote samale platvormile sobitatud panuste jaoks kaks kontot. Samuti ei luba teatud maailma osad igasuguseid kihlvedusid, seega kontrolli enne panuste tegemist oma riigi seadusi.

Kas e-spordi kihlveod töötavad kogu aeg?

Esports matched betting on sisuliselt sada protsenti riskivaba panustamine. See toimib aga ainult siis, kui koefitsiendid on sarnased nii börsil kui ka online kihlveokontoril.

Kas esports matched kihlvedude kasutamine on ohutu?

Esports sobitatud kihlveod on täiesti ohutud ainult siis, kui kasutate seaduslikke platvorme. On mitmeid teateid inimestest, kes on sattunud pettusse online-kihlveokontorites või spordiennustusbörsides. Veenduge, et kasutate ainult seaduslikke platvorme.

Kas ma saan kasutada esports matchitud kihlvedusid teistel turgudel?

Selleks, et esports sobitatud kihlveod töötaksid, on teil vaja kihlvedude turgu, millel on ainult kaks tulemust. Niisiis, jah, saate kasutada e-spordi kihlvedusid igal turul, kui on ainult kaks tulemust.