Boonuskoodid

Espordile panustamine on suhteliselt uus nähtus, kuid paljud inimesed on võitnud suuri rahasummasid, panustades mängudele alates Dota 2-st ja League of Legendsist kuni CS:GO ja Valorantini. E-spordi kihlvemissaidi sooduskood, tuntud ka kui sooduskood, on tähtedest või numbritest koosnev kood, mille mängijad saavad sisestada kihlvemissaidi reklaamkasti, et saada mingit erilist stiimulit. Kihlveokontori sooduskoodi kasutavad kihlveokontorid tavaliselt omandamise strateegiana, et meelitada ligi uusi kliente ja aidata teil e-spordi kihlvedudega alustada.

Boonuskoodid
Kust leida espordi kihlvedude saitidel sooduskoodeKuidas sooduskoodid töötavadNõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseksVastutustundlik hasartmäng
Kust leida espordi kihlvedude saitidel sooduskoode

Kust leida espordi kihlvedude saitidel sooduskoode

Paljud kihlvemissaidid ei avalda oma veebisaitidel selgelt sooduskoode, kuid on olemas meetodid parimate saadaolevate sooduskoodide leidmiseks.

Üks meetod on lihtsalt Google'i abil valitud kihlvemissait koos sõnadega sooduskood. See on üks kõige usaldusväärsemaid meetodeid otsitava sooduskoodi leidmiseks. Unikaalsete ja ebatavaliste sooduskoodide saamiseks võite otsingupäringusse lisada ka oma lemmik eSpordi.

Näiteks League of Legendsi fänn otsib otsitava sooduspakkumise leidmiseks otsingut „League of Legends Worlds Promo Code 1xBet”. Ärge unustage kasutada ainult usaldusväärsete ja turvaliste saitide sooduskoode, nt 1xBet, Betsson ja Betsafe, teiste hulgas.

Kust leida espordi kihlvedude saitidel sooduskoode
Kuidas sooduskoodid töötavad

Kuidas sooduskoodid töötavad

eSportsi kihlvedude sooduskoodi saamine on vaid pool võitu; kasu saamiseks peate seda ka õigesti kasutama. See ei ole keeruline ülesanne, kuid see nõuab mitut etappi.

Igal saidil on oma reeglid ja kriteeriumid, mis on sätestatud boonustingimustes. Väga oluline on lugeda sooduskoodi või mõne muu tingimusi e-spordi boonus et asi. Boonuste tingimused ja tingimused sisaldavad sageli olulist teavet, nagu lubatud makseviisid, minimaalsed koefitsiendid, millele peate panustama, läbimängimisnõuded ja nii edasi. Ignoreeri neid omal riskil.

Kui otsite sooduskoodi, palutakse teil tavaliselt registreerimisel või esimese sissemakse tegemisel sisestada eri- või kordumatu kood. Näiteks kui teil on sisenemiseks sooduskood "Worlds100", peate minema veebisaidile, registreeruma uue mängijana ja sisestama sooduskoodi küsimisel antud alale "Worlds100".

Teised pakkumised nõuavad suure tõenäosusega koodi sisestamist sissemakse tegemise ajal või konkreetsel boonuslehel.

Kuidas kasutada sooduskoode

Teie valitud eSpordi kihlveosait, mitte eSport, juhib teie kulutamist a registreerumisboonus. Kuid olenevalt omandatavast tüübist on olemas e-spordi kihlveo taktikad, mis võivad aidata teil oma sooduskoodist maksimumi võtta.

Kuidas sooduskoodid töötavad
Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks

Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks

Kui sooduskood on mõeldud sissemakse sobitamise pakkumisele, vastab see teie esimesele sissemaksele kuni teatud summa ulatuses. Boonuskrediit kantakse teie kontole tavaliselt siis, kui olete täitnud teatud läbimängimisnõuded. Need võivad aidata teil oma panuseid mitmekesistada, kuna need pakuvad lisaraha.

Need lisarahad võimaldavad teil mängida võistkondadele või mängijatele, kellele te tavaliselt ei panustaks, või isegi riskida, et panustate allajääjatele, et saavutada suuremat kasumit. Kui panus võidab, võidate palju, aga kui kaotate, arvestatakse maha ainult teie boonusraha.

Kui teil on riskivabade panuste sooduskood, saate teha platvormil oma esimest korda panuse ja teenida panustamiskrediiti, mis on võrdne osa või kogu teie esialgse sissemaksega. Näiteks 100 protsenti riskivaba panus kuni 250 dollarini annaks kliendile 250 dollarit, mida saab kasutada ühe või mitme tasuta panuse tegemiseks, kui tema esimene kvalifitseeritud panus on kaotus.

See võib aidata teil mõista e-sporti, millele panustate, eriti kui olete e-spordi või e-spordi kihlveoga üldiselt uus. Riskivabad panused on samuti soodsad, kui teie lemmikmeeskond on mänginud paar raputavat mängu ja ei mängi oma täit potentsiaali. Mõned sooduskoodid on mõeldud suurendatud panuste jaoks. Suurendatud panused on sarnased võistleja või meeskonna suurenenud koefitsientidega. Näiteks võite kohata suurendatud panust mängijale, kes tõstab oma +200 kuni +300, suurendades teie väljamakset, kui teie panus võidab.

Need on ühed ihaldatumad sooduskoodid, eriti kogenud panustajate seas, kes on kindlad oma panustamisannetes. Näiteks ennustasid mõned, et DAMWON Gaming alistab 2021. aasta LoL Worldsis EDG. Kui aga kogenud panustaja usub, et EDG võidab hoolimata sellest, et ta ei ole oodatud tšempion, oleks EDG-le suurendatud panusega sooduskood neile kirss. prognoositav kasum.

Samuti on hooajalisi või sündmusepõhiseid pakkumisi, näiteks sooduskoodid Call of Duty League, DreamHack sündmused, elektroonilise spordi maailmameistrivõistlused, League of Legends maailmameistrivõistlused, Fortnite Cup, ja nii edasi.

Need sooduskoodid sobivad ideaalselt panustajatele, kes on fännid ja vaatavad mänge, mis viivad suursündmustele, kuna need võivad teha nutikaid panuseid meeskonna või üksikisiku varasemate soorituste, vormi ja seisundi põhjal. Nende jaoks on nende sündmuste jaoks sooduskoodide hankimine kindel viis oma raha suurendamiseks.

Hooajalised või sündmusepõhised sooduskoodid on eriti kasulikud panustajatele, kes lihtsalt naudivad suursündmustel panuseid, isegi kui nad on mängus uued. Need koodid võivad aidata neil e-spordis panustamist alustada, kuna mõned sooduskoodid võivad toimida turvavõrguna, kui nende panused kukuvad.

Nõuanded ja nipid tasuta panuste tegemiseks
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Pidage hasartmänge ainult vaba aja veetmiseks. Peate olema valmis raha kaotama ja mõistma neid kaotusi kui mängu vältimatut elementi. See on vaieldamatult õige viis hasartmängude mängimiseks.

Ootus või nõudmine võita on tavaliselt hasartmänguprobleemide põhjuseks. Kui need mängijad kaotavad, võivad nad olla pettunud või närvilised, mis sunnib neid oma kaotusi hüvitama rohkem raha riskima. See võib käivitada kohutava doominoefekti, mis kiiresti eskaleerub.

Pange kõrvale konkreetne rahasumma, mille olete nõus igal ajal kaotama. Kui seate oma piirid ja peate neist kinni, peaksite saama hasartmänge nautida ilma probleemidesse sattumata. Kontrollige hasartmängudel veedetud aega samal viisil, kui piirate raha kulutamist. Hasartmängud vabal ajal on vastuvõetavad seni, kuni saate seda endale lubada, kuid see ei tohiks teie elu üle võtta.

Ärge kartke kellegi poole pöörduda, kui teate või kahtlustate, et hasartmängud on muutumas teie jaoks probleemiks. Siin pole midagi häbeneda ja katse probleemiga ise toime tulla on viljatu. Teatud rühmad võivad teid aidata, kui te ei suuda oma raskusi sõprade või perega lahendada.

Vastutustundlik hasartmäng