Teie e-spordi kihlvedude juhend 2024

E-spordi mängutööstus on viimase kahe kuni kolme aasta jooksul kogunud märkimisväärset populaarsust. Populaarsuse kasvu üheks peamiseks põhjuseks on maailma tabanud Covid-19 pandeemia. Pandeemia tõttu jäid ära paljud peavoolu spordiüritused. Sellest tulenevalt sai eSportist peamine valik, kuna üritused said selle aja jooksul veebis jätkuda. Paljud panustajad läksid ka e-spordis panustamisele, kuna spordiennustuste turg kahanes.

Paljud mängijad ja panustajad on spordiennustuste vallas veel suhteliselt uued. Õppimiskõver võib aga olla pisut järsk ja sellega võivad kaasneda panustajatele väga suured kulud. Selle asemel, et mängijad liikvel olles kõike selgeks teha, kui nende raha on kaalul, saavad nad kasutada spordiennustuste juhendeid.

Parimad spordiennustuste juhendidPõhjused, miks espordile panustamisel kasutada juhenditJuhendi tüübidEspordi kihlvedude sõnastik
Ennustamise äpid

Kaasaegne inimene on alati otsinud usaldusväärseid ja mugavaid viise elus navigeerimiseks. Tänu tehnoloogia arengule on nüüd võimalik pääseda juurde erinevatele teenustele igal ajal ja igal ajal. Näiteks e-spordi mängumaailmas on nüüd lihtsam kui kunagi varem liituda e-spordi kihlveorakendusega ja alustada võrgupanustamist.

Kuva rohkem
Kuidas panustada

Sellest e-spordi kihlveojuhendist saate teada kõike elektroonilisele spordile panustamise kohta. Olge ka kursis, et teada saada, millised on parimad videomängužanrid ja videomängude pealkirjad, millele panustada, ning e-spordi kihlvedude näpunäiteid. Pole kahtlust, et e-sporditööstus on tunnistajaks eksponentsiaalsele kasvule. Pandeemia saabudes puhkes e-spordi kihlveod õitsele ja tänapäeval on see kõige kiiremini kasvav kihlvedude vorm.

Kuva rohkem
Terminology

Erikeele viitab eriväljenditele, fraasidele või sõnadele, mida kasutatakse konkreetses valdkonnas või kutsealal, nagu õigus, sport, meditsiin, äri jne. Tavaliselt mõistavad žargooni selle konkreetse valdkonna kasutajad; seda on teistel raske mõista. Sellegipoolest on e-spordi žargoon omaette valdkond ning sellel on lai valik fraase ja terminoloogiaid, mida panustajad ja mängijad kasutavad. Ja kuigi mõned neist terminoloogiatest on mänguspetsiifilised, on teised üldised terminoloogiad.

Kuva rohkem

Arbitrage Betting

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Parimad spordiennustuste juhendid

Saadaval on ka kihlveojuhised kogenud või kogenud panustajatele, kes soovivad oma strateegiaid täiustada. Juhendid on saadaval peaaegu kõigi hasartmängusaitidel pakutavate e-spordialade jaoks.

Tuleb märkida, et mitte kõik spordiennustuste juhendid pole kõigile tõhusad. Mõnel võib olla isegi eksitavat teavet. Seetõttu on oluline, et mängijad hankiksid oma juhendeid ainult usaldusväärsetest allikatest. Mängijad peaksid ka valima, millist juhendit järgida.

Uuringud on kasulikud parimate spordijuhiste valimisel. Erinevad spordiüritused pakuvad tavaliselt erinevaid panuseid samale mängule või turniirile.

Õige otsustamine võib olla pisut segane, eriti algajatele. Mõned panustajad ei pruugi isegi olla teadlikud teatud tüüpi panustest, mis sobivad nende panustamisstrateegiatega. Hea uurimistöö võib aidata mängijal valida panused, millel on kõige tõenäolisem positiivne tulemus.

Esportsi juhendid võivad aidata ka panustajatel paremaid ennustusi teha. Selle põhjuseks on asjaolu, et see võimaldab mängijatel selle kohta rohkem teada saada meeskonnad või mängijad. See hõlmab nende esinemislugu ja praegust vormi. Selline teave võib aidata panustamisotsuseid parandada.

Juhendi lugemine on iga mängija hoolsuskohustuse oluline osa. Espordi kihlvedude juhendid ei anna mitte ainult üldist teavet, vaid aitavad ka panustajatel luua tõhusaid kihlveostrateegiaid. Teades rohkem espordimeeskondade või -mängijate ja nende esituste kohta, on lihtsam koostada uusi strateegiaid, eriti seda, kuidas ja millal panustada.

Põhjused, miks espordile panustamisel kasutada juhendit

E-spordile panustamine võib olla üsna keeruline, rääkimata õigete panuste teadmisest. Juhendid on eriti kasulikud algajatele, kellel pole selget ettekujutust, kuidas espordile panustada.

Teine peamine põhjus on aja kokkuhoid. Kihlveojuhendi kasutamine võib minimeerida aega, mida mängijad peavad uurimistööle kulutama. Nad peavad järgima ainult juhendis sisalduvat. Siiski peavad nad tagama, et nad kasutavad usaldusväärsetest allikatest pärit usaldusväärseid kihlveojuhiseid.

Samuti võivad aidata spordiennustuste juhendid, mis võivad olla kasulikud ka inimestele, kes ei tea espordist ega kihlvedudest üldiselt midagi. Teisisõnu, spordiennustuste juhendid võivad aidata katta teadmiste puudumist.

Juhendi tüübid

Videomängude panustamise juhendeid on neli peamist tüüpi, millest igaüks pakub erinevaid eeliseid. Allpool on igaühe lühikirjeldus.

 • Juhendid: Juhendid on üldiselt loodud selleks, et aidata paremaid panuse leidmise ja tegemise üldise protsessi käigus. Tavaliselt on need samm-sammult vormingus. Näiteks võib panustaja, kes ei tea, kuidas pääseda ligi kihlvemissaidi esport-jaotisesse või teha esportmängus panuseid, vaadata juhendeid.
 • Strateegia juhendid: Nagu nimigi ütleb, on strateegiajuhendid loodud selleks, et aidata panustajatel valida tõhusaid spordiennustusstrateegiaid. Paljud erinevad e-spordi kihlveostrateegiad muudavad õigete strateegiate valimise väljakutseks, mistõttu on strateegiajuhised hädavajalikud.
 • Selgitused: Selgitused on teabe andmiseks mõeldud juhendid. Need on mõeldud selleks, et aidata panustajatel paremini mõista kõike, mis on seotud spordiennustustega. Seejärel saavad panustajad kasutada teadmisi teadlikumate kihlveootsuste tegemiseks.
 • Koefitsientide juhised: Esportsi koefitsientide juhendid on loodud selleks, et aidata panustajatel mõista esportmängude jaoks pakutavaid koefitsiente. Juhendid võivad aidata neil ka mõista, kuidas koefitsiente kombineerida ning koefitsientide kombineerimise eeliseid ja riske. Koefitsientide juhendid võivad aidata mängijatel ka õigeid koefitsiente valida.

Espordi kihlvedude sõnastik

 • Panus 3: See on e-spordis populaarne formaat, kus võidupanus otsustatakse kolmes voorus või kaardis. Mängija või meeskond, kes võidab kaks vooru või kaardid, saab võitjaks.
 • Bookie: Bookie on kihlveokontori jaoks mitteametlik termin. Kasutada saab ka spordiennustust ehk spordiennustuse operaatorit.
 • Eksklusiivne esport kihlveokontor: See viitab kihlveokontorile, mis pakub ainult spordiennustusi. Esporti kihlvedude saidid ei paku panuseid ühelegi tavaspordile.
 • Pank: Bankroll viitab mängijate rahale nende panustamiskontol, mida nad saavad oma äranägemise järgi panustamiseks kasutada.
 • Juhuslik panustaja: Juhuslik panustaja on mängija, kes panustab peamiselt meelelahutuslikel eesmärkidel ega kasuta panustamisel mingeid strateegiaid.
 • Esimene verepanus: Panuse tüüp, mis on ainulaadne Interneti-spordiennustused kus panustajad saavad panustada sellele, milline meeskond või mängija lööb tulistamis- või lahingumängus esimese tapmise.
 • Kui panused: Need on eritüüpi panused, mis kehtivad ainult siis, kui on täidetud erinevad etteantud tingimused.
 • Mängusisene panustamine: See on siis, kui mängija teeb mängule panuse pärast seda, kui see on juba alanud. Selliste panuste saadavus muutub tavaliselt mängu jooksul sageli ja samamoodi muutuvad ka koefitsiendid.
 • Kaardi võitja panus: See on panus sellele, et meeskond võidab vastavas esportmängus individuaalse kaardi.
 • Järgmine tapmispanus: Esport-panus, mis tehakse meeskonnale, kes lööb asjakohases esportmängus järgmise tapmise.
 • Toiminguid pole: Turg või valik tühistati, mille tulemusel hüvitatakse kõikidele mängijatele nende töötasu.
 • Otsene panus: See on panus a tulemusele võistlus või turniir tervikuna.
 • Skinsi panused: Aeg-ajalt e-spordikihlvedude tüüp, mille puhul panustajad panustavad oma esporti mängusiseste esemete peale.
 • Väärtuspanus: See on panus, mille tulemus on tõenäolisem, kui selle koefitsiendid viitavad, tavaliselt vastavalt panustaja arusaamale.
 • Koefitsientide formaat: Nii esitatakse koefitsiendid, näiteks kümnendkoha, murdosa või raharea vormingus.
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask