Boonused

See e-spordi kihlveoboonuste juhend võtab põhjaliku ülevaate kõigist parimatest elektrooniliste spordiennustuste pakkumistest, kuidas need toimivad ja, mis kõige tähtsam, kuidas panustajad saavad neid taotleda ja kasutada.

Pole kahtlust, et e-spordi kihlveod on võimust võtmas. Samal ajal kui tööstus kasvas enne pandeemiat aeglaselt, andis Covid-19 tippajal otsemängude peatamine e-spordi kihlvedudele uue elu. Tänapäeval õitseb e-spordi kihlveotööstus ja iga kihlveokontor soovib osa koogist – pidevalt kasvav nõudlus e-spordi kihlveoteenuste järele. Parimad e-spordi kihlveosaidid pakuvad tulusaid pakkumisi, mida muidu tuntakse kihlveoboonustena.

Rahatagastusboonus

Kui te ei leia oma eelistatud eSpordi kihlveosaidilt raha tagasi pakkumisi, võite parima saadaoleva rahatagastusboonuse leidmiseks kasutada teisi strateegiaid. Üks võimalus on lihtsalt Google'ist rahatagastusboonuste otsimine. See on üks kõige usaldusväärsemaid meetodeid teie vajadustele kõige paremini vastava boonuse leidmiseks. Otsige lihtsalt välja fraasid cashback boonus, millele järgneb hea mainega e-spordi kihlveosait, nagu Betway, Betsson või 1xBet, ja eelistatud eSport, kui see on olemas.

Kuva rohkem...
Boonuskoodid

Espordile panustamine on suhteliselt uus nähtus, kuid paljud inimesed on võitnud suuri rahasummasid, panustades mängudele alates Dota 2-st ja League of Legendsist kuni CS:GO ja Valorantini. E-spordi kihlvemissaidi sooduskood, tuntud ka kui sooduskood, on tähtedest või numbritest koosnev kood, mille mängijad saavad sisestada kihlvemissaidi reklaamkasti, et saada mingit erilist stiimulit. Kihlveokontori sooduskoodi kasutavad kihlveokontorid tavaliselt omandamise strateegiana, et meelitada ligi uusi kliente ja aidata teil e-spordi kihlvedudega alustada.

Kuva rohkem...
Sissemakseboonus

Sissemakseboonused on kaasahaarav pakkumine nii tavalistele kui ka juhuslikele panustajatele. Üha suurem arv veebikasiinosid on uute ja naasvate klientide meelitamiseks suurendanud online-ennustuspakkumisi. Sissemakseboonuseid on palju, kuid tasuta panused ilma sissemakseta boonused on osutunud kihlveopubliku seas populaarseks valikuks. 

Kuva rohkem...
Tervitusboonus

Espordikihlvedude tervitusboonused on ühed parimatest kampaaniatest, mida mängija saab pärast online-spordiennustuste veebisaidil registreerumist taotleda. Selles artiklis käsitletakse neid boonuseid, et teha kindlaks, mis need on, kuidas need toimivad, kuidas neid taotleda ja palju muud. Nagu nimigi ütleb, on tervitusboonused pakkumised, mida eSportsi kihlveod uutele mängijatele pakuvad. Tervitusboonuseid on kahte peamist tüüpi; sissemakseta ja deposiidiboonused.

Kuva rohkem...
Ilma sissemaseta boonus

Sissemakseta boonused pakuvad mängijatele fantastilist võimalust mängida e-spordi kihlveosaidil ilma panka rikkumata. Sissemakseta boonus tähendab, et mängijad saavad tavaliselt tasuta keerutusi slotikas või rahalise preemia. Samuti on olemas sissemakseta boonus, mis võimaldab mängijatel kasutada teatud summa tasuta sularaha piiratud aja jooksul. Sellised boonused luuakse eeldusel, et mängija registreerub veebisaidile.

Kuva rohkem...
Lojaalsusboonus

Tänapäeva e-spordi kihlveosaitidel on pühendunud mängijate premeerimiseks erinevad viisid. Kui mängid regulaarselt, kutsub spordiennustus sind ühel hetkel erinevatesse lojaalsusprogrammidesse. Pärast klubiga liitumist hakkate punkte teenima, kui tegelete teatud tegevustega, näiteks kontole raha deponeerimisega. 

Kuva rohkem...
No Wagering Bonus

Inimestele meeldib võrgus hasartmänge mängida mitmel põhjusel, kuid peamine on see, et mängijad saavad saada hasartmängude pakkumisi, nagu tasuta panused, tervitusboonused ja allahindlused. Kihlveokontorid annavad neid boonuseid, et meelitada ligi panustajaid ja julgustada lojaalsust. Lisaks on need parim viis uue hasartmängusaidi proovimiseks, mitmete panuste freerollimiseks ja uue tarkvara testimiseks.

Kuva rohkem...
Registreerumisboonus

Espordi kihlvedusid kasutavad registreerumisboonuseid uute klientide meelitamiseks. Peaaegu kõik parimad spordiennustuse saidid pakuvad uutele klientidele kopsakat tervitusboonust. Need on pakkumised, mis pakuvad teile täiendavaid panustamisvahendeid, mida saate kasutada panuste tegemiseks sellistele spordialadele nagu Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends ja teised. 

Kuva rohkem...

Soovitaja boonus

Mida peate teadma spordiennustuse boonuse kohta

Mida peate teadma spordiennustuse boonuse kohta

Alustuseks on spordiennustuste boonused kampaaniad, mis on suunatud mänguritele, kes tegelevad e-spordiga kihlvedude tegemisega. Nüüd, kas spordiennustuste boonused töötavad? Ja kui jah, siis miks peaks kihlvedu niisama raha välja jagama?

Kuigi mõned vasturääkijad väidavad, et videomängude kihlveoboonused ei ole legitiimsed, on tõsi, et boonused töötavad. Jah, kihlveokorraldajad jagavad mängijatele raha kampaaniate vormis.

Enamikku mängureid paneb panuste auhindades kahtlema see, et boonustega kaasnevaid rangeid läbimängimise limiite on peaaegu võimatu ületada.

Hoiatusena tuleb aga märkida, et mängijad peavad olema ettevaatlikud mõnede võltsboonustega kehvade diilerite suhtes. Kuid mis tahes litsentsitud ja reguleeritud espordi kihlvedude sait pakub legaalseid boonuseid. Niisiis, miks pakuvad kihlveod mängijatele kihlveokampaaniaid?

Põhjuse mõistmiseks on kõigepealt oluline tunnistada, et online-hasartmängude sektoris valitseb tihe konkurents. Esporti kihlveoturge pakuvad tuhanded kihlveokontorid.

Nagu iga muu äri, peavad ka spordiennustuste veebisaitide operaatorid motiveerima uusi mängijaid ja, mis kõige tähtsam, hoidma olemasolevaid. Turundusosakonnad eraldasid eelarve klientide hankimiseks ja hoidmiseks. Seejärel kulutatakse see raha mängijatele boonuste pakkumiseks.

Mida peate teadma spordiennustuse boonuse kohta
Kuidas online-spordiennustuse pakkumised töötavad?

Kuidas online-spordiennustuse pakkumised töötavad?

Saadaval on lai valik esporti kihlvedude boonuseid. Need võib jagada kahte põhikategooriasse; sissemakseta boonused ja sissemakseboonused.

Esportsi sissemakseta boonused

Parim preemia, mida esports kihlveokontorid pakuvad, on sissemakseta boonus, mida tuntakse ka tasuta panustena. Nagu nimigi ütleb, ei pea mängijad nende pakkumiste saamiseks raha sisse maksma.

Tervitusboonusena pakutakse uutele mängijatele sissemakseta boonust. Mängijad peavad selle kingituse saamiseks tegema registreeruma kihlvemissaidil ja täitma oma mängijaprofiilid. Lisaks ilma sissemakseta tervitusboonusele saavad mängijad neid sissemakseid ka hiljem oma panusteekonnal nautida. Seda juhul, kui sellel konkreetsel e-spordi kihlveokontoril pole sissemakseboonuseid.

Espordi sissemakse boonused

Paljudel saitidel ei ole sissemakseboonuseid, kuid iga väärt esports kihlveokontor ei jäta sissemakseboonust ilma. See väljastatakse, kui uus mängija laadib oma konto.

Tervitushoiuse boonus on kõige populaarsem ja kohandatud uutele mängijatele. Panustajad saavad selle boonuse kätte saada oma esimesel või järgnevatel sissemaksetel, olenevalt kihlvedude vahendajast. Lisaks tervitusdeposiidi boonusele ei ole sissemaksete laadimise boonuseid, mis premeeriksid mängijaid kogu nende panustamise teekonna jooksul, kui nad jätkavad oma kontode rahastamist.

Kuidas kihlveoboonuseid taotleda

Esports kihlveoboonused saab aktiveerida automaatselt, kui mängija vastab pakkumise tingimustele. Teised saidid nõuavad mängijatelt preemiate taotlemist kupongikoodide abil.

Kuidas online-spordiennustuse pakkumised töötavad?
Kuidas kasutada spordiennustuste boonuseid

Kuidas kasutada spordiennustuste boonuseid

Selles segmendis pöörduge ekspertide poole; üksikasjad selle kohta, kuidas leida esporti kihlveoboonuseid, kuidas neid kasutada, mõned strateegiad ja mis kõige tähtsam, arutelu läbimängimisnõuete üle.

Kust leida spordiennustuste boonuseid

Teatavasti pole kõigil esporti kihlveosaitidel boonuseid. Pidage meeles, et on mängijaid, kes ei taha kõiki keerukusi, mis koos auhindadega kaasnevad.

Aga kuidas on lood mängijatega, kes soovivad oma raha sissemakseboonuste abil suurendada või proovida spordiennustusi ilma oma raha kasutamata? Noh, see jaotis jagab mitmeid näpunäiteid, mida mängijad vajavad parimate spordiennustuste pakkumiste saamiseks.

Esimene asi, mida teha, on tutvuda parimate online-videomängude kihlveokontorite soovitustega. Sellistel saitidel teevad toimetajad kogu raske töö. Nad koostavad parimate spordiennustuste boonuste loendeid ja ajakohastavad neid regulaarselt. Selle asemel, et raisata palju aega sadade kihlveosaitide läbimisele, toetuge hõlpsasti kättesaadavatele materjalidele.

Teine viis, kuidas mängijad saavad veebis parimaid esport kihlveokontori boonuseid, on tellida preemiateateid ja pakkumisi saidil või saitidel, kus nad on registreerunud. Samuti saavad nad saada uusimaid pakkumisi, külastades kihlvemissaidi pakkumiste lehte. Siin avaldatakse kõik käimasolevad ja tulevased boonused.

Kuidas kasutada spordiennustuste boonuseid
Espordi kihlvedude boonusstrateegiad

Espordi kihlvedude boonusstrateegiad

Pärast boonuse leidmist ja selle väljanõudmist peaksid panustajad välja mõtlema strateegia maja üle löömiseks. Kaks põhjust selgitavad, miks panustajad vajavad strateegiat.

Esiteks on eelteadmised boonuste kohta, millest enamik mängijaid aru ei saa. Enamiku ennustuskampaaniate puhul ei saa mängijad oma panust tagasi, kui nad võidavad boonusrahaga panustatud panuse.

Teine asi, on läbimängimisnõuded. Alustuseks on see arv, mitu korda peavad panustajad läbi mängima, enne kui nad saavad boonusrahast saadud võidud välja võtta.

Need kaks põhjust raskendavad panustajatel boonusraha pärisrahaks muutmist, kui nad panustavad boonusraha kasutades esporti. Kuid õige strateegiaga saavad mängijad suurendada oma võimalusi läbimängimisnõudeid ületada. Allpool on mõned strateegiad, mida mängijad saavad kasutada maja üle paremate võimaluste loomiseks.

Kõrged koefitsiendid lähevad kaugele

Arvestades, et enamik pakkumisi ei maksa panust, on parem panustamisboonustega suureks minna. Jah. Panustamine allajääja jaoks on riskantne, kuid sellel on hea tootlus. Mitu korda on Euroopa suurimad meeskonnad kaotanud allajääjatele. Mängijad saavad sooritada oma löögi boonusega, valides need kõrged, "mõnevõrra ebareaalsed" koefitsiendid.

Arbitraažennustused

Teine strateegia, mis annab mängijatele eelise rangete boonustingimuste ees, on arbitraažiennustus, populariseeritud kui "arb" kihlveod. Arbitraažiennustuses panustavad mängijad kõikidele võimalikele tulemustele. Kuid siis ei sobi arbitraaž kõigile. Veelgi enam, esport kihlveod väldivad seda tava.

Jaga boonus väiksemateks panusteks

Preemiaraha jagamine väiksemateks panusteks võib samuti aidata mängijatel boonusraha panka saada. Seda selles mõttes, et mängijad saavad panustada üksikutele mängudele ja ületada panustamisnõuded kiiremini kui boonuse panustamine pika panussedeliga.

Espordi kihlvedude boonusstrateegiad
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Tõepoolest, spordiennustuste boonused on vastupandamatud ja põhjustavad enam kui sageli probleeme hasartmängudega. Alustuseks on probleemne hasartmäng, mida muidu tuntakse ka kui kompulsiivne hasartmäng, põhimõtteliselt hasartmängusõltuvus. Nii nagu e-spordimängudel endil, on ka mängijatel suur tõenäosus kihlveoga kaasa lüüa. Sellegipoolest on ülimalt tähtis, et mängijad võtaksid ettevaatusabinõusid.

Probleemsete hasartmängude vältimiseks peavad panustajad esmalt panustama range eelarve ja mitte kunagi ületama seatud limiiti, ükskõik mida. Samuti peaksid nad iga hinna eest vältima kaotuste tagaajamist. Oluline on see, et mängurid ei tohiks asendada kooli ega töötada spordiennustusega. Kui mängija kahtlustab, et ta on sõltuvuses, on enesevälistus ja abi otsimine üliolulised.

Vastutustundlik hasartmäng