Best Esports Betting Bonuses

See e-spordi kihlveoboonuste juhend võtab põhjaliku ülevaate kõigist parimatest elektrooniliste spordiennustuste pakkumistest, kuidas need toimivad ja, mis kõige tähtsam, kuidas panustajad saavad neid taotleda ja kasutada.

Pole kahtlust, et e-spordi kihlveod on võimust võtmas. Samal ajal kui tööstus kasvas enne pandeemiat aeglaselt, andis Covid-19 tippajal otsemängude peatamine e-spordi kihlvedudele uue elu. Tänapäeval õitseb e-spordi kihlveotööstus ja iga kihlveokontor soovib osa koogist – pidevalt kasvav nõudlus e-spordi kihlveoteenuste järele. Parimad e-spordi kihlveosaidid pakuvad tulusaid pakkumisi, mida muidu tuntakse kihlveoboonustena.

Ilma sissemaseta boonus

Sissemakseta boonused pakuvad mängijatele fantastilist võimalust mängida e-spordi kihlveosaidil ilma panka rikkumata. Sissemakseta boonus tähendab, et mängijad saavad tavaliselt tasuta keerutusi slotikas või rahalise preemia. Samuti on olemas sissemakseta boonus, mis võimaldab mängijatel kasutada teatud summa tasuta sularaha piiratud aja jooksul. Sellised boonused luuakse eeldusel, et mängija registreerub veebisaidile.

Kuva rohkem...
Boonuskoodid

Espordile panustamine on suhteliselt uus nähtus, kuid paljud inimesed on võitnud suuri rahasummasid, panustades mängudele alates Dota 2-st ja League of Legendsist kuni CS:GO ja Valorantini. E-spordi kihlvemissaidi sooduskood, tuntud ka kui sooduskood, on tähtedest või numbritest koosnev kood, mille mängijad saavad sisestada kihlvemissaidi reklaamkasti, et saada mingit erilist stiimulit. Kihlveokontori sooduskoodi kasutavad kihlveokontorid tavaliselt omandamise strateegiana, et meelitada ligi uusi kliente ja aidata teil e-spordi kihlvedudega alustada.

Kuva rohkem...
Sissemakseboonus

Sissemakseboonused on kaasahaarav pakkumine nii tavalistele kui ka juhuslikele panustajatele. Üha suurem arv veebikasiinosid on uute ja naasvate klientide meelitamiseks suurendanud online-ennustuspakkumisi. Sissemakseboonuseid on palju, kuid tasuta panused ilma sissemakseta boonused on osutunud kihlveopubliku seas populaarseks valikuks. 

Kuva rohkem...
Tervitusboonus

Espordikihlvedude tervitusboonused on ühed parimatest kampaaniatest, mida mängija saab pärast online-spordiennustuste veebisaidil registreerumist taotleda. Selles artiklis käsitletakse neid boonuseid, et teha kindlaks, mis need on, kuidas need toimivad, kuidas neid taotleda ja palju muud. Nagu nimigi ütleb, on tervitusboonused pakkumised, mida eSportsi kihlveod uutele mängijatele pakuvad. Tervitusboonuseid on kahte peamist tüüpi; sissemakseta ja deposiidiboonused.

Kuva rohkem...
Lojaalsusboonus

Tänapäeva e-spordi kihlveosaitidel on pühendunud mängijate premeerimiseks erinevad viisid. Kui mängid regulaarselt, kutsub spordiennustus sind ühel hetkel erinevatesse lojaalsusprogrammidesse. Pärast klubiga liitumist hakkate punkte teenima, kui tegelete teatud tegevustega, näiteks kontole raha deponeerimisega. 

Kuva rohkem...
Rahatagastusboonus

Kui te ei leia oma eelistatud eSpordi kihlveosaidilt raha tagasi pakkumisi, võite parima saadaoleva rahatagastusboonuse leidmiseks kasutada teisi strateegiaid. Üks võimalus on lihtsalt Google'ist rahatagastusboonuste otsimine. See on üks kõige usaldusväärsemaid meetodeid teie vajadustele kõige paremini vastava boonuse leidmiseks. Otsige lihtsalt välja fraasid cashback boonus, millele järgneb hea mainega e-spordi kihlveosait, nagu Betway, Betsson või 1xBet, ja eelistatud eSport, kui see on olemas.

Kuva rohkem...
Registreerumisboonus

Espordi kihlvedusid kasutavad registreerumisboonuseid uute klientide meelitamiseks. Peaaegu kõik parimad spordiennustuse saidid pakuvad uutele klientidele kopsakat tervitusboonust. Need on pakkumised, mis pakuvad teile täiendavaid panustamisvahendeid, mida saate kasutada panuste tegemiseks sellistele spordialadele nagu Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends ja teised. 

Kuva rohkem...
Soovitaja boonus

Soovitusboonuseid antakse aktiivsele mängijale, kes paneb oma sõbra liituma e-spordiennustussaitidega. Kuna aktiivne mängija suunas uue mängija veebisaidile, saavad nad mõlemad boonust, mis on mõeldud nende mängimise tõhustamiseks. Kui uus liige viitab ka sõbrale, saab ta ka boonust jne. Sageli on tegemist sissemakseta boonusega, mis annab võimaluse mängida ilma raha kulutamata. See on kihlveokontorite poolt korduvalt pakutav meetod, kuna sellel on palju eeliseid mängijale, aga ka veebisaidile. 

Kuva rohkem...

Tasuta panused

Mis on spordiennustuste boonused?

Mis on spordiennustuste boonused?

Alustuseks on spordiennustuste boonused kampaaniad, mis on suunatud mänguritele, kes tegelevad e-spordiga kihlvedude tegemisega. Nüüd, kas spordiennustuste boonused töötavad? Ja kui jah, siis miks peaks kihlvedu niisama raha välja jagama?

Kuigi mõned vasturääkijad väidavad, et spordiennustuste boonused ei ole legitiimsed, on tõsi, et boonused töötavad. Jah, kihlveokorraldajad jagavad mängijatele raha boonuste kujul.

Enamus mängureid paneb panuseboonustes kahtlema see, et boonustega kaasnevaid rangeid panustamispiiranguid on peaaegu võimatu ületada.

Hoiatusena tuleb aga öelda, et mängijad peavad olema ettevaatlikud mõnede võltsboonustega kehvade diileritega. Kuid mis tahes litsentsitud ja reguleeritud espordi kihlvedude sait pakub legaalseid boonuseid. Miks pakuvad kihlveod mängijatele panustamisboonuseid?

Põhjuse mõistmiseks on esmalt oluline tunnistada, et online-hasartmängude sektoris valitseb tihe konkurents. Esporti kihlveoturge pakuvad tuhanded kihlveokontorid.

Nagu iga muu äri, peavad ka spordiennustuste saidi operaatorid motiveerima uusi mängijaid ja, mis kõige tähtsam, hoidma olemasolevaid. Turundusosakonnad eraldasid eelarve klientide hankimiseks ja hoidmiseks. Seejärel kulutatakse see raha mängijatele boonuste pakkumisele.

Mis on spordiennustuste boonused?
Kuidas online-spordiennustuse pakkumised töötavad?

Kuidas online-spordiennustuse pakkumised töötavad?

Saadaval on lai valik esporti kihlvedude boonuseid. Need võib jagada kahte põhikategooriasse; sissemakseta boonused ja sissemakseboonused.

Esportsi sissemakseta boonused

Parim boonus, mida esports kihlveokontorid pakuvad, on sissemakseta boonus, mida tuntakse ka tasuta panustena. Nagu nimigi ütleb, ei pea mängijad nende pakkumiste saamiseks raha sisse maksma.

Tervitusboonusena pakutakse uutele mängijatele sissemakseta boonust. Selle boonuse saamiseks peavad mängijad registreeruma kihlvemissaidil ja täitma oma mängijaprofiilid. Lisaks sissemakseta tervitusboonusele saavad mängijad neid sissemakseid hiljem oma panusteekonnal nautida. Seda juhul, kui sellel konkreetsel spordiennustussaidil pole sissemakseboonuseid.

Espordi sissemakse boonused

Paljudel saitidel ei ole sissemakseta boonuseid, kuid igal väärt panustamissaidil ei jää deposiitboonus ilma. Sissemakseboonus väljastatakse, kui uus mängija laadib oma konto.

Tervitushoiuse boonus on kõige populaarsem ja kohandatud uutele mängijatele. Panustajad saavad selle boonuse kätte saada oma esimesel või järgnevatel sissemaksetel, olenevalt kihlveokontorist. Lisaks tervitussissemakse boonusele ei ole sissemaksete laadimise boonuseid, mis premeeriksid mängijaid kogu nende panustamise teekonna jooksul, kui nad jätkavad oma kontode rahastamist.

Kuidas kihlveoboonuseid taotleda

Esporti kihlveoboonused saab aktiveerida automaatselt, kui mängija vastab pakkumise tingimustele. Teised saidid nõuavad mängijatelt boonuste taotlemist kupongikoodide abil.

Kuidas online-spordiennustuse pakkumised töötavad?
Kuidas kasutada spordiennustuste boonuseid

Kuidas kasutada spordiennustuste boonuseid

Selles segmendis pöörduge ekspertide poole; üksikasjad selle kohta, kuidas leida esports kihlvedude boonuseid, kuidas neid kasutada, mõned strateegiad ja mis kõige tähtsam, arutelu läbimängimisnõuete üle.

Kust leida spordiennustuste boonuseid

Teatavasti ei ole kõigil esporti kihlveosaitidel boonuseid. Pidage meeles, et on mängijaid, kes ei taha kõiki boonustega kaasnevaid keerukusi.

Aga kuidas on lood mängijatega, kes soovivad oma raha sissemakseboonuste abil suurendada või proovida spordiennustusi ilma oma raha kasutamata? Noh, see jaotis jagab mitmeid näpunäiteid, mida mängijad vajavad parimate spordiennustuste pakkumiste saamiseks.

Esimene asi, mida teha, on tutvuda parimate spordiennustuste veebisaitide soovitustega. Sellistel saitidel teevad toimetajad kogu raske tõstmise. Nad koostavad parimate spordiennustuste boonuste loendeid ja ajakohastavad neid regulaarselt. Selle asemel, et raisata palju aega sadade kihlveosaitide läbimisele, toetuge hõlpsasti kättesaadavatele materjalidele.

Teine viis, kuidas mängijad veebis parimaid spordiennustusboonuseid saada, on tellida boonusteatised ja pakkumised saidil või saitidel, kus nad on registreerunud. Samuti saavad nad uusimaid boonuseid, külastades kihlvemissaidi kampaaniate lehte. Siin avaldatakse kõik käimasolevad ja tulevased boonused.

Kuidas kasutada spordiennustuste boonuseid
Espordiennustuste boonusstrateegiad

Espordiennustuste boonusstrateegiad

Pärast boonuse leidmist ja selle väljanõudmist peaksid panustajad välja mõtlema strateegia, kuidas maja üle lüüa. Kaks põhjust selgitavad, miks panustajad vajavad strateegiat.

Esiteks on eelteadmised boonuste kohta, millest enamik mängijaid aru ei saa. Enamiku panustamisboonuste puhul ei saa mängijad oma panust tagasi, kui nad võidavad boonusrahaga panustatud panuse.

Teine asi, on läbimängimisnõuded. Alustuseks on see arv, mitu korda peavad panustajad läbi mängima, enne kui nad saavad boonusrahast saadud võidud välja võtta.

Need kaks põhjust raskendavad panustajatel boonusraha pärisrahaks muutmist, kui nad panustavad boonusraha kasutades esporti. Kuid õige strateegiaga saavad mängijad suurendada oma võimalusi läbimängimisnõudeid ületada. Allpool on toodud mõned strateegiad, mida mängijad saavad kasutada maja üle paremate võimaluste loomiseks.

Kõrged koefitsiendid lähevad kaugele

Arvestades, et enamik boonuseid ei maksa panust, on parem panustamisboonustega suureks minna. Jah. Panustamine allajääja jaoks on riskantne, kuid sellel on hea tootlus. Mitu korda on Euroopa suurimad meeskonnad kaotanud allajääjatele. Mängijad saavad sooritada oma löögi boonusega, valides need kõrged, "mõnevõrra ebareaalsed" koefitsiendid.

Arbitraažennustused

Teine strateegia, mis annab mängijatele eelise rangete boonustingimuste ees, on arbitraažiennustus, mida populariseeritakse kui "arb" kihlveod. Arbitraažiennustuses panustavad mängijad kõikidele võimalikele tulemustele. Kuid siis ei sobi arbitraaž kõigile. Veelgi enam, kihlvemissaidid väldivad seda tava.

Jaga boonus väiksemateks panusteks

Boonusraha jagamine väiksemateks panusteks võib samuti aidata mängijatel boonusraha pangale kanda. Seda selles mõttes, et mängijad saavad panustada üksikutele mängudele ja ületada läbimängimisnõudeid kiiremini kui panustada boonusesse pika panussedeliga.

Espordiennustuste boonusstrateegiad
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Tõepoolest, spordiennustuste boonused on vastupandamatud ja põhjustavad enam kui sageli probleeme hasartmängudega. Alustuseks on probleemne hasartmäng, mida muidu tuntakse ka kui kompulsiivne hasartmäng, põhimõtteliselt hasartmängusõltuvus. Nii nagu e-spordimängudel endil, on ka mängijatel suur tõenäosus kihlveoga kaasa lüüa. Sellegipoolest on ülimalt oluline, et mängijad võtaksid ettevaatusabinõusid.

Probleemsete hasartmängude vältimiseks peavad panustajad esmalt panustama range eelarve ning mitte kunagi ületama seatud limiiti, ükskõik mida. Samuti peaksid nad iga hinna eest vältima kaotuste tagaajamist. Oluline on see, et mängurid ei tohiks asendada kooli ega töötada spordiennustusega. Kui mängija kahtlustab, et ta on sõltuvuses, on enesevälistus ja abi otsimine üliolulised.

Vastutustundlik hasartmäng