Populaarseimad Call of Duty kihlvemissaidid 2024

Viimastel aastatel on battle royale mängud osutunud e-spordi kihlvedude kogukonnas väga populaarseks. Hea näide sellest on FPS Call of Duty: Warzone. See on tasuta mängitav ja saadaval erinevatel platvormidel. See hõlmab praeguse põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolide ning arvutite versioone. CoD: Warzone on pigem osa 2019. aasta Modern Warfare'i osast, mitte eraldi pealkiri. See ilmus Modern Warfare'i sisuvärskenduste 2. hooajal. See tähendab, et suur väljakujunenud CoD-mängijabaas pääses sellele juurde.

Alates CoD: Warzone'i ilmumisest 2020. aastal on see näinud märkimisväärsel hulgal serveriliiklust. Paljud eSpordi professionaalid on mängu omaks võtnud kui lemmikut. Selle tulemusel on seda märganud ka hasartmängutööstus. Mängu taga on arendajad Infinity Ward ja Raven Software.

Populaarseimad Call of Duty kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Call of Duty esportsi lühitutvustus

Viimane töötas ainult Warzone'i külma sõja osa tootmiseks. Varasemate edukate CoD tiitlite taga asuv ettevõte Activision avaldas selle.

Mängijad saavad valida kahe põhirežiimi vahel: Battle Royale või Plunder. Esimene hõlmab tavamängus kuni 150 mängijaga kaardile langemist. Mitmed piiratud aja voorud toetavad 200 mängijat. See tähendab, et mänguritel on palju valikut, kellele panustada.

Battle Royale

See režiim on sarnane paljude teistega populaarsed mängud selles žanris. Mängijad võistlevad üksteisega pidevalt kahaneval kaardil. Võitja on viimasena seisev mängija/meeskond. Mänguvälisele alale sisenemisel kahjustab tervis kollane gaas.

Gaas levib, kuni viimased ellujäänud on sunnitud kaardi kitsasse osasse. Kui mängijad surevad, viiakse nad uude režiimi nimega Gulag. See paneb nad surmamatšis teise vastu. Võitjad saavad võimaluse naasta Battle Royale'i. Spordiennustuse fännid teevad tavaliselt panused ellujäänud mängijale või meeskonnale.

Rüüstama

Selles režiimis töötavad meeskonnad koos, et otsida kaardile hajutatud sularahapakke. Röövimängijad sünnivad pärast surma automaatselt uuesti. Peamine eesmärk on koguda miljon dollarit. Kui see on saavutatud, algavad ületunnid ja sularahasummad mitmekordistuvad. Võitjaks kuulutatakse võistkond, kellel õnnestub kella lõppedes kõige rohkem raha koguda.

Blood Money on selle režiimi variatsioon, kus lõpetavate liigutuste sooritamine premeerib mängijaid lisarahaga. Nad võivad osaleda ka lepingutes. CoD: Vanguardi väljaandmisega tuli välja veel üks variatsioon. See tutvustab matšidele lendavaid lahingumasinaid. Need tegurid võivad mõjutada panuse tõenäosust.

Kõik, mida pead teadma Call of Duty kihlvedude kohta

Kuna Warzone on sees nii hästi väljakujunenud pealkiri eSpordi mängud ei tohiks olla keeruline leida sellele keskenduvat kihlveosaiti. Selle leidmiseks peab kasutaja sisenema vahekaardile eSpordi turud. Kui nad kasutavad laiaulatuslikku online-kasiinot, asub see vahekaart tõenäoliselt spordiennustuse lehel.

Seal on info eelseisvate mängude kohta. Kasutajad saavad valida, millisel mängijal on nende arvates võiduvõimalus. Tavaliselt võistleb ühes matšis 150 neist. Täpne arv võib koefitsiente oluliselt muuta. Kui mängurid ei tea mängijate tulemusi, on neil väike võimalus oma panus võita.

Warzone järgib teiste battle royale mängude standardvalemit. Valikud selleks e-spordi kihlvedusid on tuttav kõigile, kes on sarnaste mängudega mänginud. Kasutajad võivad valida mängija, keda ennustada otseseks võitjaks. Teise võimalusena võivad nad kihla vedada, et nad jäävad kolme parema hulka.

Samuti on olemas e-spordi kihlveorakenduse valikud, mis võimaldavad mängijatel üks-ühele CoD-matšides panuseid teha. See on siiski üsna nišš ja nõuab, et mängurid saaksid rakenduste sisuloojatelt kutse. Selle valiku üks ainulaadne aspekt on see, et mitteprofessionaalid saavad panustada enda võidu peale.

Kui populaarne on Call of Duty esports?

Põhjuseid, miks miljonid inimesed üle maailma on otsustanud seda mängu mängida, on palju. Internet on täis kogukondi, kes keskenduvad Warzone'ile ja teevad tulevastele mängudele panuseid. Mängu tasuta ja veebipõhine olemus on selle edu lahutamatu osa.

Mäng on üsna lihtne ja lõbus mängida. Kui inimesed tahavad selles valdkonnas professionaaliks saada, on neil vaja arendada mitmeid oskusi. Warzone'i turniiri võiduvõimaluste suurendamiseks on mitmeid strateegiaid. Mängurid peavad jälgima nii väljakujunenud kui ka tõusvaid tähti.

Interneti kogukond

Kuna seda mängu naudivad nii paljud inimesed üle kogu maailma, on selle ümber moodustunud suur Interneti-kogukond. See hõlmab paljusid sotsiaalmeedia saite. Seal on alamreditid, mis on pühendatud Warzone'i konkreetsetele ja nišiaspektidele. See hõlmab näpunäiteid, meeme ja mängude värskenduste arutelusid.

Voogedastusrakendus Twitch on täis kanaleid, kus mängurid saavad matše vaadata ja andekaid mängijaid avastada. Kuna kogukond on nii terve, saavad uustulnukad veebis hõlpsasti õppida, kuidas nii tursa peale mängida kui ka panustada.

Mängib Call of Duty võrgus

Valdav osa e-spordist mängitakse ainult võrgus ja Warzone pole erand. Peamine erinevus seisneb selles, et see mäng võimaldab platvormidevahelisi matše. Xboxides mängijad saavad konkureerida PlayStationsi kasutajatega. Internetis mängimine tähendab ka seda, et mängu värskendatakse regulaarselt.

Kõik vead ja probleemid saab parandada enne, kui mängijate arv selle tulemusel väheneb. Lisaks luuakse uut sisu. Näiteks on Warzone'i võrgumängijad saanud alla laadida uusi kaarte, relvi, stseene ja skinne.

Suurimad CoD-mängijad

Warzone'i mängimine on paljude jaoks hobi, kuid mõned inimesed saavad sellega hakkama professionaalsel tasemel. Kui keegi tahab saada suureks e-spordi mängijaks, peab ta tegema mitmeid asju. Esiteks peaksid nad teadma Warzone'i seest ja väljast. Mida rohkem nad mängivad, seda paremini nad oma oskusi lihvivad.

Turniiridel ja üritustel osalemine tõstab nende profiili. Paljud eSpordi kõige äratuntavamad nimed pühendavad suure osa ajast valitud mängu mängimisele. Kui nad saavad piisavalt tuntuks, hakkavad nad spordiennustuste turgudele ilmuma.

Miks CoD mängijad armastavad?

Warzone'i standardversioon on tasuta. Seetõttu saavad seda nautida erineva majandusliku taustaga inimesed. See pole esimene Battle Royale tiitel, mis on populaarseks saanud. Fortnite pakkus sarnast mängu. Mäng on aga vähem koomiksilik variant. CoD-seeria on hästi tuntud oma konfliktide realistliku kujutamise poolest.

Mängijad saavad nautida seda võidukat esteetikat mängurežiimis, mis julgustab tähelepanelikkust, strateegiat ja pidevat probleemide lahendamist. Kuna Warzone'il on piiratud arv kaarte, võib eeldada, et selle korduv olemus muutub aja jooksul igavaks. Kuid inimesed naudivad seda hoolimata sellest jätkuvalt.

Kuidas konkureerivat CoD-d mängitakse?

Esportmängijad, kes soovivad võita, peavad täitma mitmeid ülesandeid. Oluline on kõigepealt kontrollida kaarti, kuhu nad langevad. Ohutu kukkumisala leidmiseks on võimalik langevarju mitu korda poputada ja lõigata. Mängijad peavad oma raha varjama, enne kui vaenlane nad tapab. Selle kogumine pole kunagi võidukas variant. Veelgi enam, kui nad töötavad osana meeskonnast, on mõistlik ressursse jagada.

Mängu suurimad mängijad ja meeskonnad

Kui mängurid soovivad teha võiduka Warzone'i panuse, on ülioluline, et nad tutvuksid kõige edukamate mängijate ja meeskondadega. See võib muutuda üsna sageli. Suur osa neist tutvustab end rakenduses Twitch. Kasulik on lugeda iganädalasi uuendusi selle kohta, kes on iganädalastel Warzone turniiridel ületanud. Mängurid võivad otsida ka tõusvaid tähti. Nendele panustamine sobib ideaalselt kõigile, kes otsivad häid koefitsiente.

Kas Call of Duty meistrivõistlused on olemas?

Call of Duty League loodi alles 2020. aastal. Sellest hoolimata on see suutnud pälvida hasartmänguringkondade märkimisväärset tähelepanu. Turniiri domineerivad USA meeskonnad. Esikolmiku moodustasid OpTic Texas (endine Dallase impeerium), Atlanta FaZe ja OpTic Chicago (endine Chicago Huntsmen).

Kui mängurid tahavad mõista, millised Warzone'i mängijad on suurimad, saavad nad vaadata hiljutisi Power Rankings. Näiteks 2021. aasta augustis olid viis edukamat Supervan, Fifakill, Biffle, Jukeyz ja Tommey. Need mängijad ei pruugi alati CoD League'is endas osaleda, kuid mõningane kattumine on olemas.

Kuigi USA moodustab suurema osa võitnud meeskondadest, on mitu kandidaati Ühendkuningriigist, Kanadast ja Prantsusmaalt. Lisaks pidasid üksikmängijad maailmatasemel rahhet Venemaalt, Hispaaniast, Türgist, Hiinast ja Saksamaalt. Liigajuhid otsivad sageli uusi staare, keda kirja panna. Nad võivad valida inimesi, kellest on saanud soolovõistluste kaudu professionaalid. Nende isikute paremusjärjestus põhineb tavaliselt sellel, kui palju nad ürituste võitudena teenisid.

Kõik Call of Duty League kohta

Maailmameistrivõistluste e-spordiversioon toimib suures osas samamoodi nagu selle pärismaailma kolleegid. Eliitmängijate meeskonnad võistlevad omavahel, et võita peaauhind. Tavaliselt on see sularahas. Näiteks 2021. aasta peaerialadel Call of Duty League auhinnaks oli 1 200 000 dollarit.

Kuigi neid peeti varasematel e-spordi maailmaturniiridel nišiks, on nad hiljuti peavoolu jõudnud. Oma osa on selles mänginud hasartmängud. Tursaennustuse fännid on aru saanud, et nendel sündmustel kihlvedude tegemine on lõbus ja lihtne. Ka suursponsorid on turniiride tuntust tõstnud. Pakkudes võitjameeskondadele kõrgeid auhindu, on nad suurendanud nende eliidi olemust.

E-spordi maailmameistrivõistlused on üles ehitatud hooaja vormis. CoD-il on viis etappi, kus meeskonnad mängivad kolme nädala jooksul matše. See võimaldab mänguritel finaaliks valmistudes uurida parimaid mängijaid. Igal suurturniiril osaleb 12 kvalifikatsiooni meeskonda. Auhinnafond on laialt jaotatud. Isegi kui meeskond tuleb play-offides 8. kohale, võib ta ikkagi teenida 25 000 dollarit. Sel põhjusel meelitab maailmameistrivõistlused kogenud proffe.

CoD: Warzone'i maailmameistrivõistluste kihlveod

CoD panuste sõjatsoonil on tohutu turg. Algajad võivad end kõigist valikutest hämmingus ja segaduses tunda. Sellise tuntud turniiri, nagu CoD League, valimine on nendele mänguritele ideaalne.

Nad saavad panustada mõnele maailma suurimale Warzone'i mängijale. Tuleb märkida, et see mäng on tegelikult osa CoD: Modern Warfare'ist. Selle pealkirja all võib leida selle spordiennustuse valikuid.

Kuna eSporti hakatakse tõsisemalt võtma, tundub tõenäoline, et Warzone'ile panuseid pakkuvate online kasiinode arv kasvab. Vastete olemust mõjutavad ka uued sisuvärskendused. Näiteks Call of Duty Black Ops: Cold Wari ilmumine on avaldanud suurt mõju CoD League'is mängitavatele mängurežiimidele.

Ausa mängu probleemid

Mängurid tunnevad loomulikult muret selle pärast, et mängud, millele nad panustavad, on ausad. Mainekad spordiennustuse saidid võtavad seda probleemi tõsiselt. Call of Duty League'i saab mängida ainult arvutiga. Samuti peab kontroller olema eelnevalt kinnitatud. Mängud toimuvad kontrollitud digitaalses keskkonnas, kus iga meeskond alustab võrdselt. See aitab vältida kokkuleppimist.

Võistlejatele on seatud piirangud kaartidele, mängurežiimidele ja relvadele. Nad peavad järgima rangeid reegleid. Reguleerimine on e-spordi kihlveo oluline aspekt.

Leidke täiuslikud CoD esports kihlveokontorid

Varem oli üsna raske leida saiti, mis võimaldaks kasutajatel videomängusündmustele panuseid teha. Õnneks on see muutumas, kuna e-sport muutub peavooluks. Seda tüüpi panuste pakkujaid on palju. Lihtsaim viis kindlaks teha, kas ettevõte on sellele turule spetsialiseerunud, on avada oma spordiennustuse leht. Kui eSpordi jaotis on olemas, on see hea uudis.

Eriti Warzone'i pakkujat on aga veelgi raskem leida. Vaatamata oma populaarsusele on mäng hasartmängumaailmas Fortnite'i või FIFA-ga võrreldes rohkem niši. Parimal eSpordi kihlveosaidil on lai valik tiitleid, millele panustada. Mänguritel on rohkem õnne, kui nad ootavad ülemaailmseid turniire, millel on spetsiaalselt Warzone. CoD kihlveosaite pole nii raske leida, kuna see on tuntud mäng, millele panustada.

Kui inimestel on endiselt raskusi traditsiooniliste hasartmänguasutuste turgude leidmisega, on alternatiivne võimalus. Nad võiksid otsida eSpordi spetsiifilisi kihlveosaite. Kuna need organisatsioonid keskenduvad ainult mängudele, pakuvad nad suuremat hulka tiitleid. Warzone võib olla üks neist.

Jälgige parimaid CoD: Warzone meeskondi ja panustage täpselt

Sest tavaliselt on 12 profimeeskonda turniiril võistlemine oluline on igaüht tundma õppida. See annab mängurile ülevaate sellest, kes võidab kõige tõenäolisemalt. Mida rohkem inimene meeskondi uurib, seda täpsem on tõenäoliselt tema panus.

Panustaja võib soovida analüüsida iga play-offi jõudva meeskonna tugevaid ja nõrku külgi. Kui neil on vaja täiendavat uurimistööd teha, on kasulikud mängude voogesituse saidid. Mängur saab jälgida üksikuid mängijaid, et paremini mõista nende saavutusi.

Oma osa mängivad ka stsenaariumid, millega nad turniiril silmitsi seisavad. Mõned meeskonnad arenevad ainult ühes kindlas kaardi- ja mängurežiimis. Call of duty panuse tegemisel tuleb arvesse võtta mänguvoorude täpset olemust.

Mida otsida spordimeeskonnas?

Isegi kui Warzone'i tšempiongrupil on varem võitnud, ei tähenda see, et panused oleksid kindlad. Nende mängustiili üksikasjad avaldavad mõju. Mängur peaks esmalt vaatama vana mängu läbimängimist võistkonnast, kelle võitmiseks ta on huvitatud panustamisest. Meeskond peab ilmutama mitmeid olulisi omadusi.

Igal Warzone'i liikmel on konkreetne roll, mis mängib nende tugevaid külgi. Mõned on agressiivsed, teised aga taktikalisemad. Peaasi on see, et üksikisikud töötavad kollektiivina hästi.

Parimad mängijad löövad ainult siis, kui nad on kindlad väljalangemises. Kui möödalaskmised juhtuvad, kipub see vaenlasi hoiatama. Kui meeskondadel on madal täpsus/tabamusreiting, on nende peale panustamine risk.

Lisaks relvateadmistele teab kõrgem meeskond matši alguses parimaid maandumiskohti. Juba tuleb mänguplaan, millest nad kinni peavad. Spetsialistid veedavad sel põhjusel palju tunde Warzone'i kaartidega tutvumiseks.

Märkimisväärsed CoD meeskonnad, kellele panustada

Lisaks eelnevalt mainitud CoD League'i kandidaatidele on mitmeid kõrgeid meeskondi, kes löövad läbi teistel Warzone'i võistlustel. Parimate väljaselgitamise probleem seisneb selles, et meeskonnad muudavad regulaarselt koosseise. Seetõttu on kasulik rajada tähelepanu pikaajalisele edule.

Märtsist 2020 kuni novembrini 2021 toimus 275 Warzone turniiri. Võistkondade vahel jagati üle 8 000 000 dollari suurune auhinnafond. Selle aja viis suurimat teenijat olid: 100 Thieves, NRG Esports, FaZe Clan ja New York Subliners. Kui mõni neist rühmadest võistleb madalama asetusega rühmaga, on neil suur tõenäosus võita. See teeb neist üsna turvalise panuse.

Call of Duty kihlveo plussid ja miinused

Kuigi paljud inimesed otsustavad panustada Call of Duty matšidele, pole see kõigile mõeldud. Selleks, et teha kindlaks, kas tegemist on ideaalse e-spordiga, peaks mängur arvesse võtma kõiki positiivseid ja negatiivseid külgi.

Plussid

  • Igas matšis on umbes 150 mängijat, mis annavad mänguritele palju valikuvõimalusi.
  • Mängureegleid on üsna lihtne mõista ja õppida.
  • Parimad mängijad osalevad tavaturniiridel, mis muudab potentsiaalsete võitjate väljaarvutamise lihtsamaks.
  • Warzone on väga lõbus mäng. Mõned inimesed vaatavad matše ainult meelelahutuslikel eesmärkidel.
  • Enne suuri Warzone'i võistlusi on palju meediakära. Neid käsitlevate väljaannete lugemine annab mänguritele enne Warzone'ile panuse tegemist täiendava ülevaate.

Miinused

  • Kuigi matšid on meelelahutuslikud, võivad need olla ka ettearvamatud, muutes panused teistest e-spordialadest vähem turvaliseks.
  • Internet on täis Warzone'i kogukondi, kuid seda sisaldavate saitide leidmine nende spordiennustuste turul võib olla keeruline.
  • Kui mängurid soovivad matši otseülekandes vaadata, peavad nad seda võrgus voogesitama. On haruldane, et Warzone'i võistlusi televisioonis edastatakse.
  • CoD-seeria annab regulaarselt välja uusi mänge. See muudab Warzone'i tulevase pikaealisuse ebakindlaks. Mängijad ja mängurid võivad lõpuks suunata oma tähelepanu mõnele teisele CoD-mängule.

Call of Duty ennustuskoefitsientide mõistmine

Esport-kihlvedude koefitsiendid kohta Warzone põhineb mitmel teguril. Mõnele inimesele meeldib teha üsna lihtsaid panuseid, näiteks ennustada matši üldvõitjat. Warzone'i koefitsiente saab aga muuta, kui olla täpsem. Näiteks võivad nad ennustada, millise punktisumma võitja lõpuks kogub. Kuna röövimisrežiim hõlmab virtuaalse sularaha kogumist, võiks panuse keskenduda kogusummale.

Kaardil võib olla suur roll selle muutmisel CoD panuse koefitsient. Paljudel juhtudel annab pakkuja kasutajatele valiku kaardipõhiseid panuseid. Kui kasutaja ennustab, et meeskond A võidab, võib ta panust täpsustada, arvates, mitu kaarti meeskond B kaotab. Teise võimalusena võib ennustus olla, milline konkreetne kaardimeeskond A võidab.

Puude on e-spordi hasartmängude maailmas populaarne. Selle händikäpi määrab kihlveokontor. Levinud näide on see, kui vastasmeeskonnal on 1 kaardi edumaa. Kasutaja otsustab, kas meeskond ikkagi võidab, isegi kui ta on ebasoodsamas olukorras. Seda tüüpi panustel on tavaliselt ahvatlevad koefitsiendid, kuid see on pigem riskantne.

Kihlveo näpunäited ja nipid

Mänguri suurim eelis on teadmised. Kui nad uurivad iga meeskonda ja mängijat eelnevalt, on neil palju parem võitjat valida. Internet on selle teabega täis, nii et uurimine ei tohiks olla liiga keeruline. Samuti on mõistlik jääda aktiivseks Warzone'i veebikogukonnas. See aitab inimestel mõista ettenägematuid tegureid, mis võivad panust mõjutada.

Samuti on kihlveohuvilistel hea mõte ise mängu mängida. Pole paremat viisi Warzone'i mängijate ees seisvate väljakutsete kohta ülevaate saamiseks. Tavalised mängijad saavad olla kursis mängu uuendustega, nagu uued kaardid, relvad ja eesmärgid. Nende tundmine on väga kasulik.

Warzone'i matšidele panustamine on üsna lihtne. Parima relvavalikuga profimängijad kipuvad võitma. Sageli on need kahjustuste, ulatuse ja tagasilöögi vahel heas tasakaalus. Meistreid nähakse regulaarselt SMG-de ja AR-dega vehkimas. H

Siiski on teada, et CoD arendajad on aeg-ajalt relvade statistikat muutnud. See sunnib meeskondi uut taktikat välja mõtlema. Mängurid peaksid olema teadlikud, millal need muudatused toimuvad, et nad ei teeks teadmata panust.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim

Viimased uudised

Kogege MW3 zombide põnevust: Operatsioon Deadbolt Urzikstanis
2023-11-07

Kogege MW3 zombide põnevust: Operatsioon Deadbolt Urzikstanis

Modern Warfare 3 tutvustab põnevat uut zombide režiimi nimega "Operation Deadbolt". See avatud maailmas, meeskonnapõhine, mängija ja keskkonna eepos leiab aset Urzikstanis ja pakub ainulaadset väljavõtmiskogemust. Mängijad peavad täitma ülesandeid, hävitama surnud õudusunenäod ja edukalt kaardist välja võtma. See on kõikehõlmav zombide kogemus, mis sisaldab uhiuut mehaanikat, värskeid mänguviise ja mitmeid põnevaid funktsioone.