Teie spordiennustuste juhend

Oletame, et kavatsete hakata panustama oma lemmik e-spordimängudele, sest koefitsientide mõistmine on edukate panuste eeltingimus. Oleks mõttetu panustada mängudele, arvestamata, kummal on suurem võiduvõimalus. Kuid mõnikord võib olla võimatu kindlaks teha, kummal meeskonnal on suurem tõenäosus võita. See on koht, kus koefitsiendid tulevad sisse.

Kihlveokontorid kasutavad sündmuse toimumise tõenäosuse näitamiseks koefitsiente. Samuti aitavad koefitsiendid panustajatel määrata mängud, mille võidu tõenäosus on suurem. Kui paremad panustavad võistkondadele, kellele meeldib võita, saavad nad määrata oma potentsiaalse võidu.

CSGO kihlveod on tänapäeval üsna populaarsed. Üks peamine põhjus, miks csgo panustamine on nii populaarne, on see, et mäng ise on väga populaarne. CSGO-l on ka tohutu e-spordimaastik, kus on meeletu hüpe ja auhinnafondid, mis ulatuvad regulaarselt üle poole miljoni dollari. CS: GO võistlused on ühed põnevamad spordisündmused ja inimestele meeldib neile panustada.

Kuva rohkem

Kui me räägime esimese isiku shooteritest, siis ilmselt esimene mäng, mis meelde tuleb, on Call of Duty. Paljud inimesed peavad seda esport-mängu esimese inimese tulistamismängude teerajajaks. COD on ka üks populaarsemaid mänge, kus miljonid mängijad üle maailma mängivad regulaarselt Call of Dutyt. Palju rohkem mängijaid on liitumas Call of Dutyga, kuna igal aastal ilmub uus mäng.

Kuva rohkem

Viimastel aastatel on tohutult kasvanud inimeste arv, kes on hakanud panustama sellistele esportmängudele nagu League of Legends. Üks peamisi tegureid sellele oli regulaarsete spordiürituste sulgemine Covid 19 tõttu.

Kuva rohkem

Dota 2 on vaieldamatult kõige populaarsem e-spordimäng, millel on mitu miljonit aktiivset mängijat. Lisaks nendele aktiivsetele mängijatele on palju teisi inimesi, kes olid tavalised Dota 2 mängijad, kuid vaatavad nüüd ainult Dota spordiüritusi. Inimesed mõlemast kogukonnast hakkavad spordiennustustega tegelema, kuna see on põnev.

Kuva rohkem

Kui olete juba mõnda aega videomänge mänginud või olete tuttav spordisimulatsiooniga videomängudega, siis teate tõenäoliselt, mis on FIFA. FIFA on vaieldamatult kõige populaarsem spordisimulatsioonimäng, mida mängivad regulaarselt sajad tuhanded mängijad.

Kuva rohkem

Valorant käivitas ühe parima turundusstrateegiaga, mida keegi kunagi näinud on. See oli nii edukas, et miljonid mängijad hakkasid seda mängu mängima juba enne, kui see beetafaasist välja tuli. Tänase päeva poole vaadates on Valoranti mängijabaas endiselt tugev. Mängul on ka tohutu esportseeni, igal aastal toimuvad tohutud sündmused.

Kuva rohkem

Kui olete kogu oma elu FPS-mänge mänginud, pole te tõenäoliselt sellest mängust kuulnud. Siiski oleksite üllatunud, kui kuulete, et Age of Empires on ülipopulaarne videomäng. Age of Empiresil on ka oma esportskeene, kus toimuvad regulaarselt e-spordiüritused.

Kuva rohkem

Rainbos Six Siege'i käivitamine ei olnud pehmelt öeldes nii suurepärane. Mäng on aga alates selle käivitamisest palju muutunud. Sellel on õnnestunud saada tonni veojõudu. Nüüd on jõutud selleni, et R6-le on pühendatud tohutu e-spordistseen.

Kuva rohkem
Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kõik, mida pead teadma spordiennustuste koefitsientide kohta

Kuid te ei pea muretsema, kui tunnete end segaduses. See juhend aitab teil mõista, kuidas esports kihlvedude koefitsiendid töötavad, et teha panustamise ajal teadlik otsus.

Kuna esportmängud muutuvad populaarseks, peavad mängurid mõistma, kuidas erinevatele meeskondadele panustada. Edukas panustamine oleks aga võimalik vaid siis, kui nad teavad mõnda spordiennustuse näpunäidet. Üks kriitilisemaid näpunäiteid on mõista, kuidas spordiennustuste koefitsiendid töötavad.

Esporti kihlvedude koefitsiendid aitavad paremini määrata sündmusi, mille toimumise tõenäosus on suur. Siin on teil pärast mängimist kaks mängu kahe võimaliku sündmusega. Asi on selles, et üks meeskond võidab, teine aga kaotab. Kuigi mõlemad meeskonnad võivad matši võita, on üks, kellel on suurem võimalus võita.

Kuidas esportsi koefitsiente arvutatakse?

Esportsi kihlveokontorid kasutavad koefitsientide arvutamiseks erinevaid tegureid, nagu meeskondade ajalugu, vorm, saadaolevad tegelased.

Siiski veenduge, et tutvuksite mitmete spordiennustuste näpunäidetega, et õppida, kuidas kasutada koefitsiente edukate panuste tegemiseks. Võimaluse korral külastage teisi spordiennustusi, et näha koefitsiente, mille nad on panustanud meeskondadele, kelle vastu olete huvitatud.

Rea ostlemine aitab teil teada, mida teised kihlveokontorid mängu kohta ennustavad, ja saate seda teavet kasutada edukate panuste tegemiseks. Otsida võite ka poodi espordi kihlvedude saidid mis pakub teile võidu korral parimaid väljamakseid. Uurime nüüd, kuidas esports kihlvedude koefitsiendid töötavad.

Esports kihlveo koefitsiendid selgitatud

Kuidas eSpordi kihlvedude koefitsiendid töötavad?

Esportmängudele panustades võib koefitsientide vaatamine aidata saada kasulikku teavet. Panuste koefitsiendid põhinevad tõenäosusel, et teha kindlaks, milline meeskond tõenäoliselt võidab.

Kui koefitsiendid soosivad konkreetse meeskonna tulemust, on meeskonnal suur tõenäosus võita. Teisest küljest, kui koefitsiendid ei soosi meeskonna tulemust, on meeskonnal väike võidu tõenäosus.

Näiteks saame kasutada numbreid meeskonna võidu tõenäosuse määramiseks. Oletame, et teil on kaks meeskonda, A ja B, kus meeskonnal A on koefitsient 1/2 ja meeskonnal B on koefitsient 2/1.

Panustades teate, et võistkonnal A on suurem tõenäosus võita kui võistkonnal B. Meeskonnal A on võidu tõenäosus 66,7%, samas kui meeskonnal B on 33,3%. Summa, mille võidate, kui panustate konkreetse meeskonna võidule, on aga suuresti mõjutatud koefitsiendist.

Kihlveokontorid kasutavad ära panustajaid, kes ei tunne suurt huvi selle vastu, kuidas koefitsiendid aitavad tõenäosust määrata. Teie lemmikmeeskond võivad olla allajääjad, nii et nende võidu peale panustamine oleks kihlvedude jaoks eeliseks. Tõenäoliselt on teie meeskonnal suurem võimalus kaotada kui võita. Arutame edasi, kuidas koefitsiente lugeda ja mõista, et saaksite targalt panustada.

E-spordi koefitsientide tüübid

Kui liitute eSpordi kihlvedusaitidega, näete tõenäoliselt erinevates vormingutes kuvatavaid koefitsiente. Need vormingud määravad koefitsientide piirkond ja populaarsus. Näiteks kuvab enamik kihlvedude vahendajaid oma koefitsiente kolmes erinevas vormingus. Kolm vormingut on:

  • Kümnendkoefitsient
  • Murdkoefitsiendid
  • Ameerika koefitsiendid

Enamik kihlveofirmasid eelistab kasutada kümnendkoefitsient sest kihlvedudel on enamikus maailma osades neist lihtne aru saada. Kuid Ühendkuningriigi ja USA kihlvemissaidid ei kasuta kümnendkoefitsiente. Kui olete teisest piirkonnast ja külastate USA-d või Ühendkuningriiki, peate panuste tegemiseks tutvuma nende panustamiskoefitsientidega.

Murdkoefitsiendid teha vanim viis koefitsientide kuvamiseks. Murdkoefitsiente kasutati hobuste võiduajamise hasartmängudes ja need on endiselt populaarsed Ühendkuningriigis ja Iirimaal. Kui kasutate e-spordimängudes panustamiseks murdosa koefitsiente, on kahel meeskonnal võidutõenäosustest erinevad murdarvud. Peate oma lemmikmeeskonda tundma ja võitma, kui panustate sellele.

Ameerika koefitsiendid olemas Ameerika, kuid mõnikord võite neid Kanadas kasutada. Ameerika koefitsiendid võivad teile segadust tekitada, eriti kui olete pärit teistest piirkondadest. Kui aga mõistate, kuidas need töötavad, võite olla üllatunud, kui mõistate, et neid on kõige lihtsam kasutada.

Uurime nüüd, kuidas lugeda ja mõista kolme e-spordi ennustusvormingut. Samuti õpid kasutama koefitsiente, et määrata kindlaks lemmikmeeskonnad ja pärast panustamine võidusumma.

Kuidas lugeda eSpordi kihlvedude koefitsiente

Mis on kümnendkoefitsiendid?

Kui kasutate panustamiseks kümnendkoefitsiente, peaksite panuse (panuse) korrutama koefitsiendiga. Ütleme teie lemmikmeeskond A on koefitsiendiks 2.1. Kui panustate, et meeskond A võidab 10-dollarise panusega, on teie kogumakse 21 dollarit.

Saate arvutada oma võidu tõenäosuse, arvutades välja mõlema meeskonna protsendi. Protsendini saate, kui jagate ühe meeskonna koefitsiendiga, mis korrutab need 100-ga. Võistkonna A võiduprotsent on (12,1) x 100 = 47,6%.

Murdkoefitsiendid

Kui teie lemmikmeeskonnal on koefitsient 1/2 ja te panustate 10 dollariga, et meeskond võidab, on teie kogumakse (2÷1) x 10 dollarit = 20 dollarit. Lemmikmeeskonna võiduprotsendi leidmiseks võtate lugeja ja jagate lugeja ja nimetaja kogusummaga ning korrutate tulemused 100-ga. Näiteks teie lemmikmeeskonna võiduprotsent on (1÷3) x 100=33,3%

Kuidas American Odds töötab?

Ameerika koefitsiendid tulevad positiivsete või negatiivsete paaritute arvudega. Näiteks võib teie meeskonna koefitsient olla +200. See tähendab, et kui panustate 100 dollariga, saate meeskonna võidu korral 200 dollari suuruse väljamakse.

Ebasoodsate koefitsientide korral tähendavad kuvatavad numbrid summat, mille panustate 100 dollari võitmiseks. Näiteks kui teie meeskonna koefitsient on -200, on 100 dollari võitmiseks panustav summa 200 dollarit.

Kuidas erinevad eSpordi koefitsiendid žanrite lõikes töötavad

Kui õpite e-spordile panuseid tegema, peate mõistma, kuidas e-spordi koefitsiendid töötavad. Analüüsime erinevaid mänge, et teada saada, kuidas nende koefitsiendid töötavad.

MOBA

MOBA (Multiple Online Battle Arena) mängudel on kolm olulist koefitsienti. Koefitsiendid võivad ennustussaitidel ilmuda kümnend-, murd- või Ameerika formaadis. Kinnitage teile turniirist aru saama ja osalejad enne panuste tegemist.

Erinevad koefitsientide kuvamise vormingud mõjutavad panustamist. Kui kasutate Ameerika versiooni, peate mõistma erinevust kahe positiivse ja negatiivse märgiga koefitsiendi vahel. Oma meeskonna võidu tõenäosuse määramiseks saate kasutada kolme vormingut.

Battle Royale

Battle Royale'ile panustades peaksite välja töötama strateegia, mis aitab teil võita. Arvestate võistkonda või mängijat, kes on võitnud mitu mängu. Saadaolevad koefitsiendid aitavad teil teada saada, millisel meeskonnal või mängijal on suurem võiduprotsent. Siit leiate koefitsiendid, mis kuvatakse kolmes vormingus – kümnend-, murd- ja Ameerika vormingus.

Battle Royale mängud on CoD: Warzone ja PUBG.

Kui panustate Ühendkuningriigis Battle Royale'ile, kuvatakse teie koefitsiendid murdosavormingus. Näiteks kui panustate a Call of Duty: Warzone mängus kuvatakse kahel mängival meeskonnal koefitsiendid murdosa kujul. Olenevalt teie piirkonnast võidakse koefitsiente kuvada ka kümnendkoha või Ameerika formaadis.

FPS

Esimese isiku tulistamismängude (FPS) koefitsiendid kuvatakse kolmes vormingus. FPS-mängudele panustades kaaluge parimate koefitsientide ja kõrge võiduprotsendiga mängude otsimist. Saate panustada FPS-i mängudele, nagu Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Valorantne, mitme muu hulgas.

Spordimängud

E-spordi spordimängudele panustamisel on kõige populaarsem mäng eSports FIFA mäng. Hea on see, et kui olete FIFA-entusiast, naudite eFIFA-le panuseid, kuna veider ekraan on sarnane tõelise jalgpalli omaga. Panuste tegemisel otsige konkurentsivõimeliste omadustega meeskondi.

Näete, et koefitsiendid kuvatakse sõltuvalt teie piirkonnast kolmes vormingus. Kui soovite teada, millisel meeskonnal on suurem võiduvõimalus, juhendab teid hästi paaritu kuva. Samuti saate arvutada, kui palju võidate pärast antud meeskonnale panustamist.

RTS

Reaalajas strateegia (RTS) sisaldab mitmeid mänge, sealhulgas Impeeriumide ajastu II või Starcraft II. Koefitsientide kuvamine sõltub mängudest ja piirkondadest, kus panustajatel on neile juurdepääs.

Panustajad võivad leida koefitsiente, mis kuvatakse kümnend-, murd- või Ameerika formaadis. Koefitsientide vastu tuleks suurt huvi tunda, kuna nad teavad võistkondi või mängijaid suure tõenäosusega võita. Koefitsiendid aitavad ka parematel määrata väljamakseid juhul, kui nende lemmik võidab.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask