Mobile Betting

Mobiiltelefon on meie elu mitmel viisil muutnud. Kuigi enamik inimesi peab seda enesestmõistetavaks, oleksime mobiiltelefonide kaotamise korral väga piiratud ülesannetega, mida saame teha. Sel põhjusel on tänapäeval peaaegu kõigil mobiiltelefon.

Üks silmapaistvamaid muudatusi, mille mobiiltelefonid on loonud, on mängutööstuses. Mobiilimängud ja mobiilne e-sport muutuvad kiiresti populaarseks, mis on pannud rohkem inimesi liikuma mobiilsete spordiennustuste poole. Siin on meie ülevaade kõigest, mida pead teadma mobiilsete spordiennustuste kohta.

Mis on Mobile Esports?

Mis on Mobile Esports?

Esport on videomängude võistlusvorm. Osavad mängijad üle maailma tulevad kokku ja võistlevad suurettevõtete korraldatud võistlusel.

Näiteks DPC turniirisari on mõeldud populaarsele mängule Dota 2. See ökosüsteem, kus mängijad omavahel võistlevad suuremahulised turniirid ja võistlused nimetatakse esportiks.

Kuna esport on sisuliselt videomängud, kasutavad konkurendid e-spordiüritustel võistlemiseks elektroonilisi seadmeid. Need seadmed võivad sisaldada arvuteid või mängukonsoole.

Kui rääkida mobiilsest espordist, on see lihtsalt mobiilimängude esports. Mobiilimänguturniiridel ja mobiilimängu võistlustel peavad kõik võistlejad kasutama arvuti või videomängukonsooli asemel telefoni.

Lihtsamalt öeldes on mobiilsete mängude esport e-spordi videomängud, mida mängitakse mobiilseadmetes, nagu PUBG Mobile ja Call of Duty Mobile.

Mis on Mobile Esports?
Erinevus mobiilsete ja tavaliste e-spordimängude vahel

Erinevus mobiilsete ja tavaliste e-spordimängude vahel

Kuigi on tõsi, et mitmed mobiilimängud põhinevad arvutimängudel ja näevad välja palju sarnased nende arvutiversioonidele, erinevad mobiilimängud tavalistest esportmängudest mitmel viisil.

Kõigepealt räägime visuaalist. Kuna mobiiltelefonidel pole palju jõudu, et nõudlike arvutimängudega hakkama saada, on esports mobiilimängudel palju madalama kvaliteediga graafika. Isegi kui võrdleksime tavalist viie aasta tagust spordimängu viimase mobiilispordimänguga, oleks erinevus kohe näha.

Teiseks on mehaanika. Mobiilsetel e-spordimängudel on laskmisel, liikumisel jne erinev mehaanika. Relvade kuuli kukkumine ja tagasilöök tavapärastes tingimustes PUBG on mobiilse versiooniga võrreldes liiga kõrged.

Teine oluline erinevus, mis mobiilsete võistlusmängudel on, on see, et mobiilsed e-spordimängud on mõeldud puuteekraaniga juhtimiseks. Teisest küljest juhitakse tavalisi mänge kas kontrolleri või hiire ja klaviatuuri kombinatsiooni abil.

Erinevus mobiilsete ja tavaliste e-spordimängude vahel
Parimad mobiilimängud, millele panustada

Parimad mobiilimängud, millele panustada

Seal on palju mobiilseid e-spordimänge. Siin on mõned parimad mobiilsed espordimängud, millele saate panuseid teha.

Hearthstone

Hearthstone on vaieldamatult üks populaarsemaid mobiilseid e-spordimänge. Mitte ainult seda, vaid see on ka üks vanimaid mobiilseid e-spordimänge, mis käivitati 2014. aastal.

Hearthstone on Blizzardi välja töötatud kaardimäng. Põhjus, miks Hearthstone'il on nii suur ja edukas võistlussseen, on see, et Blizzard arendab mänge, pidades silmas esporti.

PUBG mobiil

Järgmine on PUBG Mobile. Mobiilsete videomängude e-spordistseeni loomise eest saab suurema osa tunnustusest omistada PUBG Mobile'ile. Enamik inimesi peab PUBG Mobile e-sporti esimeseks tõeliseks mobiilseks espordimänguks.

PUBG Mobile on põhimõtteliselt mobiiliversioon populaarsest e-spordipealkirjast PlayerUnknown's Battlegrounds. PUBG Mobile töötas välja Tencent Games ja see käivitati 2018. aasta märtsis. Sellest ajast alates on see meelitanud palju mängijaid parima konkurentsiga mobiilimängude stseenile.

Garena tasuta tuli

Tõenäoliselt üks ainukesi mänge, mis suudab PUBG Mobile'i populaarsust ületada, on Garena Free Fire. Garena Free Fire käivitati 2017. aastal ja selle populaarsus kasvas peaaegu plahvatuslikult. Garena Free Fire võistluste vaatajate arv ületab regulaarselt üle 2 miljoni vaatajahuvi.

Free Fire sarnaneb üsna palju PUBG Mobile'iga, kuid see sisaldab palju funktsioone, mis mobiilimängijaid köidavad. Teine asi, mis on Free Fire ja PUBG Mobile'i vahel ühine, on see, et mõlemad mängud on kõige populaarsemad Kesk- ja Ida-Aasias, eriti Indias ja Hiinas.

Call of Duty Mobile

Kuna Battle Royale mängud käivitati mobiilseadmete jaoks vasakule ja paremale, tekkis hädasti vajadus esimese isiku tulistamismängu järele, millel oleks traditsioonilised režiimid, nagu deathmatches. Siin tuleb mängu Call of Duty Mobile.

Call of Duty Mobile on praegu mobiilseadmete jaoks üks populaarsemaid võistlevaid esimese isiku tulistamismänge. Sellel on ka tohutu e-spordistseen.

Just nendes mängudes näete mobiilispordis kõige rohkem tegevust. Seega peaksite panustamiseks valima ühe neist mängudest.

Kuigi kõik need mängud on suurepärased võimalused, tuleb panustada ühe mängu valimine, mille peate ise otsustama. Valige mäng, millest teate kõige rohkem ja olete seda mänginud.

Parimad mobiilimängud, millele panustada
Kõik, mida pead teadma Mobile Esportsi ennustuskoefitsientide kohta

Kõik, mida pead teadma Mobile Esportsi ennustuskoefitsientide kohta

Espordi kihlvedude koefitsiendid mobiilispordi kihlveod on viis näidata tulemuse tõenäosust. Näiteks oletame, et käimas on PUBG mobiili jaoks esports matš. Kui konkreetne meeskond on mängus väga hea ja teda peetakse kõige tõenäolisemaks, et see võidab matši, siis on selle meeskonna võidu tõenäosus kõrge.

Kui aga tulemuse realiseerumise tõenäosus on suurem, on sellele panustamisest ja panuse võitmisest saadav tootlus samuti suhteliselt väike.

Mobiilsete spordiennustuste koefitsientide esitamiseks on kolm peamist viisi, nimelt kümnend-, murd- ja ameerikalik. Kümnendvormingus esitatakse koefitsiendid arvu ja kümnendkohaga, näiteks 2,5 või 4,6. Murdkujulises vormingus esitatakse koefitsiendid murdosana, näiteks 1/5 või 2/4. Lõpuks tähistatakse Ameerika koefitsiente kas positiivse märgiga numbriga või negatiivse märgiga numbriga, näiteks +150 või -200.

Kõik erinevad koefitsientide esitamise viisid annavad matši kohta erinevat teavet. Siiski pole tavalistel koefitsientidel vahet Interneti-spordiennustused ja mobiilsed spordiennustused.

Kõik, mida pead teadma Mobile Esportsi ennustuskoefitsientide kohta
Miks on Mobile Esports Betting populaarne?

Miks on Mobile Esports Betting populaarne?

Mobiilne mängimine on teinud midagi, mida muud mänguvormid pole kunagi tõhusalt suutnud teha, st meelitada ligi palju mängijaid publikust, kes ei tundnud mängude vastu huvi ega puutunud kunagi videomängukonsooli ega mänguarvutit. Kuidas mobiilimängud seda tegid?

Noh, selle peamine põhjus on see, et inimestele ei meeldi kulutada raha videomängukonsoolidele või mänguarvutitele. Siiski kulutavad nad raha mobiiltelefonile, sest see teeb palju rohkem kui arvuti või mängukonsool. Kui inimene, kes pole kunagi võistlusmängu mänginud, proovib oma mobiiltelefonis e-spordimängu, haarab ta sellest kohe konksu.

Mobiilse e-spordi populaarsuse kasv on tegelikult see, mis põhjustas mobiilsete spordiennustuste populaarsuse kasvu. Mobiilse spordiga tegeleb palju inimesi. Teine põhjus, miks mobiilsed spordiennustused on nii populaarsed, on põnevus.

Uued esportseeni sisenevad mängijad teevad asju, mida keegi pole kunagi varem näinud. See muudab mobiilse e-spordi ülipõnevaks. See muudab mobiilispordi kihlveo veelgi põnevamaks, sest teie raha on mängus.

Miks on Mobile Esports Betting populaarne?
Mobiil vs tavaline spordiennustus

Mobiil vs tavaline spordiennustus

Nii nagu mobiilispordi ja tavaeespordi vahel on mitmeid erinevusi, on ka mobiilispordile panustamine erinev panustamine tavalistele spordialadele. Kuid erinevus ei ole tegelikult kihlveo protsessis.

Täpselt nagu tavaliste e-spordi puhul, tuleb mobiilispordile panustamiseks minna kihlveokontorisse, kontrollida mobiilispordiürituse tulemuse tõenäosust ja seejärel panustada. Erinevus hakkab aga tekkima mängudes endis, sest mobiilimäng erineb tavalisest mängimisest palju.

Peamine erinevus on prognoositavus. Mobiilne spordiennustus võib olla palju ettearvamatum kui tavalistele spordimängudele panustamine. Selle üheks põhjuseks on see, et mobiilne e-sport on praegu tavalise e-spordiga võrreldes algusjärgus. Suurepäraseid mängijaid ilmub kogu maailmast ja kunagi ei tea, millal allajäänud mängija võidab mõne parima esportseeni mängija.

Teiseks kasutab mobiilne esport kõigi mängijate omavaheliseks ühendamiseks traadita ühendusi. Kuigi ühendused on kvaliteetsed, pole traadita ühendused kunagi usaldusväärsed. Tulemused võivad muutuda traadita ühenduste ebastabiilsuse tõttu. Mängija võib saada pingieelise, samas kui teine võib viivituse tõttu kaotada. Kuigi see pole tavaline, on see tavalisem kui tavaline e-sport.

Mobiil vs tavaline spordiennustus
Espordiennustused mobiilis

Espordiennustused mobiilis

Mobiiliga espordile panuste tegemiseks peate esmalt leidma kihlvedude, millel on mobiiliennustusrakendused. Pärast seda peate veenduma, et need on seaduslikud ja ohutud. Saate seda teha, vaadates nende arvustusi.

Pärast kihlveorakenduse leidmist laadige rakendus alla ja registreeruge kihlveokontoris. Kui olete registreerunud, peate tegema mõned sissemaksed, kasutades hoiustamise meetodid saadaval kihlveokontoris. Pärast seda ei jää muud üle, kui otsida endale meelepärane esportüritus ja teha panuseid äsja tehtud sissemaksete tulemusele. Enne panuse tegemist vaadake kindlasti koefitsiente.

Mobiilis panustamine on suurepärane, sest kihlveokontorid mõtlevad tavaliselt panustamisrakenduse väljatöötamisel palju järele. Kuna rakendusi arendatakse tänapäeval ja veebisaite töötati välja kaua aega tagasi, leiate, et enamikul kihlveokontoritel on rakendused, mis on palju kasutajasõbralikumad kui nende veebisaidid.

Ka mobiilis panustamine on palju mugavam. Saate seda teha isegi oma voodis. Kõik taandub siiski isiklikele eelistustele.

Espordiennustused mobiilis