Populaarseimad Hearthstone kihlvemissaidid 2024

Hearthstone on Blizzard Entertainmenti välja töötatud ja välja antud e-spordimäng, mis on hästi vastu võetud. Kuigi see digitaalne kogutav kaardimäng (CCG) ilmus alles 2014. aastal, on see kogu maailmas pälvinud enam kui 100 miljoni espordiennustaja tähelepanu. Vaieldamatult on Hearthstone'i üks köitvamaid omadusi see, et see laenab oma tegelased ja esemed World of Warcraftist. See massiivne mitme mängijaga võrgurollimäng (MMORPG), mille Blizzard Entertainment samuti peaaegu kaks aastakümmet tagasi välja andis, on avatud maailma kujundusega.

See võimaldab mängijatel osaleda paljudes põnevates tegevustes, nagu näiteks missioonide täitmine ja koletistega võitlemine. Nagu selle arendajad lootsid, on see saavutanud uskumatut ärilist edu, pannes aluse kaheksa suurema laienduspaketi loomisele.

Populaarseimad Hearthstone kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hearthstone'i kaardid

Kaardid on Hearthstone'i mängu keskmes. Tavaliselt on sellel esportil neli tüüpi:

 • Minion kaardid
 • Loitsukaardid
 • Kangelase kaardid
 • Relvakaardid

Eelkõige on iga kaart ainulaadne ja esindab võimeid, efekte ja tegelasi, mida mängijatel matšide ajal olla võib. Näiteks loitsukaardid käivitavad konkreetse ühekordse efekti ja mängijad saavad neid kasutada oma vastase või viimase käsilaste hävitamiseks.

Hearthstone'i mänguviis

Hearthstone'i ahvatlev aspekt on selle lihtne mäng ja seda saab mängida nii PC- kui ka Mac-arvutis. Androidi/iPhone'i kasutajad saavad ka selle esporti mobiiliversioonid alla laadida ja kogu oma elu seda mängida.

Hearthstone on kahe mängijaga e-sport, millega kaasneb 1vs1 matš. Mõlemal on kaks vastast, kes osalevad lahingus ja mängivad vaheldumisi kaarte. Mängijad võivad vabalt kutsuda "käelikud", kes saavad nende nimel matšides osaleda, mis tähendab, et lahing võib toimuda arvutiga juhitava osaleja ja inimmängija või kahe inimvastase vahel.

Hearthstone'is valivad mängijad Warcrafti pärimusest kangelase, kes neid esindab. Mõned saadaolevad mängurežiimid on järgmised:

 • Soolo seiklused
 • Arena
 • Duellid
 • Lahinguväljad
 • Kõrtsi kaklus

Panustamine Hearthstone'ile

Hearthstone'i on klassifitseeritud üheks parimaks esportmänguks, millele panustada, selgitades, miks paljud panustajad on selle juurde võtnud. Kui keegi soovib sellele panustada, peab ta otsima hea mainega Hearthstone'i kihlveoveebisaiti. Platvorm, mida eelistatakse, peaks selle mängu panustajatele pakkuma suurepäraseid koefitsiente ja suurepäraseid boonuseid.

Kuid edukas Hearthstone'ile panustamine nõuab enamat kui lihtsalt selle valimist parim espordi kihlvedude sait. Mängijad vastutavad ka selle eest, kuidas see töötab või mida neilt oodatakse. Tavaliselt saavad nad panustada isikutele, kes tõenäoliselt mängud võidavad, ja muudele teguritele, nagu mängijate rollid ja kaardid. Lisaks peaksid panustajad tutvuma saadaolevate Hearthstone'i esportpanustega. Need sisaldavad:

 • Matši võitja
 • Keera panused
 • Eripanused
 • Päris raha panused
 • Händikäpi panused

Panustaja peab enne nende panuste tegemist mõistma, mida kõik need panused tähendavad. Näiteks sobib mängu võitja neile, kes plaanivad panustada mängijale, kes nende arvates konkreetse matši võidab. Teisest küljest on eripanused spetsiifilisemad. Panustaja võib panustada millelegi, näiteks mängijale, kes tõenäoliselt lõpetab konkreetse mängusisese tegevuse esimesena, või kaartidele, mida mängijad mängu edenedes kasutavad.

Miks on Hearthstone populaarne?

Mõned inimesed ei saa aru, miks Hearthstone on tänapäeval üks populaarsemaid spordialasid. Tõde on see, et selle selgitamiseks on palju põhjuseid. Need sisaldavad:

Hearthstone'i Interneti-kogukond

Hearthstone on pälvinud miljonite registreeritud mängijate soosingu, kes veedavad tunde seda mängides. Enamik neist suhtleb oma eakaaslastega erinevatel foorumitel ja sotsiaalmeedia veebisaitidel. Mõned teemad, mida nad arutavad, hõlmavad eelseisvaid turniire ja näpunäiteid selle digitaalse kaardimängu nautimiseks, mis aitab algajatel alustada oma Hearthstone'i mängimise ja panustamise teekonda.

Hearthstone'i mängimine võrgus

See on midagi muud, mille tõttu on Hearthstone'i populaarsus aastate jooksul järk-järgult kasvanud. Mängijad ei pea selle mängu nautimiseks täitma mingeid keerulisi nõudeid. Nad peavad hankima ainult soovitatud protsessori- ja operatsioonisüsteeminõuetega seadmed. Need sisaldavad AMD® Athlon™ 64 X2 või Intel® Pentium® D ja Windows 7, Windows 8, või Windows 10.

Suured Hearthstone'i mängijad

Teine element, mis on selle CCG populaarsust suurendanud, on selle algajasõbralikkus, mis avab amatööridele võimaluse muutuda suurteks Hearthstone'i mängijateks. Väärib märkimist, et Blizzard Entertainment nõuab kõigilt mängijatelt avastamist "Uute mängijate auastmed" enne õige järjestusrežiimiga liitumist. See võimaldab neil mängida teiste kogenematute mängijate vastu ja saada mängu edenedes tasuta pakke.

Miks Hearthstone'i mängijatele see meeldib?

Hearthstone'i mängijad peavad seda võluvaks kõigi sellega kaasnevate hämmastavate eeliste tõttu. Alustuseks pakub see mäng uskumatuid visuaale, rääkimata ülimast helikujundusest. Selle põneva mänguga ootavad mängijad oma mängutuppa sisenedes midagi muud kui fantastilist aega.

Kuidas mängida Hearthstone'i

Mõned esportmängijad kalduvad Hearthstone'i poole, sest selle õppimine on vähenõudlik. Üks strateegiatest, mida nad saavad oma mänguoskuste lihvimiseks kasutada, on järjestuse parandamine, keskendudes mängule. See võimaldab neil jälgida käsilaste õiget järjekorda ja tõstab nende kogemuste kvaliteeti.

Suurimad Hearthstone'i mängijad ja meeskonnad

Nagu oodatud, meeldib see mäng paljudele Hearthstone'i entusiastidele mõne selle kõige viljakama mängija mõju tõttu, näiteks:

 • Santo Kenta (au)
 • Wataru Ishibashi (posesi)
 • Yashima Nozomi (Alutemu)
 • Thijs Molendijk (Thijs)
 • Jerome Faucher (Monsanto)
 • Brian Eason (verine nägu)
 • Simone Liguori (leta)
 • Enzo Flock (Warma)

Paljud panustajad järgivad ka populaarset Hearthstone'i meeskonnad, kellele panustada neid võistluste ajal. Näited on järgmised:

 • Team Liquid
 • Nova eSports
 • Meeskond SoloMid
 • Pilv9
 • Fnatic
 • G2 Esports
 • Meeskonna saladus
 • Spacestationi mängud
 • Dallase impeerium
 • Seltsimees Gaming

Kas Hearthstone'i meistrivõistlused on olemas?

Jah. Toimuvad iga-aastased Hearthstone'i maailmameistrivõistlused ja see on tohutu diil kogu selle kaardimängu kogukonna jaoks. Kaheksa tähelepanuväärset Hearthstone'i mängijat võistlevad selle võistluse ajal eelnevalt kindlaksmääratud rahalise auhinnafondi pärast. Need on pärit Euroopast, Aasia Vaikse ookeani piirkonnast, Ameerikast ja Hiinast.

Esimene Hearthstone'i turniir toimus 2013. aastal, kuid enne selle mängu ametlikku väljaandmist. Blizzard valis välja kaheksa silmapaistvat Hearthstone'i mängijat, kes sellel võistlusel osalesid. Selle võistluse võitis üks silmapaistvamaid esportlasi Artosis (Daniel Ray Stemkoski), kes pälvis ihaldusväärse "Kodu vanameister" pealkiri.

Järgnes veel turniire, millest viimane oli 18.–19. detsembrini peetud Hearthstone 2021. aasta maailmameistrivõistlused. Võitis jaapanlane Wataru Ishibashi, rahvasuus tuntud kui "posesi", kes tõi koju uskumatu 200 000 dollari suuruse auhinna. Posesi võitis finaalmatšis glory (Sato Kenta) 3:2, kuid viimane sai ka 100 000 dollari suuruse auhinna.

Hearthstone'i maailmameistrivõistluste kihlveod

Hearthstone'i esporti kihlveohuvilised saavad külastada Hearthstone Esportsi YouTube'i kanalit, et voogesitada Hearthstone'i maailmameistrivõistluste matše. See lihtsustab panustamisprotsessi, pakkudes neile täpseid andmeid mängijate ja turniiri kohta. Saadaval on järgmised keeled:

 • Inglise
 • jaapanlane
 • Mandariin
 • hispaania (LATAM)
 • korea keel
 • portugali keel (LATAM)

Hearthstone'i MM-võistluste vaatamiseks ja erinevate auhindade saamiseks tuleb ühendada nende Blizzard Battle.net ja YouTube'i konto. Soovitatav on esmalt tutvuda sobilikkuse reeglitega, et neid järgida ja nautida probleemideta vaatajaskonda.

Panustamine Hearthstone'ile pakkujate juures

Hearthstone'i kihlveod pakuvad palju rahuldust, kui panustaja valib seda pakkuva tipptasemel spordiennustusrakenduse. Märkimisväärne on see, et see ei ole alati imelihtne, peamiselt uutele spordiennustusi harrastavatele inimestele. Millistele teguritele peaksid need mängijad tähelepanu pöörama? Vaadake mõnda neist allpool.

Koefitsiendid

Erinevad pakkujad pakuvad Hearthstone'i panustajatele erinevaid koefitsiente. Mängijad, kes soovivad nautida unustamatuid kihlveokogemusi, peavad valima soodsate koefitsientidega platvormid, kuna need toovad kaasa suuremad väljamaksed.

Kampaaniad

Boonused rikastada panustajate kihlveokogemusi. Seetõttu peaksid Hearthstone'il kihlvedusid tegevad inimesed leppima e-spordi kihlveosaitidega, mis pakuvad tulusaid pakkumisi, et nad saaksid panustada rohkemate matšide, meeskondade või mängijate peale.

Makseviisid

The parimad espordi kihlvedude saidid aktsepteerida erinevaid turvalisi makseviisid usaldusväärsete väljamaksete ja sissemaksete hõlbustamiseks. Selle pakutavad valikud peaksid toetama ka paljusid valuutasid, et muuta sularaha sisse- ja väljamaksmine Hearthstone'i panustajatele kogu maailmas mugavamaks.

Kindel klienditeenindus

Suurepärane Hearthstone'i kihlveoplatvorm seab panustajate vajadused esikohale ja nende täitmiseks on abiks usaldusväärsed klienditoe eksperdid. Need spetsialistid peaksid olema mitmekeelsed, sõbralikud, kannatlikud ja kättesaadavad kogu päeva ja öö.

Tänapäeval on mõned turul parimad Hearthstone'i pakkujad 22Bet, Megapari, Betmaster, Casumo ja Betwinner. Kuigi neil platvormidel pole samu funktsioone, on neil maine suurepäraseid spordiennustuskogemusi pakkuvates platvormides.

Jälgige parimaid Hearthstone'i meeskondi ja panustage täpselt

Nagu soovitatud, peaksid Hearthstone'i kihlveod kõige täpsemate panuste tegemiseks Internetist otsima kogu väärtuslikku teavet selle CCG kohta. See hõlmab selle mängu kõrgeid meeskondi, näiteks järgmisi:

 • Team Liquid: See Hearthstone'i meeskond loodi 2000. aastal Hollandis. Täna tunneb see uhkust parimate spordiorganisatsioonide liigas kuulumise üle, kus mängijad on spetsialiseerunud Hearthstone'ile ja teistele mängudele, nagu League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm, Apex Legends ja Valorant.
 • Pilv9: see mängumeeskond asutati Põhja-Ameerikas. Kaasas professionaalsed mängijad, kes on tuntud oma erakordsete oskuste poolest Hearthstone'is ja teistes populaarsetes spordialades, nagu Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Smite ja League of Legends.
 • Seltsimees Gaming: Ennustajad peaksid silma peal hoidma ka Comrade Gamingul, Ühendkuningriigis asuval mängumeeskonnal, mille Hearthstone'i mängijad on pärit Euroopa eri paikadest.
 • Meeskond SoloMid: Mõned espordifännid teavad seda meeskonda TSM-ina, mis asub Ameerika Ühendriikides ja see pakub Hearthstone'is üliandekaid mängijaid ja palju muid mänge, sealhulgas Battlegrounds Mobile India, Fortnite, League of Legends, Rainbow Six Siege, Apex Legends ja Magic: The Gathering Arena.

Nimelt pole need ainsad silmapaistvad Hearthstone'i meeskonnad. Mängijad peaksid uurima ka teisi, nagu Ace Breakers EU, Team Ascension, FlowEsports, Infected Gaming, ROOT Gaming, Meet Your Makers ja Team Archon.

Plussid ja miinused

Allpool vaadake Hearthstone'i plusse ja miinuseid.

Plussid

 • Kõrge kvaliteet: Hearthstone on vaieldamatult üks parimaid tänapäeval saadaolevaid laekuvaid kaardimänge. Selle üldine disain on atraktiivne, rääkimata sellest, et see on mainstream-sõbralik, lihvitud valik, mis on loodud pakkuma maksimaalset meelelahutust nii mängijatele kui ka fännidele.
 • Juurdepääsetavus: Hearthstone'i entusiastid ei pea selle mängimise eest midagi maksma, kuna see on tasuta. Seejärel on see mäng saadaval lisaks Android-nutitelefonidele ka operatsioonisüsteemides Microsoft Windows ja Mac OS X, mis tähendab, et mängija seade ei määra lõplikult, kas talle meeldib Hearthstone või mitte. Lisaks pakuvad seda suur hulk e-spordi kihlvedude rakendusi, mis annab panustajatele palju võimalusi kaaluda, kui nad soovivad sellele panustada.
 • Elav kogukond: Hearthstone'il on suur, mitmekesine ja meeleolukas kogukond, millega mängijad ja fännid saavad liituda, et sellest rohkem rääkida ja sellest rohkem teada saada. Kõik on teretulnud, hoolimata nende kogemuste tasemest või teadmistest kogutavate kaardimängude kohta. Enamikule Hearthstone'i perekonna liikmetest on juurdepääs selliste platvormide kaudu nagu YouTube, Twitch, Facebook, Reddit ja Twitter.
 • Lihtsus: Paljud mängijad on tunnistanud, et neil on Hearthstone'ist ja selle toimimisest kerge aru saada. Kui mõned neist on algajad, kes on just e-spordimaailmaga liitunud, on teised professionaalid, kellel on nende mängude, sealhulgas Warcrafti seeria kohta ulatuslikud teadmised.

Con

 • Mängijad peavad Hearthstone'i uusimate laienduste avamiseks välja köhima paar dollarit.

Hearthstone'i kihlveokoefitsientide mõistmine

Kõik Hearthstone'i panustajad peaksid enne panuste tegemist mõistma selle CCG koefitsiente. Tavaliselt arvutavad kihlveod need välja, kuid mitte sarnasel viisil. Seetõttu võivad ühe saidi pakutavad saidid teistest erineda. Õnneks toimivad need samamoodi nagu kõik teisedki spordialad, nii et kui kellelgi on viimasele panustamise kogemus, saab ta neist vaevata aru.

Kõige populaarsemad Hearthstone'i koefitsiendid on tänu nende otsekohesusele kümnendkoefitsiendid. Nendega on üsna lihtne oma panuste põhjal oma võimalikku tulu välja arvutada. Näiteks kui oletada, et Hearthstone'i mängija Y koefitsient on 3,22 ja mängija panustab 10 dollariga, saavad nad võidu korral tõenäoliselt 32,2 dollarit (3,22 x 10).

Enamik USA kihlveokontoritest pakuvad rahaliini koefitsiente, mida nimetatakse ka Ameerika koefitsientideks. Need esitatakse koos positiivsete (+) või miinusmärkidega (-) nende eesliidetena. Kui negatiivsed (-) koefitsiendid (lemmikud) näitavad summat, mille peab panustama 100 dollari reigimiseks, siis positiivsed (+) näitavad iga panustatud 100 dollari eest teenitavat summat ja need määratakse tavaliselt allajääjatele.

Mängijad võivad leida ka kihlvedude, mille koefitsiendid on murdosa kujul. Nende lugemine on lihtne. Näiteks kui need on ¼, on need ebasoodsad, kuna panustajad teenivad 1 dollari iga 4 dollari eest, mille nad investeerivad. Tavaliselt tähistab ülemine number väljamakset, alumine aga panuse summat.

Hearthstone'i kihlveo näpunäited ja nipid

Hearthstone'i kihlveoveebisaidi külastamine ettevalmistamata ei ole soovitatav, sest panustaja võib teha palju valesid liigutusi ja kaotada kogu oma raha. Üks näpunäidetest, mida nad peaksid alati meeles pidama, on see, et teadmised selle mängu kohta annavad neile võimaluse teha võidupanuseid. Seetõttu peaksid panustajad mõistma kõiki Hearthstone'i aspekte, sealhulgas kaarte, laienduspakette, turniire ja klasse.

Jällegi soovitatakse Hearthstone'i mänguritel olla sellele kaardimängule panustamisel valivad ja objektiivsed. Enamikul juhtudel on mängijale kihlvedude tegemine sellepärast, et ta meeldib, vale strateegia. Selle asemel peaksid panustajad panustama ainult matšidele ja mängijatele, kelle suhtes nad on vähemalt kindlad. Iga matši või turniiri peale panustamine võitude maksimeerimiseks on samuti halb mõte.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim