Teie reaalajas spordiennustuse juhend

Kuna Covid puhkes ja tavapärased spordiüritused hakkasid lõppema, läksid panustajad üle spordikihlvedude reaalajas, kuna võrgus said toimuda ainult espordiüritused. Veel üks põhjus, miks esporti reaalajas kihlveod on populaarsed, on see, et ülipõnev on teha panuseid otsespordivõistlustele, kus olukorrad muutuvad sekunditega.

Kui soovid osaleda spordiennustustes ja selle kohta rohkem teada saada, siis oled õiges kohas. Siin on meie versioon ulatuslikust spordiennustuste reaalajas juhendist, kus heidame pilgu kõigele, mida peate selle kohta teadma.

Teie reaalajas spordiennustuse juhend
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Miks on esporti live-ennustus teistsugune?

Mängib an esport mäng on üks asi. Spordivõistluse reaalajas kihlveod selle toimumise ajal on midagi täiesti erinevat. Kui teie raha on mängus, peate täpselt teadma, mida teete, välja arvatud juhul, kui võite kaotada sagedamini kui peaksite.

Isegi kui olete tavaspordis reaalajas panustanud, peaksite siiski vaatama otseülekannet espordi kihlvedude juhend sest esportmängud on palju tempokamad kui tavasport. Olukorrad võivad e-spordivõistlusel mõne sekundi jooksul muutuda. Peaaegu võimatute asjade nägemine e-spordivõistlusel pole sugugi haruldane.

Mis on Esports Live Betting?

Oletame, et homme toimub e-spordiüritus ja olete kindel, et teie lemmikmeeskond võidab. Oletame, et tahtsite teha panuse oma lemmikmeeskonnale. Tavapäraste spordiennustuste puhul saite seda teha juba enne matši algust.

Tavapäraste esportkihlvedude puhul on aga probleem. Espordi kihlvedude koefitsiendid tavaliselt muutuvad vastavalt mängu olukorrale. Kui teete panused enne, kui sündmus on isegi alanud, ei saa te muutuvate koefitsientidega kohaneda.

Seetõttu eelistab enamik panustajaid reaalajas e-spordiennustusi. Esports live kihlveo puhul saate panustada espordisündmusele selle toimumise ajal. Saate muuta oma panustamisstrateegiat vastavalt muutuvatele koefitsientidele. Samuti on palju põnevam teha panuseid matšile otseülekande ajal.

Live-spordiennustuse eeliseks on ka see, et see on avanud ukse rohkematele kihlveoturgudele ehk teisisõnu sündmustele, millele inimesed saavad panuseid teha. Näiteks saavad inimesed panustada poolaja tulemustele või sellele, milline meeskond võidab teatud arvu raunde esimesena.

Kuidas panustada reaalajas e-spordile?

Reaalajas e-spordile panustamine on sama, mis mis tahes muu panustamine. Valite kihlveoturu, kus soovite panustada reaalajas e-spordile, näiteks matši võitjale, kontrollite koefitsiente, et näha, kas need teile meeldivad, ja seejärel panustate sellele, missugusele tulemusele, mis teie arvates tõenäoliselt juhtub.

Panuste tegemiseks vajate spordiennustust. Seal on füüsilised spordiennustused, kus saate minna ja panuseid teha. Või võite kasutada veebipõhiseid spordiennustusi, mis võimaldavad teil oma arvutis või mobiiltelefonis panuseid teha.

Enamik esporti panustajaid eelistab kasutada online-spordiennustusi. Üks põhjus on see, et see on mugav. Saate teha panuseid diivanil istudes. Teine põhjus on see, et espordifännid on harjunud e-spordiürituste vaatamine võrgus selle asemel, et üritusel isiklikult osaleda.

Veebipõhise e-spordiraamatu valimine

Espordi reaalajas kihlveo jaoks õige spordiennustuse valimine on väga oluline. Esiteks, valides õige spordiennustuse, väldite pettusi või teabe lekkimist.

Veebipõhise spordiennustuse kaudu panuste tegemiseks teete sissemakseid ja sisestate oma kõige tundlikuma teabe, näiteks krediitkaarditeabe. Seal on palju platvorme, mis võivad teie hoiuseid varastada või teie teavet lekitada.

Sel põhjusel peaksite veebipõhises spordiennustuses kõigepealt kontrollima, kas see on legitiimne platvorm ja kas selle kasutamine on ohutu. Parema ettekujutuse saamiseks võite vaadata veebipõhiseid spordiennustuste arvustusi.

Järgmine asi, mida peaksite otsustamisel vaatama Interneti-spordi kihlveod on uurida selle kõiki funktsioone ja vaadata, kas sellel on need, mida otsite. Näiteks saate kontrollida, kas spordiennustuses on teie eelistatud makseviis või kas see hõlmab turniiri, millele soovite panuseid teha.

Populaarseimad spordiennustuste reaalajas näpunäited

Siin on mõned lihtsad näpunäited, mida saate kohe rakendada, et aidata teie teekonnal esport-kihlvedude poole.

Uurige Esports meeskondade ja mängijate kohta

Enne kui hakkate e-spordimängule reaalajas panuseid tegema, peaksite üles otsima mängijad, kes hakkavad sellel üritusel võistlema. Peaksite teadma, millistes meeskondades nad enne selle meeskonnaga liitumist kuulusid ja milline oli nende esitus viimastes matšides.

Oletame näiteks, et avastasite, et mängija oli varem ebapopulaarses meeskonnas, kuid suutis siiski oma meeskonna eest mitu võitu saada. Pärast muljetavaldavate oskuste näitamist värvati mängija paremasse meeskonda. Sellest võib järeldada, et nad võivad ka eelseisval üritusel hästi esineda.

Peaksite vaatama ka muid tegureid, näiteks millised suhted on mängijal oma meeskonnaga, kas tal on suhtlemisprobleeme või puudub tal korralik juhtimine. Vaatamata sellele, et mängija on kõrgelt kvalifitseeritud, ei pruugi ta matši võita, kui mängijal pole oma meeskonnaga häid suhteid.

Vaadake mängu hoolikalt

See punkt võib teile tunduda ilmselge, kuid oleksite üllatunud, kui paljud algajad seda ignoreerivad. Mõned algajad teevad selle vea, et ei vaata matši enne panuse sooritamist reaalajas.

Esporti matšid on tõesti ettearvamatud ja asjad võivad mõne sekundi jooksul muutuda. Espordis on olnud mitmeid juhtumeid, kus mängijatel on õnnestunud välja tõmmata hullumeelsed ja peaaegu võimatud sidurid.

Seega, kui arvate, et konkreetne meeskond võidab, sest olete näinud nende esinemist, ei ole halb mõte oodata ja matši tähelepanelikult jälgida. Kunagi ei tea, millal allajääja võib hakata juhtima tagasi võtma ja matši võita.

Keskenduge mängudele, millest teate kõige rohkem

Võib tekkida kiusatus teha panuseid erinevatele spordialadele, millest te palju ei tea. Kõik erinevad võimalused on kindlasti atraktiivsed. Kõige parem on aga kinni pidada nendest mängudest, millest kõige rohkem tead, eriti kui olete algaja.

Kui teate CSGO-st rohkem ja olete selle spordimaastikku juba pikka aega jälginud, siis on parem teha ennustusi CSGO spordisündmuste kohta. Teisest küljest, kui te pole Dota 2 nii sageli mänginud ja panustate panusele "esimene hävitaja torn", eksite tõenäolisemalt. Algajana ei taha te panustada seal, kus koefitsiendid pole teie kasuks.

Alustage mängu võitjate kihlveoturust

Paljudel veebipõhistel kihlveokontoritel on spordiennustuste turgudel palju valikuvõimalusi. Saate valida esimese verepanuse, esimesena hävitava tornipanuse või isegi esimese, kes saavutab 10 tapmise panuse. Need on aga palju ettearvamatumad, kuna sellega on seotud palju muutujaid.

Kui olete algaja, peaksite jääma mängu võitjate kihlvedude turule. Te ei tohiks kaaluda teisi kihlveoturge, välja arvatud juhul, kui olete alustanud enamiku matši võitjate panuste tegemist. Mängu võitjale panustamine on palju lihtsam ja kergemini ennustatav. Nii et kui saate need enamasti õigeks teha, siis alles siis peaksite kaaluma teistele kihlveoturgudele liikumist.

KKK-d

Kas esporti live-kihlveod on ohutud?

Seni, kuni olete mainekas ja seaduslik online-spordi kihlvedude vahendaja, olete täiesti ohutu. Paljud inimesed on kaotanud palju oma raha ja saanud oma teabe lekkida veebiplatvormidele, mis ei ole legitiimsed. Kui te pole ühelgi seda tüüpi saitidel, pole teil millegi pärast muretseda.

Kas espordi reaalajas kihlveod on seaduslikud?

Vastus sellele küsimusele sõltub sellest, millises maailma osas te elate. Kui elate riikides, kus hasartmängud üldiselt on legaalsed, siis ei satu te e-spordi hasartmängudes osaledes mingeid probleeme. . Kuid teatud riigid ei luba hasartmänge. Kui elate mõnes neist riikidest, pole reaalajas panustamine teie jaoks seaduslik.

Milline on parim online-kihlveokontor reaalajas spordiennustuste tegemiseks?

See on subjektiivne küsimus. Kuigi parimad online kihlveokontorid on alati täiesti legitiimsed ja neil on tipptasemel turvalisus, taandub parima väljavalimine isiklikele eelistustele.

Millistele spordimängudele peaksin live-panuseid tegema?

Seal on palju esportmänge, millele saate teha reaalajas panuseid, näiteks CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League ja Overwatch. Siiski peaksite panustama ainult sellele mängule, mida tunnete kõige rohkem.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask