Teie parim World of Tanks ennustusjuhend 2024

World of Tanks (WoT) on Küprosel asuva videomänguettevõtte Wargaming kõrgeima reitinguga looming. Viimane teatas oma arengust 2009. aastal, väites, et selle eelarve oli suurem kui ühelgi teisel tolleaegsel mängutööstuse pealkirjal. See mäng ilmus järgmise aasta augustis pärast mitmeid edukaid beetateste.

2013. aasta detsembriks oli World of Tanksil üle 70 miljoni registreeritud mängija kogu maailmas. On vaieldamatu, et selle mängu kasutajaskond on sellest ajast alates tohutult kasvanud. Märkimisväärne on see, et mitte kõik ei mängi WoT-d igavuse kaotamiseks. Samuti on olemas e-spordi alajaotis, kus osavad mängijad ja meeskonnad võistlevad üksteisega erinevate auhinnafondide nimel.

Teie parim World of Tanks ennustusjuhend 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser
Mida oodata World of Tanksilt?

Mida oodata World of Tanksilt?

World of Tanksi mängimine nii lõbu pärast kui ka võistlemiseks nõuab mängijatelt selle kohta tohutute teadmiste kogumist. See legendaarne massiliselt mitme mängijaga võrgumäng (MMO) Sellel on sadu 20. sajandi lahingumasinaid, sealhulgas vedurite suurtükivägi, tankid (kerged, rasked ja keskmised) ja tankikütid.

Need soomusautod on pärit erinevatest maailma paikadest, nagu Suurbritannia, Prantsusmaa, Jaapan, Poola, Saksamaa, Hiina ja Ameerika Ühendriigid. Lisaks on need kõik kohandatavad ning neil ei ole lahinguväljal sarnaseid esitusi, rolle ega tugevusi. Sõltuvalt eesmärkidest otsustab mängija, millist lisavarustust tema sõiduk vajab.

Mängijad mängijate vastu (PvP) on World of Tanksi peamine mängurežiim. Seetõttu valib iga mängija kasutamiseks ühe lahingumasina. Kui nad maanduvad juhuslikule lahinguväljale, vastutavad nad selle liikumise ja tulistamise eest. Samuti saavad nad kasutada hääl- või trükkimisvestluse funktsiooni, et suhelda teiste mängijatega, olgu siis nendega seotud või muul viisil, neile sobival ajal.

WoT-mängijad saavad selles mängus osaleda erinevates lahingutes. Peamised tüübid on järgmised:

 • Juhuslikud lahingud
 • Meeskondlikud lahingud
 • Tankikompaniide lahingud
 • Erilised lahingud
 • Meeskondlikud treeninglahingud
 • Tugevuse lahingud
Mida oodata World of Tanksilt?
Panustamine World of Tanksile

Panustamine World of Tanksile

Lugematud osavad World of Tanksi panustajad võivad kinnitada, et selles mängus kihlvedude tegemine on läbikäimine! Selle üks peamisi põhjusi on see, et seda pakuvad paljud espordi kihlvedusid, millest enamik pakuvad soodsaid funktsioone, nagu suurepärased koefitsiendid erinevatel WoT turniiridel, sissemakse/väljamakse meetodidja klienditoemeeskondade majutamine.

Pealegi on World of Tanks eSport panustamine lihtne, eriti pärast seda, kui panustaja on tuvastanud kihlvedude, kelle aspektid vastavad nende ainulaadsetele nõuetele. Nad peaksid tegema järgmist

 • Külastage kihlvedude veebisaidi jaotist eSports
 • Klõpsake "Tankide maailm (WoT)"
 • Valige turg
 • Sisesta panuse summa
 • Kinnitage panus

World of Tanks kihlvedude ettevalmistamine

Kuigi World of Tanksis kihlvedude tegemine on lihtne, peaksid panustajad selleks valmistuma, kui nad loodavad sellest maksimumi võtta. Aga kuidas nad saavad seda teha? Alustuseks saate uurida saadaolevaid populaarseid turge, näiteks:

 • Puuetega
 • Esimene veri
 • Kaardi võitja
 • Mängu võitja/rahaliini panused
 • Baas hõivatud
 • Koguskoor

Samuti on kaval kaval, kui panustajad hindavad kihlveosaidi turvalisust, kui nad valmistuvad alustama oma World of Tanksi kihlveoettevõtmist. Tõde on see, et kuigi turvalisi ja legitiimseid WoT kihlveosaite on suur hulk, on olemas ka mõned ebaturvalised. Ja panustajad peavad neid iga hinna eest vältima.

Panustamine World of Tanksile
Miks on WoT populaarne?

Miks on WoT populaarne?

World of Tanks kuulub nende hulka populaarseimad esportmängud täna sündmuskohal. Selle põhjuseks võivad olla järgmised tegurid.

Interneti-kogukond

World of Tanksil on tohutu kogukond, kus on üle 160 miljoni mängija kogu maailmas. Kuigi enamik neist pole kunagi isiklikult kohtunud, veedavad nad võrgus palju aega selle mängu üle arutledes. Mõned levinumad teemad, mida nad kommenteerivad, hõlmavad eelmisi ja tulevasi turniire, panustamis- ja mängunäpunäiteid ning kõige osavamaid mängijaid, kellele tähelepanu pöörata.

Mängib World of Tanks võrgus

WoT lihtsus ja juurdepääsetavus on muud elemendid, mis on võimaldanud sellel pälvida paljude e-spordisõprade soosingu kogu maailmas. See pealkiri on saadaval mitmel platvormil, sealhulgas Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android, Xbox 360 ja macOS.

Big World of Tanksi mängijad

Samuti võib kindlalt öelda, et legendaarsed World of Tanksi mängijad on mänginud tohutut rolli selle mängu fännide parandamisel. Mõned neist on Tyrannosaurus_Riggx ja LuNaTic_-Lore, kes inspireerib mängijaid seda mängu sagedamini mängima, et oma oskusi täiustada.

Miks mängijad armastavad tankide maailma

Teadmine, miks mängijatel ikka veel World of Tanksist küllalt ei saa, on oluline mõista selle kasvavat populaarsust. Jah, see pealkiri ilmus algselt üle kümne aasta tagasi, kuid tänu korrapärastele värskendustele tundub see endiselt värske. WoT-i mehaanika on samuti mitmekesine ja sellel on muljetavaldavad visuaalid. Enamikule mängijatest meeldib ka see, et Wargaming võtab oma uusimate versioonide väljaandmisel arvesse nende panust.

Kuidas Wot mängida

See võib olla veel üks põhjus, mis seletab World of Tanksi kuulsust. Selle mängu mängimise õppimine on läbikäimine. Ja seni, kuni mängija oma mängunippe valdab, on see hea! Näiteks peaksid mängijad andma oma meeskonnakaaslastele ruumi optimaalse jõudluse tagamiseks. Liitlase taha parkimine ei ole soovitatav, kuna see vähendab lahingus relvi. Lisaks peaksid mängijad kuumades lahingupiirkondades liikuma ettevaatlikult.

Tanksimaailma suurimad meeskonnad ja mängijad

Pealegi on World of Tanks laialt tuntud, kuna panustajatel on pikk nimekiri meeskondadest ja mängijatest, kelle üle mõelda, kui on vaja panustada parim espordi kihlvedude sait. Nad võivad isegi teha mitu panust või uurida erinevaid turge, kui paljud saadaolevad valikud on neid segadusse ajanud. Kahtlemata suurendab see enamiku mängurite põnevust, kui nad ootavad tulemusi.

Miks on WoT populaarne?
Kas on olemas World of Tanksi turniir, millele panustada?

Kas on olemas World of Tanksi turniir, millele panustada?

Jah. Toimuvad erinevad WoT meistrivõistlused, mis võimaldavad erinevatel professionaalsetel espordimeeskondadel omavahel võistelda. Nende sündmustega võivad kaasneda erinevad tingimused, mis reguleerivad kõigi osalevate osapoolte tegevust.

Tavaliselt World of Tanks turniirid saadaval kolmes vormingus – löömingud, väljakutsed ja klanniturniirid. Sõltuvalt konkreetsest võistlusest võib võistkondades olla kolm kuni viisteist eSpordi sportlast. Enamik neist organisatsioonidest toovad ka kvalifitseeritud varumängijaid asendama neid, kes ei pruugi näiteks viisaprobleemide tõttu lavale pääseda.

Viimane ülemaailmne World of Tanks turniir oli 2022. aasta World of Tanks Championship International, selle mängu esimene 15VS15 turniir. Sellel osalesid parimad meeskonnad Euroopast, Hiinast, Aasia Vaikse ookeani piirkonnast, Põhja-Ameerikast ja Sõltumatute Riikide Ühenduse riikidest. Auhinnafond oli 130 000 eurot, mis on piisavalt suur, et sundida neid meeskondi oma parimat pakkuma.

World of Tanks suured finaalid on üks mainekamaid sündmusi WoT mängijate seas. Samuti on see suurepärane võimalus espordile panuseid teha.

Kahtlemata on need ülemaailmsed World of Tanksi turniirid tohutult palju, eriti e-spordi kogukonna liikmete jaoks. Need annavad sportlastele võimaluse näidata oma hullumeelseid WoT-oskusi, esitada väljakutseid vastastele, luua endale nime ja sillutada optimistlikult teed edasisele karjäärile.

Kas on olemas World of Tanksi turniir, millele panustada?
Panustamine World of Tanksile pakkujate juures

Panustamine World of Tanksile pakkujate juures

Iga World of Tanksi entusiast saab sellele panustada mõne parima e-spordi pakkuja juures, sealhulgas 22BET, Betwinner ja Megapari. Mängijad peaksid registreeruma nendel ennustusveebisaitidel alles pärast seda, kui on kinnitanud, et need vastavad nende erinevatele panustamisvajadustele. Kuid milline on kõige sobivam viis seda teha? Noh, nende omaduste hindamine on alati nimekirja tipus.

Väärt WoT kihlveokontoril on intuitiivne sait ja see võimaldab mänguritel mobiilis panustada. Nii saavad nad panustada sellele populaarsele e-spordile liikvel olles, tööl või isegi sõpradega einet jagades.

Lisaks pakub see mõistlikke World of Tanksi koefitsiente, mis suurendavad panustajate eduvõimalusi, olenemata nende kogemuste tasemest. See motiveerib neid ja võimaldab neil oma professionaalset hasartmängukarjääri edendada.

Läbipaistvus on World of Tanksi pakkuvas e-spordi kihlveorakenduses veel üks võtmefunktsioon, millele tähelepanu pöörata. See peaks pakkuma kõikehõlmavat regulatiivset poliitikat, et anda panustajatele teada, mida kõike selle teenuste nautimiseks teha ja mida ei tohi. Neil on ka ausad ja mitmekeelsed klienditeeninduse eksperdid, kes juhendavad panustajaid ja aitavad neil oma WoT kihlveoettevõtmistest maksimumi võtta.

Panustamine World of Tanksile pakkujate juures
Jälgige parimaid WoT meeskondi ja panustage täpselt

Jälgige parimaid WoT meeskondi ja panustage täpselt

Teadmised kõrgeima reitinguga World of Tanksi meeskondade kohta on selles mängus panuste tegemisel alati kasulikud. See võimaldab panustajatel tuvastada allajääjaid ja lemmikuid ning loodetavasti valida kõige tulusamad kihlveoturud.

Need on mõned tänapäeva parimad WoT meeskonnad.

Natus vincere

NAVI asutati 2009. aastal. Sellel on meeskonnad ja e-spordi sportlased, kes võistlevad mitte ainult World of Tanksis, vaid ka Dota 2, FIFA, Apex Legends, League of Legends, Paladins, Valorant ja Fortnite'is. See meeskond võitis 2014. ja 2016. aasta Wargaming.net League of World of Tanks esikoha.

Tornaado energia

Siin on veel üks kõrgelt hinnatud World of Tanksi meeskond, kes on aastate jooksul mänginud mitmeid matše. See tuli võitjana 2017. aasta WoT Grand Finals, kõndides koju ilmatu 150 000 dollariga, mis jaotati WoT vahel

aktiivne nimekiri siis.

Põrgutõstjad

HellRaisers on tuntud ka oma päris fenomenaalse World of Tanksi meeskonna poolest, kes on võistelnud teistega mitu turniiri. See on sõlminud lepingu selliste andekate WoT mängijatega nagu Vladislav "Neskwi" Kanaev, Andrei "lolwo" Dzenisenka ja Vladimir "DYADOR" Drutskiy.

Teised silmapaistvad World of Tanksi meeskonnad, mida tasub praegu jälgida, on:

 • Meeskond Dignitas
 • Virtus. pro
 • Tõsta üles
 • RoX
 • PENTA Sport
 • Pole nii tõsine
 • Oih – karm
Jälgige parimaid WoT meeskondi ja panustage täpselt
World of Tanks plussid ja miinused

World of Tanks plussid ja miinused

World of Tanksi mängivad mängijad peaksid mõistma selle eeliseid ja puudusi, et saada vihje, mida oodata. Siin on plussid järgmised.

 • Lihtne ja taskukohane: WoT-mängijad ei pea selle mängu nautimiseks läbima spetsiaalset koolitust, kuna see pole raske simulaator. Veelgi mugavam on see, et nad ei pea selle tegemiseks peenraha eraldama, sest selle mängimine on täiesti tasuta. See muudab selle sobilikuks amatöör- ja vilunud mängijatele, kes on eelarvega või muul viisil.

 • Lugematud lahingusõidukid: World of Tanks sisaldab palju soomusmasinaid, mida mängijad saavad lahingu ajal avada ja kasutada. Kõik need saadaolevad masinad on uuendatavad, võimaldades neil katsetada, tuvastada oma tugevad küljed ja lõpuks realiseerida oma potentsiaali mängijatena.

 • Mystery: World of Tanks on mõistatus, mis on mõeldud põnevust armastavate mängijate vajaduste rahuldamiseks. Iga lahing selles mängus kulgeb erinevalt, isegi kui mängijad kasutavad sarnaseid masinaid, mis on samal viisil kohandatud. See tähendab, et alati on oodata midagi ainulaadset, mis suurendab pakutavat põnevust.

Miinused

 • Üks World of Tanksi peamisi miinuseid on see, et mängijad peavad selle esmaklassiliste funktsioonide eest maksma. Seetõttu jäävad need, kes ei saa, ilma selle tiitli kõige erutavamatest kogemustest.
World of Tanks plussid ja miinused
World of Tanksi panustamiskoefitsientide mõistmine

World of Tanksi panustamiskoefitsientide mõistmine

World of Tanksi koefitsientide lugemise õppimine peaks olema kõigi seda plaanivate panustajate prioriteet panustada sellele spordialale kui nad just ei taha end ebaõnnestumiseks ette valmistada.

Tavaliselt pakuvad erinevad kihlvemissaidid oma liikmetele WoT-koefitsiente ja need võivad kihlveokontoriti erineda. Nende mõistmine on lihtne, kui mõistate tänapäeval saadaolevaid populaarseid vorminguid. Nende hulka kuuluvad, kuid mitte ainult, järgmised.

 • Kümnendkoefitsient: Paljud World of Tanksi kihlveoveebisaidid kasutavad kümnendkoefitsiente, kuna enamik mängijaid saab neid mugavalt lugeda ja kasutada oma potentsiaalsete võitude arvutamiseks. Nad peavad neid vaid vastavate panustega korrutama.
 • Murdkoefitsiendid: Fraktsionaalsed WoT-koefitsiendid on Ühendkuningriigi e-spordi kihlvedude seas üsna levinud. Nagu ülaltoodud kümnendkoefitsiendid, on need ka lihtsad. Kui ülemine number tähistab võimalikke väljamakseid, siis alumine number näitab summat, mille peaks panustama. Näiteks võib kihlveovahendaja pakkuda konkreetse World of Tanksi meeskonna jaoks koefitsiente 10/1. See tähendab, et panustajad võidavad 10 dollarit iga panustatud 1 dollari eest.
 • Ameerika koefitsiendid: WoT-panijad võivad Ameerika Ühendriikide kihlveoplatvormidelt leida Ameerika koefitsiente. Need tulevad kas positiivsete või negatiivsete numbritega. Esimene näitab summat, mida nad saaksid 100 dollari panuse korral. Teisest küljest näitab viimane summa, mille nad peavad panustama, kui nad loodavad reigis 100 dollarit.
World of Tanksi panustamiskoefitsientide mõistmine
World of Tanks kihlvedude näpunäiteid ja nippe

World of Tanks kihlvedude näpunäiteid ja nippe

World of Tanks on populaarne valik nii kogenud kui ka algajad panustajad. Need osapooled saavad kasutada erinevaid strateegiaid, et tagada nende kihlveoettevõtete vilja kandmine. Üks neist on oma lemmikmeeskonna või -mängija esituste jälgimine. Seda võib teha, analüüsides viimase kümne või enama konkursi tulemusi, kus ta on osalenud.

Mängijad saavad oma lemmikuid WoT-mängijaid vaadata ka sellistel platvormidel nagu YouTube ja Twitch, et hinnata nende oskusi ja otsustada, kas on mõistlik neile panustada. Eeldades, et panustaja soovib WoT turniiridel panustada, peaks ta ootama võistluste viimaste etappideni – kvalifitseeruvad etapid on ettearvamatud ning lihtne on panustada World of Tanksi meeskondadele või mängijatele, kes võivad arvatust varem välja langeda.

World of Tanks kihlvedude näpunäiteid ja nippe