Panusta: Dota Major Championships 2024

See Dota suurmeistrivõistluste kihlveojuhend on kasulik panustajatele, kes soovivad panustada ühel Dota 2 suurimal võistlusel. Selles juhendis käsitletakse mängu põhimehhanisme, seda, miks Major on populaarne, Dota 2 kihlveoturge ja -koefitsiente, Dota 2 suurimaid meeskondi ning näpunäiteid Dota suurmeistrivõistluste turniiridele panustamise kohta.

Dota Major Championships on iga-aastane Valve kassahiti Dota 2 meistrivõistluste sari. Sündmust on korraldatud igal aastal alates 2015. aastast, välja arvatud 2020. aastal, kuna see oli COVID-19 pandeemia tõttu tühistatud e-spordi turniiride nimekirjas.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida peate Dota suurte meistrivõistluste kohta teadma

Suured meistrivõistlused koosnevad neljast turniirist, sealhulgas Rahvusvaheline, suveüritus. Ülejäänud kolm üritust toimuvad sügisel, talvel ja kevadel. Neid sponsoreerib Valve, kuid erinevates kohtades korraldavad neid kolmandatest osapooltest eSpordi korraldajad. Meistrivõistluste osalemiseks peab turniiri minimaalne auhinnafond olema 500 000 dollarit.

Seni on suurvõistlused peetud mitmes linnas, sealhulgas Stockholmis, Kiievis, Moskvas, Singapuris, Katowices, Jönköpingis, Pariisis, Kuala Lumpuris, Birminghamis ja Chengdus.

Dota suurmeistrivõistlused meelitavad kokku kopsakad auhinnafondid, kusjuures esikohal on The Internationals. Ülejäänud kolmel turniiril on auhinnafond 1 000 000 dollarit, kuid pärast pandeemiat vähendati auhinnafondi 500 000 dollarini.

Kõik Dota 2 kohta

Dota 2 on multiplayer online battle arena (MOBA) videomäng, mis ilmus 2013. aastal. Alates selle Valve Corporationi kassahiti ilmumisest on see võitnud paljude MOBA fännide südamed ja domineerinud e-spordi areenil. Dota 2 on saadaval Windowsi, Linuxi ja OS X platvormidel.

Dota 2 paneb tülli kaks 5-liikmelist võistkonda, et hävitada vastase baas, kaitstes samal ajal enda oma. 10 mängijat kontrollivad kangelasi, kellel on erinevad võimed ja tugevused ning kes on jagatud kaheks; Tugi ja tuum.

Tuumad alustavad mängu, kui need on nõrgad ja haavatavad, kuid muutuvad võimsaks mängu edenedes. Tugidel seevastu pole mingeid paremaid võimeid. Selle asemel on neil täiustatud funktsionaalsus ja tuumade toetamiseks vajalik utiliit.

Dota 2-st on saanud üks parimad mängud e-spordi ja videomängude kihlvedude areenil. Kõrgeima hinnanguga eSportsi rõivastel, sealhulgas Team Secret, Team Liquid, Fnatic, Natus Vincere, Team Spirit, OG ja Tundra Esports, on Dota 2 nimekirjad.

Dota suurmeistrivõistluste ennustuskoefitsiendid

Enne Dota suurmeistrivõistluste kihlvedusse asumist on oluline mõista turge ja koefitsiente. Alustuseks viitavad turud erinevatele võimalikele tulemustele, samas kui koefitsiendid näitavad tulemuse tõenäosust.

Kihlveoturud

Seal on palju espordi kihlvedude veebisaidid Dota Major Championshipsi võrguturniiridel. Esiteks on turniiri võitja, kus panustajad ennustavad meeskonda, kes võidab konkreetse sarja. Teine populaarne turg on matchwinner. Siin panustavad mängijad konkreetse matši tulemuste peale.

Seal on ka kaardi võitja, mille puhul panustavad panuse meeskonnale, kes võidab konkreetse kaardi. Muud kihlveovõimalused hõlmavad panuseid meeskonnale, kes konkreetse ülesande esimesena täidab, ja sündmuse toimumisele,

Dota 2 ennustuskoefitsiendid

Kui tegemist on panustamise koefitsiendide-spordi kihlvemissaidid kasutavad kolme populaarset koefitsiendivormingut. Need on kümnendkoefitsiendid (Euroopa), Moneyline (Ameerika) ja murdosa (Briti) koefitsiendid.

Mängijad peavad mõistma, kuidas koefitsientide vormingud töötavad, ja mis kõige tähtsam, pidage meeles rusikareegel; mida väiksem on koefitsient, seda suurem on võiduvõimalus ja vastupidi. Samuti on kaval mõte leida kõige kõrgemate panustamissaite Dota 2 ennustuskoefitsient.

Miks on Dota suurmeistrivõistluste turniirid populaarsed panustamiseks?

Pole kahtlust, et Dota suurte meistrivõistluste meistrivõistlused on e-spordi mängude ja e-spordi kihlvedude valdkonnas populaarsed. See jaotis toob välja kolm põhjust, miks see nii on turniir on populaarne.

Dota 2 populaarsus

Dota suurmeistrivõistlused on populaarsed mängu populaarsuse tõttu. Dota 2 on kõigi aegade üks parimaid MOBA mänge ja kuigi League of Legends jätab selle mõnes mõttes varju, on Dota 2-l endiselt oma fänne.

Viimaste aruannete kohaselt on Dota 2 mängijaid päevas 540 000–840 000. Lisaks on videomäng Steami populaarsuselt teine mäng ja Twitchis 15. kohal.

Konkurentsivõime

Teine põhjus, miks Dota meistrivõistluste turniiridel on palju fänne, on turniiri võistluslik iseloom. Turniir meelitab kohale mängu parimad meeskonnad, kes kõik võitlevad au nimel. Huvitaval kombel kuulub sarja The International, mainekaim Dota 2 turniir.

Kirsiks tordil on tulusad auhinnafondid, millest väikseim on 500 000 dollarit, samas kui seni kõrgeim on olnud 40 miljonit dollarit (The International).

Ajakava

Turniiri populaarsusele aitab kaasa ka suurmeistrivõistluste ajakava. Igal neljal hooajal toimub turniir, nii et mängijad saavad aastaringselt tegevust nautida.

Dota suurte meistrivõistluste võitnud meeskonnad ja suurimad hetked

Alates Dota suurte meistrivõistluste tutvustamisest on võistlust domineerinud mitmed meeskonnad ja mängijad. Fänne on kostitatud ka põneva ja adrenaliinirohke tegevusega. See jaotis tõstab esile selle turniiri suurimaid staare ja meenutab meeldejäävaid hetki mõnel suurimal Dota Major Championships turniiril.

Edukamad meeskonnad

Dota 2 on üks suurimaid e-spordialasid ja meelitab ligi tipptalente kogu maailmast. Tänaseks üle tosina tipplennu e-spordi meeskonnad omama Dota 2 nimekirju ja võistlema Dota 2 suurmeistrivõistlustel.

Suuremate meistrivõistluste edukamate Dota 2 meeskondade hulgas on Venemaa professionaalne espordiorganisatsioon Virtus.pro ehk VP. Kuigi Virtus.pro pole viimastel aastatel silma paistnud. See on seni võitnud 5 peamist tiitlit. Teine Euroopa e-spordi organisatsioon Team Secret on samuti olnud suurvõistlustel arvestatav jõud, võitnud 5 tiitlit. Teine edukas meeskond on OG, millel on samuti 5 peamist tiitlit.

Parimad Dota 2 meeskonnad, kellele panustada

Panustajana tuleks keskenduda praegu parimas vormis olevatele meeskondadele. Hetkel näib OG olevat Dota 2 eSpordis domineeriv jõud. The ESL Üks Stockholmi 2022. aasta tšempionil on võimas koosseis, mis terroriseerib vastaseid eelseisvatel suurmeistrivõistluste turniiridel.

PSG.LGD-l on ka kindel nimekiri, mis annab OG-le raha eest. Teised Dota 2 parimad meeskonnad, kellele suurmeistrivõistlustel panustada, on Team Liquid, iG, Team Secret, Tundra Esports, BOOM Esports, Team Spirit ja Virtus.pro.

Meeldejäävad hetked

Kõik suuremad võistlused on olnud pehmelt öeldes teguderohked. Mõned turniirid olid aga teistest veidi kõrgemad ja väärivad kohta kõige meeldejäävamate hetkede nimekirjas.

ESL One Stockholm Major 2022 on olnud üks parimaid Dota Major meistrivõistluste turniire. Vaatamata platsil mängimisele võitis OG turniiri, alistades sellised jõujaamad nagu BOOM Esports, Fnatic, Tundra Esports ja TSM. Väärib märkimist, et turniiril kaotas OG TSM-ile 2:0, kuid sai finaalis revanši, võites 3:1.

Teised meeldejäävate hetkedega suuremad Dota Major meistrivõistlused hõlmavad The Frankfurt Major 2015, MDL Disneyland® Paris Major, WePlay AniMajor, ONE Esports Singapore Major 2021, The Kyiv Major 2017 ja The Kuala Lumpur Major.

Kus ja kuidas panustada Dota suurmeistrivõistlustele?

Dota 2 panustamine on tänapäeval sama populaarne kui kunagi varem. MOBA mäng meelitab ligi nii Dota 2 entusiaste kui ka tavalisi panustajaid, kes otsivad e-spordi kihlveoseiklust. Kuid enne Dota suurmeistrivõistluste liigadele panustamist tuleb meeles pidada kahte asja.

Õige Bookie leidmine

Tänapäeval on palju e-spordi kihlvedude vahendajaid, seega võib parima e-mängude kihlveosaidi leidmine olla keeruline. Mis teeb siis hea Dota 2 spordiennustuse? Kõigepealt tuleb kindlaks teha, kas sellel on tuntud reguleeriva asutuse kehtiv litsents.

Järgmisena kontrollige, kas suurte koefitsientide kõrval on suuri kihlveoturge, sealhulgas live-ennustusi. Teine kaalutlus on kihlvedude boonused ja tutvustused. Viimaseks otsige eksklusiivseid funktsioone, nagu otseülekanne, et jälgida kõiki tegevusi ilma vahekaartide vahel vahetamata.

Kuidas panustada nagu professionaal

Üks oluline näpunäide suurmeistrivõistlustele panustamisel on mõista osalevate meeskondade hetkevormi. See, et OG oli viimase seeria võitja, ei tähenda, et nad on automaatselt lemmikud.

Neile, kellel võib olla raske mängijate ja meeskondade hetkevormi uurida, keskenduge koefitsientidele, pidades meeles, et mida suurem on koefitsient, seda suurem on risk ja vastupidi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask