Populaarseimad League of Legends kihlvemissaidid 2024

League of Legends (LoL) on muutunud üheks populaarseimaks mänguks mängude ajaloos, kus miljonid mängivad iga päev tunde. See on mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA), mille Riot Games andis välja 2009. aastal. See integreeriti e-spordina maailma kübermängudesse neli aastat tagasi.

Mäng ühendab endas kiire tempo ja strateegia, mida te ei pruugi kusagilt mujalt leida. Sellega kaasneb ka hulk muid funktsioone, mis muudavad selle paljude mängijate jaoks ainulaadseks. Muud mängu lõbusad elemendid hõlmavad võimalust liituda puhkeruumiga ja vaadata voogesituse sisu, näiteks filme ja saateid mängimise ajal. LoL-i peetakse tegelikult maailma populaarseimaks MOBA-ks.

Populaarseimad League of Legends kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

League of Legends kihlveod 2024 : kõik, mida pead teadma

legendide liiga, või LoL, nagu seda lühendatakse, on mitme mängijaga võrgumäng, mille on välja andnud Mässumängud. See ilmus ametlikult 27. oktoobril 2009. Mängu mängitakse kas üksikmängijana (soolo) või kahe viieliikmelise meeskonnaga.

Mäng põhineb pideval võrgulahingul kahe viiest mängijast koosneva meeskonna vahel, kus mängijad alustavad "algajatena" ja saavutavad end täieõiguslike tšempionideni, kasutades kogemuspunkte ehk XP-d, nagu seda mängus nimetatakse.

Mängija omandab kogemusi, tappes mängu alguses vastasmeeskonna käsilased, keda tähistatakse kui "liha", ja tapab seejärel mängijaid. Kogemuspunkte saab mängija, kes on viimase tapmise teinud. Mängu võidab meeskond, kes tapab vastasmeeskonna kindrali.

Mängu olulised elemendid

League of Legends on suurimad e-spordimängud, mis keerlevad kulla, kogemuste ja tasemete kogumise ümber. Mäng kasutab neid kolme tegurit, et määrata, kui hästi teil läheb. Kuld on nendest statistikatest kõige levinum, kusjuures tasemed on levinumalt teisel kohal, samas kui kogemusi ei kasutata nii palju.

Teie meeskonna kulla kogusumma määrab, mitu korda saate esemeid osta, samas kui teie tase määrab, milliseid esemeid saate igast meeskonnapoest osta.

Kulda teenitakse koletiste või käsilaste tapmisega, mida leidub kaardi igal real. Kogemuspunkte teenite, kui seisate oma džungli lähedal või tapate vaenlase tšempione kaardi mis tahes rajal, samal ajal kui taseme tõstmine annab teile püsivaid statistikatõuke, mis jäävad püsima ka pärast surma.

Leidke täiuslik League of Legendsi kihlveokontorid

League of Legendsile panustamine on üks levinumaid ja populaarsemaid viise, kuidas spordiennustustes lõbutseda. Panustajatele on saadaval palju professionaalseid liigasid, nagu LPL, LCS ja CBLoL.

Kust otsida LoL-i panuseid

League of Legends on populaarne mäng ja neid on palju võimalusi panustada sellel mängul. LoL-i kuulsaimad kihlveoveebisaidid on Betway, Bet365 ja Unibet. Need saidid pakuvad koefitsiente kõigele alates eelseisvast kaardist kuni konkreetsete matšide võitjateni.

Kuid võite leida League of Legendsi panuseid ka teistelt mängusaitidelt, neid on tegelikult sadu. Lugege veebiülevaateid erinevate kihlveosaitide kohta, et teada saada, millised neist sobivad teie vajadustega.

League of Legendsi panuste tüübid

Seal on palju erinevat tüüpi panused League of Legends kohta. Nende hulka kuuluvad kõige levinumad valikud, näiteks kes võidab, kes sureb esimesena ja kes on järgmine meister. Samuti on rohkem nišipanuseid konkreetsete tingimustega, näiteks "kes sureb viimasena" või "kas selle mängu jooksul tuleb igal hetkel draakon"

Miks on LoL-i panustamine nii populaarne?

League of Legends on olnud publiku lemmik alates selle ilmumisest 2009. aastal. See on üks populaarsemaid mänge ja pole raske mõista, miks. Mäng sisaldab põhjalikku pärimust, karismaatilisi tegelasi ja kauneid visuaale koos võistlusliku mänguga, mis hoiab mängijaid tagasi tulemas. Pole ime, et nii paljud inimesed iga päev selle tohutu tiitliga kätt proovivad.

The Rifti saate mängida ka mobiilis, mis on muutnud selle mängu populaarsemaks – saate mängu endaga kõikjale kaasa võtta. Mobiilne spordiennustus on kõikjal maailmas tohutu, seetõttu tegid ka paljud teised mängud oma arvutimängudest mobiiliversioone.

League of Legendsi Interneti-kogukond

League of Legends on e-spordi ajaloo üks edukamaid tiitleid, kus osaleb üle 100 miljoni igakuise mängija. Mäng ise on aja jooksul arenenud, kuid muutunud on ka seda pealkirja ümbritsev kogukond.

Selle e-spordimängu võrgukogukonnas domineerisid kunagi aastatuhanded, peamiselt valged mehed vanuses 18–35 aastat. Aja jooksul kujunes sellest välja mitmekesine mängijabaas, mis koosnes kõigist eluvaldkondadest ja eri rassidest pärit inimestest.

Tänapäeval otsivad inimesed midagi enamat kui lihtsalt mängude mängimine; nad otsivad võimalusi teiste mängijatega ühenduse loomiseks. Kui mängija tuleb League of Legendsisse, teab ta, et ta on teretulnud kogukonda, mis annab neile võimaluse võistelda ja lõbutseda. See mitte ainult ei aita neil teistega suhelda, vaid aitab neil tugevdada ka oma identiteeti.

League of Legendsi võrgus mängimine

LoL-i mängimiseks peate oma seadmesse alla laadima rakenduse League of Legends ja looma Riot Gamesi konto. Teil on vaja laua- või sülearvutit, nutitelerit või rakendust toetavat mobiilseadet.

Seejärel avage lihtsalt oma seadmes rakendus ja valige konto loomiseks põhiekraanilt "registreeru". Kui soovite mängida koos teiste inimestega, veenduge, et teie Interneti-ühendus oleks mitme mängijaga mängude jaoks piisavalt kiire.

Suurimad League of Legendsi mängijad, kellele tasub panustada

League of Legends on tohutu mitme mängijaga võrgumäng, mis nõuab erinevaid oskusi, sealhulgas strateegiat, meeskonnatööd, oskusi ja reflekse. Mängu algusest peale on superstaare tulnud ja läinud.

Mõned nimed on aga selle mängu sünonüümid. Üks parimaid legendide liiga mängijaid selles mängus on Lee "Faker" Sang-Hyeok. Ta on võitnud arvukalt võistlusi ja olnud tippmängija viis aastat järjest. Teised tippmängijad on järgmised:

 • Bjergsen
 • Karsa
 • Smeb (pensionär)
 • Perkz
 • The Shy
 • Rookie
 • Rekkles
 • Uzi
 • Caps
 • Vizicsacsi

Miks mängijatele meeldib LoL-i mängida?

League of Legends on ainulaadne näide sellest, kuidas disain areneb, et vastata mängijate muutuvatele vajadustele. Mängu käik hoiab sammu tehnoloogiliste edusammude ja turusuundumustega, säilitades samal ajal üha kasvava konkurentsi. See teeb algusest lõpuni väga meelelahutusliku kogemuse.

Teine põhjus, miks mängijad League of Legendsi armastavad, on see, et tegemist on mitme mängijaga mänguga. Seda tüüpi mäng võimaldab mängijatel edu saavutamiseks meeskonnakaaslastega koostööd teha. Nii on neil üksteiselt palju õppida ja suhelda. Kõigil videomängudel pole seda sotsiaalset aspekti.

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, armastavad mängijad LoL-i selle konkurentsi tõttu. Selles mängus võistlevad meeskonnad üksteisega erinevates režiimides. See on strateegiamäng, kus mängijad võitlevad võidu nimel. Lõppeesmärk on hävitada vastasmeeskonna side või baas. Jah, iga mängu ilu seisneb võistlemises.

Kõik League of Legends maailmameistrivõistluste kohta

Vastus on jah. Seda tuntakse kui League of Legends maailmameistrivõistlusedja seda peetakse igal aastal. Üritusel ei ole kindlat alguskuupäeva ja toimumiskohta, kuid tavaliselt peetakse seda Euroopas või Põhja-Ameerikas septembris või oktoobris. Alates selle avamisest 2011. aastal on turniiril osalevate meeskondade arv pidevalt kasvanud.

Esimesel League of Legends World Championshipil (2011) osales kaheksa meeskonda, samas kui 2012. ja 2013. aasta väljaannetes võitles ihaldatud tiitli nimel vastavalt 12 ja 14 meeskonda.

Aastatel 2014-2016 osales turniiril kokku 16 võistkonda. See arv tõuseks aastatel 2017–2019 hüppeliselt 24-ni. 2020. ja 2021. aastal aga vähenes osalejate arv kahe võrra.

Vaatajaskonna osas on miljonid fännid kogu maailmas seda jälginud League of Legends maailmameistrivõistlused. 2018. aastal vaatas sündmust ligi 100 miljonit inimest. See näitab, kui populaarne ja silmapaistev on meistrivõistlused.

Auhinnafondi vaadates teeb see turniiri veelgi suuremaks. Kõik neli paremat võistkonda saavad oma õiglase osa auhinnast, milleks on tavaliselt arvestatav rahasumma.

Parimad League of Legendsi meeskonnad

Alates 2011. aasta avalöögist on meistritiitli võitnud kokku kaheksa meeskonda. Ent ainult kaks meeskonda on tiitlile rohkem kui korra käe külge pannud. Nende hulka kuuluvad T1, mis võitis tiitli 2013., 2015. ja 2016. aastal, ning Gen.G, kes võitis tiitli 2014. ja 2017. aastal.

Teised meistriteks kroonitud meeskonnad on Fnatic (2011), DWG KIA (2020), Invictus Gaming (2018), J Team (2012), FunPlus Phoenix (2019) ja Edward Gaming (2021).

Panustamine LoL maailmameistrivõistlustele

League of Legends World Championship on tohutu võimalus inimestele, kes mulle meeldib e-spordile panustamine. Paljud inimesed panustavad oma lemmikmeeskondade võidu peale. Seda tänu paljudele eSpordi kihlveoveebisaitidele, mis võimaldavad panustajatel registreeruda ja panuseid teha.

Sellel turniiril on panustajatel valida lai valik panuseid, sealhulgas turniiri võitmise ja üksikute matšide võitja.

League of Legends maailmameistrivõistluste parima reitinguga piirkonnad

Teeme reisi mööda mälurada ja heidame pilgu riikidele või kontinentidele, mis on võitnud League of Legends maailmameistrivõistlused. Nende hulka kuuluvad Lõuna-Korea, Hiina, Põhja-Ameerika, Euroopa ja Ida-Aasia (Hongkong, Taiwan, Macau ja Kagu-Aasia).

Seni (2021. aasta seisuga) on turniiri edukaim riik Lõuna-Korea, kes on võitnud maineka tiitli ilmatu kuuel korral aastatel 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ja 2020. Kuid see pole veel kõik, kuna võistkonnad Sellest riigist on tulnud ka viiel korral teiseks, aastatel 2012, 2015, 2016, 2017 ja 2021.

Hiina on tiitlile pretendeerinud kolm korda, aastatel 2018, 2019 ja 2021, ning riik on tulnud teisele kohale kolmel hooajal, sealhulgas aastatel 2013, 2014 ja 2020. Euroopa ja Ida-Aasia on kroonitud kumbki korra meistriks, Põhja-Ameerika aga tiitel on veel võitmata. Viimane on aga nautinud 2011. aastal (kaks võistkonda) ja 2018. aastal (üks võistkond) jõudmist nelja parema hulka.

Panustamine League of Legendsile spordiennustussaitidel

Espordi kihlvedude veebisaidid sobivad suurepäraselt inimestele, kes naudivad konkurentsivõimelistes videomängudes panuseid. Nendel saitidel saate panustada lol-meeskondadele, mängijatele, sündmustele, matšide tulemustele jne. Seal on sadu eSpordi kihlveosaite, mis pakuvad laia valikut teenuseid ja funktsioone. See tähendab, et lol esport kihlvedude leidmine pole suur asi.

Ent panustajana peate leidma sellise, millel on tipptasemel teenindus ja õiglased koefitsiendid. Kui teil pole aimugi, millise online-kihlveoplatvormiga te tegelete, oleks kõige parem antud matšile mitte panustada, sest mõned veebisaidid võtavad teie raha lihtsalt ära, ilma et peaksite teile midagi vastu andma. Võite neid pettusteks nimetada!

Kui League of Legends panustab mõne teenusepakkuja juures, võiksite kontrollida, kas sait:

 • Omab usaldusväärset klienditoe süsteemi
 • Omab usaldusväärseid makseviise
 • Õigluse tagamiseks kontrollitakse regulaarselt
 • Maksab võitjatele välja ilma mõjuva põhjuseta raha kinni pidamata
 • On lai valik eSpordi mänge panustada peale League of Legends
 • On lihtne kasutada

Mõned parimad saidid LoL-ile panustamiseks on järgmised:

 • 1xBet
 • 22 Bet
 • Betway
 • MelBet
 • Betsafe
 • Casumo
 • Unibet
 • TonyBet

Jälgige parimaid League of Legendsi meeskondi ja panustage täpselt

League of Legendsi espordile panustamine võib olla nii lõbus kui ka tulus. Selle mängu populaarsuse kasvades on legendide liiga hasartmängud muutunud paljude inimeste lemmikuks. Lol-panustamise viise on palju, kuid iga mängija peaks ettevaatlikult liikuma, et mitte mingil juhul oma raha kaotada.

Seda tehes peavad nad enne panuste tegemist arvesse võtma paljusid erinevaid tegureid, sealhulgas mängijate soorituste ajalugu, meeskonna esituse üksikasju ja muid tegureid, mida on panustamise hetkel raskem täpselt ennustada.

Sellegipoolest võib League of Legendsi parimate meeskondade esituse jälgimine ja nendele meeskondadele panustamine olla selles osas üks paremaid lähenemisviise.

Hiljutine vorm

Kuigi sellel spordialal on suurepärase ajalooga meeskondi, ärge laske end petta arvata, et meeskonna minevik määrab alati matši tulemuse. Meeskond võib olla tiitlikaitsja, kuid tal on konkreetsel turniiril kolm või neli kaotust järjest.

Seetõttu tasub enne nende peale panustamist kontrollida viimaseid võite. Meeskond võib võita teatud arvu mänge järjest ja nende peale oleks väga ahvatlev panustada, kuid mitte kõigi meeskondade hiljutised võidud ei ole panustamist väärt. Nii et oodake midagi, kui olete panuse teinud lol esportsile.

Kontrollige Head-to-Head rekordit

Enne LoL-i mängule panustamist on ennustuse õnnestumiseks hädavajalik vaadata vastamisi rekordit. Nende vorm on suurepärane näitaja meeskonna esitusest vastase vastu ja on suurepärane viis kindlaks teha, milline meeskond matši võidab.

Näiteks kui meeskond A on mänginud võistkonna B vastu viis korda ja on kaotanud vaid ühe mängu viiest, tähendab see, et meeskonna A võiduprotsent on 80%, vastasel on aga õnnestunud vaid 20%.

Kui kaks meeskonda kohtuvad League of Legends mängus, on meeskonnal A suurem võiduvõimalus kui meeskonnal B. Kuid jällegi peate olema ettevaatlik, sest palju võib olla muutunud. Sellistel juhtudel on ärritus väga võimalik.

LoL-i koefitsientide lühitutvustus

Kihlveokontorite koefitsiendid League of Legendsi mängus võivad olla indikaatoriks selle kohta, milline meeskond võidab. Kuid paljud inimesed ei mõista nende koefitsientide tähtsust. Muidugi ei anna ükski kihlveokontor tugevamale meeskonnale kõrget taset LoL-i ennustuskoefitsiendid ja vastupidi.

Neid koefitsiente kontrollides saate veenduda, et te ei panusta pimesi ega panusta raha millelegi, mis ei pruugi teile korda minna.

League of Legendsi panustamiskoefitsientide mõistmine

See on e-spordi maailmas populaarne mäng. Selle ja selle mängu professionaalsete meeskondade populaarsus on alati tõusnud. Seetõttu pole üllatav, et miljonid inimesed on valmis sellele mängule panustama.

Muidugi panustavad mängijad erinevatel põhjustel erinevatele spordiennustustele, kuid kui soovite saada ülevaadet koefitsientidega toimuvast, peate teadma, millist platvormi vaadata.

Erinevad spordiraamatud, erinevad koefitsiendid

Paar aastat tagasi oli see võimalik leida parimad koefitsiendid mis tahes mängus, mida soovisite oma lemmikspordiraamatusse. Kuna praegu on nii palju valikuvõimalusi, võib parimate koefitsientidega veebipõhise spordiennustuse leidmine olla keeruline, kui te ei tea, mida otsida.

On teatud tegurid, mis määravad, millisel saidil on teistest paremad koefitsiendid. Nende hulka kuuluvad varasemad tulemused ja populaarsus panustajate seas.

Viige veebis läbi oma uuring, et teada saada, mida teised panustajad räägivad selle kohta, kust leida parimaid League of Legendsi koefitsiente. Võite vaadata ka näiteks viit erinevat spordiennustust, et teada saada, milline neist on parimate koefitsientidega. Pange tähele, et koefitsiendid võivad muutuda, nii et kui leiate, et teie arvates on konkreetsel ajal parimad koefitsiendid, siis ärge raisake aega. Nad võivad muutuda sekundi murdosa jooksul, ärge eksige.

Märkimisväärsed meeskonnad League of Legends'is

Palju erinevad meeskonnad osaleda League of Legends'is, kuid need on mängu ajaloo ühed edukamad. Need sisaldavad:

 • Damwon
 • KIA
 • TSM
 • Team Liquid
 • T1 Esports
 • Gen.G
 • Kuninglik ei anna kunagi alla
 • Invictus Gaming
 • G2 Esports
 • FunPlus Phoenix
 • Pilv9

Seega, kui soovite selles e-spordis panustada, võiksite proovida neid nimesid.

League of Legendsi plussid ja miinused

Üle 100 miljoni aktiivse mängijaga, rääkimata miljonitest vaatajatest ja panustajatest, võib kindlalt eeldada, et League of Legends kannab endaga nii nisu kui ka aganaid. See ei saa olla mitte ainult karjäärivõimalus paljudele mängijatele, vaid meelitab inimesi tänu oma sõltuvust tekitavale olemusele ka vastutustundetutele kihlvedudele.

Plussid

 • See on võimalus kõigile, kes soovivad olla konkurentsivõimelised mängijad ja saada videomängude mängimise eest tasu. On ka teisi võimalusi, nagu juhendamine, casting ja sisu tootmine e-spordi sündmuste jaoks.
 • Mängus on palju turniire, mida mängida, vaadata ja panustada
 • Mängu on lihtne õppida ja mängida, mistõttu sobib see algajatele
 • Arvestades selle populaarsust, on League of Legends saadaval sadadel mänguplatvormidel, mis tähendab, et ükski mängija või panustaja ei näe selle leidmisega vaeva.
 • Matšid on lühikesed, mistõttu on inimestel lihtne igavlemata vaadata.
 • See on mitme mängijaga videomäng, mis tähendab, et see võimaldab teil oma sõpru pardale tuua.

Miinused

 • See on väga konkurentsivõimeline. Paljud mängijad lõpetavad mängu, sest nad ei suuda toime tulla pingelise mänguga.
 • Esmakordsed mängijad võivad mängu valdamisega vaeva näha. Neil võib kuluda veidi aega, et mängu keerukustega hakkama saada.

League of Legends kihlvedude näpunäiteid ja nippe

Paljud inimesed on huvitatud League of Legendsile panustamisest, kuid nad ei tea, kuidas seda teha, ja seetõttu kaotavad nad pidevalt. Kui soovite sellele mängule panustada ja võita kihlveokontorit nende endi mängus (kuigi pole mingit garantiid, et teete seda alati), siis siin on mõned kõige olulisemad asjad, mida enne lol esports panuse tegemist meeles pidada.

Suurepärane asi, mida teha, on leida e-spordi kihlvedude sait lolen spordiennustusi teinud valik. See on nauditav ja põnev nii algajatele kui ka kogenud panustajatele.

Otsige parimate koefitsientidega veebipõhist esport kihlveokontorit. Nagu eelmises jaotises selgitatud, on erinevatel kihlveokontoritel teised koefitsiendid; miks mitte otsida parimat? Seda tehes pead aga olema kindel, et esportbeti sait on ehtne. Ärge unustage kaks korda järele mõelda, kui tehing on liiga hea.

Viige läbi mängivate meeskondade põhjalik analüüs ja valige üks, millel on hea võimalus võita. Kontrollige selliseid aspekte nagu meeskonna hiljutine vorm, head-to-head rekordid ja mängijad, kes mängivad.

Ärge jahtige kaotusi. Kui kaotate panuse, oleks kõige parem panustamine lõpetada, kuni leiate uue matši, milles teil on võimalus. Pidage kinni oma eelarvest!

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim

Viimased uudised

LoL Arena tagastab: uued funktsioonid, täiustatud mänguviis ja mängijate tagasiside
2023-11-07

LoL Arena tagastab: uued funktsioonid, täiustatud mänguviis ja mängijate tagasiside

Riot Games teatas ametlikult populaarse mängurežiimi LoL Arena naasmisest detsembris paigaga 13.23. Pärast esialgset edu on mängijad pikisilmi selle tagasitulekut oodanud ja Riot on nende nõudmisi kuulanud.