Populaarseimad Valorant kihlvemissaidid 2024

Valorantne esportkihlvedu on üks olulisemaid asju, mis spordikihlvedude areenil toimub. Sellest juhendist saate teada kõike, mida on vaja teada panustamise kohta sellele suhteliselt uuele mängule, mis konkureerib Counter-Strike: Global Offensive'i (CS: GO) ja Fortnite'iga nii esport- kui ka kihlveotööstuses.

Pärast 2020. aastal tutvustamist sai Valorant kiiresti esportseeni lemmikuks ja kohe hakati seda ka kihlveosaitidel näitama. Praegu on see üks populaarsemaid spordialasid, mille peale panustajad panustavad.

Populaarseimad Valorant kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida pead Valoranti kohta teadma

Valorant on Ameerika arendaja ja kirjastaja uusim videomäng Mässumängud. See on sama videomängumogul, mis on Internetis mitme mängijaga lahinguareeni frantsiisi taga, legendide liiga.

Alustuseks on Valorant 5:5 karakteripõhine taktikaline FPS-kangelase videomäng, mis on saadaval Microsoft Windowsis. Tasuta mängitav mäng tugineb Unreal Engine 4-le, mis on parim reaalajas 3D-loomemootor, millel on suurepärane graafika ja heli, mis tagab täieliku keelekümbluse. Mängu arendus algas 2014. aastal, kuid avaldati ametlikult 2. juunil 2020.

Valoranti mänguviis

Valorantis mängivad mängijad rünnakul või kaitses agentide rolli. Mängu eesmärk oleneb režiimist. Hetkel on sellel FPS-il seitse režiimi:

 • Hindamata: ründav meeskond peab pommi lõhkama (Spike). See on Bo25 matš, seega võidab esimene meeskond, kes võidab 13 raundi.
 • Spike Rush: see on Bo7 matš, kus kõik ründes olevad mängijad kannavad Spike'i, kuid igas voorus saab aktiveerida ainult ühe Spike'i.
 • Võistlusvõimeline: meeskonnad mängivad vaheldumisi kaitses ja ründes ning kasutusele võetakse võidupõhine järjestussüsteem, kui mängijad saavad auastmeid pärast viit mängu.
 • Deathmatch: 14 mängijat osaleb üheksaminutilises lahingus. Selles režiimis võitmiseks peavad mängijad saama 40 tapmist.
 • Snowball Fight: Team Deathmatch režiim, kus mängijad vajavad võitmiseks 50 tapmist.
 • Eskalatsioon: selles režiimis võitmiseks peab meeskond läbima kõik 12 taset või olema 10 minutiga vastasest kõrgemal tasemel.
 • Replikatsioon: Bo9 matšis mängib kogu meeskond juhuslikult valitud agendina.

Panustamine Valorant esportsile

Valorantne panustamine pakub palju võimalusi ja on üsna sarnane CS: GO kihlveod turud. Allpool on kõige populaarsemad valikud:

 • Otsene võitja: ennustage, milline meeskond turniiri võidab.
 • Mängu võitja: ennustage meeskonda, kes võidab matši.
 • Kaardi võitja: ennustage meeskonda, kes kaardi võidab.
 • Esimene veri: ennustage meeskonda, kes saab esimese tapmise.
 • Spike tehas: ennustage, kas ründajad plahvatavad pommi (Spike) edukalt või mitte.
 • Spike defuse: ennustage, kas kaitsjad teevad pommi (Spike) edukalt kahjutuks või mitte.
 • Valitud tegelased: mõned saidid võimaldavad mängijatel panustada tegelastele, kelle meeskond valib.
 • Kogusummad: mõnel kihlveokontoril on erineva mängusisese statistika üle/alla turud, näiteks tapmised, spike plant, defused, ässad ja palju muud.
 • Äss: ennustage, kas üksik mängija kõrvaldab kõik vastased ühe vooru jooksul üksi.
 • Meeskonnaäss: ennustage, kas iga mängija eemaldab teisest meeskonnast ühe mängija.

Teadmiseks, Valorant kihlveo puhul saavad panustajad valida, kas panustada enne matši algust või siis, kui mäng on käimas (live kihlveod).

Miks on Valorant populaarne?

Kuigi see on espordimaastikul üsna uus asi, on Valorant fännide lemmik, meelitades ligi isegi CS: GO ja Fortnite'i diehardeid. Active Playeri statistika näitab, et Valorant on kogu 2021. aasta jooksul hoidnud 12 miljonit aktiivset mängijat.

Aktiivsete mängijate tipp oli 15 miljonit. Kuigi Valorant on endiselt varjutatud sellistest nagu Apex Legends, League of Legends ja CS: GO, on see juba edestanud Overwatchit ja COD: Modern Warfare'i, millel on vastavalt seitse miljonit ja 10 miljonit aktiivset kasutajat.

Niisiis, mis kannustab selle videomängu hüppelist populaarsuse kasvu?

Mängib Valorant võrgus

Üks põhjusi, miks Valorant muutub iga päevaga populaarsemaks, on asjaolu, et see on tasuta mängitav pealkiri. Seda oli oodata nüüd, kui kõik teised eSpordi suured mängud on F2P-le üle läinud. Lisaks tasuta mängimisele saab Valoranti mängida ka võrgus, nii et FPS-mängu fännid üle kogu maailma saavad sellega võidelda kas individuaalselt või meeskondlikult eemalt.

Interneti kogukond

Laialdane võrgukogukond, mis ulatub foorumitest sotsiaalmeediani, muudab Valoranti populaarseks. Sellistel platvormidel saavad mängijad üle maailma suhelda. Mõned suurimad Valoranti kogukonnad on Discordis, YouTube'is, Facebookis, Instagramis ja Twitteris.

Mõjutajad

Kolmas Valorandi populaarsuse põhjus on mõjutajad. Pole kahtlust, et Valorant on stseenides ja parimatel e-spordi kihlveosaitidel domineeriv jõud. See on tööstuses südamlikult vastu võetud ja seda toetavad mõned silmapaistvamad e-spordi mängijad. Endine CS: GO profimängija ja striimija Shroud ja Ninja, profimängija, YouTuber ja Twitchi striimija, on Valoranti kiitnud.

Suurimad Valorant mängijad

Nagu varem mainitud, on Valorant sarnane CS: GO-ga. Paljud CS: GO mängijad lähevad üle Valorantile. See hõlmab professionaalseid mängijaid. Mõned suured nimed, kes on CS: GO-st Valoranti kolinud, on Tyson "TenZ" Ngo, Oscar "mixwell" Cañellas Colocho ja Tyler "Skadoodle" Latham.

Ja see pole ainult CS: GO. Selle mänguga liituvad ka Fortnite'i mängijad. Siingi on mitmed Fortnite'i pooldavad mängijad, sealhulgas Harrison "psalm" Chang, Pontus "Zyppan" Eek, Jake 'POACH" Brumleve ja Aleksander "zeek" Zygmunt, lahkunud Fortnite'ist Valoranti kasuks.

Nii juhuslikud mängijad kui ka promängijad armastavad Valoranti, kuna Riot Games struktureerib kõike, alates mängu mehaanikast, majandussüsteemist ning individuaalse mängu ja meeskonnatöö segust.

Valorantsed esporditurniirid

Parim asi Valoranti juures on selle suur hulk turniirid ja võistlused aasta läbi. See on hea uudis ka panustajatele, kuna neil on veebipõhised Valoranti kihlveoturud aastaringselt. Huvitaval kombel toimuvad nii meeste kui ka naiste võistlused, mis hõlmavad A-taseme, B-taseme, C-taseme ja S-taseme sündmusi.

Niisiis, millised on parimad Valoranti spordivõistlused, millele panustada?

Valorantsed meistrid

Riot Gamesi korraldatav Valorant Champions on mainekaim Valorant turniir. 2021. aasta Valorant Champions oli avaturniir ja kogus 1 000 000 dollari suuruse auhinnaraha. Sel aastal korraldab üritust tõenäoliselt Riot Games.

Süüte seeria

Valorant Ignition Series koosneb mitmest turniirist; näiteks Epulze Royal SEA Cup, Rise of Valour, FTW Summer Showdown, GGTech Invitational 2 – LAS, Cyber Games Arena Pacific Open, WePlay! VALORANT Invitational ja BLAST Twitch Invitational.

Esimene löök

See turniir oli esimene suurem Valorant võistlus. Missiooniks oli kroonida esimese isiku tulistamismängu piirkondlikud meistrid. See on ka üks parimaid Valoranti matše, millele panustada.

Ülaltoodud on mõned suurimad Valoranti turniirid. Teiste väärikate mainimiste hulka kuuluvad Arena of Valor International Championship, Zotac Cup Valorant, Champions Tour Europe, Rivals Women's Cup, Champions Tour Turkey, Oceania Tour, Valorant Masters Cup ja Charge Gaming Valorant Cup.

Valorantsed kihlvemissaidid

Valorantsed kihlvemissaidid muutuvad üha populaarsemaks nüüd, kui operaatorid mõistavad, kui suur see mäng on. Esportsi kihlveokontorid tormavad Valoranti menüüsse lisama. Kahjuks ei ole kõik espordi kihlvedude saidid tasub üle vaadata. Niisiis, kuidas leiavad panustajad parima Valoranti spordiennustuse rakenduse?

Esimese asjana tuleb mängida litsentseeritud kihlveosaidil. Enne registreerimist veenduge, et saidil on kehtiv litsents. Järgmisena vaadake Valoranti kihlveoturgude saadavust. Mõnel saidil on aastaringselt palju turge, samas kui teised hõlmavad ainult väheseid tippsündmusi. Teine kaalutlus on pangandusvõimalused.

Mängijad peaksid veenduma, et see on saadaval tagatisraha ja väljavõtmise meetodid, samuti valuutad, soosivad neid. Tutvumist väärivad ka vaprad boonused. Nagu teisteski esportmängudes, on kihlveokontoritel palju pakkumisi ja boonuseid, mida panustajad saavad taotleda.

Neile, kes pole kindlad, millised on parimad Valoranti e-spordi kihlvedusid, millega liituda, on Valoranti kihlveoeksperdid teinud kõik endast oleneva. Nad soovitavad Betwinner, 22BET, Betsson, William Hill, Leo Vegas 10Bet ja ComeOn.

Parimad Valorant meeskonnad

Valorant on kahtlemata suur. CS: GO ja Fortnite'i langust korraldav videomäng meelitab ligi isegi suuri sporditiime. Valoranti esportskenega on juba liitunud mitmed tippspordimeeskonnad. Nüüd on oluline teada parimaid meeskondi, kellele panustada. Allpool saate leida suurimad meeskonnad.

Acend

Kindlasti on Valoranti parim meeskond suurima turniiri Valorant Champions võitja. Parim meeskond, kellele Valorantis panustada, on Euroopa e-spordiriietus Acend. Kuigi meeskonnal oli 2021. aastal teistel üritustel mitte nii hea aasta, üllatasid nad kõiki, võites Valorant Champions 2021, jättes välja sellised nagu Team Secret, Team Liquid ja Gambit Esports. Tõenäoliselt pikendab Acend oma domineerimist 2022. aastal.

Gambit Esports

Varem tuntud kui Gambit Gaming, Gambit Esports on paremuselt teine Valorant klann. Venemaa espordimeeskond on olnud domineeriv terve aasta ja esinenud hästi Valorant Champions 2021 võistlusel. Gambit nokautis X10 CRITi ja KRU Esportsi ning langes finaalis Acendile. Oodake, et Gambit tuleb 2022. aastal tugevamalt välja.

Teised head meeskonnad, millele panustada, on Team Secret, Cloud9 Blue, Fnatic, KRU Esports, Team Liquid, Sentinels, 100 Thieves, G2 Esports, Team Vitality, TENSTAR, LDN UTD ja BIG.

Valorant kihlveo plussid ja miinused

Nagu mündi kahel küljel, on ka Valoranti spordiennustustel eelised ja puudused. Allpool on selle mängu panustamise head ja halvad küljed.

Plussid

 • Kihlvemissaitide saadavus: Kui alguses oli Valoranti panuseid teinud väga vähe esporti kihlvedude vahendajaid, siis tänapäeval on Valoranti kihlveosaite palju.
 • Panustamine on lõbus: Valoranti fännide jaoks võib lemmikmeeskondadele panustamine lisada otseülekannete vaatamisel veidi adrenaliini.
 • Valorant kihlveoboonused: kihlveokontorid pakuvad fantastilisi boonuseid e-spordi kihlveo fännidele, sealhulgas Valorant panustajatele.
 • Palju turniire: nüüd, kui see mäng on e-spordis häiriv jõud, on sellel palju turniire. Panustajad võivad olla kindlad, et Valorant turud on aastaringselt.

Miinused

 • Piisavate andmete puudumine: paljude madalama taseme sündmuste puhul võib olla raske leida olulisi andmeid, nagu meeskonna vorm, h2h ja nii edasi.
 • Valoranti panused tekitavad sõltuvust: Valorantile panustamine võib tekitada sõltuvust, nagu ka mängu enda mängimine. Mängijad peavad mängima vastutustundlikult, et olla turvalisel poolel.

Valorantsed panustamiskoefitsiendid

Enne Valoranti kihlveoga liitumist peavad mängurid mõistma, kuidas koefitsiendid töötavad. Hea on see, et Valorant'i koefitsiendid toimivad samamoodi kui koefitsiendid muud spordimängud kihlveo stseenil. Põhimõtteliselt on koefitsientide vorminguid kolm.

 1. Kümnendkoefitsient: Tuntud ka kui Euroopa koefitsient, on see kõige populaarsem Valoranti koefitsientide formaat. Võidu arvutamiseks korrutage kümnendkoefitsient panusega
 2. Murdkoefitsiendid: Tuntud ka kui Briti või Ühendkuningriigi koefitsient, on see vanim koefitsiendivorming. Nagu nimigi ütleb, on see esindatud murdudena; seal on lugeja ja nimetaja. Mõnedel Valoranti kihlveosaitidel on koefitsiendid murdosa. Lugeja (vasakul) näitab, kui palju võideti, samas kui nimetaja (paremal) on panus
 3. Rahaliin: Tuntud ka kui Ameerika koefitsiendid, on siin koefitsiendid negatiivsed (lemmikud) või positiivsed (allavõtud). Lemmikkoefitsiendid (-) näitavad 100 $ võitmiseks panustatavat summat. Underdog koefitsiendid (+) näitavad iga $100 panuse eest võidetud summat. Mängijad saavad oma panuse tagasi.

Mõnel saidil on ainult üks neist koefitsientide vormingutest, kuid parim esport-kihlveosait annab mängijatele võimaluse kasutada eelistatud koefitsientide vormingut.

Näpunäiteid ja nippe

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad mängijatel Valorantis paremaid panustamisotsuseid teha.

 1. Esiteks jälgige kindlasti Valoranti võistlusi, et olla teadlik nende toimumise ajast, mänguvormingutest ja osalevatest meeskondadest. Samuti on oluline mõista parimaid meeskondi, kellele panustada.
 2. Teiseks vaadake, mida Valoranti spordiennustuse eksperdid räägivad. Kuigi sellised Varorandi ennustused ei pruugi olla 100%, võivad need aidata palju.
 3. Viimaseks, olge huvitatud koefitsientidest. Mida suurem on koefitsient, seda väiksem on tõenäosus ja vastupidi. Kihlveokontorid analüüsivad meeskondi põhjalikult, nii et enamikul juhtudel on neil koefitsientide osas alati õigus.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim