Teie parim Mortal Kombat ennustusjuhend 2024

Paljud populaarsemad esportmängud on pärit üsna hiljutistest frantsiisidest. Mortal Kombati sari on aga erinev, kuna võistlusturniire on toimunud alates 1990. aastate lõpust. See tähendab, et see on varasem Interneti-põhiste spordihasartmängude kontseptsioonile. Kui hilisemad Mortal Kombati osad on graafikas ja mänguviisis edusamme teinud, on põhielemendid jäänud samaks alates esimese mängu ilmumisest 1992. aastal.

Mängijad kontrollivad tegelast, kes peab 1v1 matšides vaenlastega võitlema. Kui mängija või vaenlane on piisavalt tervisest tühjaks saanud, saab nad lõpukäiguga tappa.

Teie parim Mortal Kombat ennustusjuhend 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser
Mis teeb Mortal Combatist omanäoliseks?

Mis teeb Mortal Combatist omanäoliseks?

Olenevalt valitud tegelaskujust saab kasutada nii relvastamata kui ka relvapõhiseid rünnakustiile. Mortal Kombati espordiennustus on suhteliselt lihtne. Mängur peab tavaliselt ennustama, kumb kahest mängijast võidab. Seetõttu on see panustamisstiil laiaulatuslik.

E-spordis on arvukalt võitlusmänge, mille vahel inimesed saavad valida. Mortal Kombat on aastakümnete jooksul vastu pidanud, sest see pakub ainulaadset kogemust nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele. See toimub fantaasiauniversumis, mis on täis väga meeldejäävaid tegelasi.

Scorpion, Sub-Zero ja Johnny Cage on muutunud videomängufännide jaoks ikooniks. Hilisemad mängud on litsentsinud teisi populaarkultuuri tegelasi. See tähendab, et spordiennustuste fännid saavad panuseid teha Freddy Kruegerile, Jason Voorheesile, Predatorile, Terminaatorile ja Robocopile, kui nimetada vaid mõnda.

Sari on muutunud omanäoliseks ka tänu kurikuulsalt vägivaldsetele lõpukäikudele. Need on tuntud kui "surmajuhtumid" ja kipuvad olema äärmiselt jõhkrad. Kuigi see võib mõningaid nõrganärvilisi videomängude kihlveofänne eemale peletada, austavad need järjestused vistseraalse meedia nautijad. Sisuliselt pakub see samasugust meelelahutust, mida on nähtud minevikus gladiaatorite areenidel. Kuid see teeb seda digitaalse fantaasia keskkonnas.

Mis teeb Mortal Combatist omanäoliseks?
Panustamine Mortal Kombatile Internetis

Panustamine Mortal Kombatile Internetis

Mortal Kombati kihlveod on palju lihtsamad kui paljud teised esport mängud tänu matšide piirangutele. Nad panevad vastamisi kaks mängijat. Kui mängur soovib ennustada vooru võitjat, on koefitsiendid üsna õiglased. Kui konkurendid on võrdsed, võib see anda panustajatele 50/50 võimaluse. Sel põhjusel keerleb suurem osa Mortal Kombati panuseid potentsiaalse matšimeistri valimisel.

Siiski on ka teisi võimalusi, kui inimesed tahavad midagi keerukamat. Selle asemel võiksid nad kihla vedada matši pikkuse või voorude arvu peale. Tegelased surevad tavaliselt siis, kui nende tervis on täielikult kurnatud või saab surma. Mortal Kombati panuse võib teha, ennustades, kumb see juhtub.

Raundide arv matši sees võib olla väga erinev. See sõltub mängijate tegevusest. Mõnikord pakub kihlveokontor mängu üle/alla panust kogu mänguvoorude kohta. Teise võimalusena võib mängur panustada sellele, mitu vooru mõni tegelane võidab. Kui see nii on, peavad nad teadma oma tugevaid ja nõrku külgi. Samuti on oluline enne panuse tegemist olla teadlik teiste märkide servadest.

Panustamine Mortal Kombatile Internetis
Miks on Mortal Kombat populaarne?

Miks on Mortal Kombat populaarne?

Pole juhus, et see sari nii kaua kestnud on. Alates esimesest mängust on arendajatel õnnestunud luua midagi, mis meeldib paljudele erinevatele mängijatele. See pakub teistele võitlustiitlitele tuttavat mehaanikat, kuid tänu Fatality funktsioonile on see rahuldav ümmargune lõpp.

See tähendab, et isegi kaotaja saab nautida vistseraalset animatsiooni oma tegelaskuju lõpetamisest. Juhtnuppe on ka lihtne õppida ja need on jäänud enamiku mängude jaoks ühtlaseks. Populaarsust on suurendanud frantsiisi multimeedialisandid, sealhulgas mitmed live-action filmid.

Interneti-kogukond

Alates sari on olnud 30 aastat, on mõistlik, et seal on õitsev fänn. Internet on toonud kokku veteranmängijad, kes mäletavad vanemaid osamakseid, ja uue põlvkonna, kes on kinnisideeks hilisematest. E-spordi osas on mitmeid populaarseid foorumeid.

Nad saavad hoida inimesi kursis uute turniiride arengutega. Need saidid on ka head ressursid potentsiaalse võitja valimisel. Paljud Mortal Kombati professionaalsed mängijad postitavad veebis isegi videoid oma parimatest mänguvoorudest. Nende vaatamine on suurepärane viis nende tugevate ja nõrkade külgede uurimiseks.

Mängib Mortal Kombati võrgus

Varem ei pakkunud ükski Mortal Kombati varajastest mängudest võrgus mängimist. See muutus uuemate väljaannetega. Näiteks kui Mortal Kombat 11 2019. aastal välja tuli, soovitati mängijatel alati veebiga ühenduses olla. Mõned minimängud olid juurdepääsetavad ainult Interneti kaudu.

See järgib kogu tööstuses levinud suundumust. Uusimate põlvkondade konsoolid pakuvad pidevat ühendust, et saaks installida uusi värskendusi. Väljaspool loo režiimi saavad mängijad oma sõpradele võrgus mitme mängijaga matšide kaudu väljakutseid esitada. See režiim on tavaliselt eSpordi turniiride aluseks.

Big Mortal Kombati mängijad

Kogu selle frantsiisi ajaloo jooksul on meistrivõistluste korraldajad eelistanud viimast osamakset võistlustel kasutamiseks. See on praegu Mortal Kombat 11 (MK11). Seetõttu peavad mängurid teadma selle konkreetse tiitli parimaid mängijaid, kui nad soovivad suurendada oma eduka panuse tegemise võimalusi.

Paljudes eSpordi mängudes on esindatud erineva taustaga meistrid. MK 11 parimad mängijad on aga kõik USA-st. Nende mängijasildid on Wuuuzie, Burninini007, Woolender, Han Rashid ja Fadedsal. Oluline on märkida, et mängija edu sõltub sageli sellest, millise tegelase ta valib.

Miks on Mortal Kombat populaarne?
Mortal Kombati maailmameistrivõistlused

Mortal Kombati maailmameistrivõistlused

Parim espordi kihlvedude sait pakub turge suurimad turniirid Mortal Kombati kogukonnas. See sari keskendub väljamõeldud võistlusele, kus kogunevad kõik universumi suurimad võitlejad. Seetõttu on üllatav tõdeda, et espordi jaoks pole reaalset lõplikku sündmust. Sellel on mitu põhjust.

Arendajad annavad regulaarselt välja uusi Mortal Kombati mänge. Teoreetiliselt ei oleks see probleem. Muud frantsiisid nagu CoD ja Lahinguväli kasu saada värskendatud osamaksetest, mida kõrgetasemelistes matšides kasutada. Kui aga uusim Mortal Kombati mäng välja tuleb, loob see kogukonnas lähtestamise. Lisaks lõpetavad arendajad populaarsetele vanematele pealkirjadele oluliste värskenduste pakkumise.

Nendest probleemidest hoolimata saavad mängurid siiski Mortal Kombatil põhinevatele meistrivõistlustele panuseid teha. Nad kipuvad keskenduma ühele lokaliseeritud piirkonnale. Headeks näideteks on Põhja-Ameerika liiga ja La Liga. InterKontinental Kombat püüab koondada rohkem kogukondi.

Peamiselt piirdub see siiski Okeaania ja Euroopaga. Üks laiemaid turniire on ESL Mortal Kombat X Pro League. Võitjat nimetatakse sageli maailmameistriks. Vaatamata sellele on Mortal Kombat eSportsi kogukonnal puudu kõigest, mida võiks pidada maailmameistrivõistlusteks.

Mortal Kombati maailmameistrivõistlused
Kihlveod e-spordipakkujate juures

Kihlveod e-spordipakkujate juures

sisse Jaapan, on Mortal Kombati seeria kihlveoturg suhteliselt populaarne. Kuid lääne mängurid märkavad, et see on palju nišim. Neil võib olla raskusi nende turniiride jaoks mõeldud videomängude kihlveorakenduse või saidi leidmisega.

Mortal Kombat 11 on sarja uusim osa. Seetõttu keskendub enamik kihlveokontoritele sellele. Mängijatel on ka parem õnn turgude leidmisel ühel kõrgetasemelisel Mortal Kombati üritusel. Tõenäosus, et sellel on kihlveokontor, sõltub sellest, kui palju tähelepanu sellele meediast üldiselt saab.

Kuigi selle leidmine võib olla raske Interneti-spordi kihlvedusid Mortal Kombati panuste puhul on mõned asjad, millele tähelepanu pöörata. Parimad pakkujad pakuvad erinevaid panustamisvõimalusi. Round Winner panused on populaarsed paljude inimeste jaoks. Mõned mängurid soovivad siiski midagi täpsemat.

Samuti on hea mõte valida pakkuja, kes pakub juurdepääsu matšide otseülekannetele. Vähemalt peaksid nad andma ajakohast statistilist teavet graafika kujul. Kui Mortal Kombati panused muutuvad e-spordikogukonnas silmapaistvamaks, võib sellele keskenduvate kihlvemissaitide arv suureneda.

Kihlveod e-spordipakkujate juures
Märkimisväärsed MK-meeskonnad

Märkimisväärsed MK-meeskonnad

Kui tegemist on spordiennustustega, on see alati hea mõte jälgige parimaid meeskondi. Nii saavad mängurid panuseid täpsemalt teha. Probleem on selles, et Mortal Kombat on kõrgetasemeliste turniiride arvu osas piiratud. Seetõttu võib inimestel olla raske kindlaks teha, millised meeskonnad on suurepärased esinejad. Aastate jooksul on aga mitmed neist end tõestanud.

Need organisatsioonid kipuvad mängima matše paljude erinevate mängude nimel. On väga haruldane, et rühmad keskenduvad ainult Mortal Kombati sarjale. Tegelikult on esikümnest vaid üks meeskond kokku mänginud rohkem kui üheksa turniiri. Järgmisi rühmi nimetatakse sageli tugevaimateks kandidaatideks:

 • Echo Fox
 • NASR eSports
 • UYU
 • metsalise rannik
 • Panda Global
 • Kurjad geeniused
 • Noble eSports
 • Tumepoolne
 • Pittsburghi rüütlid
 • Umbes eSports

Parima tulemusega meeskondi otsides on mõistlik valida need, kes on teistes võitlusžanri mängudes hästi hakkama saanud. Seda seetõttu, et Mortal Kombat nõuab samu oskusi. Kui kaks kõige mõjukamat rühma lähevad vastamisi, on potentsiaalset võitjat raskem välja selgitada. Mängur peab kaaluma, kummal on eelis.

Märkimisväärsed MK-meeskonnad
Plussid ja miinused

Plussid ja miinused

Plussid

 • See on ikooniline mängusari, millel on 30 aastat sisu, mida nautida.
 • Iga uue mänguga paraneb graafika ja mängumehaanika. Mängurid peavad valima kahe konkureeriva mängija seast vaid potentsiaalse võitja. See annab neile hea võimaluse võidupanuseks teha.
 • Viimastel aastatel on mängudesse kaasatud tegelasi teistest popkultuuri ikoonilistest elementidest.
 • See on ideaalne mäng inimestele, kes soovivad lihtsat panustamiskogemust.
 • Vistseraalse tegevuse fännidele meeldib matše vaadata.
 • Tulevikus on potentsiaali, et Mortal Kombati turge pakub rohkem kihlvedude vahendajaid.

Miinused

 • Praegu ei ole ühtegi konkreetset turniiri, mis toimiks ülemaailmse meistrivõistlusena.
 • Vägivalla äärmuslik iseloom võib mõned mängurid eemale peletada.
 • Iga osa vahel on mõned mängu järjepidevuse probleemid. See võib tähendada, et panustajad näevad vaeva, et saada oluline ülevaade sellest, mida võitjalt otsida.
 • Mänguritel on tõenäoliselt sellele turule pakkuja leidmisega raskusi.
 • Frantsiis ei ole saavutanud sama e-spordi populaarsust kui teised kõrgetasemelised kaubamärgid.
 • Mängurid peavad panustamise eelise saamiseks uurima kümnete tegelaste tugevusi/nõrkusi.
Plussid ja miinused
Parimad Mortal Kombati koefitsiendid

Parimad Mortal Kombati koefitsiendid

Nutikad mängurid otsivad mänge, millel on võimalikult vähe potentsiaalseid võitjaid. Nii suurendavad nad eduka panuse tegemise võimalusi. Mortal Kombat on mängijate seas populaarne tänu sellele, et igas matšis võistleb võidu nimel vaid kaks inimest. Seetõttu pole keskteed, kui tegemist on esport kihlvedude koefitsiendid. Need on kas 1:1 või 2:1. Kui panustamine keskendub sellele, kes matši võidab, võidakse viigi korral isegi raha tagasi maksta.

Kui mängurid otsivad ahvatlevamaid koefitsiente paremate väljamaksetega, võivad nad valida konkreetsema panuse. Näiteks, nad võivad ennustada, kui kaua matš kestab või mitu raundi konkreetne tegelane võidab.

Need panused on aga ka riskantsemad. Kihlveokontorid on nende mängude statistikaga kursis. Sellistel tegelastel nagu Sub-Zero on eelised, mis suurendavad nende võidu tõenäosust. Seetõttu võib koefitsiente mõjutada ka mängija valitud tegelane. Mõned kihlveokontorid võtavad arvesse ka oma varasemaid sooritusi.

Parimad Mortal Kombati koefitsiendid
Mortal Kombati kihlveo näpunäited ja nipid

Mortal Kombati kihlveo näpunäited ja nipid

Valida on mitme strateegia vahel, millest igaühel on erinev riskitase. Mõnele panustajale meeldib tahtlikult panuseid teha allajääjale. Põhjus on selles, et Mortal Kombati mängud on 1v1. Seetõttu võidab isegi allajääja tõenäoliselt lõpuks võidu. Idee seisneb selles, et kui nad seda teevad, katab see muudest panustest tulenevad kahjud.

Teine taktika on panustada voorus hukkunute arvule turniiri keskmise põhjal. See kipub olema umbes 2,5. Nende panuste väljamaksed on aga üsna madalad. Olenemata Mortal Kombati panuse olemusest on alati mõistlik vaadata statistikat Mortal Kombati mängude kohta.

Mortal Kombati kihlveo näpunäited ja nipid