Populaarseimad Street Fighter kihlvemissaidid 2024

Street Fighter on maailmas üks tunnustatumaid videomänge alates selle esmaväljalaskmisest 1987. aastal. Mängu teekond on kolme aastakümne jooksul olnud pikk – mängusaalidest näitusesaalideni ja palju sissekandeid mängus. Street Fighter 2 andis frantsiisile suurepärase nime ja lõi võistlusliku mängu alguse.

21. sajandil sai eSpordi mäng kõige kuulsamaks 2004. aastal, kui laaditi üles Evo Moment #37. Video oli osa Evolution Championship Series 2004 kõrghetkest. Moment #37 on e-spordi mängude üks ikoonilisemaid hetki. Video äratas taas mängijate huvi võitlusmängude vastu ja aitas edendada Street Fighterit kui e-spordiala.

Populaarseimad Street Fighter kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Võitlusžanrist

Esportmängud jagunevad enam kui kümneks žanriks. Mõned neist videomängude žanrid on põnevus-, seiklus-, põnevus-, rollimängud, strateegia-, simulatsiooni-, pusle-, spordi-, võidusõidu- ja jõudemängud. Need žanrid jagunevad veelgi: esimese isiku tulistamismängud (FPS), võitlusmängud, rütmimängud, ellujäämismängud, Jaapani rollimängud (JRPG), massiliselt mitme mängijaga võrgurollimängud (MMORPG) ja mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA). ).

Juba ainuüksi mängu nime järgi on lihtne öelda, et tegemist on märulimänguga. Mida pole lihtne öelda, on selle alamkategooria žanr põnevusmängudes. Ära muretse; Siin on esile tõstetud mõned täiendavad klassifikatsioonid vastavalt mängu mängustiilile ja mängijatega suhtlemisele.

Street Fighter liigitatakse veelgi võitlusmänguks. Võitlusmänge nimetatakse ka võitlusmängudeks. See mäng hõlmab võitlust kahe võitleja vahel. Mängus on võitluselemente, nagu blokeerimine, vasturünnak, rünnakute kombineerimine kombinatsioonideks ja maadlemine.

Street Fighter 5 on parim võitlusmäng, hoolimata sellest, et see on olnud juba üle viie aasta. Street Fighter 5 Champion Edition, mis ilmus 2020. aastal, on uusim Street Fighteri mäng, mis sisaldab 40 erinevat maailmasõdalast ja uut mehaanikat, et pakkuda mängijatele suurepäraseid mängukogemusi.

Panustamine Street Fighterile

Capcomi Street Fighter 5 on paljude jaoks parim võitlusmäng, mida mängida ja vaadata. Frantsiis loodi, keskendudes suurel määral e-spordi stseenile. See on kaasa toonud Street Fighteri eSpordi võistlustel osalevate mängijate arvu suurenemise. Sellised sündmused nagu ELeague on muutunud maailmas tohutuks jõuks ESL-i mängimine stseen.

Selle eSpordi mängu populaarsus on teinud sellest e-spordi kihlvedude seas suure nime. Üks pingelisemaid asju kihlveo puhul on usaldusväärse eSpordi kihlveosaidi või eSport kihlveorakenduse leidmine. Siin on mõned parimad e-spordi kihlvedude saidid. Neid e-spordi ennustusplatvorme saavad kasutada kõik sobivas vanuses inimesed kõikjalt maailmast.

Bovada

See on Street Fighter 5 eelistatuim kihlveokontor Põhja-Ameerikas. See online esportsbook annab Street Fighter 5 panustamises kõige rohkem võimalusi. Bovadat on ka lihtne kasutada. See pakub ka Street Fighter 5 kihlvedude parimaid koefitsiente.

Bet365

See on vaieldamatult maailma parim e-spordi kihlvedude sait. Kõigil on väga lihtne navigeerida eSpordi kihlveo vahekaardile ja panustada. Siin pole võistlust, arvestades laia panuste valikut ja palju paremaid koefitsiente kui teistel e-spordi kihlveosaitidel. Bet365 sobib kõigile, kes soovivad panustada mängus Street Fighter 5.

Miks on Street Fighter populaarne?

Street Fighter on praegu üks armastatumaid võitlusmänge kogu maailmas. See sai ülemaailmseks populaarseks, kui 1992. aastal tutvustati mängu konsoolivormi Street Fighter 2. Mängu populaarsus tõusis kõrgelt pärast seda, kui võistluse video 2004. aastal levima hakkas. See oli mängu kaks tärkavat staari, Daigo Umehara, ja Justin Wong, kes võistlevad 2004. aasta Evolution Championship Series'is. Klipp kahe tšempioni matšist tegi Internetis ringe, mis tõi kaasa Street Fighteri fännide ja mängijate arvu suurenemise. Siin on väike ülevaade mängu populaarsusest.

Interneti-kogukond

Internet on kiireim viis, kuidas inimesed saavad suhelda kõikjal maailmas. Kuna uusi leiutisi tuleb iga päev, tundub, et Internet paraneb iga päev. Nüüd on olemas sotsiaalmeedia platvormid, kus inimesed on loonud lehti, mis aitavad neil kogukonnana suhelda.

Street Fighteri entusiastid erinevatest maailma paikadest saavad nüüd ühe nupuvajutusega suhelda tekstide, hääl- või videokõnede kaudu. Sotsiaalmeedia võimaldab inimestel luua mängutubasid, kus nad saavad mängida mängitava mängu otseülekannet. Street Fighter kasutab seda tehnikat üksteisega võrgus mängimiseks, mängunõuannete jagamiseks ja mis kõige tähtsam, mängu teistele mängijatele reklaamimiseks.

Mängib Street Fighterit võrgus

Paljudes maailma riikides on uskumatu Interneti-kiirus, mis suudab toetada reaalajas videomänge. Iga inimene, kes on huvitatud Street Fighteri võrgus mängimisest, peab esmalt veebis konto looma. Konto loomiseks konsoolis või arvutis peab neil olema meilikonto.

Internetis mängimiseks on oluline juurdepääs kiirele Internetile, et vältida video puhverdamist mängu ajal. Reaalajas vastastega mängimine aitab parandada mänguoskusi. Mängijad suhtlevad ka mängu ajal ja jagavad ideid mängu kohta. Internetis mängimine on põnev, kuna kellelgi pole aimu vastase tugevatest külgedest ja järgmisest käigust. Redditi veebifoorumitega liitumine on suurepärane viis mänguasjade jagamiseks entusiastidega ja oma oskuste täiendamiseks.

Big Street Fighteri mängijad

Street Fighterit, Capcomi frantsiisi, peetakse laialdaselt võitlusmänguks, mis on võitlusmängude vennaskonda kandnud alates selle ilmumisest. Alates Street Fighter 2-st kuni Street Fighter 5-ni on ikoonilised hetked, suurepärased mängijad ja pöörased tagasitulekud. Daigo Umehar on vaieldamatult parim mängija, kes kunagi Street Fighterit mänginud.

Tema trofeed räägivad palju tema oskustest. Teda nimetatakse ka "Beastiks" tema domineerimise tõttu Street Fighteris. Lee "Infiltration" Seon-woo on Lõuna-Korea Street Fighteri imelaps. Infiltration on üks väheseid mängijaid, kes on jõudnud lähedale The Beasti rekordite tippudele.

Kas Street Fighteri maailmameistrivõistlused on olemas?

Mainige Capcom Cupi igale Street Fighteri mängijale ja olete nende reaktsioonist üllatunud. Capcom Cup on Street Fighteri maailmakarikavõistlus. Võistlus asutati aastal 2013. Esimesel üritusel olid põhimängudena Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Street Fighter X Tekken versioon 2013 ja Super Street Fighter 4: Arcade Edition versioon 2012. Igas mängus oli kaheksa kvalifikatsiooni.

2014. aastal mängiti ainult Street Fighter 4. Turniiril oli 16 kvalifikatsiooni. 2015. aastal oli Capcom Cupil 32-meheline formaat. Capcom Pro Tour on turniiri kvalifikatsioonivõistluste sarja nimi. DreamHack ja Evolution Championship on ühed suurimad ja prestiižsemad juba olemasolevad turniirid, mis on osa Capcom Pro Tourist.

Sellel konkursil on edukamad riigid Ameerika Ühendriigid, Lõuna-Korea ja Jaapan. See võistlus meelitab Street Fighteri armastajaid üle kogu maailma. Jälgida, kuidas inimesed annavad endast kõik, et vältida väljalangemist ja saada esimene auhind, on alati lõbus. Veelgi lõbusam on põnevus, mida inimene tunneb, kui ta on panuse teinud. Sellel võistlusel on võimalik panustada mõnel parimal eSpordi kihlveosaidil. Ärge jääge põnevusest ilma. Osalege Street Fighter eSport kihlvedustel.

Panustamine Street Fighterile pakkujate juures

Enne panustamist tuleb tuvastada suurepärane e-spordi kihlvedude rakendus või e-spordi kihlveosait. Saadaval on palju kihlvedude vahendajaid, kuid mitte kõik neist pole suurepärased. Parima Street Fighter eSportsi kihlveosaidi valimine on ohutuse tagamiseks oluline. Siin on mõned parimad e-spordi kihlvedusid, millele Street Fighteri panuseid teha.

Betway

Street Fighter eSportsi kihlveosait pakub kõiki populaarseid Street Fighteri meistrivõistlusi. Uusi kontosid premeeritakse 50-dollarise tasuta panusega. Lisaks pakub sait laialdaselt mugavaid makseviise. Mõned saadaolevad makseviisid on PayPal ja Skrill.

1xBet

See on veel üks fantastiline Street Fighter eSportsi kihlveosait. Mängijad saavad pärast konto loomist 100% boonust oma esimesest sissemaksest. See sait pakub ka peaaegu kõiki Street Fighteri võistlusi maailmas. Sait pakub enam kui 60 turvalist ja usaldusväärset makseviisi.

Loot.bet

Sait annab 100% Street Fighteri boonuseid mängija esimesel sissemaksel. Siin on mängijatel võimalus teha panuseid peaaegu igale Street Fighteri meistrivõistlusele. Mängijatel on ka juurdepääs erinevatele panustamisvõimalustele. Loot.bet pakub mängijatele suurepäraseid maksevõimalusi sissemaksete tegemiseks. See annab mängijatele võimaluse teha kiireid sissemakseid ja panuseid kiiresti teha.

Millised on selle spordiala märkimisväärsed meeskonnad?

Et olla edukas mängur, tuleb enne panuste tegemist teha põhjalik analüüs. Enne panuse tegemist tuleb vaadata mängija rekordeid. Kas mängijal on võimalus mängu võita või teatud mänguring? Mängijatel on nüüd meeskonnad, kus nad proovivad koos turniire võita.

Mänguorganisatsioonid allkirjastavad suurepäraseid mängijaid, et võita võistlusi ja tuua oma laagrile au. Enne otsustamist kontrollige, kas sellel meeskonnal on Street Fighteris suur eduprotsent. Siin on mõned edukad meeskonnad, kellele panustada oma mängijaid Street Fighterile panuseid tehes.

Echo Fox

See on Põhja-Ameerika e-spordi organisatsioon. See asutati 2015. aastal. Echo Foxi meeskonnal on Street Fighteri võistluste võitjana suurepärane maine. Mängurid peaksid jälgima Echo Foxi mängijaid, sest neil on kalduvus võita.

Mouz

Mouzi nimetati varem kui Mousesports. Professionaalne hasartmängude organisatsioon asub Saksamaal Hamburgis. Nad asutasid Street Fighteri meeskonna 2017. aastal, kui allkirjastasid probleemi X ja CCL. Kuigi CCL lahkus meeskonnast, on probleem X Street Fighteris endiselt suur oht.

Plussid ja miinused

Kui Street Fighterit poleks kunagi eksisteerinud, oleksid võitlusmängud oluliselt erinevad. Võitlusfrantsiis vastutab teiste võitlusmängude loomise eest. Street Fighter on olnud esirinnas umbes kolm aastakümmet, vaatamata mõnele teepealsele väljakutsele. Siin on mõned Street Fighteri plussid ja miinused.

Plussid

  • Suurepärane kombinatsioon uuest ja klassikalisest. Street Fighter 5-l on superkombinatsioonid, fookusrünnakud, ülikombinatsioonid, palju lisasid, uued väljakutserežiimid, täiesti uued tasemed ja võrgumäng.
  • Suurepärane võitlusmehaanika. Street Fighter on tänu oma laitmatule võitlusmehaanikale pikka aega vastu pidanud. Ükskõik, kas mängija sooritab hüppelöögi, viskab maha tulepalle või pühib jalga, tundub mäng lihtsalt suurepärane. Olenemata sellest, kas mängija naudib mängu võrgus või mängib arvuti vastu, on võitlus nii vastutulelik ja pingeline, et kaotuse korral tuleb iseennast süüdistada.
  • Tapja graafika
  • Kuigi Story Mode'i lõigatud stseenidel pole hämmastavat visuaali, on tegeliku mängu graafika tähelepanuväärne. Mängu metsik kiirus ja sujuvus annavad võimaluse tunda mõju igal sooritatud rünnakul.

Miinused

  • Iffy võrgumäng
  • Internetist vasteid on väga raske leida. Mäng võtab palju aega, et mängijaid võrgus sobitada.

Street Fighteri panustamiskoefitsientide mõistmine

Koefitsiendid viitavad konkreetse sündmuse toimumise võimalusele või tõenäosusele. Panused tehakse koefitsientide põhjal kihlvedude poolt antud. Erinevad esportsbooks arvutavad koefitsiente erinevalt. Valige hea mainega esportsbook, millel on head võimalused. Mõned erinevat tüüpi koefitsiendid on kaudne tõenäosus, ameerikalik, kümnend ja murdosa. Enim kasutatakse kümnendkoefitsiente

  • Kümnendkoefitsient: Need on kõige lihtsamad koefitsiendid, mida panuselt tagasi pöörata. Need on ka enimkasutatavad koefitsientide vormingud maailmas. Näiteks kui mängija teeb panuse Street Fighteri mängijale, mille koefitsient on 3,65, kokku 10 dollariga, on panuse võitmisel 36,5 dollarit koos panusega.
  • Ameerika koefitsiendid: Ameerika koefitsiendid esitatakse numbritena, millel on miinus (-) ja eesliit (+). Positiivne märk antakse allajääjate koefitsientidele ja see näitab iga panustatud 200 dollari eest võidetavat summat. Negatiivne koefitsient näitab summat, mida on vaja panuselt 100 dollari võitmiseks.
  • Murdkoefitsiendid: Need koefitsiendid on antud murdarvuna. Ülemine number näitab, kui palju inimene saab, kui investeerib alumise murdarvu.
  • Kaudne tõenäosus: See on loetavam viis koefitsientide näitamiseks. See meetod võib aga olla väga ebatäpne. Seda kasutatakse peamiselt viitena riski arvutamisel.

Street Fighteri kihlvedude näpunäiteid ja nippe

Kuigi inimesed osalevad kihlvedusid oma lõbuks, vajavad nad siiski võitu, et kihlveomaastikul edasi tegutseda. Street Fighteri kihlvedusid edu saavutamiseks tuleb teha statistiline analüüs. Alustuseks on vaja teada, kuidas mängijad viimati kohtudes üksteise vastu esinesid. Samuti on oluline kontrollida, kas mängijal on a lemmikturniir.

Mõned mängijad näivad olevat teatud turniiridel teistega võrreldes paremad. Mänguritel soovitatakse alati enne panuse tegemist mängija vormi kontrollida. Mängija võib olla oma karjääri parimas vormis ja tal võib olla pikk võiduseeria. Sellise seeriaga mängijale on soovitatav panustada.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim