Populaarseimad Smite kihlvemissaidid 2024

Smite on mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA), kus mängijad löövad kokku mütoloogilises keskkonnas. See toimub maailmas, kus paljudest erinevatest kultuuridest pärit jumalad võitlevad domineerimise pärast. Tavalises vallutusrežiimis koosneb iga meeskond 5 liikmest. Nad peavad kasutama oma erinevaid võimeid ja taktikaid, et võidelda vastasmeeskondade ja NPC käsilastega.

Kui mängurid piisavalt hoolikalt otsivad, leiavad nad spordiennustusrakenduse, mis sisaldab Smite'i. Varem oleks see olnud praktiliselt võimatu. Asjad on aga hakanud muutuma. Mäng on nüüd saadaval PC-le, Xbox One'ile, PlayStation 4-le ja Nintendo Switchile. See on suurendanud uute mängijate arvu. Selle tulemusena on rohkem inimesi huvitatud Smite turniiridel panustamise vastu. Igal jumalal on neli erinevat võimet. Need võivad hõlmata alakahjustusi, poleerimist või rahvahulga kontrolli. Kui mängija kogub mängu jooksul kogemusi, saab neid omadusi täiendada. Jumalad on võimelised saavutama maksimaalse taseme 20. Kulda kasutatakse esemete ostmiseks, et suurendada võimu ja kaitset. Seda teenitakse vaenlaste tapmise või esemete müümisega.

Populaarseimad Smite kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mis teeb Smite'i eriliseks?

Seal on palju MOBA-sid. Smite eristab end aga tänu oma kolmanda isiku ekraanile. See on värskendav suhtumine žanr mis eelistab tavaliselt ülalt alla vaatamist. Selle tulemusena tunnevad mängijad mängu suuremat süvenemist.

Kõik selle mängutüübi standardsed troopid on olemas. Nende hulka kuuluvad selgelt määratletud meeskonnarollid, tegelaskuju loomine ja ülimad võimed. Need mehaanikad on aga seatud narratiivi sisse, mis meeldib paljudele inimestele. Mütoloogia on väga populaarne teema. Tänu kassahittidele, nagu God of War ja Assassins Creed, on see jätkuvalt meeltmööda. Smite'i mängijad saavad oma lemmikjumalate üle kontrolli haarata ja uusi tundma õppida.

Panustamine Smite'ile

Seal on palju esport kihlveo saite, mis pakuvad panuseid sellistel ikoonilistel MOBA-del nagu legendide liiga. Mänguritel võib aga olla raskusi Smite'i fännidele sobiva mängu leidmisega. Parim on otsida neid turge nišifantaasiamängude kihlveokontoritelt. Iga-aastasel Smite'i maailmameistrivõistlustel on neil suurem võimalus. Mängijad saavad teha oma ennustusi selle kohta, milline meeskond jõuab tippu. Samuti võiksid nad keskenduda üksikutele mängijatele, panustades potentsiaalsele MVP-le.

Kihlveokontorite teadlikkus mängust kasvas 2015. aastal, kui see avaldati Xbox One konsoolil. See tegi sellest ühe esimestest MOBA-dest, mis laienes arvutitelt konsoolmängudele. See kasvab jätkuvalt kiires tempos. Selle tulemusena tundub tõenäoline, et see muutub spordiennustuskogukondade seas veelgi tuntumaks.

Võistlustingimustes mängitakse Smite'i 5:5 matšides. Mängurid peavad valima kõige ühtsema meeskonna. Igal liikmel on kindel roll. See hõlmab AD Carry, Jungler, Mid, Solo või Support. Ringid võivad sageli olla kaootilised, rõhuasetusega tegevusele. Kuid võitnud meeskonnad kasutavad ka taktikat oma vastaste ületamiseks.

Miks on Smite populaarne?

Smite'i populaarsuse võti on selle uuenduslikud kuvavalikud. Asjaolu, et mängijad saavad sisule tasuta juurde pääseda, on toonud kaasa ka terve hulga uusi kasutajaid. Hi-Rez Studios jätkab mängu värskendamist ja võimaldab fännidel veebis oma sõna öelda. Mängu käik pole ülemäära keeruline. See on väga sarnane paljude teiste MOBA näidetega. Seda tüüpi esportmängud on populaarsed ka mängurite seas, kuna neid on põnev vaadata ja potentsiaalset võitjat on üsna lihtne ennustada.

Interneti-kogukond

Smite suudab ühendada kaks kogukonda. Esimene on MOBAde fännid, kes otsivad midagi värskemat. Teised on need, kes naudivad erinevate kultuuride iidsete mütoloogiate tundmaõppimist. Smite'i taga olev ettevõte julgustab mängijaid olema oma veebifoorumites aktiivne.

Internetis esporti mängimine

Smite'i jaoks pole ühe mängija režiimi. Selle asemel hõlmab iga voor ühenduse loomist sõbralike ja rivaalitsevate mängijatega võrgus. Teistel selle žanri mängudel on tavaliselt suhtlusprobleeme. Õnneks on Smite'il väga muljetavaldav tekstivestluse süsteem. Kasutajad saavad valida konkreetsete fraaside loendist, et meeskond saaks koostööd teha.

Suured spordimängijad

Kuigi Smite on kindlasti a meeskonnakeskne mäng on mitmeid professionaalseid isikuid, kes on mängurite tähelepanu alla sattunud. Mõned suurimad nimed, millele inimesed on panustanud (ja nende rollid), on järgmised:

 • MLCSt3alth (keskmine rada)
 • Yammyn (keskmine rada)
 • emilitoo (Hunter)
 • Venenu (keskmine rada)
 • Cyno (džungel)
 • sam4soccer2 (Jungler)
 • NeilMah (tugi)
 • Jarcorrr (soolorada)

Miks mängijad seda mängu armastavad?

Smite'i edu peamine põhjus on selle kolmanda isiku vaatepunkt. See eristab seda teistest žanripealkirjadest, mis traditsiooniliselt valivad ülalt alla kuvamise. Samuti on olemas särav ja värvikas kunstistiil koos korraliku režiimivalikuga. Smite on tasuta mängitav ja õiglase tasu eest saavad mängijad juurdepääsu nii praegustele kui ka tulevastele DLC-dele.

Kuidas seda mängida

Esimene asi, mida mängija peab tegema, on otsustada, millist meeskonnarolli ta mängida soovib. See mõjutab Jumala iseloomu, mida nad lõpuks kontrollivad. Kui matš algab, töötavad 5 mängijat koos, et võidelda oma vastastega ja kaitsta territooriumi. Kogu matši jooksul on võimalus osta uusi võimeid ja täiendusi.

Suurimad Smite meeskonnad

Järgmised meeskonnad on võitnud Smite'i maailmameistrivõistlused. Seetõttu tahavad mängurid panuse otsimisel neil silma peal hoida:

 • Kognitiivne algpea
 • Epsilon eSports
 • NRG eSports
 • eUnited
 • Splyce
 • SK Gaming
 • Pittsburghi rüütlid
 • Atlantis Leviathans

Smite'i maailmameistrivõistlused

Alates 2015. aastast on Smite World Championship (SWC) toimunud igal aastal. See kutsub 10 parimat meeskonda Põhjast Ameerika, Lõuna-Ameerika, Hiina ja Euroopas võistlema 2,6 miljoni USA dollari suuruse (ja kasvava) auhinnafondi pärast. See esporti maailmameistrivõistlused on üsna sarnased traditsioonilisemate spordialade omadega. Turniiri formaat hõlmab kahekordse väljalangemise paigutuse etappi, millele järgneb ühe väljalangemise raund.

Põhja-Ameerika meeskonnad kipuvad domineerima. Need, mille peakorter asub Suurbritannia ja ka Saksamaal on viimastel aastatel hästi läinud. 2022. aastal valiti Atlantis Leviathansi meeskonna kõige väärtuslikumaks mängijaks Jarcorrr.

Kui Hi-Rez Studios esimest korda turniiri võõrustas, oli see suhteliselt väike. Sellest ajast alates on see hasartmängutööstuses saavutanud kõrgema tunnustuse. Seda on suurendatud, kuna auhinnafond muutub jätkuvalt tulusamaks. Need kõrged panused on tekitanud rohkemgi espordi kihlvedude saidid tähele panema. Üsna väike võistkondade arv tähendab ka seda, et panustajatel on suurem võimalus võitja välja selgitada. Need, kes soovivad seda eSpordi maailmameistrivõistlust otseülekandes vaadata, saavad seda teha veebis voogesituse rakenduste abil.

Smite kihlveo pakkujad

See ei ole selline mäng, mida tavalistes kihlveokontorites tavaliselt leidub. Vaatamata kasvavale populaarsusele on Smite pigem kultusmäng. See tähendab, et mängurid peavad otsima nišiveebisaite. Parimad esport-kihlvemissaidid pakuvad mängimiseks suurt valikut tiitleid. Kui need sisaldavad laia valikut turge, võib Smite olla üks neist.

Seda mängu pakutava teenusepakkuja otsimine võib olla aeganõudev. Otsingut saab kitsendada, keskendudes neile, mis rõhutavad mitme mängijaga võrgulahinguareeni mänge. Smite Pro League ja Smite Console League algamisel võivad avaneda ka uued turud. Seetõttu peaksid mängurid jälgima, millal need turniirid toimuvad.

Parimad pakkujad pakuvad seda tüüpi mängude jaoks korralikku hasartmänguvalikut. Populaarsed on panustamisvõimalused, nagu võitnud meeskonna ja kõrgeima koha mängija ennustamine. Siiski võib panustaja soovida valida konkreetsemad. Näiteks võib panustada vooru võidu täpsetele asjaoludele või matši tapmiste arvule.

Jälgige märkimisväärseid meeskondi

Kui mängurid soovivad edu saavutada ja täpsemalt panustada, tasub jälgida selle esport-kogukonna parimaid meeskondi. Eelmainitud Smite MM-i võitjad on ideaalsed, kellel silma peal hoida. Parimad meeskonnad kipuvad ka oma matše voogesitama. See annab panustajatele võimaluse paremini mõista oma tugevaid ja nõrku külgi. Samuti on mõistlik analüüsida iga mängijat eraldi. Kuna igal meeskonnaliikmel on kindel roll, teavad mängurid, milliste kriteeriumide alusel neid hinnata.

 • Džunglid peaksid oskama suures koguses käsilasi kiiresti ära saata.
 • AD Carry peab suurema osa mängust nõrgema statistikaga üle elama, enne kui meeskonna hilisemates etappides võidule viib.
 • Mid peab pakkuma palju tuge, kui neid vajatakse.
 • Soolod pakuvad abi meeskondlike võitluste ja väravate sooritamise ajal. Seetõttu peavad need olema üsna mitmekülgsed.
 • Nagu nimigi ütleb, aitab tugimängija teisi, et meeskond saaks võimalikult edukas olla.

Kui mängurid tunnevad iga mängija rolle, aitab see neil teada saada, milline on parim profimeeskond.

Plussid ja miinused

Plussid

 • Värviline ja lõbus väljapanek meeldib paljudele mänguritele.
 • Mütoloogiahuvilised saavad mängust kindlasti palju kasu.
 • Mängu taga olev meeskond uuendab seda regulaarselt, et hoida seda võimalikult tasakaalus.
 • Erinevate jumalate mitmekesisus hoiab tikud huvitavana.
 • Smite on žanri värskendav võte.

Miinused

 • Tikkude tegevus võib muutuda üsna kaootiliseks. Seetõttu võivad mängurid, kes eelistavad lihtsamaid esportmänge, tunda end rabatud ja segaduses.
 • Alates Smite'i ilmumisest 2012. aastal võivad mõned inimesed leida, et mängumootor on mõnevõrra aegunud.
 • Mängu paremaks mõistmiseks võiksid mängijad seda mängida. Probleem on selles, et selle läbi ja lõhki õppimine võtab kaua aega.
 • Tasakaalu rõhutamine tähendab, et võib olla raske kindlaks teha, millisel jumalategelasel on suurim võimalus võita.
 • Mäng ei ole mõeldud mängijatele, kes soovivad soolokogemust.

Smite'i panustamiskoefitsientide mõistmine

Smite'i panuse koefitsiente mõjutavad mitmed muutujad. Kõige olulisem tegur on panuse iseloom. Näiteks otsese võitja ennustamine on väga erinevad koefitsiendid hasartmängude mängimiseks järgmise struktuuri eemaldamiseks või tapmiseks.

Parim espordi kihlvedude sait pakub inimestele Smite'i jaoks korralikku valikut panustamisvõimalusi. Mängijad võivad kohata mitmeid erinevaid koefitsiente. Ameerika koefitsiendid on kõige levinumad USA kihlveokontoritel. Neid tähistatakse + ja - märkide abil. Esimene esindab allajääjat, teine aga kõige tõenäolisemat võitjat.

Smite-mängurid võivad märgata ka murdosa koefitsiente. Need näitavad potentsiaalsete võitude summat murdosa kujul. Näiteks kui inimesel õnnestub võita panus koefitsiendiga 5/1, on tema sissetulek viis korda suurem kui panustatud summa.

Samuti on palju saite, mis võivad pakkuda Smite'i mängude kümnendkoefitsiente. Need on sarnased murdosadega, kuid kasutavad selle asemel koma. Kui keegi panustaks Smite'i mängus 15 dollari koefitsiendiga 2,0, siis tema võit kahekordistub 30 dollarini.

Smite'i kihlveo näpunäiteid ja nippe

Seda tüüpi spordikihlvedude puhul on teadmised võimust. Mida rohkem mängur Smite'ist teab, seda suurem on tõenäosus, et ta teeb võidupanuse. Seetõttu on mõistlik olla uute arengutega kursis, jälgides sotsiaalmeedias Smite mängijaid ja mängu taga olevat ettevõtet.

Mängurid saavad Smite'i ka ise mängida. See teeb nad teadlikuks uute jumalapakkide väljalaskmisest, mis võivad lõpuks muuta tulevaste turniiride dünaamikat. Eelise saab saavutada ka põhimõistete mõistmisega. Nende hulka kuuluvad K/D/A (tapavad/surmad/abid), kuld minuti kohta ja mängijate resultatiivsed söödud.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim