Populaarseimad Warcraft kihlvemissaidid 2024

Algselt 2002. aastal "Warcraft 3: Reign of Chaos" välja antud mängu töötas välja Blizzard ja avaldati Microsoft Windowsi jaoks juba kuulsa Warcrafti videomängusarja osana. Kuid alles pärast oma laienduspaketi "The Frozen Throne" ilmumist mõni aasta hiljem 2003. aastal sai Warcraft 3 e-spordistseeni oluliseks komponendiks.

Sellest saaks pidev kohalolek paljudel erinevatel e-spordifestivalidel, näiteks elektroonilise spordi maailmameistrivõistlustel, maailma kübermängudel ja videomängude maailmameistrivõistlustel. Eriti populaarne oleks see Lõuna-Koreas ja Hiinas. Kuigi selle populaarsus 2010. aastal erinevate muude e-spordi tiitlite kasutuselevõtu tõttu veidi vähenes, säilitas see viimastel aastatel kasvanud jälgijaskonna.

Warcraft 3 tegevus toimub mitu aastat pärast Warcraft II sündmusi ja järgib lugu Burning Legioni katsest vallutada Azerothi väljamõeldud maailm Undeadide armee abiga, mida juhib langenud paladin Arthas Menethil. See järgib Human Alliance'i, Orcish Horde'i ja Night Elves'i, kes teevad koostööd nende peatamiseks, enne kui nad maailmapuu rikuvad.

Warcraft 3 on reaalajas strateegiamäng, mis asub fantaasiamaailmas. Reaalajas strateegia ehk RTS on selle alamžanr strateegia videomängud kus kõik mängijad saavad korraga mängida "reaalajas", mitte kordamööda.

Reaalajas strateegiamängus, nagu Warcraft, positsioneerib iga mängija hooned ja manööverdab oma osalise kontrolli all olevaid üksusi, et kindlustada kaardil asukohti ja/või hävitada vastaste ressursse. Traditsioonilises RTS-mängus on võimalik ehitada täiendavaid üksusi ja hooneid, kuigi seda piirab tavaliselt kogutud ressursside kulutamise vajadus.

Kokkuvõtteks võib öelda, et RTS-mäng nagu Warcraft sisaldab ressursside kogumist, baaside ehitamist, mängusisest tehnoloogilist arendust ja kaudset üksuse juhtimist.

Populaarseimad Warcraft kihlvemissaidid 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Panustamine Warcraftile

Mängu populaarsuse kasvades ja e-spordi kihlvedude arenedes oli vältimatu, et kihlveokontorid, spordiennustused ja wow eSportsi kihlvemissaidid hakkavad oma kihlveopakkumisse kaasama Warcraft 3.

Kui olete otsustanud panustada Warcraftile, peate leidma õige e-spordi kihlveosaidi, mis sobib teie kavandatava panuse jaoks. e-spordi kihlveod on nüüd kättesaadavad üha suuremal arvul online-hasartmängusaitidel, alates traditsioonilistest kihlvedude vahendajatest kuni spetsiaalsete e-spordi kihlvedude saitideni.

Videomängudele panustamine võib tunduda erinev traditsioonilisest spordiennustusest, kuid e-spordiga harjudes näete, et e-spordile panustamine on sama, mis jalgpallile, korvpallile või hobuste võiduajamisele panustamine.

Niisiis, kuidas teha e-spordi panust ja kuidas oma panus võita? See on sama, mis traditsioonilise panuse tegemine ja võitmine. Valige teile huvipakkuv eSpordi kihlvedude turg ja tutvuge e-spordi koefitsiendid veendumaks, et see on teie jaoks õige.

E-spordi kihlveo suur eelis on see, et see on interaktiivsem kogukondade, otseülekannete, statistika, sotsiaalmeedia ja muuga parimatelt e-spordi kihlveokontoritelt, mis muudavad videomängudele panustamise nii suurepäraseks kihlveokogemuseks.

Miks on Warcraft populaarne?

Warcraft 3 oli tohutu edu ja see kujundas mitme mängijaga võrgumänge ümber lühikese aja jooksul pärast selle ilmumist. Mängu müüdi miljoneid koopiaid, mis lõi kultusliku staatuse ja tohutult lojaalse fännibaasi. Kui mäng jõudis e-spordi konkurentsivaldkonda, tekitas see hulga populaarseid turniire ja staarmängijaid.

Kuna e-spordi kihlvedude turul on nii palju silmapaistvaid mänge, on Warcraft 3 kihlveokontoritel mõneti kahe silma vahele jäänud, kuigi professionaalsed turniirid jätkub peaaegu igal aastal erinevates kohtades üle maailma.

Blizzard seevastu teab, kuidas vana klassika ellu äratada. Kuna Warcraft 3 populaarsus kahanes, otsustas Blizzard mängule uue elu sisse puhuda. Warcraft 3: Reforged, klassikalise mängu visuaalselt täiustatud ja uuendatud versioon, ilmus 2020. aastal.

Interneti kogukond

Mäng oli eriti populaarne Hiinas, Lõuna-Koreas, Saksamaal, Rootsis ja Jaapanis. Miljonid inimesed üle maailma vaatasid selliseid turniire nagu Electronic Sports World Cup, World Cyber Games, World eSports Games, International eSports Festival ja World Series of Video Games. Ja mäng ei piirdunud ainult professionaalsete võistlustega; sellel oli sadu tuhandeid kasutajaid erinevatel amatööride võistlusareenidel, nagu Battle.net.

Warcraft Online'i mängimine

Mängijad mängus Warcraft 3 paigutatakse kaardile ja peavad koguma ressursse, nagu kuld ja saematerjal, et arendada oma baasi ja ehitada piisavalt suur armee, et oma vastane lüüa.

Ja see on alles mängu algus. Mängu võitmiseks peab mängija kaitsma oma baasi, hävitades samal ajal ka vaenlase baasi. Oma paljude uute funktsioonide hulgas tutvustas Reign of Chaos kahte uut rassi: Ööpäkapikud ja Undead, et minna kõrvuti algsete orkide ja inimestega, see suurendas rasside arvu neljani.

Warcraft 3 on üks väheseid mänge, mis sisaldavad kangelasi armee üksustes, erinevalt mängudest nagu Dota, League of Legends või Starcraft 2, kus te kas juhite tšempioni või keskendute puhtalt baaside loomisele. Igal Warcraft 3 võistlusel on ainulaadne kangelane, kusjuures iga kangelane on klassifitseeritud nende põhiseisundi – tugevuse, väleduse ja intelligentsuse – alusel.

Iga võistluse parimad kangelased on inimeste mäekuningas, orkide Taureni pealik, hilise mängu lemmik Death Knight from the Undead ja rassi Haldjate deemonkütt, kellel on vaieldamatult mängu halvimad kangelased. .

Suured Warcrafti mängijad

Warcraft 3 oli tõenäoliselt esimene arvutimäng ajaloos, mis tekitas e-spordi legende. Warcraft 3 võistlusel oli palju tuntud nimesid.

Li "Sky" Xiaofeng

Li Xiaofeng oli Hiina Warcraft 3 meister, kes muutis revolutsiooni viisi, kuidas inimrass mängus on esindatud. Ta võitis maailma kübermängud Hiina punases särgis aastatel 2005 ja 2006. Seda võistlust peeti rahvusvahelise Warcraft 3 mängude tipuks ja Li võit sellel kaks aastat järjest tõi talle koha World Cyber Games kuulsuste hallis. .

Yoan "ToD" Merlo

Yoan Merlo on veel üks tuntud mängija, kes on võitnud maailma e-spordimängud, Blizzard Worldwide Invitationali ja Cyberathlete Professional League'i. Imetlusväärselt esines ta ka maailma kübermängudel, kus võitis hõbe- ja pronksmedali ning nimetati 2007. aasta parimaks Warcraft 3 mängijaks.

Wang "Infi" Xuwen

Mängu mängides oli Wang Xuwen tuntud arvukate ründe- ja kaitsetornide püstitamise poolest. Ta võitis arvukalt turniire, sealhulgas rahvusvahelise eSpordi festivali 2007. aastal, KODE5 Moskvas, World eSports Games 2008. aastal, World Cyber Games 2009. aastal ja Warcraft 3 Champions League XIV hooaja meeskonnaga World Elite.

Kas on olemas Warcrafti turniir või liiga?

Võib-olla on suurim ja oodatuim Warcrafti turniir ESL Pro Tour või see, mida mõnikord nimetatakse DreamHack avatud.

Dreamhack sai alguse 1990. aastate alguses väikese klassikaaslaste ja sõprade kogunemisena Malungi algkooli keldris, Rootsi. See paigutati 1994. aastal ümber kooli kohvikusse, saades sel ajal üheks suuremaks piirkondlikuks demotehnika- ja mänguürituseks. See oli ka esimene üritus, mis sai nimeks DreamHack.

1997. aastal Borlänges Arena Kupolenis toimunud üritusest sai Rootsi suurim LAN-pidu ja sel ajal Skandinaavia suuruselt kolmas pidu. Lisaks toimus DreamHack 2001 ja sellele järgnenud üritused Elmia messikeskuses Jönköpingis, kuhu see on ka jäänud.

15. novembril 2012 teatas DreamHack partnerlusest Major League Gaming (MLG) ja Electronic Sports League'iga (ESL), et toetada Põhja-Ameerika ja Euroopa e-spordi stseenide kasvu ja arengut. Need koostööd hõlmasid universaalset edetabelit, ühtseid võistlusstruktuure ja muid funktsioone.

30. septembril 2020 teatas ESL, et on otsustanud ühineda DreamHackiga. Need kaks ettevõtet tegutsevad ühena, kuid neid kahte kaubamärki juhitakse iseseisvalt. ESL Pro Tour 2020 on maailma esimene Warcraft 3 profituur. ESL koostöös DreamHackiga korraldab, sponsoreerib ja võõrustab üritust.

Pole üllatav, et maailmaareenil konkurentsis parimaks osutunud riik on Lõuna-Korea. Kui Californias asuv e-spordiettevõte Gen.G avas 2019. aastal Soulis Gen.G Elite Esports Academy, läksid nad nii kaugele, et väitsid, et "Lõuna-Koread peetakse endiselt e-spordi mekaks" ja et "see seal on suurem osa talentidest"

Lõuna-Korea on alati olnud konkurentsivõimelise videomängu määratlus. Veebimängud said Lõuna-Koreas alguse varem ja kiiremini kui mujal maailmas. Kui riik 1990. aastate lõpus esimest korda kiiret internetti kasutusele võttis, suurenes 24-tunniste mängukohvikute arv, mida tuntakse arvutipaukudena.

Need intrigeerivad, sageli maa-alused kohad arenesid mängukultuuri epitsentriteks, korraldades lõpuks mitteametlikke turniire. 2000. aastaks olid Lõuna-Korea kaabelkanalid esimesed maailmas, mis edastasid võrgumänguvõistlusi.

Haridusministeeriumi hiljutise küsitluse kohaselt on eSport praegu kõige levinum tulevane töökoht viies Lõuna-Korea õpilastele, jäädes alla ainult sportlastele, arstidele, õpetajatele ja digitaalse sisu loojatele. 2022. aastal kaasatakse eSport isegi Aasia mängudele.

Tippmängijad, nt legendide liigaLee Sang-hyeok, koodnimega Faker, saavutab sama kuulsuse ja varanduse kui K-popi iidolid. Miljonid inimesed vaatavad neid reaalajas Internetis mängimas. Enne pandeemiat kogunesid fännid e-spordiareenidele, mis nägid välja nagu rokkkontserdi ja maadlusstaadioni ristand.

Tippmängija on kahtlemata Korea päritolu. Jang 'Moon' Jae Ho on viiekordne Warcraft 3 maailmameister, endine legendaarne Night Elfi mängija Warcraft 3-s ja Zerg-mängija Starcraft II-s. Ta on võitnud kolm televisioonis ülekantud Lõuna-Korea liigat ja neli hooaega MBCGame'i maailmasõjas.

Mooni nähti sageli mängus Warcraft 3, kasutades strateegiaid, millest sai paljude Night Elfi mängijate standard ja mida nimetati "5. võidusõiduks". Ta on Warcraft 3 mängijatest osalenud ja võitnud enim televisioonis edastatud Warcraft 3 mänge.

Kui Starcraft II välja anti, võistles ta suurvõistlustel nii Starcraft II kui ka Warcraft 3 jaoks, kuid lõpuks läks Moon liitudes täiskohaga Starcraft II vastu Fnatic jaanuaril 2012.

Moon esineb dokumentaalfilmis "Beyond the Game" ühe Warcraft 3 mängijana.

Panused Warcraftile pakkujate juures

Warcraft 3 kihlvemissaidid on praegusel ajal praktiliselt neljalehelised ristikud, kuid Internetis on panuseid saadaval. Äsja välja antud Warcraft 3: Reforged, samuti aastakümnete jooksul kasvatatud pühendunud fännibaas ning World of Warcrafti ja Heroes of the Stormi panuste panustamise edu on aidanud kaasa Warcraft 3 kihlveomaastikule.

On palju spordiennustusi, kus saate teha panuseid Warcraft 3-le. Parima online-spordiennustuse otsimisel peate arvestama oma vajaduste ja eelistustega. Sellised tegurid nagu mängimise sagedus ja panuste tüübid, mida soovite teha, võivad teie otsust mõjutada. Mõned inimesed võivad eelistada kasutajasõbraliku liidesega veebipõhist kihlvedu, samas kui teised võivad olla rohkem mures panuste arvu pärast, mida nad saavad päevas teha.

Panuste tegemiseks peate esmalt registreeruma mõne maineka kihlveokontori juures. Riskide vähendamiseks tuleks esmalt üle vaadata kihlveokontori reeglid mängule Warcraft 3 panustamise kohta.

Parimad Warcraft 3 kihlvemissaidid on järgmised:

  • 1xBet
  • Vahemees
  • 10bet
  • Parimatch
  • Betsson

Pidage meeles, et see, et sait pakub e-sporti, ei tähenda tingimata, et see pakub panuseid kõikidele matšidele. Jällegi, kuna mõned veebipõhised spordiennustused kastavad oma varbaid vette ainult videomängude osas, võivad nad keskenduda ainult suurtele sündmustele, näiteks rahvusvahelistele karikatele, jättes tähelepanuta väiksemate ürituste võistlused.

Arvesta sellega, et sa ei tohiks piirduda vaid ühe spordiennustusega. Mis puutub Warcraft 3-le panustamisesse, siis ei ole kõik kihlveokontorid võrdsed. Mõned võivad pakkuda vaid mõnda turgu, samas kui teised võivad pakkuda laiemat valikut.

Kõige tähtsam on see, et mitte kõik esport kihlvedude vahendajad ei ole oma turgude hinna määramisel nii usinad ega pädevad kui teised. Seega mõelge enne panuse tegemist läbi kõik oma võimalused. Peagi võid avastada, et tunned hästi, milliste kihlveokontoritega on kõige kasulikum panustada.

Warcraft 3-le viljaka panuse tegemiseks on kõige olulisemad asjad, mida teha: mängu õppimine ja kõigi asjakohaste hetkevormide vaatamine mängijad ja meeskonnad.

Nende asjade meelespidamine pakub suurepärast tuge, kuna need on omavahel seotud. Samuti on hea mõte hoida silm peal töötajate liikumistel, sest isegi väiksemad muudatused võivad Warcraft 3 matši üldtulemusele suurt mõju avaldada.

Pöörake tähelepanu praegustele mängudele, kuna need võivad tulevasi mänge mõjutada, kui soovite Warcraft 3 peale panustamise ajal rohkem raha teenida.

Jälgige parimaid Warcrafti meeskondi ja panustage täpselt

Mõned arvavad, et Warcraft 3 oli esimene mäng, mis lõi esimesed e-spordi legendid. Põhjus võib olla selles, et Warcraft 3 on e-sport 1 versus 1, kusjuures ainult mõned kaardid ja turniirid nõuavad 2 versus 2.

ESL Pro Tour 2021 on võrguturniir, mille mängijad on jagatud kolme piirkonda: Ameerika, Aasia ja Euroopa.

Tavapärane võistlustee, olenemata piirkonnast, on registreeruda avatud kvalifikatsiooniturniirile ja seejärel saada koht kinnises kvalifikatsioonis. Seejärel osalege suletud kvalifikatsioonis ja andke Challengerile koht. Kõrgeima asetusega mängijad kutsutakse Challengeri; nad ei võistle kvalifikatsioonis.

Kui soovite jälgida parimaid Warcraft 3 mängijaid ja täpselt panustada, on siin mõned parimad mängijad, millel silma peal hoida.

Ameerikast tuleb vaadata Oregonist pärit Victor 'Hitman' Lini. Ta on aktiivne Orci mängija, praegu mängib DuSt Gaming ja Zero Effort. Ka Oregonist pärit Abdulaziz "CrunCher" Abed on aktiivne inimmängija. Praegu on ta osa DuSt Gamingust.

Aasia Warcraft 3 lahinguväljal on Lai "Colorful" Yongyun professionaalne Hiina ööhaldja mängija. Muidugi on Jang "Moon" Jae Ho legendaarne Korea Night Elfi mängija, kes mängib praegu DRX-is. Guo "eer0" Zixiang mängis orki, kui ta oli ZDR-is, kuid mängib nüüd Undeadi ja teda juhendab WFZ.

Eom "FoCuS" Hyo Sub, Park "Lyn" Joon ja Jeon "Soin" Jin Hwan on kõik professionaalsed Korea orkimängijad. Moon "Chaemiko" Chae Young, keda ei tohi segi ajada Jang "Moon" Jae Ho-ga, on professionaalne Korea inimmängija, kes on praegu liigas RAPTOR Gaminguga.

Xu "Fortitude" Yuxing, keda kutsutakse ka armsa hüüdnimega "Romantic", on professionaalne Hiina mängija, kes on spetsialiseerunud inimkonnale.

Mängu Euroopa poolel juhib lauda tunnustatud Dmitri "Happy" Kostin, parim Warcraft 3 mängija Venemaalt, kes keskendub Undeadide rassile. Andriy "Foggy" Koren on pärit Ukrainast ja on spetsialiseerunud Night Elfi rassile.

Sergei "HawK" Shcherbakov on veel üks Venemaa mängija, kuid ta on spetsialiseerunud inimrassile. Daniel "XlorD" Spenst on professionaalne Saksa Undeadi mängija, kes esindab hetkel mousesportsi. Teine Venemaa mängija, Ilja "JohnnyCage" Yashenkov, on aktiivne Venemaa inimmängija, kes mängib praegu Thunder Ducksis.

Plussid ja miinused

Plussid

Warcraft 3: Reforged täiustab mõningaid algse mängu aspekte, jättes samal ajal põhimängu muutmata, mis on hea. Reforged parandab enamasti visuaali. Struktuure, NPC-sid, koletisi ja enamikku üksusi on võrreldes algsete mängudega täiustatud.

Reforgedi ühe mängijaga kampaaniad hoiavad teid tundideks ja tundideks hõivatud, kuna need sisaldavad laiendatud lugusid, mida räägitakse erinevate rasside vaatenurgast. Lisaks on Reforgedis kaasatud algse Warcraft 3 ja The Frozen Throne laienduse missioonid.

Miinused

Reforgedi avalikustamine lubas olulist graafilist ümberehitust ja kuigi Reforged parandab visuaale, aitavad jäigad animatsioonid kaasa üldisele visuaalsele odavusele. Mõnel tekstuuril ja kaardil on kummaline hägusus, mille tõttu need näivad olevat madalama eraldusvõimega kui nad on.

Kuna te ei saa luua spetsiaalseid klahvikombinatsioone, peate kogemuse taastamiseks sisenema oma mängufailidesse ja muutma neid DOC- või TXT-failis. Kõige tipuks on Reforgedi kasutajaleping ümber kirjutatud nii, et Blizzardile kuuluvad kõik kohandatud mängud. Reforged ei paku veteranidele palju uut, ja see eemaldab funktsioonid, millega need mängijad on harjunud.

Warcrafti panustamiskoefitsientide mõistmine

Tänapäeval Interneti-spordi kihlveod pakkuda panustajatele nelja erinevat tüüpi Warcraft 3 panuseid. Näited on mängu võitjate kihlvedude turu, händikäpi turu, futuuride või otsevõitjate turu ja eripakkumiste turu ennustused.

Mängu võitjate turg on kõige lihtsam kihlveoturg, millest aru saada. Mängijad valivad mängu lõpus, kumb kahest meeskonnast võidab. Händikäpile panustamine asetab ühe meeskonna (tavaliselt favoriidid) punktide osas ebasoodsasse olukorda (näiteks -0,5, -1 või 1,5) ja panuse võitmiseks peab meeskond lööma ühe värava rohkem kui tema händikäp.

Lisaks ülalnimetatud turgudele saavad Warcraft 3 panustajad panuseid teha futuuride või otsevõitjate turul, kus nad saavad enne selle algust ette näha konkreetse turniiri võitjat, ja eripakkumiste turgudel. Eripakkumiste turud on eriti põnevad, kuna need sisaldavad panuseid, nagu õige tulemus või tapmiste arv (üle/alla), mida ainult tõeline Warcraft 3 fänn suudab õigesti prognoosida.

Warcrafti näpunäiteid ja nippe

See on paratamatult õnnemäng, nagu kõik kihlveod; aga panustajatel, kes teavad võistlevatest mängijatest ja meeskondadest kõige rohkem, on alati suurem võimalus võidupanus teha. Enne e-spordile panuste tegemist pidage meeles järgmisi Warcraft 3 panustamisnõuandeid.

Enne panuste tegemist peaksite olema tuttav kõigi parimate Warcraft 3 mängijate ja meeskondadega. Kontrollige meeskondade ja mängijate tulemusi, et aidata teil panuseid teha. Kui kaks meeskonda on varem võidelnud, annab see teile aimu, kuidas see viimane matš kulgeb. Seda tüüpi teavet kasutavad paljud panustajad, et aidata neil valida a mitmesugused e-spordid ja traditsioonilised spordialad.

Näiteks kui üks mängijatest on võitnud viimased kümme omavahelise mängu, ei võida need kümme mängu kaotanud mängija tõenäoliselt üheteistkümnendat mängu. Enne võistkondlikul turniiril võitja valimist peaksite uurima iga meeskonna mängijaid. Kuidas iga nimekiri kuhjub? Otsige üles iga mängija eelmise mängu ja võistluse tulemused, et saada parem ülevaade, milline meeskond on tugevaim.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSport
About

Zhang Wei, Esportsi areenil rohkem tuntud kui "DragonMaster", on veebikasiinode ja Esportsi ristteel mõtteliidrina loonud niši. Tal on eksimatu trendide instinkt, mis on kombineeritud üksikasjaliku tähelepanuga detailidele, nii et ta on oma ala strateeg ja visionäär.

Send email
More posts by Zhang Wei