Populaarseimad Age of Empires kihlvemissaidid 2024

Age of Empires on auhinnatud reaalajas strateegia (RTS) videomängude sari, mis on välja antud enam kui kahe aastakümne jooksul. See erakordne ajalooline RTS on võitnud miljonite mänguhuviliste südamed, sealhulgas spordikihlvedude harrastajate südamed. Age of Empiresi armastajate nimekiri on pikk ja see täieneb jätkuvalt. Seda võib seletada selle suurepäraste funktsioonidega, sealhulgas põnevate ajalooliste teemade, paljude tsivilisatsioonide, ehtsa mänguviisi ja eepilise graafikaga.

Huvitaval kombel on seeria tehisintellekti (AI) mängijate võimalused mõnevõrra piiratud, nii et neil pole inimmängijate ees eelist. See tagab ausa mängu, mis enamikule viimastest meeldib.

Populaarseimad Age of Empires kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik sarjast Age of Empires läbi aastate

Kirjutamise seisuga (jaanuar 2022) on Age of Empiresil üheksa mängu. Vaadake selle peamisi personaalarvutitele mõeldud pealkirju:

Age of Empires (1997)

See oli esimene Age of Empiresi mäng, mille Ensemble Studios 1997. aastal välja andis. Xbox Game Studios avaldas selle pealkirja, mis kasutab Genie mängumootorit. Neid ei olnud palju RTS mängud toona saadaval ja see oli esimene ajaloolise teemaga.

GameSpot, mis on tuntud oma põhjalike mänguülevaadete poolest, määratles Age of Empiresi kui Blizzard Entertainmenti mängude Warcraft: Orcs & Humans ja Sid Meieri tsivilisatsiooni kombinatsiooni. Kuid see Ameerika videomängude veebisait kirjeldas ka selle kujundust mõnevõrra segaduses. Vaatamata sellele ja teistele kriitikute negatiivsetele arvustustele võeti see mäng hästi vastu, müües kolme aastaga üle kolme miljoni ühiku.

Microsoft avaldas 1998. aastal Age of Empiresi laienduspaketi Age of Empires: The Rise of Rome.

Age of Empires II (1999)

Nagu esimene Age of Empiresi tiitel, kasutab Age of Empires II: The Age of Kings Genie mängumootorit. Nende pealkirjade mängud on samuti sarnased. Kuid erinevalt oma eelkäijast, mis pakub mängijatele kaheteistkümne tsivilisatsiooni vahel valida, kasutab Age of Kings neist kolmeteist Lähis-Idast, Aasiast ja Euroopast.

2000. aastal ilmus Age of Kingsi laiendus The Conquerors. Enamikule mängijatele avaldas muljet see, et sellel oli uusi uusi funktsioone, sealhulgas veel viis tsivilisatsiooni.

Age of Empires III (2005)

See on AoE seeria kolmas põhiosa. Age of Empires III pakub mängijatele ressursside ja versiooniuuenduste pakkumiseks palju uusi funktsioone, näiteks kodulinnad. The WarChiefs, selle mängu esimene laiendus, tutvustati mängumaailmale 2006. aastal. 2007. aastal andis Microsoft Game Studios välja oma teise laienduse The Asian Dynasties.

Age of Empires IV (2021)

Relic Entertainment tegi koostööd World's Edge'iga, et arendada välja Age of Empires IV, mis ilmus algselt 2021. aasta oktoobri lõpus. Sellel on mitmeid funktsioone Age of Empires II-ga. MobileSyrup, Kanada kihlvedude vahendaja, kes hindas erinevaid tehnoloogiatooteid, kirjeldas seda pealkirja isegi kui viimast, kuid uue värvikihiga.

Samuti on tähelepanuväärne, et Age of Empiresil on ka need kõrvalmängud:

 • Age of Mythology (2002)
 • Age of Mythology: The Titans (2003)
 • Age of Empires: The Age of Kings (2006)
 • Age of Empires: Mythologies (2008)
 • Age of Empires Online (2011)

Age of Empires Betting 2024 : kõik, mida pead teadma

Enamikule videomängude entusiastidest meeldib Age of Empiresi kihlvedusid teha. Nende hulka kuuluvad ettevõtted, kes soovivad oma kasumit maksimeerida. Kuid see ei seisne ainult materiaalses kasus. Suur osa selles tegevuses osalevatest osapooltest on lummatud selle pakutavast põnevusest.

Pealegi on Age of Empiresi espordiennustus mugavalt lihtne. Alustuseks on panustajatel kohustus tuvastada kihlveovahendaja unikaalne kombinatsioon funktsioonidest, mida nad otsivad. Seejärel peavad nad rahastama oma hasartmängukontosid, et panustada eelistatud AoE meeskonnale või mängijatele. Nii lihtne see ongi!

Nagu paljud kogenud mängijad on juba märganud, sarnaneb Age of Empiresi panustamine paljudel teistel spordiüritustel panustamisega. Mänguritel on valikus palju vasteid. Veelgi ahvatlevam on see, et seal on suur bassein e-spordi kihlvedusid mis kõik pakuvad neile erinevaid turge.

Hoolimatute valearvestuste vältimiseks on oluline õppida selgeks AoE kihlveo põhiterminid. Näiteks rahaliini panuse tegemine eeldab, et mängurid ennustavad meeskonda, kes tõenäoliselt konkreetse sündmuse võidab. Kui keegi sellest algusest aru ei saa, võib selle legendaarse spordialaga tegelemine olla keeruline.

Miks on Age of Empires populaarne?

Kahtlemata on sellel esportmängul üks suurimaid fännibaasid kogu maailmas. Miks ei saa espordisõbrad sellest strateegiavideomängusarjast küllalt? Järgmised on peamised põhjused.

Interneti-kogukond Age of Empires

Age of Empiresi virtuaalne kogukond on lai ja hõlmab mängijaid kõikjalt maailmast. Need inimesed ei seo end ainult armastuse pärast selle sporditiitli vastu. Samuti valgustavad nad üksteist mitmesugustel teemadel, sealhulgas:

 • Kuidas Age of Empiresi foorumites liikuda ja neist maksimaalset kasu saada
 • Age of Empires sündmused ja panustamisvõimalused
 • Kuidas lihvida oma AoE mängu- ja panustamisoskusi
 • Praeguste AoE pealkirjade parimad omadused ja see, mida nad sooviksid tulevastes väljaannetes näha

Selle kogukonna ühtekuuluvus tõmbab iga päev rohkem Age of Empiresi fänne, muutes selle mängu veelgi populaarsemaks.

Mängib Age of Empires võrgus

Age of Empiresi mängimise lihtsus on veel üks tegur, mis köidab jätkuvalt espordist kirglike mängijate tähelepanu. Selle mängu mängimiseks võrgus, kodus, liikvel olles või mõnes muus sobivas kohas ei ole vaja isegi aastatepikkust kogemust.

Kuidas mängida Age of Empires

Mõned mängijad eelistavad Age of Empiresit muud videomängud sest selle süsteeminõuete täitmine ja erinevate pealkirjade nautimine on lihtne. Nende hulka kuuluvad 64-bitine protsessor, 8 GB muutmälu (mälu) ja NVIDIA® GeForce® GT 420 (graafika). Pange tähele, et need ei ole fikseeritud; Lisaks võivad need Age of Empiresi osamakseteni erineda.

Suurimad Age of Empiresi mängijad ja meeskonnad, kellele panustada

Selle videomängusarja populaarsusele on kaasa aidanud ka silmapaistvad Age of Empiresi mängijad. Enamasti vaatavad nooremad mängijad neile alt üles. Nad mängivad seda mängu sageli, et oma oskusi parandada ja loodetavasti olla sama head kui mängijad, keda nad imetlevad.

Enamikul tänapäeva AoE oskustega mängijatel on fännid, kes jälgivad iga mängu, mida nad mängivad. Lisaks toetavad nad neid mängijate meeskondi ja julgustavad oma sõpru hüppama. See on tohutult suurendanud selle RTS-i aktsepteerimist ülemaailmses mastaabis.

Kas on olemas Age of Empiresi meistrivõistlusi?

Jah. Age of Empires on erinevaid ülemaailmsed turniirid kus mängijad ja meeskonnad võitlevad üksteisega teatud summa võitmiseks. Enamasti jagatakse auhinnafond osalevate meeskondade vahel, kuid eelnevalt kindlaksmääratud vahekorras. Kuna sellel videomängusarjal on erinevad pealkirjad, on muud turniiri funktsioonid erinevad.

Näiteks toimus Age of Empires II meeskondadele 2v2 World Cup 2020 turniir. Sellega oli kaasas 2 versus 2, GSL-süsteem ja ühe eemaldamise vorming ning 28 570 dollari suurune auhinnafond. Esimesena (Hiina A) ja teisena (Norra A) lõpetanud Age of Empiresi meeskonnad said vastavalt 7200 ja 5100 dollarit.

2021. aastal toimusid ülemaailmsed meistrivõistlused Age of Empires III mängijatele. Erinevalt 2020. aasta 2v2 maailmameistrivõistlustest oli selle turniiri auhinnafond 5000 dollarit. Võitja Haitch kõndis koju 1500 dollariga, teine teise koha saanud Mitoe sai aga 1000 dollarit.

Nimelt osalevad Age of Empiresi maailmameistrivõistlustel erinevad jurisdiktsioonid. Nende hulka kuuluvad Ühendkuningriik, Kanada, Soome, Austria, Ameerika Ühendriigid, Türgi, Prantsusmaa, Holland, Austraalia, Saksamaa ja Poola. Ootuspäraselt investeerivad nendel turniiridel võistlevad mängijad ja meeskonnad palju aega selleks, et valmistuda selleks, et nad saaksid võita oma vastaseid ja muuta oma riigid uhkeks.

Age of Empires IV jaoks on ka AoE turniirid, millele tasub kindlasti panustada:

Leidke parimad Age of Empires esports kihlveokontorid

Mängijad saavad panustada AoE-le lugematul arvul saadaolevatel spordiennustuste veebilehtedel. Kuid alati on fantastiline mõte enne kihlvedude valimist esmalt üle vaadata selle omadused. Tutvuge mõne küsimusega, millele kõik peaksid vastama, enne kui registreerute platvormil, et selles videomängusarjas panustada:

 • Kas see pakub soodsaid Age of Empiresi koefitsiente?
 • Millised on sisse- ja väljamaksete makseviisid? Kas need on turvalised ja kiired?
 • Kas pakutavad sisse- ja väljamaksevõimalused aktsepteerivad tegija kohalikku valuutat?
 • Kas Age of Empiresile on võimalik mobiilis panustada?
 • Kas panustajad pääsevad kihlveorakendusele ligi mitmes keeles?
 • Kas kihlveokontori klienditugi on usaldusväärne ja sellel on mugavad meetodid?
 • Milline asutus on andnud kihlveokorraldajale loa tegutseda mänguri jurisdiktsioonis?
 • Kas kihlvedude vahendaja on võtnud mingeid konkreetseid meetmeid, et muuta kasutajate kontodele sissemurdmine võimatuks?

Nendele päringutele piisavalt heade vastuste saamine on ülioluline, sest see määrab, kas mängijal on fantastilised Age of Empiresi kihlveokogemused või kohutavad. Kui nad sirvivad Internetti, otsides parimaid Age of Empiresi teenusepakkujaid, on siin mõned tipptasemel valikud, millele nad võivad mõelda:

 • 22 Bet
 • Casumo
 • 1xBet
 • TonyBet
 • Betsson
 • Vahemees
 • 10 Bet

Täpseks panustamiseks jälgige parimaid Age of Empiresi meeskondi

Kui panustaja soovib Age of Empiresile panustada, peaks ta seda videot uurima mängu parimad meeskonnad ja nende hiljutised esinemised. See võib aidata neil kihlveo teekonnal, muutes lemmikute ja allajääjate ennustamise lihtsamaks.

Siin on mõned tähelepanuväärsed Age of Empiresi meeskonnad, mida tasub jälgida:

Tagajärjed

See meeskond on tuntud Age of Empires II turniiridel võistlemise poolest, millest esimene on Into the Darkness (2016), mille ta võitis. Toona kuulusid Aftermath MbL, Liereyy ja Hearttt, kuid nüüd kuuluvad sellesse meeskonda ka Hera ja Nicov.

Team GamerLegion

See Saksamaa e-spordiorganisatsioon asutati 2017. aastal. Kuigi enamik inimesi teab seda League of Legendsi nimekirjade koostamise tõttu, on sellel ka suurepärane AoE meeskond.

Vietnami legendid (VNA)

Algselt Alli, KoolPixeli ja Binhi asutatud Vietnam Legends on osalenud Age of Empiresi turniiridel peaaegu kaks aastakümmet. 2022. aasta jaanuari seisuga kuulusid selle meeskonna aktiivsesse meeskonda ACCM, SongSong, CooL, saymyname ja BadBoy.

Soome

Selle meeskonna asutasid Finnish Age of Empires II mängijad, kes soovisid koos võistelda selle tiitli turniiridel. Selle aktiivsed mängijad on Jupe, TheMax, Villese, Rubenstock ja Zuppi.

Rohkem Age of Empires'i mängimise poolest tuntud meeskondi on Team Secret, Infinity Legends, SalzZ, Tempo Storm, Rulers of Rome, Clown Legion, Dark Empire ja Heresy.

Plussid ja miinused

Enamik panureid, kes kaaluvad oma Age of Empiresi kihlveo- või mänguteekonna algust, tahavad teada, mis see neile kasulik on. Noh, need on plussid ja miinused, mida oodata.

Plussid

 • Kättesaadavus: Enamikule Age of Empiresi mängudele on üsna lihtne juurde pääseda, kuna need on saadaval Steamis, Microsoft Store'is ja Xbox Game Passis. Lisaks on enamik osamakseid iOS-i, Windowsi ja Android-seadmetes tasuta mängimiseks.
 • Mängitatavus: Mängu saavad mängida kõik huvitatud mängijad. Mõne selle kohta käiva artikli läbivaatamisest piisab, et valgustada neid mängu ja teemade kohta, et täpselt teada, mida oodata. Järjepidev harjutamine on aga kohustuslik neile, kes loodavad oma oskusi parandada.
 • Hariv: Huvitaval kombel pakub Age of Empires enamat kui lihtsalt meelelahutust. Samuti varustab see mängijaid käepäraste oskustega, nagu erinevate ressursside kasutamine, tugeva konkurentsiga keskkonnas edu saavutamine ja innovatsioon.
 • Kvaliteet: see esportmäng on suurepärane valik neile, kes otsivad praegu turul parimaid esportmänge. Selle visuaal ja graafika on aastate jooksul tohutult paranenud. Märkimisväärselt on täiustatud ka selle muid funktsioone, nagu tsivilisatsioonid, AI ja heliribad.

Con

 • Kuigi seda mängusarja on üsna lihtne mängida, on selle valdamine pisut keeruline, eriti amatöörmängijate jaoks.

Impeeriumide ajastu koefitsientide mõistmine

E-spordi mängudes, nagu Age of Empires, näitavad koefitsiendid konkreetse tulemuse tõenäosust. See võib olla nii, nagu konkreetne meeskond võidab turniiri või mängija võidab teist.

Need aitavad panustajatel arvutada oma võimalikku tulu pärast erinevatel Age of Empiresi matšidel panustamist. Tavaliselt erinevad need kihlvedude kaupa ja võivad olla erinevas vormingus. Mängijad peaksid neid mõistma, et eristada lemmikuid allajääjatest ja teha kõige mõistlikumad panused.

Allpool on toodud kõige populaarsemad AoE koefitsientide tüübid, mida kihlveokontorid pakuvad:

 • Murdkoefitsiendid: Need koefitsiendid on populaarsed Ühendkuningriigi e-spordi kihlvedude seas. Enamikule panustajatele meeldivad need, sest need on üsna otsekohesed. Näiteks kui konkreetsel Age of Empiresi meeskonnal on koefitsient 2/5, saavad panustajad 2 dollarit iga panustatud ja võidetud 5 dollari eest.
 • Kümnendkoefitsient: Enamikul panustajatel on ka lihtne kümnendkoefitsientide abil oma potentsiaalset võitu arvutada. Nad peavad vaid oma panused nende võrra korrutama.
 • Ameerika koefitsiendid: Ameerika koefitsiente pakuvad peamiselt USA või Kanada spordiennustuste veebisaidid. Need võivad olla kas positiivse arvu koefitsiendid või negatiivsed arvukoefitsiendid. Esimene näitab võimalikku väljamakset, kui mängija panustab 100 dollarit, teine aga näitab, kui palju on vaja panustada, et võita 100 dollarit.

Kihlveo näpunäited ja nipid

Age of Empires’i panustajad võivad mõnda neist kasutada praktilised strateegiad nautida kihlvedusid selles e-spordis. Alustuseks võib valida ainult parima videomängude kihlveo saidi, mis võtab vastu oma riigi mängureid. Ideaalis peaks nende valitud kihlveokontoril olema ka mobiilisõbralik sait, mitmekesised maksevõimalused, tulevased klienditeenindajad ja mugavad panustamiskoefitsiendid.

Veel üks mugav Age of Empiresi panustamisnõuanne on uurida seda mängu enne panuste tegemist. Mängijad peaksid vaatama tulevasi turniire ja osalevaid meeskondi/mängijaid, et teha kindlaks parimad panustamisvõimalused.

Amatöörid ei peaks kaks korda mõtlema professionaalsete AoE panustajatega konsulteerimise peale; nad võivad õppida võitmise kohta üht-teist.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim