Panusta: Smite World Championship 2024

Kui rääkida mängul Smite põhinevatest esportturniiridest, siis SWC paistab silma kui kõige populaarsem. See toimub igal aastal igal talvel Atlantas, Georgia osariigis. Üritust korraldab Hi-Rez Studios. SWC asutati esmakordselt aastal 2015. Sellest ajast alates on see arenenud üheks suurimaks esporditurniiriks. Interneti-spordi kihlvedude saidid eelistavad SWC-d selle vormingu tõttu. 10 meeskonda võistlevad topeltväljalangemise etappides, enne kui algab ühe väljalangemise finaaletapp. See annab panustajatele palju võimalusi iga mängija sooritust analüüsida.

Paljud espordiüritused pälvivad hasartmänguringkondade tähelepanu tänu oma suurele auhinnafondile. Isegi madalaimal tasemel suutis see koguda muljetavaldava 785 000 dollari. Sellised kõrged auhinnad on meelitanud parimaid Smite'i meeskondi üle maailma.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kõik Smite'i, mängu kohta

Esimesel aastal oli 2,6 miljonit dollarit võita. See tegi sellest 2015. aasta kolmanda kõige tulusama e-spordi auhinnafondi. Tuntud võistlused, nagu League of Legends maailmameistrivõistlused olid madalamad, hoolimata sellest, et neid peeti tol ajal kõrgema profiiliga.

Mängurid saavad SWC-d vaadata veebivoogude kaudu ja teha mängudele panuseid. Sellel turniiril põhinevad mitmed kihlveokontorid.

Smite kuulub mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA) žanr. Alates selle ilmumisest on mäng olnud tasuta mängitav. See on paljude populaarsemate e-spordimängude tavaline aspekt. Smite on praegu saadaval mitmel erineval platvormil. See hõlmab PS4, Xbox One, Nintendo Switch ja PC.

Mängija võtab endale mütoloogilise kuju, näiteks jumala või jumalanna rolli. Nad osalevad meeskonnapõhistes lahingutes. Igal erineval tegelasel on ainulaadne võime, mida võitluse ajal kasutada. Meeskond peab välja töötama võidustrateegia, et kavaldada nii vastase mängijaid kui ka NPC käsilasi.

Smite esport meistrivõistlused, nagu SWC, keskenduvad tavaliselt mängija versus mängija režiimidele. Järelikult peavad mängurid end kurssi viima, kuidas need matšid toimivad. Samuti on oluline õppida tundma iga konkreetse jumala plusse ja miinuseid.

Ainult kümmekond neist on kuus tasuta saadaval. Mängusiseseid valuutasid kulutades ja väljakutseid täites on aga võimalik avada rohkem.

Professionaalsetele mängijatele meeldib isikupärastada oma jumalategelasi ainulaadsete nahkade ja emotsioonidega. Sellised sündmused nagu SWC piiravad aga tavaliselt jõudluse uuendamist, et mängud oleksid võimalikult õiglased. Seda on oluline panuse tegemisel arvesse võtta.

Smite'i mängimise reeglid

Enne esportliigadele panustamist peab mängur mõistma mängureegleid. Conquest on kõige tavalisem mängurežiim. See on sarnane joonisel nähtule legendide liiga. Kaks viiest mängijast koosnevat meeskonda üritavad hävitada vastasmeeskonna Phoenixesid. Samuti on üks hiiglaslik sõdalane nimega Titan, mis tuleb maha võtta.

Võistkonnad alustavad matši kaardi vastastikku. Enne mängu sisenemist on mängijal teatud kogus kulda, mida kulutada algesemetele. Pro Smite'i mängijad mõtlevad taktikaliselt läbi, millised täiustused meeskonnale kasuks tulevad.

Kaardi ühelt küljelt teistele jõudmiseks peavad mängijad läbima ühe kolmest sõidurajast. Igaüht neist kaitseb Phoenixi olend koos kaitsetornidega. Kui mängijad satuvad neile liiga lähedale, saavad nad palju kahju.

Minionid on abivalmid NPC-d, kes aitavad mängijatel vaenlasi maha võtta. Neil on üsna nõrk rünnak, kuid nad kudevad regulaarselt. Jumalaid on neli klassi: sõdalane, maag, jahimees, palgamõrvar ja eestkostja. Parimad meeskonnad tuleb välja võitnud klassikonfiguratsiooniga, mis täiendab rühma tervikuna.

Miks on Smite'i maailmameistrivõistlused populaarne?

On mitmeid põhjuseid, miks panustajad võivad pidada SWC-d üheks parimaks esporditurniiriks. Iga matš on tempokas ja põnev. Mängu kunstikujundus on tuntud oma värvika ja kaasahaarava poolest. Rünnakute tulemuseks on sageli värvide lõhkemine.

Lisaks esteetilisele atraktiivsusele on mänguritel ka palju taktikaid, mida mängurid kasutada saavad. Kui nad teavad iga jumalategelase tugevaid/nõrkusi külgi, on lihtsam ennustada, milline meeskond saavutab parima.

Kihlveosõprade seas populaarsete e-sporditurniiride loend keskendub neile, mis välistavad nii palju kui võimalik juhuse elementi. Selle asemel premeeritakse mängudes mängijaid, kes teavad reegleid ja analüüsivad mängijate sooritust. See on kindlasti nii Smite'i puhul.

Seda mängu armastavad ka inimesed, kes on mütoloogiast huvitatud. Smite'i tegelased on pärit erinevatest panteonidest. Nende hulka kuuluvad Kreeka, Põhjala, Keldi, Vana-Egiptuse, Hiina ja slaavi legendide jumalad. Kui keegi on kunagi tahtnud näha neid kujusid omavahel võitlemas, siis Smite on neile ideaalne tiitel. Nende eepiliste jumalalahingute peale panustamine on tõenäoliselt väga ahvatlev.

SWC võidumeeskonnad

Esportturniiridele panustades on alati oluline valida õige meeskond. Smite'is peab olema hea tasakaal nende vahel, kes teevad kahju ja ravivad kaaslasi. Kui kõik valivad tanki tüüpi sõdalase, kasutavad vastased tõenäolisemalt ära nende nõrkusi. Selle asemel on SWC võitjad oma jumalad hoolikalt valinud.

Suurematel esportturniiridel, nagu SWC, on mängus suured rahasummad. Finaali pääsevad ainult Smite'i parimad mängijad. Kui mängur pole kindel, keda toetada, tuleb tähelepanu pöörata mitmele tegurile. Kasulik on välja arvutada kahju kogusumma, mida grupp suudab tekitada.

Kui see on nende vastastest madalam, võivad nad üle olla. Kiirus on veel üks oluline element. Need mängud on väga kiire tempoga. Võitjad peavad rünnakuid sooritama nii kiiresti kui võimalik.

Järgmised meeskonnad on varem olnud SWC meistrid. Seetõttu tasub neid jälgida, kui nad jätkavad turniiril osalemist ka tulevikus:

  • Epsilon Esports
  • NRG Esports
  • eUnited
  • Splyce
  • SK Gaming
  • Pittsburghi rüütlid
  • Atlantis Leviathans

SWC ajaloo suurimad hetked

Kuna SWC on üks põnevaimad esport online-turniirid, on mõistlik, et alates selle loomisest on olnud palju ikoonilisi hetki. Näiteks MLCSt3alth rabas pealtvaatajaid, kui nad rebisid läbi kogu vastasmeeskonna TITAN. See paistis silma kui üks kõrgeima oktaanarvuga lahinguid Smite'i ajaloos.

Kui Epsilon ja Cloud 9 omavahel võistlesid, suutis mängija YAMMYN saada mõne sekundiga neljakordse tapmise. See rootslasest Smite'i proff tegi ka muljetavaldava Celestial Beami tapmise eraldi matšis Luminosity ja NRG vahel.

Kui Team Rival võitles Eunitediga, kasutas mängija PolarBearMike oma spetsiaalseid jumalarünnakuid suurepäraselt. Ta andis lõpuks surmava löögi vastu tulehiiglast. See käik võitis tema meeskonna mängu. Muudel juhtudel on mängijad loonud meeldejäävaid hetki tänu oma asjatundlikule kaitsestrateegiale.

See juhtus vahelises matšis Dignitas ja Splyce. Splyce'i kapten suutis kogu rivaali meeskonna vastu võidelda. On aus öelda, et igal turniiriaastal on vähemalt üks hetk, mis vaatajate mällu jääb.

Kus ja kuidas Smite'i maailmameistrivõistlustele panustada

Kuna see turniir toimub talvel, peavad panterid ootama selle aasta hooaega, enne kui kihlveokontorid SWC turud avavad. Panustamine espordile turniirid on viimastel aastatel muutunud palju lihtsamaks. See on tingitud asjaolust, et videomängude panustamine on üha enam levinud.

Üsna lähiminevikus oleksid mängurid olnud sunnitud otsima niši esport kihlveofirmasid. Nüüd on aga suur hulk traditsioonilisi spordikihlvedude vahendajaid lisanud videomängude jaotised. Kuna Smite on väga populaarne, ei ole liiga keeruline leida võimalusi SWC-le panustada.

Kui inimene on oma eelistatud kihlvedude valinud, on aeg mõelda, millist panuse tüüpi ta teha. Enamik mängureid on rahul sellega, et ennustab meeskonda, kes võidab matši või turniiri. Kui mängur soovib professionaalsemat panust, on mitu võimalust. Nad võivad ära arvata meeskonna või mängija, kes esimesena vere tõmbab.

Kuna struktuuri mahavõtmine on mängu suur osa, võib inimene oma panuse sellele tugineda. Olenemata panuse tüübist on oluline mõlema meeskonna kohta hoolikalt uurida. Seda saab teha nende varasemaid matše vaadates.

KKK-d

Millal on Smite'i maailmameistrivõistlused 2022?

2022. aasta Smite maailmameistrivõistlused algasid 9. oktoobril 2021 ja suur finaal toimus 9. jaanuaril 2022.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask