Panusta: World Electronic Sports Games 2024

Rahvusvaheline esportturniir nimega World Electronic Sports Games ehk WESG on Shanghais asuv digitaalne võistlus, mis põhineb olümpiamängudel. Alates 2016. aastast võistlevad samadest riikidest pärit mängijad teiste rahvusmeeskondadega. See ainulaadne e-spordivõistlus eraldab mehed ja naised ning mängijad võistlevad teiste samast soost mängijatega. 2016. aastal pakuti esimesel turniiril 5,5 miljoni dollari suurust auhinnafondi.

Ürituse esimesel aastal said riigi võistkonnas võistelda ainult riigi kodanikud. Turniiri reeglid on arenenud ja lubavad nüüd igasse meeskonda kaks välisliiget. Turniirivõistlejad on need, kes võidavad turniiri jätkamise ühe väljalangemise protokollide alusel.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mängud WESG-s

Mitmete populaarsete mängude kaudu võistlevad WESG mängijad kõrgeimal tasemel.

Counter Strike

Counter Strike (CS:GO) on mäng, mis toimub erinevates maailma paikades. Mängijad kontrollivad vastaseid terrorismivastaseid või terroristlikke võitlejaid. Igas mänguvoorus töötavad meeskonnad selle nimel, et üksteist alistada, saavutades eesmärgid, mis hävitavad kõik vastasmeeskonna. Mäng võimaldab kohandada tarvikuid ja relvi.

Dota 2

Koos Dota 2, mängijad mängivad 5-liikmelistes meeskondades teise meeskonna vastu, kes kaitseb või hõivab kaardil baasi. Iga mängija juhib tegelast, mida nimetatakse kangelaseks ja millel on võimsad võimed. Mängijad saavad valida 122 kangelase hulgast, kes juhivad kangelast ja koguvad talle punkte, kui ta alistab vastasmeeskonna kangelase. Võitmiseks peab meeskond hävitama suure struktuuri teise meeskonna baasil, mida nimetatakse iidseks.

Hearthstone

Hearthstone on digitaalne kaardimäng, mida saab mängida tasuta. Warcrafti seeriale tuginev mäng kasutab samu tegelasi ja elemente. 2014. aastal andis Blizzard Entertainment mängu välja MacOS-i ja Windowsi jaoks. Aasta hiljem andis ettevõte välja ka Androidi ja iOS-i versioonid.

Platvormideülese tehnoloogiaga pealkiri toetab erinevate seadmete mängijate vahelist mängimist. Kaks vastast kasutavad 30 kaardist pakke, kontrollides ainulaadsete võimetega kangelast. Mängijad kasutavad kristalle, et kutsuda käsilased vastase ründamiseks, hävitades lõpuks võistluse kangelase.

Miks on World Electronics Sports Games populaarsed?

Kuna WESG põhineb olümpiamängudel, tunnevad fännid matše ja tulemusi vaadates rahvuslikku uhkust. Lisaks on online-panustamine suurendanud rohke osavõtuga digiürituste populaarsust. Mitme miljardi dollari suurune e-sporditööstus meelitab ligi panustajaid üle kogu maailma.

Panustamise hoogu annavad professionaalsed mängurid ja amatöörfännid, kes soovivad mänguvõistlusi vaadates kogeda teistsugust põnevust. Kuna mobiiltelefonide populaarsus kasvab jätkuvalt, võimaldab turg mängijatel kõike vaadata ja panustada WESG võistlused liikvel olles. Lihtne juurdepääs, ülemaailmne populaarsus ja põnev mäng suurendab WESG populaarsust kogu maailmas.

Eelised

Kuna inimesed üle maailma veedavad rohkem aega digimängudele, pakub WESG ainulaadset viisi esporti nautimiseks. Olenemata sellest, kas vaatate, mängite või panustavad, pakub turniir mänguhuvilistele erinevaid meelelahutusvõimalusi.

Uued Mängijad

WESG soodustab uute mängijate osalemist e-spordis, laiendades mänguvõimalusi võistlustel osalevatele mängijatele. Turniiri kasvav populaarsus tõstab esile turniiri mänge, meelitades ligi uusi mängijaid üle kogu maailma.

Auhinnad

Oma mitme miljoni dollari suuruse auhinnafondiga annab WESG mängijatele võimaluse võita märkimisväärseid rahasummasid. Lisaks konkurentsile panustavad panustajad turniirile, lootes välja valida võitnud mängijad ja meeskonnad. Mängu harjutamine ja mõistmine aitab võistlejatel võita auhinnaraha. Targalt uurides ja panustades suurendab mängur oma võiduvõimalusi.

Miks on sellel turniiril populaarne panustada?

Üks põhjus, turniir on populaarne panustamiseks on erinevate panustamisvalikute arv. Kuna vaatamiseks ja panustamiseks on saadaval nii lai valik elektroonilisi mänge, naudivad mängurid panuseid üksikutele matšidele või erinevatele võistlustele. Kuna mängud edendavad rahvuslikku uhkust, on kodanikud sageli innukad tegema panuseid oma riigi meeskonnale. Kihlveod on veel üks võimalus võistlusele põnevust lisada.

World Electronics Sports Gamesi võidumeeskonnad ja suurimad hetked

2016. aastal peeti esimesel turniiril kvalifikatsiooniringid Shanghais. Isegi suure auhinnaraha olemasolu korral ei osalenud paljud tippmängijad avaturniiril. Selle asemel mitu maailmakuulsad mängijad otsustas minna populaarsematele üritustele, nagu ELEAGUE Major. WESG nautis endiselt tugevat konkurentsi Prantsusmaa EnVyUs Teamiga, kes alistas CS:GO mängus Kinguin Teami Poolast ja viis koju suure auhinnafondi.

TNC Pro Team võitis peaauhinna Taani Cloud9 mängus Dota 2. Rootsi Alliance Team võitis Peruu Infamous Teami vastu võidu ja võitis pronksi. Korealased StarCraft 2 võistluse võitmiseks. Kolmandana alistas ameeriklane Alex Sunderhaft sakslase Tobias Sieberi. Suures finaalis võitis Hearthstone'i meister filipiinilane Euneil Javiñas rootslase Jon Westbergi üle.

Kus ja kuidas panustada ülemaailmsetele elektroonilistele spordimängudele

Panuste tegemiseks ja võitmiseks peab panustaja uurima WESG-s võistlevaid meeskondi ja üksikmängijaid. Nagu tavaspordile panustamise puhul, on ka enne panustamist oluline teada kõiki osalejaid. Pärast koefitsientide ülevaatamist võidab mängur raha individuaalsete ja võistkondlike võistluste õige võitja ära arvamise eest. Siin on mõned turniiril saadaolevad panustamisvõimalused.

Espordikogukondades kohtuvad mängurid sotsiaalmeedias, et sõpradega mitteametlikult kihla vedada. Need panused on sageli tehtud tegelikule rahale või muudele asjadele, olenevalt kahe inimese või grupi vahel seatud tingimustest. Siiski ei ole sotsiaalne panustamine alati hea mõte. Sõprade vastu panustamine võib põhjustada lahkarvamusi ja võõrastega internetis panuste tegemine on riskantne.

Isiklikult või vastastikku panustamine võimaldab mänguril teha panuse teiste mängijatega, kes panustavad omavahel mitteametlikult. Mängude veebisaidid pakuvad ka pea-vastu panustamisviise. Võistlejad maksavad osalemise eest tasu ja võitja saab auhinnaraha, mis on makstud tasude kombinatsioon.

Real esport kihlveod hõlmab raha paigutamist üksikisikule või meeskonnale, kes võidab veebiplatvormi või maismaaettevõtte kaudu. Kui aga inimene pole mängu ja mängijate ajalooga hästi kursis, on parem raha mitte raisata. Ainult osavad panustajad, kes mõistavad esporti strateegiat, võidavad järjekindlalt kasumit panustada.

Muidugi võivad mängijad teha ka fantaasiapanuseid, mis tegelikult ei ole panustamine. Sarnaselt fantaasiajalgpallile koosnevad fantaasia e-spordimeeskonnad esportlaste nimekirjadest. Fantaasia-espordihuvilised ennustavad võitjaid lõbu pärast ilma raha panustamata.

Kus ja kuidas saab mängija sellele turniirile panustada?

Mainekas Interneti-spordiraamatud pakuvad esport-ennustusvõimalusi ja koefitsiendid, et fännid teevad WESG-le panuseid. Enne panuste tegemist on ülioluline kontrollida veebisaidi litsentsimismandaate ja mainet. Kvaliteetsete ja madala kvaliteediga ennustusveebisaitidega on panustaja kogemuses selgelt erinev.

Usaldusväärsed saidid pakuvad selgeid teenusetingimusi, silmapaistvalt kuvatud litsentsimismandaate ja häid arvustusi. Suvalise spordiennustuse peale raha panustamine pole turvaline. Kihlveokontorit valides peaksid panustajad veenduma, et veebisaidil on järgmised omadused:

  • Spordiennustus positiivne operatsioonide ajalugu kinnitab panustajale, et ta saab võidupanuse eest tasu.
  • Populaarsed spordiennustused naudivad üldiselt hea online maine, mis meelitavad ligi espordihuvilisi.
  • Tehniline töökindlus tagab tarbijatele panuste tegemisel peaaegu 100% kättesaadavuse.
  • Head boonuste struktuurid on konkurentsivõimelised teiste turul olevate veebisaitidega.
  • Lihtsalt kasutatavad liidesed võimaldavad panustajatel veebisaidil hõlpsalt navigeerida.
  • WESG sündmuste kajastus suurendab live-kihlveo põnevust
  • Panustamisvalikud pakuvad erinevaid panustamise viise.
  • Soodsad koefitsiendid on konkurentsivõimelised teiste spordiennustustega.
  • Lugupeetud hoiustamismeetodid pakuvad usaldusväärseid digitaalsete rahaülekandeid.
  • Kiired ja lihtsad väljavõtmise protsessid tagavad sujuva kogemuse.

Interneti-hasartmängud annavad mängijatele ja fännidele võimaluse WESG-s raha hõlpsalt kihla vedada. Panustamine on kiiresti muutumas digitaalsete mängude ja espordi üheks põnevamaks aspektiks. Pakkudes fännidele uut viisi mängude nautimiseks, konkureerivad veebipõhised spordiennustused üksteisega, et koguda olulisi osi spordiennustuste turult.

Live-ennustus lisab turniirile lõbusust ja põnevust. Interneti võimsust ära kasutades pakuvad spordiennustused fännidele võimalust mängida hasartmänge kõikjal maailmas. Aasiast Euroopani võivad WESG entusiastid teha panuseid eelistatud meeskondade ja mängijate peale mugavalt kodus. Sarnaselt olümpiamängudega tekitab turniir e-spordifännide rahvuslikku uhkust, kus iganes nad ka ei elaks.

Milline on parim strateegia sellele turniirile panustamiseks?

Teadmised on spordikihlvedude kuningas. Nutikas panustamine tähendab, et esportfänn uurib enne raha panustamist meeskondi ja mängijaid. Võistkonnal võib olla eelis, kui ta on enne turniiri omandanud kõrgeima reitinguga mängija.

Kui vaadata ajaloolisi andmeid, mis kirjeldavad kõige sagedamini võitnud mängijaid, aitab see mänguril teha kindla panuse. Kui vähe teadmisi ja palju õnne, võivad esporti entusiastid nautida panuseid võistkondadele ja mängijatele, kes võistlevad World Electronics Sports Games'il.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask