Kõik G2 Esports kihlveo kohta

G2 eSports, endise nimega Gamers2, on Euroopa e-spordi frantsiis, mis osaleb mitmel e-spordi turniiril ja üritusel. Organisatsioon asub Saksamaal Berliinis. Selle asutasid 2014. aasta veebruaris League of Legendsi promängija Carlos Rodriguez Santiago ja investor nimega Jens Hilgers. 2015. aasta oktoobris muudeti Gamers2 kaubamärgiks G2 eSports.

Organisatsioon kuulutas ka välja oma põhiväärtused, milleks on loovus, sihikindlus, ambitsioonid, innovatsioon, asjakohasus ja visioon saada ülemaailmseks eSpordile rajatud meelelahutusbrändiks.

Kõik G2 Esports kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

G2 eSpordi meeskonna nimekirjad

Organisatsioonil on kaheksa parimad espordimeeskonnad, millest igaühel on maailma parimad professionaalsed e-spordi mängijad. G2 eSportsi meeskonnad mängivad mitmeid mänge, sealhulgas League of Legends, Hearthstone, Rainbow Siege Six, Rocket League, iRacing, Halo Infinite, Fortnite ja Counter-Strike: Global Offensive. G2 eSpordil oli veel mitmeid divisjone, mis erinevatel põhjustel lõpetati. Jaotused olid Call of Duty, Clash Royale, Overwatch, Heroes of the Storm, Paladins ja PlayerUnknown's Battlegrounds.

Iga G2 e-spordi meeskond keskendub ainult ühele e-spordi mängule. Counter-Strike: Global Offensive'i meeskonna nimekirjas on Nikola Kovac, Aleksi Virolainen, Ilja Osipov, Nemanja Kovac ja Audric Jug. Meeskonna võidumäär oli eelmisel aastal 63%, mis on üsna muljetavaldav, arvestades, kui kõva konkurents mängus on.

League of Legends G2 eSportsi meeskonna koosseisu kuuluvad Marcin Jankowski, Raphael Crabbe ja Dylan Falco. Eelmisel aastal oli meeskonna võidumäär üsna madal, kuid nüüd on plaanis sel aastal taastuda. G2 eSports Rainbow Sixi meeskonda kuuluvad Niclas Mouritzen, Juhani Toivonen, Daniel Romero, Joonas Sovolainen ja Fabian Hailsten. Valoranti meeskonnas on Avova, Nukkye, Hoody, Meddo, m1xwell ja Pipson. Rocket League meeskond koosneb JKnapsist, Atomicust ja Chicagost. Fortnite'i mängijad on jahq, Letshe, Jelty, Mackwood, Ajerss ja Smqcked. Halo Infinite meeskonnas on Sabinater, Tusk, Str8 Sick ja Gilkey.

G2 eSpordi mängijad on pärit mitmest erinevast riigist, enamik neist asub Euroopas. Ka meeskondade nimekirjad muutuvad tavaliselt regulaarselt, et tagada korraldus, et meeskondadel on paremad võimalused hästi esineda.

G2 partnerid

G2 eSportsil on mitmekesine partnerite nimekiri. Organisatsioon teeb partneritega väga tihedat koostööd, et tagada neile parimate e-spordikogemuste ja meelelahutuse pakkumine. Partnerite hulgas on paljude teiste seas kihlveofirmasid, digitaalse rahakoti ettevõtteid ja voogedastusteenuseid. Teised ettevõtted võivad siiski saada partneriteks kiire ja lihtsa protsessi kaudu, mis on lehel esile tõstetud G2 eSportsi ametlik veebisait.

G2 eSportsi tugevaimad mängud

legendide liiga

G2 eSportsil on üks parimaid e-spordi meeskondi legendide liiga mis on kunagi Euroopas loodud. Tänu sellele on meeskond viimasel ajal hästi esinenud. Lisaks jõudlusele pakuvad G2 mängijad fännidele head meelelahutust. Nende edu võib seostada nende mängulaadi ja uuenduslike strateegiatega, mis hoiavad fänne alati oma koha äärel.

Counter-Strike: globaalne rünnak

The CS: MINNA meeskond koosneb uutest ja vanadest staaridest, ühendades laialdased oskused ja kogemused, et saavutada silmapaistvaid tulemusi enamikul turniiridel, kus nad osalevad. Mõned esimese taseme turniirid, kus meeskond on hästi esinenud, hõlmavad Blast Premier ja ESL Pro League.

Raketiliiga

Raketiliiga on veel üks mäng, milles G2 eSports järjekindlalt toimetab, eriti viimasel ajal. Meeskond kasutab tavaliselt arvutatud koordinatsiooni, kuid tulise agressiooniga, mis on osutunud väga tõhusaks. Viimane tipptulemus oli 2022. aasta jaanuaris, kui nad võitsid RLCS Fall Regional Event 2.

Rainbow Six Siege

G2 eSpordi meeskonnad on domineerinud Rainbow Six Siege üritustel ja turniiridel üsna pikka aega, võttes osa enamikest tunnustatud turniiridest. Mõnede viimaste tippsoorituste hulka kuuluvad Euroopa liiga ja GSA liiga võitmine.

Miks on G2 eSports populaarne?

G2 eSportsi meeskond naudib ülemaailmset populaarsust, eriti panustajate seas. Enamik e-spordi panustajaid panustab tavaliselt meeskonna peale, eriti nende mängude puhul, mis on eespool nende tugevaimatena esile tõstetud. Meeskonna populaarsuse peamiseks põhjuseks hasartmänguringkondades on see, et see toimib pidevalt kõrgeimal tasemel. See tähendab, et panustajad saavad kindlalt panustada meeskonna võidu peale ja neil on suur tõenäosus panuste õnnestumiseks.

G2 eSportsil on ka väga põhjalik veebisait, mida tavaliselt uuendatakse regulaarselt. See tähendab, et mängijad leiavad meeskonna kohta teavet lihtsalt ja mugavalt. Panustajad saavad seda teavet kasutada panustamisotsuste tegemiseks. See muudab meeskonna paljudest teistest populaarsemaks, kuna panustajatel on raske oma andmetele juurde pääseda. Teavet G2 eSportsi kohta jagavad tavaliselt ka miljonid selle fännid.

Teine põhjus, miks G2 eSports on panustajate seas populaarne, on see, et enamik e-spordi kihlveo saite katavad nende kihlveoturge. See tähendab, et panustajad leiavad meeskonna jaoks hõlpsasti kihlveoturge. Neil tuleb vaid valida sobiv kihlveosait.

Teine ilmne põhjus on see, et meeskonna mäng on tavaliselt meelelahutuslik. Mängijad saavad pärast kihlvedude tegemist nautida matšide voogesitust, et nautida meelelahutuslikku väärtust. Mängijad võivad isegi kaaluda live-ennustamist, kuna neile meeldib matše vaadata.

G2 eSpordi auhinnad ja tulemused

E-spordiauhinnad 2020

G2 eSports võitis 2020. aasta e-spordi auhindade jagamisel Aasta e-spordiorganisatsiooni. See oli meeskonna üks suurimaid saavutusi, mis saavutati pärast pikka aastat muljetavaldavaid esitusi kõigis e-spordis. Organisatsiooni asutaja pälvis samal üritusel ka E-spordi Aasta Isiku auhinna.

See tõusis meeskonna selle aasta saavutuste nimekirja veelgi kaugemale. Organisatsioon oli üles seatud kümnele teisele ametikohale, mis näitab, kui hästi see sel aastal toimis. Üritus toimus arusaadavatel põhjustel veebis, kuid see ei takistanud G2 eSportsi fänne kogu maailmas saavutust tähistamast.

G2 eSpordi tulemused

G2 e-spordimeeskonna kaheksas divisjonis on aasta jooksul olnud mitu muljetavaldavat esitust. Aastate jooksul lõpetati muljetavaldava esitusega divisjonid, mis jättis organisatsiooni tugevamaks ja paremaks. Allpool on mõned silmapaistvad esitused G2 eSpordi tiimidelt, mis on toonud meeskonnale koha populaarseimate e-spordimeeskondade seas.

Counter-Strike: globaalne rünnak

G2 eSports CS: GO meeskond võitis 2017. aasta DreamHack Open Tours ja DreamHack Masters Malmö. Samuti võitis see ESL Pro League'i hooaja 5 ja eSports Championship Series 1. Mängu parimad esitused on teeninud meeskonnale rohkem kui 3,3 miljonit dollarit.

legendide liiga

G2 eSports League of Legends meeskond võitis 2020. aasta LEC-i suvemeistrivõistlused, 2020. aasta LEC-kevade meistrivõistlused, 2019. aasta keskhooaja kutsevõistlused, 2019. aasta LEC Spring Spliti, 2017. aasta EU LCS-kevade ja 2015. aasta LCS-i edutamise. Need on kümnete teiste meeskonna võitnud karikate hulgas. Neid on ka sadu teisi turniirid milles G2 eSports saavutas teise või kolmanda positsiooni, mis on siiski muljetavaldavad esitused.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege'i meeskonna parimate tulemuste hulka kuuluvad Euroopa liiga 2020 võit, GSA League 2020 ja Kuus kutset 2019. Teised tippsooritused, mida tasub mainida, olid 6. augusti 2020 suurturniir, Euroopa liiga 1. hooaeg, European Open Clash ja Pro League'i 11. hooaeg.

Valorantne

G2 eSports Valorant meeskonna esitus on kahtlemata üks kõige muljetavaldavamaid kõigist organisatsiooni divisjonidest. See võitis mitu Valorant Ignition seeriat, sealhulgas Blast Twitch Invitational, LVL Clash 2, Allied E-sports Odyssey, Vitality European Open, WePlay Invitational ja Mandatory.gg Cup. Viimane tippesinemine oli 2021. aastal Berliinis peetud Stage 3 Mastersil.

Raketiliiga

G2 eSports Rocket League omab meeskonna viimast karikat, mis võideti 2022. aasta jaanuaris RLCS Winter NA Regional Event 2 võidu eest. Teised parimad esitused on turniiridel, nagu RLCS Season X, Astronauts Star Circuit s1, Rocket League Championship Series 9. hooaeg. , 2019. aasta DreamHack Pro Circuit ja RLCSi 7. hooaja maailmameistrivõistlused.

Parimad ja populaarseimad G2 e-spordi mängijad

Marcin Jankowski

Marcin, rahvasuus tuntud kui Jankos, on 1995. aastal sündinud Poola mängija. Ta mängib mängu League of Legends Junglerina. Jankos on teeninud umbes 492 000 dollarit sellest ajast, kui ta on olnud aktiivne ja aidanud meeskonnal võita mitmeid turniire. Ta on võitnud mitmeid auhindu, sealhulgas kaks MVP tiitlit. Ühtlasi oli ta esimene mängija, kes võitis League of Legends Euroopa meistrivõistlustel üle 300 mängu.

Kenny Schrub

Kenny Schrub, paremini tuntud kui Kennys, mängib G2 eSportsi meeskonnas mängu Counter-Strike: Global Offensive. Prantslane on sündinud 1995. aastal. Enne G2 eSportsiga liitumist mängis ta mitmes teises meeskonnas, mis tähendab, et liitus meeskonnaga suure kogemusega. Ta on võitnud mitmeid auhindu, millest üks tema peamisi saavutusi nimetati The Game Awards aasta e-spordimängijaks.

Rasmus Winther

Rasmust tuntakse rahvasuus Capsina. Ta mängib Mid Laneri rolli mängus League of Legends. Taani mängija alustas professionaalselt mängimist 2016. aastal, kuid liitus G2 eSportsiga enne 2019. aasta hooaega. Ta valiti 2020. aasta League of Legends Euroopa meistrivõistluste MVP-ks.

Ben McMillan, tuntud kui CTZN, on Briti professionaalne eSPortsi mängija, kes on spetsialiseerunud mängule Rainbow Six Siege. CTZN võitis MVP tiitli oma esimesel esimese astme võistlusel R6-s.

Kus ja kuidas G2 Esportsile panustada?

Kus G2 Esportsile panustada

Online e-spordi kihlvedusid pakuvad lihtsaimat viisi G2 eSpordile panustada. Sajad kihlvemissaidid pakuvad kihlveoturge enamiku turniiride jaoks, kus G2 eSports tavaliselt osaleb. Mängijad peavad valima ühe sellistest kihlveosaitidest ja registreeruma vastavalt kihlveo pakkuja nõuetele.

Kihlvemissaiti valides peavad panustajad võtma arvesse mitmeid kaalutlusi, et saada parim e-spordi ennustusplatvorm. Valitud kihlveosait mängib panustajate panustamiskogemuse määramisel olulist rolli.

Kaalutluste hulka kuuluvad näiteks litsentsimine, saadaolevad makseviisid ja boonuspakkumised. Lihtne viis seda teha on vaadata mainekat edetabelit, kus on loetletud parimad e-spordi kihlveosaidid. Edetabel sait võib pakkuda kasulikku teavet ja soovitusi õige veebisaidi valimise kohta vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Kuidas panustada G2 Esportsile

Mängijad peavad esmalt deponeerima raha oma kihlvedude kontole, mida nad kasutavad panuste tegemiseks. Enamik kihlveosaite pakub mitmeid makseviisid, mis võimaldab panustajatel valida endale kõige mugavama. Järgmine samm on G2 eSportsi matši ja õiget tüüpi panuse valimine. Väärib märkimist, et erinevatel kihlveoturgudel on erinevad koefitsiendid.

Veelgi enam, iga võiduhimuline panustaja peaks alati panustama G2 parimate spordimeeskondade peale. Lisaks keskendumisele kuulsale esportmeeskonnale, kes tegutseb kõrgeimal tasemel, on vastutustundlik hasartmäng mängu nautimisel hindamatu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

G2 Esports: Western Hope messil MSI 2024 Against Eastern Titans
2024-05-17

G2 Esports: Western Hope messil MSI 2024 Against Eastern Titans

2024. aasta Mid-Season Invitational (MSI) sündmuste põnevas pöördes G2 Esports on tõusnud tumeda hobusena, trotsides ootusi mitte ainult osaledes, vaid ka domineerides. Nende hiljutine 3:0 võidukäik Populaarseimad spordialad (TES) on saatnud lööklaineid läbi League of Legendsi kogukonna, taaskäivitades Lääne fännide kirglikkuse, kes olid hakanud kaotama lootust Ida-juggernautide vastu.