Uudised

May 17, 2024

G2 Esports: Western Hope messil MSI 2024 Against Eastern Titans

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Võtmed kaasavõtmiseks

  • G2 Esports saavutas üllatava 3:0 võidu Top Esportsi üle, hoides Western League of Legendsi lootused MSI 2024-l elus.
  • Gen.G's AD carry, Peyz, ootab pärast nende domineerivat esitust suures finaalis vastamisi G2 Esportsiga.
  • Hoolimata idameeskondade ülekaalust turniiril, on G2 võidud lääne fänne kogunud, tähistades neid Euroopa viimase lootusena MSI kroonile.

2024. aasta Mid-Season Invitational (MSI) sündmuste põnevas pöördes G2 Esports on tõusnud tumeda hobusena, trotsides ootusi mitte ainult osaledes, vaid ka domineerides. Nende hiljutine 3:0 võidukäik Populaarseimad spordialad (TES) on saatnud lööklaineid läbi League of Legendsi kogukonna, taaskäivitades Lääne fännide kirglikkuse, kes olid hakanud kaotama lootust Ida-juggernautide vastu.

G2 Esports: Western Hope messil MSI 2024 Against Eastern Titans

Tee võiduni

G2 teekond läbi MSI on olnud vaid rullnokk. Pärast närvesöövat seeriat vastu T1 mis läks kõikidele viiele mängule, läksid nad läbi PSG Talon ja TES alumises sulus, mis näitavad nende vastupidavust ja strateegilist sügavust. Nüüd koos Gen.G Olles juba kindlustanud koha finaalis, on kõigi pilgud suunatud G2-le, kui nad valmistuvad taas vastamisi T1-ga 17. mail toimuvas alagrupi poolfinaalis. Panused ei saaks olla suuremad; võitja tagab võimaluse väljakutseks Bilibili Gaming (BLG) suures finaalis teisele kohale.

Ülevaade professionaalidelt

Gen.G's Peyz, võitis värskelt BLG vastu, jagas oma mõtteid intervjuus Ashley Kang. Vaatamata sellele, et Peyz tunnistab kõigi ülejäänud kandidaatide tugevust, panustab ta G2-le, et ühineb nendega finaalis. "Ausalt, ma arvan, et kõik kolm meeskonda on väga head... Aga ka G2 näeb oma viimastes matšides väga tugev välja, ma lähen koos G2-ga [finaali jõudmiseks]"märkis Peyz, rõhutades selle turniiri ettearvamatust.

Rally Behind G2

Narratiiv lääne meeskondade jaoks MSI 2024 messil on olnud sünge Vedelik, FlyQuest, ja Fnatic juba välja löödud. G2 seisab aga püsti, kandes oma õlul Lääne lootusi. Nende esitus pole mitte ainult demonstreerinud nende võimet, vaid kogunud ka lääne fännibaasi, kes ihkavad triumfi Ida hiiglaste vastu.

Tee Ees

Kui G2 valmistub peatseks kokkupõrkeks T1-ga, on fännide ootus ja toetus tuntav. Tee finaalini on täis katsumusi ning võimalikke jõukatsumisi T1 ja BLG vastu. Ometi on G2 hiljutine vorm ja strateegiline sära sisendanud nii fännide kui ka analüütikute seas usku, et nad võivad lõpuni minna.

Esportspordi üha ettearvamatul areenil on G2 Esportsist saanud Lääne fännide jaoks lootusemajakas. Nende teekond MSI 2024-l annab tunnistust konkurentsivõimelise League of Legendsi ettearvamatusest, kus iga meeskond võib trotsida koefitsiente ja väljuda võitjana. Turniiri edenedes on üks asi selge: G2 Esports ei ole ainult võistlemine; nad võitlevad terve piirkonna uhkuse eest.

Esmakordselt teatas Ashley Kang, mai 2024

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised