Kõik Fnatic kihlveo kohta

Team Fnatic, tuntud ka kui FNC, on professionaalne spordiriietus. Seda peetakse elektrooniliste spordiennustuste ajaloos üheks parimaks espordimeeskonnaks. Organisatsioon on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud, pälvides koha populaarseimate spordimeeskondade nimekirjas. Lisaks ürituste populaarsusele on Fnatic ka esportkihlveohuviliste lemmik. Brändil on ka rida professionaalseid mänguvarustust, sealhulgas klaviatuurid, hiired, kõrvaklapid, padjad ja palju muud.

Team Fnaticu asutas 2004. aastal austraalia e-spordiettevõtja Sam Mathews koos tema ema Ann Mathewsiga. Peakontor asub Londonis ning meeskonnal on baasid ka Berliinis, Taiwanis, Kuala Lumpuris, Belgradis ja Tokyos.

Kõik Fnatic kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fnatic Esportsi kohta

Ettevõtet juhib juhatuse esimehena Sam Mathews, tegevjuht on Wouter Sleijffers. Seevastu endine Fnatic CS: GO staar Patrik "cArn" Sättermon sai 2012. aastal mängude peadirektoriks.

Aastate jooksul on Team Fnatic kasutanud oma strateegilisi partnerlussuhteid oma kaubamärgi edendamiseks, luues e-spordi legende, e-spordi profivarustust ja tsementeerides e-spordi kultuuri kogu maailmas. Ettevõte on teinud koostööd teiste tippbrändidega, sealhulgas AMD, Hisense, OnePlus, Twitch, BMW, LeTou, PCSpecialist, Monster Energy ja Jack Link's. Varem on FNC-d sponsoreerinud ka SteelSeries ja isegi MSI.

Kuigi see sai alguse väikese kaubamärgina üle kahe aastakümne tagasi, on Team Fnatic üks väärtuslikumaid e-spordimeeskondi. Forbesi 2020. aasta aruanne hindas selle väärtuseks umbes 120 miljonit dollarit, mis teenib umbes 16 miljonit dollarit aastas.

Fnatic eSports

Tänapäeval on Team Fnatic mitme divisjoni e-spordi meeskond, mis osaleb enam kui seitsmes divisjonis. Siiani on organisatsioon teeninud üle 17 miljoni dollari ja omab 2020. aasta 3. vaadatuima lääne spordimeeskonna rekordit. Team Fnatic, millel on sotsiaalmeedias üle 33 miljoni jälgija, on kuulus esportmeeskond ja kindlasti arvestatav jõud.

FNC sai aktiivse e-spordiga tegelema 2006. aastal pärast World of Warcrafti (WoW) meeskonna omandamist. Nimekirja kuulusid Vo0, TooGood ja Ztrider, kolm parimat mängijat sel ajal. Kolmik paistis silma kõikidel tipptasemel võistlustel ja võitis kolm tiitlit. Järgmisel aastal pani Fnatic kokku DotA meeskonna ja tõusis kiiresti üheks kõige kiiremini kasvavaks e-spordibrändiks, lisades mitmeid teisi kõrgeima reitinguga spordidivisjone.

Team Fnaticu parimad spordidivisjonid

Nagu eespool mainitud, osaleb Team Fnatic mitmes e-spordi divisjonis, mis hõlmavad erinevaid žanre, nagu mitme mängijaga võrgulahingu areen (MOBA), strateegiamängud ja tulistamismängud. Allpool on nimekiri praegustest divisjonidest, milles see meeskond osaleb, ja praegused nimekirjad.

  • legendide liiga - Martin "Wunder" Nordahl Hansen, Iván "Razork" Martín Díaz, Marek "Humanoid" Brázda, Elias "Upset" Lipp, Zdravets "Hylissang" Iliev Galabov ja Yasin "Nisqy" Dinçer.
  • CS: MINNA - Freddy "KRIMZ" Johansson, Ludvig "Brollan" Brolin, Owen "Smooya" Butterfield, Alexander "ALEX" McMeekin ja William "Mezii" Merriman.
  • Valorantne - James "Mistic" Orfila, Jake "Boaster" Howlett, Nikita "Derke" Sirmitev, Martin "Magnum" Peňkov ja Andrew "BraveAF" Gorchakov.
  • Dota 2 - Ng "ChYuan" Kee Chyuan, Marc Polo Luis "Raven" Fausto, Djardel Jicko B. "DJ" Mampusti, Anucha "Jabz" Jirawong ja Kam "Moon" Boon Seng.
  • Rainbow Six: Siege - Etienne "Mag" Rousseau, Jason "Lusty" Chen ja Patrick "MentalistC" Fan.
  • Halo - Torez "Envore" Broyles, Juliano "Sceptify" Sadiku, Chase "SuperCC" Cavuto ja Joey "Juziro" Bartholomay.
  • FIFA - Diogo "Diogo" Mendes ja Donovan "Tekkz" Hunt.

Üleval on hetkel aktiivsed nimekirjad. Varem olid spordiorganisatsioonil Clash Royale'i, Smite'i, ShootMania Stormi, PUBG ja Heroes of the Stormi nimekirjad.

Miks on meeskondlik Fnatic spordiennustustes populaarne?

Espordiennustused on online-hasartmängude maastikul üks kiiremini kasvavaid turge. Samamoodi on kõrgeima reitinguga jalgpallimeeskonnad, nagu Müncheni Bayern ja Manchester City, jalgpallikihlvedude lemmikud, samamoodi on Teal Fnatic populaarne espordikihlvedude valdkonnas.

Domineerimine espordis

Peamine põhjus, miks enamikule mängijatele Team Fnaticule panustamine meeldib, on see, et see ei valmista peaaegu pettumust. See on üks edukamaid spordiorganisatsioone ajaloos. Huvitaval kombel nimetati Fat Company 2021. aasta kõige uuenduslikumaks mänguettevõtteks. Panustajad otsivad parimaid meeskondi, kes suudavad kasumit koguda; Team Fnatic on selline ettevõte.

Mitme divisjoni espordimeeskond

Team Fnatic on mitmest divisjonist koosnev e-spordimeeskond, seega sobib see kõigile spordiennustusi harrastavatele huvilistele, olenemata sellest, kas nad tegelevad strateegiamängudega, tulistamismängudega või spordisimulatsiooniga. Meeskond osaleb ka kõigil võistluslikud turniirid, sealhulgas tipptasemel sündmused, nii et mängijatel on palju kihlveoturge.

Dafabeti partnerlus

Lisaks domineerimisele e-spordis ja asjaolule, et tegemist on mitmest divisjonist koosneva meeskonnaga, on Team Fnaticu populaarsuse hüppelises kasvus mänginud kaasa ka tohutu sponsorlus parimad spordiennustuse saidid. 2015. aastal sõlmis Team FNC mitmeaastase lepingu tuntud kihlvedude vahendaja Dafabetiga. See partnerlus viis Fnaticu tohutu Dafabeti mängijabaasi.

Fnaticul on ka palju andmeid, mis aitavad mängijatel meeskonna tugevust hinnata. Kõik viimaste turniiride tulemused on väljas meeskonna ametlikul kodulehel.

Parimad Fnaticu mängijad

Nagu üks parimaid e-spordimeeskondi, Team Fnatic meelitab ligi ainult parimaid mängijaid. Meeskond on pidevalt ülekannetega hõivatud ja ründab teisi meeskondi, et tuua uusi talente. Tänaseks on Team Fnaticul mitu mängijat, kes on jätnud sporditööstusesse jälje.

Allpool on mõned parimad Fnaticu mängijad, mida vaadata.

  • 20-aastane Donovan "Tekkz" Hunt on kahtlemata Team Fnaticu parimaid mängijaid. FIFA profimängija on mängu parim ja uhkeldab oma kolmeaastase karjääri jooksul juba 11 tiitliga. Kõige ihaldatumate tiitlite hulgas on 4 meistritiitlit, sealhulgas eChampions League.
  • Teine Fnaticu tuntud mängija on Krimz, Rootsi profisportlane, kes mängib Team Fnaticu CS: GO meeskonnas vintpüssina. Teda hinnatakse üheks järjekindlamaks mängijaks alates ajast, mil ta aastatel 2014–2016 koos Olof "olofmeister" Kajbjer Gustafssonriga (praegu FaZe Clanis) domineerima hakkas. Täna on ta FNC-s kesksel kohal.
  • Teiste väärikate mainimiste hulka kuuluvad Jason "Lusty" Chen (Rainbow Six Siege), James "Mistic" Orfila (Valorant), Torez "Envore" Broyles (Halo), Marc Polo Luis "Raven" Fausto (Dota 2), Martin "Wunder" Nordahl Hansen (Legendide Liiga).

Team Fnaticu saavutused ja autasud

2004. aastal asutatud FNC on üks vanimaid e-spordi meeskondi. See on osalenud enam kui 990 turniiril, teenides 2022. aasta veebruari seisuga üle 17 miljoni dollari. Team Fnaticu teekonna jooksul on meeskond võitnud mitmeid tipptiitleid ja püstitanud uusi rekordeid.

7☓ LEC pealkirjad

Üks FNC suurimaid saavutusi tuli koos legendide liiga meeskond, mis uhkeldab trofeekapis 7 LEC tiitliga. Meeskond võitis 1. hooaja meistrivõistlused, võites selliseid võistkondi nagu Against All Authority, Team SoloMid ja Epik Gamer, saades 50 000 dollari suuruse auhinnaraha.

Muud Fnaticu pealkirjad hõlmavad EU LCSi suvi 2018, EU LCS kevad 2018, EU LCS suvi 2015, EU LCS kevad 2015, EU LCS kevad 2014, EU LCS suvi 2013 ja EU LCS Spring 2013

3☓ Ülemaailmsed ründemajurid

Fnatic on olnud ka domineeriv CS: MINNA, kottides 3 ülemaailmset ründemajurit. Esimene tuli Dreamhack Winter 2013 ajal. FNC alistas pidžaamas ninjad, kes said selle finaali 100 000 dollari suuruse auhinnarahaga koju. Teine suurvõistlus toimus ESL One Katowice 2015 ajal, viies suurvõistlus, mis toimus Poolas Katowices. Fnatic vallandas finaalis taas pidžaamas ninjad, et viia sellelt turniirilt koju 100 000 dollari suurune kiisu. Team Fnatic võitis Saksamaal Kölnis toimunud ESL One Cologne 2015 võistluse, alistades Team EnVyUsi.

Fnatic on võitnud ka mitmeid teisi tiitleid, sealhulgas DreamHack Masters Malmö 2019, World Electronic Sports Games 2017, Intel Extreme Masters XII - World Championship ja Intel Extreme Masters X - World Championship, kui nimetada mõnda.

2☓ Kuus meistritiitlit

Fnatic on ka levinud nimi Tom Clancy Rainbow Six Siege kahe maineka tiitliga. Esimene neist on Six Masters 2018, mis peetakse Austraalias. Team Fnatic võitis kolmes kaardis NORA-Rengo 2:1, võites $10 636,34, samal ajal kui teiseks tulnud tulid koju $4254,56-ga. Veel üks tähelepanuväärne võit tuli 2019. aasta Six Mastersi ajal, kui meeskond lõi 0RGL3SS-i ja võitis 13 473,39 dollari suuruse auhinnaraha.

Lisaks kahele Mastersi tiitlile on Team Fnaticul mitmeid teisi Rainbow Six Siege'i tiitleid, sealhulgas Pro League'i 10. hooaeg – Aasia ja Vaikse ookeani piirkond: Austraalia ja Uus-Meremaa, Six Invitational 2020 – Aasia Vaikne ookean: Austraalia ja Uus-Meremaa ning Pro League'i 11. hooaeg – Austraalia ja Uus-Meremaa. Uus-Meremaa.

1☓ e-Meistrite liiga

Team Fnatic on samuti suur tegija FIFA. Meeskonna laskur "Tekkz" võitis eChampions League 2020 kutsevõistluse. Tal on mitu muud tiitlit, sealhulgas FIFA Global Series Rankings 2020 – Xbox One ja FUT 20 Champions Cup I etapp – finaalid.

Kuidas Fnaticule panustada?

Tõepoolest, Fnatic on üks edukamaid e-spordi meeskondi ja parim, kellele panustada. Kuid enne alustamist tuleb meeles pidada mõnda asja.

Alustamine

Esimene asi, mida teha, on otsida kihlveosait koos esportkihlveoturgudega kõikides Team Fnaticu divisjonides. Kui mängijad leiavad e-spordi kihlveo saidi, tuleb järgmiseks kontrollida, kas sellel on kehtiv litsents või mitte. Enamik kihlveofirmasid kuvab oma litsentsiteabe veebisaidi või rakenduse jaluses. Teine kaalutlus on kihlvedude turud ja koefitsiendid. Mängijad peaksid veenduma, et konkreetsed e-spordialad, millele nad soovivad panustada, on kihlveokorraldaja mänguvalikus saadaval. Koefitsiendid peaksid olema soodsad ka koefitsientide võrdlemisel. Lõpuks hinnake saadaolevaid sisse- ja väljamaksemeetodeid.

Viimane profi näpunäide on hoolikalt jälgida Team Fnaticut, et teada saada, millistes meeskondades see konkreetsel hetkel parim on. Nende teadmistega saavad panustajad paremini teha teadlikke kihlveootsuseid. Fnaticu veebisait on suurepärane ressurss Team Fnaticu uusimate tulemuste kohta igas divisjonis.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

G2 Esports: Western Hope messil MSI 2024 Against Eastern Titans
2024-05-17

G2 Esports: Western Hope messil MSI 2024 Against Eastern Titans

2024. aasta Mid-Season Invitational (MSI) sündmuste põnevas pöördes G2 Esports on tõusnud tumeda hobusena, trotsides ootusi mitte ainult osaledes, vaid ka domineerides. Nende hiljutine 3:0 võidukäik Populaarseimad spordialad (TES) on saatnud lööklaineid läbi League of Legendsi kogukonna, taaskäivitades Lääne fännide kirglikkuse, kes olid hakanud kaotama lootust Ida-juggernautide vastu.

Pidžaamas ninjad jätkavad e-spordis domineerimist
2022-07-21

Pidžaamas ninjad jätkavad e-spordis domineerimist

Finaali kindlustas ZETA Division Valorant Champions Tour Masters Reykjavik playoffi mänguautomaadiga ülitähtsa kaks-üks võiduga Ninjade üle Pyjamas. Mõlemad meeskonnad astusid väljalangemismatšisse grupifaasis üks-üks rekordiga, võites Fnaticu ja kaotades DRX-ile.