Kõik CS:GO Betting Odds kohta

CSGO kihlveod on tänapäeval üsna populaarsed. Üks peamine põhjus, miks csgo panustamine on nii populaarne, on see, et mäng ise on väga populaarne. CSGO-l on ka tohutu e-spordimaastik, kus on meeletu hüpe ja auhinnafondid, mis ulatuvad regulaarselt üle poole miljoni dollari. CS: GO võistlused on ühed põnevamad spordisündmused ja inimestele meeldib neile panustada.

Kui olete kihlveoga uustulnuk, on üks olulisemaid asju, mille kohta rohkem teada saada, CS: GO panustamiskoefitsiendid. Selle abistamiseks on siin kõik, mida pead teadma csgo panustamiskoefitsientide kohta.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida pead teadma CS:GO panustamiskoefitsientide kohta

Panustamine ise on üsna lihtne. Oletame, et CS: GO esports algas just vahepeal Team Liquid ja Fnatic. Arvate, et konkreetsel meeskonnal on suurem võimalus see matš võita. Sellele panustamiseks panustate sellele konkreetsele tulemusele. Kui võidad panuse, saad vastutasuks veidi raha. Kui aga kaotate, ei saa te midagi.

See on vaid lihtne selgitus csgo kihlveo toimimise kohta. Kui suure summa saate panuse võitmise korral vastutasuks ja millised on meeskonna täpsed võimalused mängu võitmiseks või mõne muu tulemuse saavutamiseks, pole lihtsad küsimused. Mõlemad sõltuvad panustamisterminist nimega koefitsient, mis antud juhul on CSGO koefitsient.

Kuigi neid on palju rohkem espordi kihlvedude tingimused et peate enne sellesse sisenemist bet csgo kohta mõistma, on tõenäoliselt kõige olulisem panustamiskoefitsient. Kui teil on CS: GO panustamiskoefitsientidega kindel haare, võite julgelt alustada panuseid suhteliselt suurema õnnestumismääraga CSGO sündmustele.

CS:GO ennustuskoefitsiendid selgitatud

Nagu võisite juba arvata, kirjeldavad CS: GO kihlveokoefitsiendid kahte peamist asja CSGO-d toetava tulemuse kohta espordiüritus. See sisaldab tulemuse tõenäosust ja tootlust, mille saate panuse võitmisel.

Oletame, et vahepeal on käimas CSGO esports Faze klann ja Cloud9. Üks võimalik tulemus on see, et Faze Clan võidab. Teine võimalik tulemus on see Pilv9 saab esimese tapmise. Mõlema tulemuse koefitsiendid näitavad nende tegeliku toimumise tõenäosust.

On ülimalt oluline, et oskaksite koefitsiente lugeda, sest cs go koefitsiendid ütlevad teile palju, kui valida, millisele tulemusele peaksite panustama. Kui teate, millised tulemused on tõenäolisemad kui teised, saate hõlpsalt otsustada, milline on teie jaoks kõige turvalisem panus.

Järgmine asi, mida koefitsiendid teile näitavad, on rahasumma, mille saate panuse võitmise korral vastutasuks, millel on pöördvõrdeline seos sündmuse toimumise tõenäosusega. Mida suurem on tulemuse tõenäosus, seda väiksema tulu saate.

Teisest küljest, kui panustate tulemusele, mida tõenäoliselt ei juhtu, saate suurema tulu, kuna võtate suurema riski.

CS:GO panustamiskoefitsientide tüübid

On kolme tüüpi panustamise koefitsiendid csgo jaoks. See sisaldab kümnendkoefitsiente, murdosa koefitsiente ja Ameerika koefitsiente. Erinevus on ainult vormingus. See tähendab, et mis tahes kolmest paaritu vormingust saab kasutada ühe tulemuse koefitsientide esitamiseks.

Murdkoefitsientide puhul kasutatakse sellist murdosa nagu 3/2, kusjuures koefitsient 3/2 hääldatakse kolm kuni kaks. 3/2 murdosa koefitsient tähendab, et 2 dollari panustamise eest saate 3 dollarit, kus 1 dollar on võidusumma. Kuna see on väiksem kui kahekordne tootlus, on tulemuse tõenäosus koefitsiendiga 3/2 väga suur.

Võite mõelda, et kümnendkoefitsiendid teisendatakse murdosakoefitsientidest, täpselt kuidas murrud teisendatakse kümnendkohtadeks. Nii saab 3/2-st 1,5 ja 2/1-st 2. Kümnendkoefitsient tähistab täpset korda, mille võidate. Koefitsient 1,5 annab teile panustatud summalt 1,5-kordse tulu.

Ameerika koefitsiendid pole nii tavalised CS: GO kihlveod. Ameerika koefitsient -150 tähistab summat, mille peate panustama 100 dollari võitmiseks, ja Ameerika koefitsient +120 tähistab tootlust, mille saate, kui panustate 100 dollarit. Kuid te ei pea selle vorminguga süvitsi minema, sest te ei näe seda csgo panustes palju.

Kust leida parim CS: GO Odds

Interneti-spordi kihlvedude vahendajad lepivad üldiselt kokku, milline tulemus on tõenäolisem. Igal kihlveokontoril on aga veidi erinevad koefitsiendid. Näiteks näete, et mängu G2 võitmise koefitsient on mõnel kihlveokontoril 2,5 ja teistel 2,55.

Kui kasutate neid kihlveokontoriid oma raskelt teenitud raha abil panuste tegemiseks, soovite neist maksimumi võtta. Näiteks kui panustate riskantsele tulemusele, soovite sellise tulemuse korral märkimisväärset tulu.

Samuti, kui panustate tõenäolisele tulemusele, pole seda väärt, kui saate 100 dollari panustamise eest ainult 1 dollari. Sel põhjusel peaksite alati otsima parimaid CSGO koefitsiente.

Parimate koefitsientidega veebipõhise kihlveokontori leidmine on aeganõudev protsess. Peate võrdlema mitme platvormi koefitsiente ja vaatama, millised platvormid pakuvad suurima tootlusega koefitsiente. Siiski on selleks lihtsam viis.

Saate lihtsalt kontrollida EsportRanker, mis on suurepärane sait, mis annab ülevaate mõnest parimast CSGO kihlveosaidist, mis põhineb mitmel standardil. Need standardid hõlmavad ka panustamiskoefitsiente.

Parimad reaalajas CS: GO ennustused

CSGO matšid võivad mõne sekundi jooksul muutuda, kui üks võistkond võidab matši teisele meeskonnale. See teeb ka cs go kihlveo ülipõnevaks. See aga tähendab, et matši edenedes muutuvad ka teatud tulemuste koefitsiendid. Neid muutuvaid koefitsiente nimetatakse live-ennustuse koefitsientideks.

Nagu arvata võis, kasutatakse live-panustamise koefitsiente. Live kihlveod on lihtsalt panuste tegemine CS: GO matšile või mõne muu esportspordi matšile, kui see toimub, samas kui tavapärane panustamine hõlmab panuseid, mis on tehtud ammu enne matši algust.

Reaalajas panustamise koefitsientidega on palju eeliseid, mida panustajad saavad ära kasutada. Esiteks, kuna reaalajas panustamine võimaldab nii panustajatel kui ka kihlveokontoritel matši toimumise ajal analüüsida, on CSGO live-ennustuse koefitsiendid palju täpsemad, mis tähendab, et nad ennustavad paremini tulemuse tõenäosust.

Näiteks kui näete, et meeskond lööb, tundub tõenäoline, et teine meeskond võidab.

Teine reaalajas panustamise koefitsientide eelis on see, et mõnikord võite saada meeletu tuluga panustamiskoefitsiente. Neid panustamisvõimalusi saate kasutada ainult live-ennustusega.

Panusta CS:GO-le pärisrahaga

CSGO kihlveo üks suurepäraseid asju on see, et saate seda teha pärisrahaga. Csgo sündmustele panustamise alustamiseks peate esimese asjana valima online kihlveokontori, mis pakub cs: go kihlveoturge.

Pärast seda peate tegema mõned sularaha sissemaksed, kasutades platvormil saadaolevaid sissemaksevõimalusi, ja seejärel kasutama neid sissemakseid, et teha panuseid teile meeldivatele CSGO sündmustele. Näiteks saate teha panuseid finaalidele ESL Pro Liiga või mõne muu turniirisarja esimene matš.

Otsustamine, kas cs: go panustamine on teie jaoks õige, sõltub mitmest tegurist. Peamine tegur on see, kas teate mängust ja selle espordist palju. Kui olete hea CSGO-mängija ja olete csgo esporti pikka aega jälginud, oskate tõenäoliselt hästi tulemusi ennustada. Kui see nii on, siis tasuks kindlasti kaaluda CS: GO kihlvedusid.

Teisest küljest, kui mängite CSGO-d juhusliku mängijana ja pole kunagi ühtegi csgo e-spordiüritust vaadanud, ei pruugi CSGO kihlveod teie jaoks seda väärt olla. See aga ei tähenda, et võiksite seda proovida ja sealt paremaks saada.

KKK-d

Millised on CSGO kihlveovormingute koefitsiendid?

CSGO kihlveokoefitsientide vormingud on viisid, kuidas saate esitada CSGO kihlveokoefitsiente. Enimlevinud kihlveo koefitsientide vormingute tüübid on kümnendkoefitsiendid, murdarvulised koefitsiendid ja Ameerika koefitsiendid, kusjuures igaühel on nende lugemiseks veidi erinev meetod.

Mida ütlevad CS: GO koefitsiendid?

CSGO kihlveokoefitsiendid ütlevad teile kaks olulist asja CSGO e-spordivõistluse tulemuste kohta. Esiteks räägivad nad teile tulemuse tekkimise tõenäosusest. Teine asi, millest CSGO panustamiskoefitsiendid teile räägivad, on tootlus, mille saate, kui panustate teatud summa.

Millised on parimad csgo panustamise koefitsiendid?

Parimad CSGO kihlveokoefitsiendid annavad teile suurima tulu. Kuna aga peaaegu kõigil kihlveosaitidel on veidi erinevad koefitsiendid, peate võrdlema mitme saidi koefitsiente, et välja selgitada, milline sait pakub parimaid koefitsiente.

Kas reaalajas CS:GO panustamise koefitsiendid on paremad?

Lühidalt, jah, reaalajas CSGO-kihlveo koefitsientidega on palju eeliseid. Reaalajas panustamise koefitsiendid muutuvad matši edenedes, seega on need suhteliselt täpsemad, mille tulemuseks on suurem tõenäosus panuse võitmiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask