Kõik FaZe Clan kihlveo kohta

FaZe Clan, varem tuntud kui FaZe Sniping, on Los Angeleses asuv e-spordiettevõte, mis asutati 2010. aastal. Sellel on konkurentsivõimelised meeskonnad paljudes tiitlites, sealhulgas Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA, Halo, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Fortnite, Call of Duty ja PUBG: Battlegrounds. See tippsportlaste meeskond liitus mängumaailmaga Call of Duty meeskonnana, kuhu kuulusid Jeff "House Cat" Emann, Ben "Resistance" Christensen ja Eric "CLipZ" Rivera.

Seejärel kuulusid need mängijad Call of Duty: Modern Warfare 2 parimate snaiprite hulka, mis tõmbas palju tähelepanu, kuna mäng oli alles lapsekingades. Selle organisatsiooni populaarsus tõusis veelgi kõrgemale, kui ta allkirjastas Ted "Fakie"

Kõik FaZe Clan kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter

FaZe Clani mängijad

Võrreldes teiste e-spordimeeskondadega polnud FaZe Clan kaugeltki tavaline. Selle YouTube'i sisu eesmärk oli pigem fännide lõbustamine kui mängijate turniiridel esinemise näitamine. See aspekt suurendas tohutult selle sotsiaalmeedia jälgimist. 2012. aastal saavutas FaZe Clani YouTube'i kanali 1 miljon tellijat. Kirjutamise seisuga on see kogunud 7,69 miljonit tellijat ja 1 141 865 761 vaatamist.

Tänapäeval on FaZe Clan koduks enam kui 90 eSpordi sportlasele. Nad kõik on erakordselt andekad erinevate videomängude mängimisel ja tipptasemel mängusisu loomisel.

Vaadake seda FaZe Clani praeguse aktiivse nimekirja põhjalikku jaotust, mis põhineb mõnel mängul, mida need mängijad mängivad:

Counter-Strike: globaalne rünnak

 • rain (Norra), broky (Läti), Twistzz (Kanada), ropz (Eesti), karrigan (Taani), olofmeister (Rootsi), RobbaN (Rootsi) - Peatreener, innersh1ne (Venemaa) - Assistant Coach

Fortnite Battle Royale

 • Megga (USA), Nate Hill (USA), Dubs (USA), Bizzle (USA), Mongraal (Suurbritannia), Martoz (Holland), Cented (Kanada)

Valorantne

 • babybay (USA), supamen (USA), POACH (USA), dicey (USA), POISED (Kanada), jdm (USA) – peatreener, zecK (USA) – abitreener

Rainbow Six Siege

 • cameram4n (Brasiilia), soulz (Brasiilia), Bullet1 (Brasiilia), Astro (Brasiilia), cyb3r (Brasiilia), Ramalho (Brasiilia) – peatreener

Raketiliiga

 • Allushin (Kanada), AYYJAYY (USA), Firstkiller (USA), Moopy (USA) – peatreener

PUBG: Battlegrounds (PC)

 • Aitzy (Venemaa), D1gg3r1 (Soome), Fexx (Suurbritannia), Gustav (Taani), Didz (Kanada) - peatreener

PUBG: Battlegrounds (mobiilne)

 • Vintorez (Tai), Korpaii (Tai), sOup77 (Tai), TonyK (Tai), BulShark (Tai), MR5 (Tai), MaFia (Tai) - peatreener

FIFA

 • Tass (Ühendkuningriik), Jas (Ühendkuningriik)

FIFA võrgus

 • Michael04 (Tai), TDKeane (Tai), JubJub (Tai)

Mõnikord võib FaZe Clan kutsuda asendajateks ühe või kaks erakordselt kvalifitseeritud mängijat, et täita oma nimekirjad, kui teatud meeskonnaliikmed ei saa osaleda suuremad espordiüritused. Selle põhjuseks võivad olla erinevad põhjused, näiteks viisaprobleemid ja peatused.

FaZe Clani tugevaimad mängud

Vaadake tiitleid, millel FaZe Clani mängijad on kõige tugevamad:

CS: MINNA

2022. aastal oli FaZe Clan CS: GO maailma edetabelis esikohal, tõrjudes Natus vincere. See mitme mängijaga esimese isiku tulistamismäng ilmus algselt 2012. aasta augustis ja see on Valve Counter-Strike'i seeria neljas pealkiri. Seda saab mängida paljudel platvormidel, nagu Microsoft Windows, macOS, Play Station 3, Linux ja Xbox 360.

Call of Duty

Mõned FaZe liikmed on näidanud ka märkimisväärseid oskusi selle populaarse esimese isiku tulistamisvideomängusarja mängimisel. Sellel ettevõttel on meeskonnad, kes võistlevad erinevatel tiitlitel, sealhulgas Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: WWII ja Call of Duty: Advanced Warfare.

Fortnite

Fortnite väärib kuulumist FaZe tugevaimate tiitlite hulka, kuna selle liikmed on kogunud üle 2 miljoni dollari, mängides seda konkurentsis. Epic Games andis selle Battle Royale'i mängu 2017. aastal välja paljudele platvormidele, sealhulgas macOS, Windows, iOS, Android ning PlayStation 4 ja 5.

PUBG: lahinguväljad

Veel üks FaZe parimaid mänge on PUBG: lahinguväljad. Sellel ettevõttel on arvuti- ja mobiilinimekirjad konkurentsivõimeliste mängijatega, kes on seni osalenud enam kui 45 turniiril.

Miks on FaZe Clan populaarne?

FaZe on kahtlemata oma koha nimekirjas välja teeninud populaarseimad spordimeeskonnad. Paljudele panustajatele meeldib sellele panustada, sest selle liikmed on osalenud 10+ mängus, mis tähendab, et nad ei piirdu vaid ühe mängu peale panustamisega.

Pealegi on see spordiorganisatsioon end tõestanud päris domineeriva meeskonnana, kes on kindel, et on parim. Selle mängijad on säranud paljudel kohalikel ja rahvusvahelistel mänguturniiridel, võitnud paljudel neist esikoha.

Midagi muud, mis teeb FaZe Clani mänguritele äärmiselt ahvatlevaks, on selle kaasatus. Alustuseks on selle liikmed alates 20+ riigid, kaasa arvatud:

 • Ameerika Ühendriigid
 • Prantsusmaa
 • Rootsi
 • Kanada
 • Prantsusmaa
 • Belgia
 • Slovakkia
 • Suurbritannia
 • Portugal
 • Kasahstan
 • Hispaania
 • Korea

Samuti avaldas FaZe Clan 2019. aastal paljudele videomängude maailma inimestele muljet, sõlmides lepingu oma esimese naismängija Soleil "Ewok" Wheeleriga (enne kui ta transsoolisena välja tuli). Ja ta oli sel ajal vaid 13-aastane, näidates selle meeskonna pühendumust noorte mängutalentide kasvatamisele.

Lisaks on see meeskond paljude kirglike espordiennustajate lemmik, sest saadaval on lugematu arv FaZe Clani kihlveosaite. See annab neile võimaluse avastada võimalikult palju selliseid kihlveokontoriid, kuni nad leiavad ühe, mis vastab nende ootustele.

FaZe Clani auhinnad ja tulemused

Keegi ei saa ümber lükata, et FaZe on tänapäeval konkurentsitihedal mängumaastikul üks parimaid esportmeeskondi. Kuigi auhinda pole veel välja antud, on see saavutanud lugematul arvul parimaid paigutusi esport meistrivõistlused. Vaadake selle meeskonna uskumatuid tulemusi erinevate tiitlite puhul.

R6

FaZe võitis kolmanda koha Kuus kutset 2022. Six Sweden Major 2021 saavutas ta esikoha ja kõndis koju 200 000,00 dollariga. Selle Rainbow Sixi nimekiri ületas selliseid meeskondi nagu Ninjas in Pyjamas, DAMWON Gaming ja Rogue.

CS: MINNA

FaZe on CS: GO maailmas valitsenud kõige kauem. 2022. aasta on vaevalt poole peal ja tänu 1. kohale Intel Extreme Masters hooajal XVI ja ESL Pro League 15. hooajal on see juba võitnud kaks karikat.

Selle ettevõtte CS: GO nimekiri on aastatel 2016–2022 saavutanud 1. ja 2. koha enam kui 25 võistlusel.

FIFA võrgus

FaZe FIFA Veebinimekiri on 2022. aastal kahe turniiri võitmise eest taskusse toonud 70 000,00 dollarit. 2021. aastal saavutas see meeskond neljal võistlusel 1. ja 2. koha, sealhulgas EACC Summer, EA Champions Cup Autumn ja FIFAe Continental Cup.

Call of Duty

FaZe Call of Duty: Warzone'i nimekiri on aastatel 2020–2022 rohkem kui kahekümne esikolmiku paigutusega teeninud võistlusmänguga üle kolmesaja tuhande dollari. Näiteks võitis see meeskond esikoha võistlustel Hitch Hide 'n' Seek (Hiders) 2022, Mountain Dew Showdown (2021), Twitch Rivals: Doritos Bowl | Warzone (2021) ja 2021. aasta World Series Of Warzone (Captains Cup (NA Duos)).

PUBG: lahinguväljad

FaZe saavutas PCS6: Europe 2022 arvestuses 3. koha, tuues sisse 27 000,00 dollarit. 2021. aastal kuulus see ka samal turniiril parimate meeskondade hulka, saavutades 2. koha. See espordiettevõte osales 2020. aastal kaheksal PUBG võistlusel, kuid saavutas PCS2-l vaid esikoha: Euroopa, Toby's Tryhardi neljapäeval – 1. nädal ja Toby’s Tryhardi neljapäeval – 3. nädalal.

Overwatch

FaZe oli koduks uskumatult konkurentsivõimelisele Overwatchi nimekirjale aastatel 2016 ja 2017. Esimesel võisteldi kaheksal turniiril, saavutades vastavalt neljal ja kolmel esimese ja teise koha.

2017. aastal osales FaZe seitsmel Overwatchi turniiril, kuid saavutas kahel ainult 2. koha.

PUBG mobiil

FaZe PUBG Mobile'i nimekiri oli aastatel 2020 ja 2021 üsna aktiivne. Viimasel esines see kehvasti, kuid 2020. aasta GamelinG Nations Cupil ja 2020. aasta Suphanburi linna meistrivõistlustel saavutati vastavalt 1. ja 3.

FaZe Clani parimad ja populaarseimad mängijad

FaZe Clani mängijatel on erinevad oskuste tasemed, mis on võimaldanud neil saavutada erinevaid saavutusi. Need on mõned selle kuulsa esportmeeskonna silmapaistvamad liikmed:

Håvardi "vihma" Nygaard

rain on FaZe Clani Counter-Strike: Global Offensive meeskonna liige. Kirjutamise seisuga on ta toonud sisse 896 795,87 dollarit, mängides selle ettevõtte jaoks 112 CS: GO mängu ja rohkemgi osana oma varasematest meeskondadest, sealhulgas LGB eSports ja G2 Esports.

Soomlane "karrigan" Andersen

Nagu vihm, on ka karrigan väga edukas CS: GO mängija. Ta on Counter-Strike'i võistlevalt mänginud alates 16. eluaastast. 2022. aasta seisuga on ta teeninud 207 mänguturniirilt 1 153 938,78 dollarit.

Andrej "beebi" Francisty

babybay uhkeldab suurepäraseid mängutalente, mis on näinud teda võistleva mängu kaudu tuhandeid dollareid teeninud. Enne Faze Clani Valorant meeskonnaga liitumist oli ta professionaalne Overwatchi mängija.

Chris "Simp" Lehr

Simp on pälvinud tunnustuse ka kui üks FaZe parimaid liikmeid. Ta on mänginud tohutut rolli Atlanta FaZe Call of Duty nimekirja edus tänu oma paljudele turniiridel saavutatud võitudele.

Simp võitis enne 18-aastaseks saamist rohkem kui kümme kohalikku LAN-turniiri, andes temast inspiratsiooni paljudele noortele COD-mängijatele.

Kus ja kuidas Faze Clanile panustada

FaZe Clanil on professionaalsed meeskonnad, kes mängivad palju videomänge, mistõttu on see üks parimaid esportmeeskondi, kellele panustada. Panuste tegemisest huvitatud panustajad peavad esmalt Internetist otsima tipptasemel Faze Clani espordi kihlvedude saidid.

Need kihlveokontorid peaksid pakkuma laia valikut turge, näiteks enamikku tapmisi, otsepakkumisi, händikäppe, punktide vahet, rahaliini ja MVP-panuseid/tippmängijaid. Lisaks peavad nad pakkuma konkurentsivõimelisi koefitsiente, et pärisrahaga panustavad mängurid saaksid sellest ettevõtmisest maksimumi võtta. Teine oluline aspekt, mida tuleb arvestada, on espordi leviala. Kui mõned kihlveokontorid keskenduvad suurtele turniiridele, millel FaZe Clan osaleb, siis teised pakuvad koefitsiente vaid väiksematele sündmustele.

Kihlvedude tegemine FaZe Clanil on parimate spordiennustussaitidega lihtne. Mängijad peavad panustama ainult mängule, mida nende mängijad mängivad, ja näpud risti lööma. See aga ei tähenda, et nad peaksid pea ees sukelduma.

Algajad panustajad peavad alustama Faze Clani uurimisest. Kes on selle meeskonna parimad mängijad ja milliseid mänge nad mängivad? See annab neile vihje, kelle peale tasub panustada, kui nad plaanivad MVP-panuse teha. Ka boonuste haaramine on soovitatav oma pangarolli suurendamiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

FaZe Clan ja SteelSeries partner toovad Best Buy'is turule eksklusiivse kaubamärgiga mänguvarustuse
2023-11-07

FaZe Clan ja SteelSeries partner toovad Best Buy'is turule eksklusiivse kaubamärgiga mänguvarustuse

Põhja-Ameerika e-spordibränd FaZe Clan on teinud koostööd mängude välisseadmete kaubamärgiga SteelSeries, et tutvustada uuenduslikku ühiskaubamärgiga mänguvarustuse valikut. See kollektsioon sisaldab arvutihiirt, hiirematti, peakomplekti ja klaviatuuri, millel kõigil on silmapaistvalt FaZe Clani ikooniline logo ja värviskeem. Koostöö eesmärk on rahuldada pühendunud fännide ja mängijate eelistusi, kes soovivad joonduda oma lemmikspordiorganisatsiooniga.