Kõik Valorant Betting Odds kohta

Valorant käivitas ühe parima turundusstrateegiaga, mida keegi kunagi näinud on. See oli nii edukas, et miljonid mängijad hakkasid seda mängu mängima juba enne, kui see beetafaasist välja tuli. Tänase päeva poole vaadates on Valoranti mängijabaas endiselt tugev. Mängul on ka tohutu esportseeni, igal aastal toimuvad tohutud sündmused.

Selle populaarsuse kasvu järgi otsustades näib vaid loomulik, et spordiennustajad hakkavad nihkuma Valorant kihlveo poole. Kui olete Valoranti fänn, kellele meeldib kihlveo põnevus, siis tõenäoliselt soovite ka Valoranti kihlveoga tegeleda. Enne Valoranti kihlveomaailma sisenemist peate natuke õppima selle toimimise kohta. Samuti peate õppima ja mõistma mõningaid põhilisi panustamistingimusi.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida peate Valorant kihlveokoefitsientide kohta teadma

Valoranti panustamise üks elementaarsemaid panustamistingimusi on Valoranti panustamiskoefitsiendid. Teie õnneks on siin meie põhjalik ülevaade kõigest, mida peate Valoranti koefitsientide kohta teadma.

Valorant kihlveo põhiolemust pole nii raske mõista. See algab tähega a Valorantne espordiüritus. Oletame, et toimub kahe Valoranti tippmeeskonna e-spordimatš. Arvate, et konkreetne meeskond võidab kõige tõenäolisemalt. Või arvate, et kõige tõenäolisem on mõni muu tulemus. Seega panustate sellele tulemusele.

See on aga lihtsalt liialt lihtsustatud seletus. Probleem tekib siis, kui avate online kihlveokontori ja hakkate panustama. Kui olete Valoranti kihlveoga algaja, on lihtne hätta jääda.

Võite olla üllatunud, kui kuulete, et erinevatele tulemustele panustades ei saa te sama tulu. Just seda aitavad Valorant'i koefitsiendid välja selgitada. Selle videomängu panustamiskoefitsiendid aitavad teil välja selgitada ka panuse võitmise tõenäosuse.

Valorant Esport kihlveokoefitsiendid selgitatud

Nagu me juba mainisime, näitavad Valorant'i koefitsiendid teile panuste kohta kahte asja. Esiteks näitavad Valorant panustamiskoefitsiendid teile täpset tulu, mille saate panustatud summalt. Näiteks kui teete panuse 200 dollari väärtuses, teate täpselt, kas saate vastutasuks 400 dollarit, 500 dollarit või 300 dollarit.

Järgmine asi, mida saate Valorant esports kihlvedude koefitsiente lugedes teada, on tõenäosus, et panuse võidate. Oletame näiteks, et panustate selle peale, et meeskond A võidab Valoranti matši. Kui koefitsiendid viitavad sellele, et saate rohkem kui kahekordse panusesumma tagasi, siis pole tõenäoline, et meeskond A võidab.

Kui aga koefitsiendid viitavad sellele, et saate oma panusesummast kahekordsest väiksema tootluse, on A-meeskonna võiduvõimalus palju suurem. Lühidalt, mida väiksem on tulu, seda suurem on sündmuse toimumise tõenäosus.

Selle teabe väljavõtmiseks Valoranti ennustuskoefitsientidest peate teadma, kuidas neid lugeda. Olenevalt kasutatavast vormingust on panustamiskoefitsientide lugemiseks erinevaid viise, mida selgitatakse üksikasjalikult järgmises jaotises.

Valorantsete panustamiskoefitsientide tüübid

Peate õppima neid kolme lugema kõige levinumad kihlveokoefitsiendid või paaritu formaadid Valorant kihlveo jaoks. Need vormingud hõlmavad kümnendvormingut, murdarvu vormingut ja Ameerika vormingut. Kuigi kaks esimest on tavalisemad, võite kohata ka platvorme, millel on võimalus esitada koefitsiente Ameerika formaadis.

Kümnendkoefitsient

Kümnendkoefitsiente on kõige lihtsam mõista. Kümnendkoefitsientide puhul kasutatakse kümnendkohaga arvu, näiteks 5,5 või 3,2. Tasuks saadava summa leidmiseks korrutage kümnendkoefitsient oma panusega. Näiteks kui panustate 100 dollarit tulemusele, mille koefitsient on 3,2 ja te võidate, saate 3,2 korda 100, mis on 320 dollarit.

Murdkoefitsiendid

Väga populaarne on murdosa paaritu vorming. Kasutame murde, et esitada koefitsiente murdosavormingus, näiteks 4/1 või 3/2. Selle vormingutüübi puhul tähistab teine number teie panusesummat ja esimene number sellelt saadavat tulu. Seega, kui panustate 100 dollarit tulemusele, mille koefitsient on 4/1, saate vastutasuks 400 dollarit.

Ameerika koefitsiendid

Lõpuks on meil Ameerika paaritu formaat. Ameerika formaat pole Valorant kihlveo puhul nii populaarne. Sellest on ka natuke keeruline aru saada. Ameerika formaadis esitatakse koefitsiendid numbriga, mille kõrval on positiivne või negatiivne märk.

Tulemus, mis tõenäoliselt juhtub, on vastuolus negatiivse märgiga. Teisest küljest on kõige vähem tõenäolisemal tulemusel positiivne märk. Näiteks oletame, et meeskond on turniiril kõiki matše domineerinud. The tõenäosus, et see meeskond võidab teisel matšil on negatiivne märk, näiteks -150.

See number ütleb teile, et 100 dollari võitmiseks peate panustama 150 dollarit. Teisest küljest näitab +150, et võidate 100 dollari panustamise eest 150 dollarit.

Kust leida parimad võimalused

Interneti abil saate hõlpsalt ühelt platvormilt teisele lülituda vaid ühe hiireklõpsuga. Sel põhjusel ei tohiks te leppida platvormidega, mis ei anna teile korralikku tulu. Tegelikult peaksite alati otsima platvorme, mis annavad teile parimat tulu. See kehtib ka Valoranti ennustuskoefitsientide kohta.

Kuna igal platvormil on Valorant esports ürituse sama tulemuse jaoks erinevad panustamiskoefitsiendid, ei ole mõttekas jääda platvormi juurde, mille koefitsiendid ei anna teile suurimat tulu. Selle asemel peaksite otsima platvorme, millel on parimad Valoranti koefitsiendid.

Parimate Valorant'i koefitsientide leidmiseks peate võib-olla tutvuma mõne platvormiga, enne kui jõuate sellele, millel on tegelikult parimad Valoranti koefitsiendid. See võib aga tunduda raske ja aeganõudev ülesanne. Õnneks saate lihtsalt kontrollida esportranker.com, mis on platvorm, mis annab ülevaate veebipõhiste kihlveosaitide kohta.

Veebisaidilt esportranker.com leiate kihlveosaite, mis pakuvad parimaid Valoranti ennustuskoefitsiente.

Parimad reaalajas kihlvedude koefitsiendid

Kas teadsite, et saate tegelikult panustada reaalajas toimuvale Valorant esports-mängule? Teisisõnu, saate vaadata Valoranti esporti matši otse, kui see toimub, ja samal ajal sellele matšile panuseid teha.

Kuna aga matši olukord muutub peaaegu iga minutiga, muutuvad ja uuenevad ka koefitsiendid. Need muutuvad koefitsiendid live kihlveod nimetatakse live-ennustuse koefitsientideks, mis antud juhul on reaalajas Valorant ennustuskoefitsiendid.

Kui olete kogenud panustaja või kui teate palju, kuidas Valorant esports matšid kulgevad, peaksite alati jälgima Valoranti live-ennustuste koefitsiente. Kunagi ei tea, millal võid leida koefitsiente, mis toovad sulle meeletu tulu. Kui jälgite tähelepanelikult reaalajas koefitsiente, saate kasutada võimalusi, mis toovad teile madala riskiga korralikku tulu.

Panusta Valorant pärisrahaga

Inimesed, kellele meeldib Valorantne esport ja pärisrahaga panustamine tunneks kergendust, kui saaks teada, et neil on võimalus Valorantile panustada pärisrahaga.

Asi on selles, et Valorant esportsi populaarsuse kasvuga on paljud online-kihlveokontorid hakanud Valorant esportsile kihlveoturge pakkuma. Teil on palju valikuvõimalusi. Vähe sellest, Valorantile panustamise protsess on samuti väga lihtne.

Kuid kuidas saate otsustada, kas Valorantile pärisrahaga panustamine on teie jaoks hea mõte? See on ka tegelikult üsna lihtne. Esitage endale mõned lihtsad küsimused. Kas olete Valorant esporti mõnda aega jälginud? Kas sa oled hea Valorant mängija? Kas oskate Valorant esports sündmuste tulemusi ennustada?

Kui vastus kõigile neile küsimustele on jaatav, peaksite kindlasti proovima Valorantile panustada pärisrahaga.

KKK-d

Millised on Valoranti panustamiskoefitsiendid?

Valorantsed panustamiskoefitsiendid aitavad panustajatel välja selgitada tulu, mida nad saavad pärast teatud summa panustamist ja seejärel selle panuse võitmist. Koefitsiendid aitavad neil analüüsida ka oma võidu tõenäosust. Mõlemad asjad võivad aidata panustajatel kindlaks teha, kas teatud tulemusele panustamine on riski väärt.

Millised on Valoranti parimad koefitsiendid?

Lihtsamalt öeldes on parimad Valoranti ennustuskoefitsiendid need, mis toovad teile oma panustamissummalt kõige rohkem tulu. Näiteks koefitsient 3,3 on parem kui koefitsient 3,2, kui tulemus on sama.

Kas saate Valorantile panustada pärisrahaga?

Jah, Valorantile saab panustada pärisrahaga. Tegelikult teevad tuhanded inimesed seda regulaarselt ja paljud online kihlveokontorid pakuvad Valorantile kihlveoturge.

Kas Valorant kihlveod on seaduslikud?

Kuni olete hasartmängude mängimiseks ettenähtud vanusepiirangus ja riigis, kus hasartmängud on lubatud, on Valorantile panustamine teie jaoks täiesti seaduslik. Siiski on siiski hea mõte kontrollida oma riigi seadusi enne, kui hakkate mistahes kihlvedusid tegema.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask