Kõik FIFA Betting Odds kohta

Kui olete juba mõnda aega videomänge mänginud või olete tuttav spordisimulatsiooniga videomängudega, siis teate tõenäoliselt, mis on FIFA. FIFA on vaieldamatult kõige populaarsem spordisimulatsioonimäng, mida mängivad regulaarselt sajad tuhanded mängijad.

FIFA videomängu tohutu populaarsuse tõttu on paljud Interneti-kihlveokontorid hakanud pakkuma FIFA spordiürituste kihlveoturge. Kui soovite pääseda FIFA kihlvedusse, siis on teil õnne. Siin on meie täielik juhend FIFA kihlveo ühe kõige olulisema panustamistingimuse, FIFA panustamiskoefitsientide kohta.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kõik, mida pead teadma FIFA panustamiskoefitsientide kohta

Kui alustad sattuda FIFA kihlvedusse, üks esimesi asju, mida peaksite õppima, on FIFA panustamiskoefitsientide lugemine. Kuigi on palju muid panustamistingimusi, mida peaksite samuti teadma, peavad algajad panustajad FIFA panustamiskoefitsientide kohta rohkem teada saama.

Kui olete algaja panustaja, kellel on head teadmised FIFA panustamiskoefitsientide kohta, on teie võimalused edukaks saada palju suuremad. Kuid isegi kui teate kõike teistest panustamistingimustest, kuid ei tea midagi FIFA panustamiskoefitsientidest, ei lähe teil kihlvedudel nii hästi.

Asi on selles, et panustamine on natuke keerulisem, kui arvate. Kui teete paar esimest panust FIFA-le esport kihlvedude veebisait, märkate, et te ei saa vastutasuks sama protsenti oma panusesummast. Kui panustate ühele panusele 100 dollarit, võite saada 20 dollarit ja mõne muu panuse puhul võite saada 35 dollarit.

Erinevate panuste pealt erineva tootluse saamine on algajatele panustamise üks segasemaid aspekte. Kuid just seda selgitavad FIFA kihlveokoefitsiendid. FIFA koefitsiendid annavad teile ka teise olulise teabe, mida selgitatakse järgmises jaotises.

FIFA spordiennustuste koefitsiendid selgitatud

Kui õpite lugema FIFA e-spordi koefitsiente, saate välja võtta kaks kõige olulisemat teavet panuse kohta. Need kaks teavet hõlmavad täpset tootlust, mille saate teatud summale panustamise eest, ja tõenäosust, et tulemus, millele panustate, tegelikult juhtub.

Miks need olulised on? Need on kaks elementi, mis aitavad teil otsustada, kas konkreetsele tulemusele panustamine on teie jaoks riski väärt või mitte. Oletame, et vaste a FIFA turniir on praegu käimas ja te otsustate, kas tasub panustada mängija A võidule või mitte.

Plaanite panustada 100 dollarit ja koefitsiente vaadates mõistate, et saate panuse võitmise eest umbes 80 dollarit, mis toob kogutulu 180 dollarile.

Võrreldes tõenäosust, et mängija A võidab mängu ja mängija B võidab, mõistate ka, et mängija A võiduvõimalus on võrreldes mängija B-ga üsna kõrge. Kogu selle teabe põhjal otsustate, et mängija A võidule panustamine on parem. teie jaoks riski väärt.

FIFA panustamiskoefitsientide tüübid

Nüüd teate, et FIFA koefitsiendid näitavad teile saadava tulu ja tõenäosust, et tulemus, millele panustate, ka tegelikult juhtub. Kuid te ei saa seda teavet kihlveokoefitsientidest välja võtta, kui pole õppinud ennustuskoefitsiente lugema.

Panuste lugemise meetod on veidi erinev olenevalt koefitsientide esitamiseks kasutatavast paaritu vormingust. FIFA panustamiskoefitsientide jaoks kasutatakse kolme peamist tüüpi vorminguid.

Kümnendkoefitsient

Esimene ja ilmselt kõige rohkem levinud panustamiskoefitsientide tüüp FIFA kihlveo puhul kasutatakse kümnendkoefitsiente. Kümnendvormingus kasutatakse kümnendkohaga arvu, mis tähistab teile saadava panusesumma täpset korda.

Kui panustate 200 dollarile koefitsiendiga 3,3, korrutage 200 3,3-ga ja saate tulu, mis antud juhul on 660 dollarit. Kuna saate vastutasuks rohkem kui kahekordse panusesumma, näitab koefitsient 3,3 teile ka seda, et tulemus pole nii tõenäoline.

Murdkoefitsiendid

Järgmine kõige levinum FIFA panustamiskoefitsientide tüüp on murdosakoefitsient. Murdkoefitsientide korral väljendatakse kõiki koefitsiente murdosades nagu 5/2 või 3/2, kus teine number tähistab teie panustamise summat ja esimene number tähistab summat, mille saate vastutasuks.

Koefitsiendiga 3/2 saate 2 dollari panustamise eest 3 dollarit või kui panustate 100 dollarit, saate vastutasuks 150 dollarit. Kuna see tootlus ei ületa kahekordset panusesummat, on selle tulemuse tõenäosus väga suur.

Ameerika koefitsiendid

On väike võimalus, et puutute kokku platvormidega, mis väljendavad Ameerika formaadis panustamiskoefitsiente. Seda tüüpi vormingus väljendatakse koefitsiente positiivse või negatiivse märgiga arvuga.

Kui panustate tulemusele, mille koefitsient on -180, peate panustama 100 dollari võitmiseks 180 dollarit või 50 dollari võitmiseks 90 dollarit. Teisest küljest, kui panustate tulemusele, mille koefitsient on +180, saate 100 dollari panustamise eest 180 dollarit või 50 dollari panustamise eest 90 dollarit.

Kust leida parimad FIFA Esports'i koefitsiendid

FIFA panustamiskoefitsientide puhul on see, et igal saidil on sama tulemuse jaoks erinevad koefitsiendid. Kuigi nad on mingil tasandil ühel meelel, on siiski väikesed erinevused. Näiteks kui plaanite panustada 200 dollarile, võite ühel saidil saada 300 dollarit ja mõnel teisel platvormil sama tulemusega 330 dollarit.

Ehkki erinevus pole nii suur, pole vaja minna madalama tootluse poole. Mõnel platvormil on halb koefitsient, mis võib anda teile sama tulemuse puhul kuni 250 dollari suuruse tulu.

Sel põhjusel peaksite alati valima parimate FIFA koefitsientidega platvormid. FIFA parimate koefitsientide leidmiseks võite vaadata mitut saiti ja võrrelda nende pakutavaid koefitsiente ning seejärel valida parimate koefitsientidega ühe. Lihtsam meetod on aga kontrollida esportranker.com, platvorm, mis vaatab ennustussaite üle mitme mõõdiku, sealhulgas panustamiskoefitsientide järgi.

Parimad FIFA reaalajas panustamise koefitsiendid

Kujutage ette, et vaatate FIFA spordivõistlust otseülekandes ja teete mängu jälgimise ajal sellele matšile panuseid. Noh, tegelikult saate seda teha kasutades kihlveo tüüpi nimega live kihlveod.

Mängu edenedes muutub konkreetsete tulemuste toimumise tõenäosus iga minuti järel. Sel põhjusel uuenevad reaalajas panustamise koefitsiendid, mida nimetatakse reaalajas panustamise koefitsientideks. Sel juhul nimetatakse neid FIFA reaalajas panustamise koefitsientideks.

FIFA reaalajas panustamise koefitsientide hoolika jälgimise eeliseks on see, et on võimalus, et kohtate koefitsiente, mis pakuvad korralikku tulu väga madalate riskidega.

Nende võimaluste tuvastamiseks peab teil olema FIFA spordimaastikul märkimisväärne kogemus, et teaksite, kuidas FIFA mängud kulgevad. Kuid isegi kui te pole nii kogenud, peaksite vaatama reaalajas panustamise koefitsiente, sest võite leida madala riskiga võimalusi.

Panusta FIFAle pärisrahaga

Miski pole põnevam kui pärisrahaga panustamine. Kui teie raha on mängus, on põnevus teisel tasemel ja iga teine tunne on virgutav. Õnneks saate FIFA esportmängudele panustada pärisrahaga.

Pärisrahaga FIFA-le panustamiseks peate leidma platvormi, mis pakub FIFA esports kihlveoturge. Õnneks on neid Internetis palju. Kui olete platvormi valinud ja registreerunud, lihtsalt teha hoiuseid ja seejärel kasutage neid sissemakseid FIFA espordile panustamiseks. Ärge unustage enne panuse tegemist vaadata panustamiskoefitsiente.

Päris rahaga FIFA-le panustamine ei sobi kõigile. Kui te pole ise kogenud FIFA mängija või kui te ei oska FIFA tulemusi ennustada espordiüritused, ei pruugi pärisrahaga FIFA-le panustamine olla teie jaoks. Väikeste kogustega proovimisest pole aga kahju.

KKK-d

Millised on FIFA panustamise koefitsiendid?

FIFA panustamiskoefitsient on kihlvedude termin, mida kasutatakse tulemuse saabumise tõenäosuse ja tootluse väljendamiseks, mida panustajad saavad teatud summale panustamise eest.

Kas FIFA-le pärisrahaga panustamine on seaduslik?

Enamasti on päris rahaga FIFA-le panustamine täiesti seaduslik. Siiski peate olema kihlvedude jaoks vanem ning kasutama litsentsitud ja reguleeritud platvorme. Samuti on kõige parem tutvuda oma riigi seadustega, enne kui panustate FIFA-le pärisrahaga.

Kus saan FIFA peale pärisrahaga panustada?

Internetis on palju platvorme, mis pakuvad FIFA esports kihlveoturge. Nende platvormide abil saate FIFA-le pärisrahaga panustada.

Kas FIFA reaalajas panustamise koefitsiendid on paremad?

Kui teate, kuidas FIFA matšid kulgevad, ja olete FIFA e-sporti jälginud üle aasta, võite FIFA reaalajas kihlveokoefitsientide abil leida uskumatuid võimalusi. Niisiis, jah, FIFA reaalajas kihlvedude koefitsiendid on mõnel juhul paremad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask