Ennustamise selgitused

Kiirelt edasi, mänguarendajad tutvustasid 1990ndatel arvukalt e-spordimänge, mis said üsna populaarseks. Espordiüritused läksid ka veebi, suurendades veelgi sündmuste ja turniiride juurdepääsetavust. See tähistas tavapäraste e-spordi kihlvedude algust.

Mängu vastu tundsid huvi mängijad üle maailma ning kihlveokorraldajad ei kõhelnud eSpordi sündmustel pakkumast erinevaid kihlveoturge. Hiljem tutvustati ka mobiilimänge, mis tõi kaasa espordikihlvedude populaarsuse edasise kasvu.

Miks inimesed panustavad spordile?

Miks inimesed panustavad spordile?

Kui te pole veel spordiennustustega tegelema hakanud, tunnete tõenäoliselt muret selle pärast, miks mõned inimesed on e-spordile panustamisest eriti huvitatud. Arusaadavalt võib eSpordis või arvutimängus panustamine kõlada kummaliselt.

Kui aga avastate e-spordi kihlveoga kaasnevad peidetud hüved, on lihtne mõista, miks panustajad selle kihlveo niši kiiresti vastu võtavad. Ilma pikema jututa on siin mõned põhjused, miks mõned panustajad eSpordi kihlvedusid tellivad.

Inimestele meeldivad arvutimängud

Kahtlemata on arvutimängud muutunud peavooluks. Arvestades seda asjaolu, on võimalus panustada arvutimängule, mis teile meeldib ja potentsiaalselt midagi võita, kahtlemata ahvatlev.

Erinevate turniiride saadavus

Sadadega e-spordi tiitlid ja võistlused, e-spordi panustajatel on alati ees ootavad sündmused, millele tähelepanu pöörata. Kuigi mõned kihlveokontorid ei pruugi kõiki sündmusi kajastada, võite alati loota hasartmängusaitidele, mis keskenduvad e-spordile.

Panustajad saavad mängu jälgida otseülekandes

Enamik e-spordi kihlveosaite võimaldab kasutada nii otseülekande kui ka mängusiseseid funktsioone. Seega saavad panustajad mängu vaadata ja panuseid teha üheaegselt ning see teeb eSpordi kindlasti atraktiivseks.

Alati on midagi uut

Esportmängud on nagu iga teinegi tarkvara. See tähendab, et eSporti hinnatakse ja täiustatakse pidevalt, muutes need põnevaks nii mängijatele kui ka panustajatele.

Miks inimesed panustavad spordile?
Panuste tüübid

Panuste tüübid

E-spordi panustajatele saadaolevad panuste tüübid sõltuvad suuresti sellest, millist mängu nad mängivad. Näiteks, CS:GO mängijad võivad panustada tapmiste või lippude arvule FIFA mängijatelt võidakse nõuda ainult tavaliste spordialade teadmiste tõlkimist – matši võitja, turniiri võitja, üle/alla ja õige punktisumma. Enne e-spordi kihlvedude maailma sukeldumist peaksid panustajad end kurssi viima levinumate kihlvedude tüüpidega, mis on ainulaadsed sündmuse kohta, millele nad panustavad.

Ühe esportmängu juurde jäämine

Panustamine ainult ühele esport mäng on suurepärane võimalus e-spordiennustustest maksimumi võtta. On teada, et enamik panustajaid saavutab parima tulemuse, kui panustab sündmustele, millest nad liiga hästi aru saavad. Seda strateegiat ei soovitata mitte ainult e-spordis uutele panustajatele, vaid ka kogenumad mängurid peavad seda heaks strateegiaks.

Kuigi see strateegia võib kõlada klišeena, on mängijal palju lihtsam võita rohkem e-spordile panuseid, kui ta teab kõige läbi ja lõhki, kui sellega, mida ta vaevu järgib.

Panuste tüübid
Parimad kihlveojuhised

Parimad kihlveojuhised

Kui ostate e-spordi kihlvedude vahendajat, on parim viis ihaldusväärse mängukogemuse tagamiseks lugeda kihlveojuhendit või võrrelda erinevaid kihlveokontoriid. Õigete kihlveojuhiste abil on teil suur võimalus pidevalt kasvavast valikute loendist läbi sõeluda ja valida õige kihlveosait. Loomulikult leiab e-spordi kihlvedude juhend välja või jagab olulisi üksikasju, mida e-spordi panustajad vajavad.

Mida ennustusjuhend e-spordi panustajale täpselt pakub? Siin on see, mida iga e-spordimängija võidab, kui loeb juhendid enne e-spordi kihlveoga alustamist:

 • Espordi kihlvedude juhendid aidake uutel mängijatel õppida, kuidas kõik töötab. Samuti paljastavad need levinumad mänguvead ja nende vältimise parimad tavad
 • Juhendid näitavad parimad tehingute kihlvedude saidid hõlmates peamisi aspekte, nagu sissemaksed, väljamaksed, tehingulimiidid ja aktsepteeritud valuutad.
 • Juhendid annavad ülevaate erinevatest kihlveosaitidest ja esitage kureeritud nimekiri saitidest, mis pakuvad suurepärast katvust e-spordi kihlveoturgudest
 • Juhendid paljastavad kihlveokontorid võistluse parimate e-spordiennustuste koefitsientidega
 • Juhid aitavad uued ja kogenud mängijad leiavad e-spordi mängijatele pakutavaid boonuspakkumisi ja muid mängustiimuleid.
 • Mängijaid aitavad ka juhendid hinnata spordiennustuse pakutava klienditeeninduse kvaliteeti.
Parimad kihlveojuhised
Kuidas panustada e-spordile Internetis

Kuidas panustada e-spordile Internetis

E-spordi panustamine erineb kahtlemata mitmel viisil traditsioonilisest spordiennustusest. Kui jätta kõrvale graafilised elemendid ja tõsiasi, et mängukonsoolide taga on pärismängijad, sarnaneb eSpordile panustamine traditsioonilistele spordialadele panustamisega.

Kuidas teil eSpordi matšidele panustate? E-spordis panustamine ja võitmine ei erine traditsioonilisest panustamispanusest – Leedi Lucki oodates peate mängust aru saama ja pöörama tähelepanu e-spordi panustamise näpunäidetele või strateegiatele. Valige e-spordi sündmus, millest olete huvitatud, eelistatud kihlvedude turg. Samuti on teie huvides pöörata tähelepanu koefitsientidele, et teie valikud oleksid teie jaoks õiged.

Erinevalt traditsioonilisest kihlvedudest on e-spordiennustus interaktiivne ja pakub suurepärast panustamiskogemust tänu otseülekande funktsioonidele, üksikasjalikule statistikale, sotsiaalmeedia kogukondadele ja paljule muule. Mitme žanri, mängude ja turniiride puhul saavad eSpordi panustajad panustada järgmistele asjadele:

 • Mitme mängijaga võrgulahinguareen (MOBA) nagu Dota 2 ja League of Legends
 • Esimese inimese laskurid (FPS) nagu Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty, Overwatch ja Halo
 • Spordisimulaatorid nagu FIFA ja NBA 2K
 • Battle Royale nagu PUBG, Fortnite või CoD: Warzone
Kuidas panustada e-spordile Internetis
Spordikihlvedude võrdlemine

Spordikihlvedude võrdlemine

E-spordi kihlvedude võrdlemine on iga võrgumängukogemuse jaoks kriitiline samm. Erinevate e-spordi kihlvedude pakkumiste mõistmine on üks paljudest spordiennustuste näpunäidetest, mis aitab panustajatel teha teadlikke valikuid. See võib aidata teil valida ka uuema kihlveosaidi, et pakkuda paremat mängukogemust kui vanad kihlveod.

Kuna e-spordi sündmusi kajastavad sajad või isegi tuhanded litsentsitud kihlveokontorid, on siin mõned põhjused, miks panustajaid tuleks julgustada võrdlema e-spordi kihlvedusid, enne kui nad alustavad võrguennustusega.

 • Aitab panustajatel mõista, mida teistel inimestel erinevate e-spordi ennustusplatvormide kohta öelda on
 • Teeb panustajatele lihtsaks erinevate saitide e-spordiürituste võrdlemise ja neile sobivaima valiku.
 • Abistajad valivad e-spordi raamatuid, mis pakuvad heldeid boonuseid ja tutvustusi
 • Võimaldab panustajatel võrrelda erinevate veebisaitide pakutavaid makseviise ja hinnata nende sobivust.
 • Aitab panustajatel eelnevalt hinnata kihlveokontori usaldusväärsust või litsentsi staatust.

Ükski tõsine e-spordi mängija ei tohiks kunagi unustada e-spordi kihlveofirmade võrdlemise tähtsust enne alustamist. Siiski tekib küsimus, milline on parim e-spordi kihlvedude sait?, võib olla raske vastata. Nii vanadel kui ka uutel eSpordi kihlveosaitidel on oma ainulaadsed tugevused. Seetõttu on teie kohustus teha hoolsuskohustust ja valida e-spordi kihlveosait, mis vastab teie mänguvajadustele.

Spordikihlvedude võrdlemine
Espordiennustuste sõnastik

Espordiennustuste sõnastik

Enne kui hakkate läbi sõeluma Interneti-spordi kihlvedude vahendajad, on teie huvides õige terminoloogiaga tutvumine. Eeldatakse, et iga kõrvalseisja jääb e-spordi mängutingimuste üleujutuses kaduma.

Siin on nimekiri terminitest, mida tavaliselt kasutatakse online-kihlveotööstuses, nii traditsioonilistes online kasiinodes kui ka spetsiaalselt e-spordi kihlveo puhul.

Üldtingimused

 • Esport - Lihtne termin, mis kirjeldab elektroonilist sporti
 • Punter / Bettor: isik, kes mängib hasartmänge või teeb panuseid
 • Bookie - kihlveokontori, spordiennustuse või spordiennustuse operaatori sünonüüm, mis on põhiliselt erinevaid turge hõlmav kasiino.
 • Kihlveoturud - Valik koefitsiente, mille kihlveofirma annab ühele spordialale või e-spordi panustamise võimalusele.
 • Kummaline - Juhusliku sündmuse või mängu tulemuse võimalus või tõenäosus.
 • Kihlveo boonus - sooduspakkumised, mis võimaldavad eSpordi panustajatel pärast konkreetsete läbimängimisnõuete täitmist tasuta raha teenida.
 • Panustamisnõuded - kordaja, mis näitab, mitu korda mängija peaks boonuse läbi mängima, et ta saaks oma boonusvõidu välja võtta.
 • Panustamise strateegia - Läbimõeldud kihlveosüsteem või lähenemine, mida panustaja kasutab, et anda talle eelis kihlveokorraldaja ees.
 • Kihlvedu - ennustamatu sündmuse tulemusele panustamine.
 • Panus - panusele panustatud summa.
 • Turniiri võitja - A panustada meeskonna peale millel on teie arvates parim võimalus eelseisval e-spordi turniiril võita.
 • Meeskond - Rühm professionaalseid mängijaid, kes võistlevad koos e-spordi tiitli nimel.
 • Streamer - Aktiivne mängija, kes edastab voogesitusplatvormidel mängu otseülekannet.
 • Voogesitusplatvorm - Veebisait, mida kasutavad striimijad, peamiselt mängijad või mänge pakkuvad veebisaidid, et edastada e-spordimängijaid oma jälgijatele.
Espordiennustuste sõnastik
Esportspetsiifilised tingimused

Esportspetsiifilised tingimused

 • KDA - Kirjutatud ka kui K/D/A on vastavalt löödud tapmiste, sooritatud surmade ja resultatiivsete söötude akronüüm. Seda kasutatakse mängija jõudluse valgustamiseks
 • Bo1, Bo2, Bo4 - Akronüümid, mida saab tõlkida parimaks ühest, kahest parimaks, neljast parimaks ja nii edasi.
 • CS:GO - Akronüüm, mis tähistab ülipopulaarset esimese isiku mängu Counter-Strike: Global Offensive.
 • DOTA 2 või Dota 2 - akronüüm sõnadest Defense of the Ancients 2 võrgulahinguareeni mäng.
 • SCII või SC2 - StarCraft II akronüüm
 • Üksik elimineerimisklamber - Turniir, kus kaotajad langevad välja ja neil pole edasipääsu võimalust.
 • Kahekordne eemaldamisklamber- Turniirivorming, mis annab mängijatele võimaluse kaotada lisamäng play-offide ajal. See tähendab, et kaotajad saavad konkureerida teiste kaotajatega.
 • Shotcaller - Mängijale anti laiuskraadi meeskonna strateegia väljatöötamiseks.
 • Tõmblused- Juhtiv otseülekandeteenus, mis keskendub eriti e-spordile.
 • LOL - League of Legends'i akronüüm. Seda mängu nimetatakse juhuslikult ka a Legend e-spordi mänguringkondades.
Esportspetsiifilised tingimused