Kõik Call of Duty Betting Odds kohta

Kui me räägime esimese isiku shooteritest, siis ilmselt esimene mäng, mis meelde tuleb, on Call of Duty. Paljud inimesed peavad seda esport-mängu esimese inimese tulistamismängude teerajajaks. COD on ka üks populaarsemaid mänge, kus miljonid mängijad üle maailma mängivad regulaarselt Call of Dutyt. Palju rohkem mängijaid on liitumas Call of Dutyga, kuna igal aastal ilmub uus mäng.

Võib-olla teate juba kõike, mida me eespool mainisime. Kuid üks asi, mida te CoD-i kohta ei pruugi teada, on see, et tursaennustustel osalevad regulaarselt palju inimesi. Kui plaanite ka Call of Duty kihlvedusid teha, peaksite esmalt rohkem teada saama Call of Duty ennustuskoefitsientidest.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kõik, mida pead teadma Call of Duty panustamiskoefitsientide kohta

Seal on tonni kihlveo tingimused mida peate õppima, kui kaalute Call of Duty kihlvedusid. Siiski on vaieldamatult üks olulisemaid termineid, mida peate õppima, on panustamiskoefitsiendid, mis meie puhul on Call of Duty kihlveod koefitsiendid. Panuste koefitsiendid on hasartmängude üks põhikomponente, ilma milleta on hasartmängud sisuliselt puudulikud.

Panustamiskoefitsientide kohta lisateabe saamiseks on mitmeid eeliseid. Panustamiskoefitsiendid annavad teile olulist teavet teie tehtud panuste kohta. Samuti on olemas mitut tüüpi panustamiskoefitsiente, mida nimetatakse paarituteks vorminguteks, kusjuures igal formaadil on koefitsientide lugemiseks erinev meetod. Kõike seda ja palju muud arutatakse siin, nii et jätkake lugemist.

CoD kihlveo koefitsiendid selgitatud

Lihtsamalt öeldes on Call of Duty ennustuskoefitsiendid CoD kihlveoturgude koefitsiendid. Aga mis on "koefitsiendid"? Kihlveokontorid kasutavad koefitsiente, et näidata Call of Duty e-spordimatši tulemuse tõenäosust. Koefitsiendid ütlevad teile ka täpselt, mida te panuse võitmise korral vastu saate.

Näiteks oletame, et suure Call of Duty finaal turniir praegu peetakse. Suures finaalis võib juhtuda mitu võimalikku tulemust. Esiteks võiks A-meeskond võita finaali. Teiseks võis võistkond B võita finaali. Teine võimalik tulemus on see, et meeskond A saab esimese tapmise. Nende tulemuste tõenäosuse kirjeldamiseks kasutavad kihlveokontorid koefitsiente.

On ülitähtis, et oleksite enne sellele panuse tegemist vaadanud konkreetse tulemuse koefitsiente. Sellel on kaks peamist põhjust. Esiteks ilma panustamise koefitsiendid, on teil palju suurem tõenäosus panuse kaotamiseks. Kui vaatate panustamiskoefitsiente, saate parema ettekujutuse sellest, millise tulemuse tõenäosus on suurim.

Teiseks aitavad panustamiskoefitsiendid teil otsustada, kas konkreetsele tulemusele panuse tegemine on piisavalt tootlik, et see on teie jaoks riski väärt.

Call of Duty ennustuskoefitsientide tüübid

Et mõista, mida koefitsiendid teile ütlevad, peate õppima, kuidas ennustuskoefitsiente lugeda. Call of Duty ennustuskoefitsiente on mitut tüüpi, kõige levinumad on kümnendkoefitsiendid ja murdarvulised koefitsiendid.

Ameerika koefitsiente kasutatakse ka Call of Duty kihlveo puhul, kuid harva kohtab platvormi, mis pakub Ameerika koefitsiente. Seda tüüpi koefitsientide või paaritute vormingute lugemise meetodid on üksteisest erinevad. Siin on kõige populaarsemad Call of Duty koefitsientide tüübid ja nende lugemine.

Murdkoefitsiendid

Murdkoefitsientide puhul kasutatakse kahe numbriga murdosa, näiteks 3/2 või 5/2. Kui panustate 2 dollarit ja võidate koefitsiendiga 3/2, saate vastutasuks 3 dollarit. Samamoodi, kui panustad 100 dollarit ja võidad, saad vastutasuks 150 dollarit. Mõlemal juhul on teie preemiaks panuse võitmise eest $1 ja $50. Kuna see on vähem kui kahekordne tulu, on selle tulemuse tõenäosus suurem.

Kümnendkoefitsient

Kümnendkoefitsiente on ilmselt kõige lihtsam mõista. Kümnendkoefitsientide puhul kasutatakse kümnendkohaga arvu, näiteks 5,0 või 3,1, mis on võidu eest saadava tulu kordne. Seega, kui panustate 100 dollarit ja võidate panuse koefitsiendiga 3,1, saate vastutasuks 310 dollarit (3,1 x 100). Kuna see on rohkem kui kahekordne tulu, on selle tulemuse tõenäosus väiksem.

Ameerika koefitsiendid

Seda tüüpi paaritu vorming kasutab positiivse või negatiivse märgiga arvu. Näiteks -150 ja +210. -150 ütleb teile, et 100 dollari võitmiseks peate panustama 150 dollarit ja +210 näitab, et 100 dollari panustamise eest saate 210 dollarit.

Kust leida parimad CoD-i koefitsiendid

Kuigi enne panuse tegemist on vaja vaadata Call of Duty ennustuskoefitsiente, on oluline ka veenduda, et koefitsiendid on head. Head koefitsiendid tagavad teile korraliku tulu. Kuna igal kihlveoplatvormil on sama tulemuse puhul veidi erinevad panustamiskoefitsiendid, ei pruugi te teatud kihlveosaitidel head tootlust saada, hoolimata riskantsetele tulemustele panustamisest.

Saate aru saada, millised kihlvemissaidid pakuvad parimaid koefitsiente, lihtsalt vaadates, milliseid koefitsiente pakuvad mitmed platvormid. Peate külastama mitut kihlveosaiti ja võrdlema igal neist pakutavaid koefitsiente.

Probleemiks aga, kui proovite enne parimate koefitsientidega saidi üle otsustada mitu kihlveosaiti, on see üsna aeganõudev protsess. Kui teil pole selleks vaba aega, võite vaadata EsportRanker, mis on suurepärane sait, millel on arvustusi paljude kihlveosaitide kohta, kus ülevaatusprotsess hõlmab ka kihlveokoefitsientide kvaliteedi hindamist.

Parimad Call of Duty reaalajas panustamise koefitsiendid

Kui olete kihlveoga uustulnuk, olete ilmselt üllatunud, kui kuulete, et saate panustada ka Call of Duty esportspordi sündmustele, kui need toimuvad. Seda tüüpi panuseid nimetatakse live-ennustus, kus teete panuseid mängule pärast selle algust.

Call of Duty on kiire tempoga mäng. Olukorrad võivad muutuda mõne sekundiga. CoD esports matši alguses võib meeskonnal A olla suurem võiduvõimalus. Mängu edenedes võib see täielikult muutuda ja võistkond B võib tõenäolisemalt võita. Sel põhjusel ajakohastavad kihlveokontorid pidevalt koefitsiente mängu ajal. Neid koefitsiente nimetatakse live-ennustuse koefitsientideks.

Live-ennustuskoefitsientide kasutamisel on tavaliste koefitsientide ees mitmeid eeliseid. Esiteks, kuna saate live-ennustusega matši tähelepanelikult jälgida, saate teha paremaid ennustusi selle kohta, mis tõenäolisemalt juhtub. Koos sellega võib ka live-ennustuste koefitsientide puhul avastada võimalusi meeletuteks tuludeks.

Panusta Call of Dutyle pärisrahaga

Kui soovite teada, kas saate Call of Dutyle panustada pärisrahaga või mitte, siis lühike vastus sellele on jah, saate Call of Duty espordiüritustele panustada pärisrahaga. Esimene samm selle tegemisel on välja selgitada, millist platvormi soovite Call of Duty kihlveo jaoks kasutada. Kihlvemissaidi hindamiseks saate kasutada mitmeid mõõdikuid.

Pärast platvormi kasuks otsustamist registreeruge sellel. Kui olete registreerunud, peate tegema vaid sissemakseid ja kasutama neid CoD sündmustele panuste tegemiseks.

Seda arvestades ei pruugi Call of Duty kihlveod kõigile sobida. Kui olete lihtsalt juhuslik Call of Duty mängija ja pole kunagi isegi CoD e-spordiüritust näinud, siis tõenäoliselt ei lähe teil Call of Duty kihlvedudel nii hästi. Tõenäoliselt kaotate tonni panuseid. See aga ei tähenda, et te ei saaks seda proovida ja aeglaselt paremaks muutuda.

Kui oled hea esportmängija ja oled seda juba pikemat aega e-spordisündmusi jälginud, siis Call of Duty panustamine on midagi, mida tasuks kindlasti proovida.

KKK-d

Kas saate panustada Call of Dutyle?

Jah, saate panustada Call of Duty spordiüritustele. Selleks peate registreeruma kihlvemissaidile, mis pakub Call of Duty sündmuste kihlveoturge. Pärast seda tuleb lihtsalt teha sissemakseid ja seejärel kasutada neid panuste tegemiseks.

Kas CoD-kihlveod on seaduslikud?

Kui olete hasartmängude jaoks nõutavast vanusest vanem ja kasutate platvormi, millel on nõuetekohane litsents, on teie jaoks iga hasartmängutegevus seaduslik. Mõned riigid on aga hasartmängud tervikuna keelanud, seega on parem enne Call of Dutyle panustamise alustamist oma riigi seadustega tutvuda.

Mis on parim Call of Duty kihlveosait?

See on subjektiivne küsimus, sest see sõltub teie eelistustest. Sinu jaoks parim kihlveosait ei ole ilmselt kellegi teise jaoks parim kihlveosait.

Siiski on teatud standardid, millest kõik parimad kihlvemissaidid peavad kinni pidama, sealhulgas nõuetekohane litsentsimine ja reguleerimine, head kihlvedude koefitsiendid, boonused ja edutamines ning korralik hulk ennustusvõimalusi ja kihlveoturge.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask