Populaarseimad FIFA kihlvemissaidid 2024

FIFA, rahvapäraselt EA Sports FIFA, on tänapäeva jalgpallist inspireeritud videomäng. Tavaliselt arendab ja avaldab mänge igal aastal Electronic Arts, kes töötab EA Sportsi sildi all. EA Sports FIFA on kantud Guinnessi rekordite raamatusse kui läbi aegade enimmüüdud spordivideomängude frantsiis. Hetkel on mängu ostetud üle 325 miljoni eksemplari.

Mängu populaarsus on pidevalt kasvanud ja tõenäoliselt kasvab veelgi. FIFA seeria esimene mäng oli EA Soccer ja hiljem tuntud kui FIFA 94. Mäng ilmus juba 1993. aasta detsembris ja sellega kaasnes üsna palju reklaami. See andis mängijatele suhteliselt uue mängutunde, kuna sellel oli isomeetriline vaade, kui mängijad olid harjunud ülalt-alla vaadetega mängudega.

Populaarseimad FIFA kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

FIFA ajalugu

Mängus osalevad ainult rahvusmeeskonnad ja päris mängijanimesid ei kasutata. Mõni nädal pärast väljaandmist oli mäng juba Ühendkuningriigi edetabelite esikohal ja see hoidis seda positsiooni kuus kuud.

Sarja järgmine mäng oli FIFA 95, mis ilmus novembris 1994. FIFA 95 tutvustas mõne peamise jalgpalliliiga (nt Bundesliga, Series A, Premier League ja La Liga) klubimeeskondi. Mängijaid oli suhteliselt lihtne ära tunda, kuid päris mängijanimesid mängus siiski ei kasutatud. Mängu käigus tehti EA Socceri olulisi täiustusi.

FIFA seeria uusim mäng

Igal mööduval aastal ilmus sarjas uus mäng. Iga järgnev mäng täiendas kasutajakogemust ja üldist mängu. Uusim on FIFA 22, mis ilmus oktoobris 2021. FIFA 22 on praegu saadaval ainult Microsoft Windowsi, Xbox One'i, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switchi, Stadia ja Xbox Series X/S jaoks.

Mängu nägu

Kylian Mbappe on FIFA 21 ja FIFA 22 frantsiisi nägu, mis ilmub mängu kaanel, reklaamides ja reklaamikampaaniates. Ta võttis koha üle Madridi Reali Eden Hazardilt, kes oli FIFA 20-s. Lionel Messi esines enne seda neljas järjestikuses kaanes ja Wayne Rooney'l on mängu kaanest kõige rohkem esinemisi alates FIFA 06-st kuni FIFA 12-ni.

FIFA Mobiilimäng, mis ilmus esmakordselt 2016. aastal, on kaanel olnud Marco Reus, Christiano Ronaldo, Kevin de Bruyne, Eden Hazard, Neymar, Mbappe ja Dybala.

FIFA mäng

FIFA mänguviis on loodud selleks, et korrata peaaegu kõike, mis tõelistes jalgpalliliigades toimub. FIFA 22 võimaldab mängijatel nautida mänge peaaegu kõigist maailma suurematest liigadest. Mängijad saavad luua ja arendada ka oma meeskondi, mida nad saavad seejärel kasutada karjäärirežiimi mängimiseks.

Mäng kasutab patenteeritud masinõppe algoritme, et maksjad saaksid ilma tõelise vastaseta mängides nautida parimat mängu. Algoritm ei anna eelist ühelegi mängijale võistkondades või kellegi teise vastu mängides.

Kuidas panustada FIFA e-spordile

Kõiki FIFA e-spordi kihlvedusid pakutakse tavaliselt mängu e-spordi liigade kaudu. Seetõttu on oluline, et mängijad mõistaksid enne panuste tegemist selgelt esportliigasid. FIFA Global Series on konkurentsitihedaim FIFA liiga.

Tavaliselt korraldab see igal aastal mitmeid online-turniire ja kvalifikatsioone, mis kulmineeruvad liiga prestiižseima sündmusega FIFA eWorld Cup. Meeskondade struktuuri ja üldise soorituse mõistmine aitab mängijatel mängule paremini panustada.

Pärast kõigi FIFA e-spordi põhitõdede mõistmist saavad mängijad leida sobiva saidi, kus nad saavad panustada. Kasiinode reitingu saidid võib aidata mängijatel leida kõige sobivamad kihlveo pakkujad, kes pakuvad FIFA kihlveoturge.

Vaatamata mängu laialdasele populaarsusele ei ole see mäng veel esporti tipptasemele pääsenud. See tähendab, et FIFA online-ennustuste turgu pakkuva maineka kihlveosaidi leidmine võib olla keeruline ilma järjestussaitide abita.

FIFA kihlveoturud

FIFA kihlveokontorid on endiselt suhteliselt piiratud võrreldes nendega, mis on saadaval tema e-spordis. Mängijad leiavad aga alati piisavalt kihlveoturge, mis on tavaliselt üsna atraktiivsed ja kergesti mõistetavad. Mõned kihlveoturud hõlmavad mängu võitjat, turniiri võitjat, esimest väravat ja skoori. Kõik individuaalsed õiged ennustused annavad positiivse panuse.

Miks on FIFA esport nii populaarne?

FIFA on paljudel põhjustel üsna populaarne. Peamine on see, et see põhineb jalgpallil, mis on maailma populaarseim spordiala. Paljud mängijad hakkavad seega mängu mängima, et korrata tunnet, mida nad päris jalgpalli vaadates või mängides naudivad.

See on populaarne ka oma mängufunktsioonide tõttu. See kehtib eriti FIFA 22 kohta, millel on uusimad ja näiliselt parimad funktsioonid. Mängu graafika, juhtnupud ja võimalus muuta mängu paljusid aspekte vastavalt mängija maitsele aitavad kaasa mängu populaarsusele. Need aitavad tagada, et mängud naudivad parimat mängukogemust.

FIFA Interneti-kogukond

FIFA-l on üsna suur võrgukogukond. Seda eriti siis, kui see hõlmab nii mängufänne kui ka neid, kes mängivad FIFA esports. Enamik FIFA veebipõhiseid kogukonna arutelusid toimub tavaliselt ametlikus EA spordifoorumis, mis on spetsiaalselt loodud lihtsa ja tõhusa suhtluse võimaldamiseks.

Foorum toimib ka uudisteallikana ja kohana, kus mängijad saavad teistelt mängijatelt abi otsida. Kuid enamik fänne näib tänapäeval eelistavat suhtlust sotsiaalmeedia kaudu. See on peamiselt tingitud sotsiaalmeedia suurenenud populaarsusest ja kiirenenud reageerimiskiirusest.

FIFA mängimine võrgus

On võimalik mängida FIFAt võrgus. Kuid see piirdub ainult FIFA Online-sarja mängudega. Kõigil võrgumängudel on tasuta mängitav mudel, kuid mängu huvitavamaks muutmiseks on vaja mängusiseseid oste. FIFA võrgus ei pea mängijad muretsema mängu allalaadimise ja installimise pärast.

Ühilduv brauser ja usaldusväärne Interneti-ühendus on kõik, mida vajate. FIFA-sarja mängude puhul saavad mängijad endiselt Interneti-ühenduse luua, et saada värskendusi ja nautida mängu koos teiste kaugmängijatega. Kuid nad saavad mängida ka võrguühenduseta, ilma et see mõjutaks mängukogemust.

Suurimad FIFA e-spordi mängijad, kellele panustada

Paljud mängijad on tuntud oma edu ja domineerimise poolest online-spordimaailmas. Lee Sang Hyeok alates Korea peetakse populaarse League of Legends parimaks mängijaks. Ta on võitnud kolm korda maailmameistrivõistlused, 2015. aasta IEM-i meistrivõistlused, 2014. aasta Pariisi tähtede jm. 17-aastaselt on ta võitnud juba üle 1,2 miljoni dollari.

Noor Lee, kes mängib meeskonnas Evil Geniuses ja KT Rolster, on teine tippmängija, kes on tuntud oma StarCrafti oskuste poolest. Counter-Strike'is on tippnimi Patrick Lindberg. Jaapanist pärit Diagot peetakse tänavavõitlusmängude parimaks.

Miks mängijatele FIFA meeldib?

Videomängude mängimise peamiste põhjuste hulgas on tavaliselt nende pakutava meelelahutusväärtuse nautimine. FIFA on põhjalikult välja töötatud, et pakkuda mängukogemust, mis erineb kõigist teistest videomängudest. Hämmastav graafika, arvukad mängurežiimid, masinõpe ja lihtne juhtimine on mõned funktsioonid, mis eristavad mängu teistest.

FIFA pakub ka kaasahaaravat kogemust tänu fännide hõiskamise heliefektidele, mängu analüüsivatele kommentaatoritele, valgustusele, väljakutekstuuridele, väravate tähistamisele ja paljudele muudele asjadele. Mäng kordab atmosfääri, mida fännid jalgpalli nautides tavaliselt tunnevad.

Kuidas mängida FIFA videomängu?

Mängib FIFA-d Videomängud võib algajatele natuke hirmutada. Selle põhjuseks on arvukad juhtelemendid, mida nad peavad valdama, keskendudes samal ajal mängule. Mäng võimaldab mängijatel muuta juhtnuppe vastavalt nende jaoks sobivaimale, et see oleks lihtsam. Mängus on ka palju õpetusi ja treeningrežiim, mis aitab mängijatel mängu õppida.

Mängu mõte on juhtida mängijaid, et nad lööksid vastasmeeskondade vastu väravaid, kaitstes samal ajal, et takistada vastasmeeskonnal väravaid löömast. Karjäärirežiimis saavad mängijad ka meeskondi luua ja hallata. Seejärel saavad nad hooaja jooksul matše mängida või matše simuleerida, kui nad on huvitatud ainult juhtimisest.

Suured FIFA esportmängijad, kellele tasub panustada

Aastate jooksul on olnud mitmeid professionaalseid FIFA mängijaid, kes on näidanud üles suurepäraseid talente. Mõned on domineerinud paljudel turniiridel, mis tunduvad nüüd mängus võitmatud. Kõrgeima asetusega mängija kannab nime Mosaad Adlossary, tuntud ka kui Saudi prints.

Ta alustas konkurentsivõimelise FIFA mängimist 2017. aastal ja jätkab mängimist siiani. Tema paljude saavutuste hulgas on ka FIFA e-spordi mainekaima trofee, FIFA eWorld Cupi võitmine.

Teisel kohal on Donovan Hunt, tuntud ka kui Tekkz. Ta alustas mängimist 16-aastaselt, võites FUT 18 meistritiitli võitmiseks kõiki mängijaid. Ta on tuntud oma rünnakule orienteeritud lähenemise ja agressiivse kaitse poolest. Teiste tähelepanuväärsete nimede hulka kuuluvad Nicolas Villalba, Shaun Springette, Christopher Holly ja Tom Leese.

Kõik FIFA eWorld Cupi kohta

The FIFA eWorld Cup varem nimetati seda FIFA interaktiivseks maailmameistrivõistluseks. Esportturniiri korraldavad tavaliselt mängu taga oleva ettevõtte EA Sports esinduspartnerid. Üritus toimub kord aastas, kusjuures kasutatakse FIFA videomängude seeria uusimat kehastust.

FIFA eWorld Cupil on avatud kvalifikatsioonivorming. See võimaldab miljonitel mängijatel üle kogu maailma võistelda esialgsetes kvalifitseeruvates võrguetappides. Tänu sellele on FIFA kantud Guinnessi rekordite raamatusse kui suurim online e-spordimäng.

FIFA eWorld Cupi ajalugu

Avaüritus toimus 2004. aastal ja see hakkas iga aastaga kasvama. 2013. aastaks registreeris see kõige rohkem turniirile kaasa aidanud mängijaid, üle 2,5 miljoni. PlayStation 4 ja Xbox One mängijad võistlesid sellel üritusel esimest korda 2015. aastal.

Uute konsoolide integreerimine aitas osalejate arvu aastate jooksul üsna kõrgel hoida. 2018. aastal muutus turniiri nimi FIFA Interactive World Cupist FIFA eWorld Cupiks.

Viimati toimus FIFA eWorld Cup 2019. Turniiri võitjaks tuli PS4-l mängiv Mohammed Harkous. 2020. ja 2021. aasta üritus jäi maailma tabanud Covid-19 pandeemia tõttu ära. Järgmise ürituse kuupäevad pole veel selgunud.

Kas E-spordi MMile tasub panustada?

Espordi maailmameistrivõistlused nimetati ümber Elektroonilise spordi maailmakonventsioon (ESWC). Iga-aastane mängude meistrivõistlus on võistlus, kus osalevad rahvusvahelised professionaalsed mängijad mõnest populaarseimast videomängust. Tegemist on maailma vaadatuima e-spordiüritusega.

Turniiri loomise eest vastutav ettevõte kannab nime Ligarena. Prantsusmaal asuv ettevõte oli hasartmängutööstuses juba mõnda aega tegutsenud, enne kui otsustas 2003. aastal skaleerida. Hiljem ostis ESWC e-spordile spetsialiseerunud agentuur Oxent.

ESWC-s mängitud mängud

FIFA eWorld Cupi turniiride esiletõstetud mängud muutuvad tavaliselt igal turniiril. Ideaalis tuuakse esile sündmuse ajal kõige populaarsemad ja konkurentsitihedamad mängud.

Mõned mängud, mida on aastate jooksul korduvalt esile tõstetud, on FIFA, Counter-Strike, WarCraft, Trackmania Nations, Dota ja Call of Duty. Võitjatele auhinnarahana pakutav summa on tavaliselt igal aastal erinev. Enamikul aastatel saavad neli parimat võitjat kõik auhinnad.

ESWC kõrgeima reitinguga riigid

Lihtsaim viis ESWC üritustel osalenud riike hinnata on nende võidetud medalite arvu järgi. Prantsusmaa hoiab esikohta 62 medaliga, millest 23 on kuldmedalid.

Teisel kohal on USA, kellel on 13 kuldmedalit ja kokku 30. Kolmandal kohal on Rootsi, kellel on 12 kuldmedalit ja kokku 35 medalit. Viies on Poola, kellel on viis kuldmedalit, kolm hõbemedalit ja kolm pronksmedalit. Kõigist turniiril kunagi esindatud riikidest on vaid 32 võitnud ühe või mitu medalit.

ESWC tippmängijad

ESWC parim mängija on Ilyes Satouri, kes kasutab mängija ID Stephanot. Ta on võitnud kokku üle 34 000 dollari. Talle järgneb napilt Grzegorz Komincz, kelle võidud on 32 000 dollarit. Michael Bignetil, Aleksei Yanushevskyl ja Bruce Grannecil on vastavalt 25 333, 24 500 ja 24 000 dollarit.

Parimad e-spordi kihlveokontorid, kes panustavad FIFA-le

See mäng on üks populaarsemaid e-spordialasid kogu maailmas, mida tõestab FIFA turniiridel ja üritustel osalevate ja pealtvaatavate fännide arv. Sellisena äratab see panustajate seas palju huvi, kuna pakub arvukalt panustamisvõimalusi. Enamik kihlvedude pakkujaid ei soovi aga FIFA spordikihlvedude pakkumist.

Seega peavad mängijad enne jätkamist uurima saite, mis pakuvad sellele mängule panuseid. Nende valitud online-kihlvemissaidid peaksid olema hea mainega, et vältida pettusjuhtumeid. Pärast õige saidi leidmist peavad mängijad looma oma panustamiskontod ja deponeerige raha enne panustamist. Boonuseid saab kasutada ka panuste tegemiseks.

Järgmine samm hõlmab välja selgitamist, millistele meeskondadele panustada ja millist tüüpi FIFA panuseid teha. Ideaalis on hea mõte panustada meeskondadele, kes on osutunud suurepärasteks esinejateks. See kehtib eriti pikka aega tegutsenud meeskondade kohta, kes on näidanud üles järjepidevust.

Õige panuse tüübi valimine on samuti oluline võiduvõimaluste maksimeerimiseks. Mängijad peaksid panuste tegemisel olema üsna ettevaatlikud, kuna see võib mõnikord olla segadusttekitav. See kehtib eriti algajate kohta, kes tegelevad spordiennustustega Internetis ja kui kihlveosait pole kasutajasõbralik. Tehtud vead võivad kaasa tuua märkimisväärseid kahjusid.

Millised on EA Sports FIFA märkimisväärsed meeskonnad?

FIFA 22, uusim FIFA videomängude seeria, on varustatud paljude meeskondadega. See hõlmab klubide meeskondi ja rahvusvahelised meeskonnad. Mängijad saavad isegi luua oma meeskonnad ja nimetada kõik võistkondade mängijad.

Meeskondade peamine eristav tegur on tulemuslikkus. Mõned meeskonnad esinevad palju paremini ja võivad sõltuvalt kasutatud mängutaktikast anda mängijale parema võiduvõimaluse. Meeskondi hinnatakse tavaliselt selleks, et mängijatel oleks lihtsam valida.

PSG

PSG on hetkel parim meeskond, kes panustas FIFA 22-le. Peamiste põhjuste hulgas oli ka ühe suurima mängija Lionel Messi saabumine. Messi, Mbappe ja Neymari ründejõud on üsna hirmuäratav. See meeskond on suurepärane valik mängijatele, kes eelistavad ründavat mängu.

Manchester City

Manchester City on FIFA 22 edetabelis teine kõrgeima reitinguga meeskond. Meeskonnas on viis mängijat, kes on mängu 20 parema hulgas, mis aitab muuta meeskonna üsnagi paremaks. Mõned mängijad on Kevin de Bryuine, Ruben Dias ja Raheem Sterling.

Manchester United

Sarnaselt Messi tulekuga PSG-sse aitas ka Christiano Ronaldo tulek Manchester Unitedisse FIFA 22 meeskonda tugevdada. Ta on üks kõigi aegade suurimaid mängijaid ja tal on mängus kõrged reitingud. Paul Pogba ja Bruno Fernandez on mõned teised meeskonna mängijad, kellel on ka märkimisväärselt kõrged reitingud, mis aitavad meeskonnal kolmandale kohale paigutada.

Müncheni Bayern

Mängijad, kellele meeldib väga skoori teha, saavad Müncheni Bayernis mängides väga hästi aega veeta. Meeskond näitas eelmises kampaanias viljakat tulemust väravate arvu osas, mida FIFA 22 võttis meeskonna hindamisel arvesse. Sellel on kaks mängijat, kelle reiting on üle 90, Lewa ja Manuel Neur.

Liverpool

Liverpool on üks lõbusamaid meeskondi, keda vaadata. Mo Salah, Sadio Mane ja veel viis mängijat on videomängus 20 kõrgeima reitinguga mängija hulgas. Kõigi selliste mängijate kombinatsioon on imelise arvutipõhise mängimise retsept.

Madridi Real

Madridi Real on La Ligas olnud kõrgeima reitinguga meeskond üsna pikka aega ja FIFA 22 arvestas sellega. Tõenäoliselt oleks meeskond saanud palju kõrgemaid hinnanguid, kui sellised mehed nagu Raphael Varane ja Sergio Ramos poleks klubist lahkunud.

Teised meeskonnad FIFA 22 esikümnes on Chelsea, Dortmundi Borussia, Madridi Atletico ja Barcelona.

Plussid ja miinused

Plussid

 • Kaasahaarav mängukogemus: FIFA on üks kaasahaaravamaid spordivideomänge. Arendajad ei jäta mängu põnevaimaks muutmisel ühtegi kivi lahti. Parim graafika, heliefektid, kõrge kaadrisagedus ja realistlik olemus tagavad, et isegi mängijad, kellele päris jalgpall ei meeldi, naudivad videomängu.
 • Erinevad mängurežiimid: Mängijad saavad mängurežiimi ja karjäärirežiimi vahel vahetada, et nautida mängu erinevatest aspektidest. Näiteks võimaldab karjäärirežiim mängijatel täita oma unistust jalgpallimeeskonna juhtimisest, kuigi see on virtuaalne. Mängijad võivad võtta isegi ühe mängija režiimi.
 • Meeldejäävad jalgpallurid ja meeskonnad: Mäng võimaldab mängijatel taaselustada mälestusi mõnest mängu suurimast mängijast. Seda tänu FIFA 22 Ultimate Teami lisatud uutele FUT Heroesile. Selle proovimine võib enamiku mängijate jaoks nostalgiat suurendada.
 • Internetis mängimine: FIFA 22 võimaldab mängijatel viia oma mäng võrgus, kus neil on rohkem konkurentsi. Rahulolu, mis kaasneb mängude võitmisega tõeliste vastaste vastu, muudab mängu veelgi meelelahutuslikumaks.

Miinused

 • See maksab raha: FIFA kõige ilmsem puudus on see, et mängijad peavad selle ostma. Mängijatel võib olla vaja ka mängusiseseid oste, et oma kogemusi parandada. FIFA võrgus on võimalik mängida tasuta, kuid sellega kaasneb tavaliselt palju piiranguid.
 • See pole saadaval paljudel kihlveosaitidel: FIFA-le panustamine kasvab espordimaailmas endiselt. Paljud online kihlveokontorid ei paku veel spordiennustuste turge. See takistab mängijatel olema liiga valiv.

Kõik, mida pead teadma FIFA spordiennustuste koefitsientide kohta

Enamiku kihlveosaitide pakutavad koefitsiendid varieeruvad tavaliselt sõltuvalt mängude või sündmuste võimalikust tulemusest. Enamasti on FIFA koefitsiendid tavaliselt madalamad nende mängijate jaoks, kes on statistiliselt tõenäolisemad võidurekordite ja muude tegurite tõttu. Koefitsient võib olla üksikmängude või tervete turniiride tulemustele.

Kihlveoturud

Tavaliselt pakutakse koefitsiente väga erinevatele kihlveoturgudele, mis on peaaegu sarnased päris jalgpalliga. Kõige tavalisemad on mõeldud matši võitjatele. Selleks peavad mängijad panustama ainult FIFA peale, milline meeskond mängu võidab või kas mäng lõpeb viigiga. Need panuste tüübid on lihtsad ja kergesti mõistetavad.

Panuseid saab teha ka löödavate väravate arvule. See võib olla ühe või mõlema meeskonna jaoks. Erinevale arvule võimalikele väravatele määratakse erinevad koefitsiendid. Lisaks saavad panustajad panustada sellele, millised mängijad löövad väravad ja millisel mänguperioodil nad värava löövad.

Händikäppanused on üsna tavalised, kui mängivad ebaühtlase mänguga meeskonnad. Ideaalis annab kihlvedude pakkuja tavaliselt nõrgemale meeskonnale virtuaalse eelise või virtuaalse miinuse tugevamale meeskonnale. Virtuaalne eelis seisneb üldiselt väravate arvus.

FIFA kihlveo näpunäited ja nipid

On mitmeid näpunäiteid ja näpunäiteid, mida panustajad saavad FIFA e-spordile panustada. Siiski on oluline märkida, et hoolimata kasutatud näpunäidetest ja näpunäidetest pole kunagi garanteeritud panuste positiivset tulemust.

 • Kasutage õiget kihlveosaiti: Mängijad peaksid alustama õige kihlveokorraldaja leidmisega. Ideaalis peaks sait olema hea mainega ja pakkuma arvukalt FIFA kihlveofirmasid spordiennustuste kategoorias.
 • Valige õiged panused: Kihlvedude turud võivad tekitada segadust, eriti uutele panustajatele. Mängijad peaksid enne kõige sobivamate panuste tüüpe täielikult mõistma.
 • Kasutage saadaolevaid boonuseid: Peaaegu kõik online kihlvedusid pakuvad boonuseid ja muud sooduspakkumised panustajatele. Sellise eelise kasutamine on hädavajalik. Uued mängijad saavad pakkumisi kasutada, et õppida, kuidas panustada FIFA esportsidele ilma raha kaotamise tõenäosuseta, säilitades samas võimaluse võita.
 • Panusta õige summa: Erinevad panustajad panustavad tavaliselt erineva summa, olenevalt rahalistest võimalustest. Õige pangarolli haldamise strateegia leidmine on kahjude minimeerimise võtmeks.
 • Harjutage enesedistsipliini: Enesedistsipliin on oluline tagamaks, et mängijad säilitavad kontrolli oma hasartmängutegevuse üle. Näiteks ei tohiks mängijad panustada joobes või depressioonis, kuna see võib mõjutada nende otsustusvõimet.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim