Panusta: FIFAe World Cup 2023

See FIFAe maailmameistrivõistluste kihlveojuhend hõlmab kõike, mida e-spordi kihlvedude entusiastid peavad selle e-spordi turniiri kohta teadma, miks see populaarne on, ja mis kõige tähtsam, FIFAe maailmameistrivõistluste turniiridele panustamise kohta. FIFAe World Cup on jalgpalli simulatsioonivideomängu FIFA e-spordi turniir. Turniir peeti esmakordselt 2004. aastal, kui see oli tuntud kui FIFA Interactive World Cup (FIWC), enne kui see 2018. aastal nimetati ümber FIFA eWorld Cupiks (FeWC).

Hiljem, aastal 2020, sai turniir oma praeguse nime FIFAe World Cup, et täiendada FIFA e-spordi turniirisarja FIFA käivitamist.

Kõik, mida pead teadma FIFAe maailmameistrivõistluste kohta

Kõik, mida pead teadma FIFAe maailmameistrivõistluste kohta

FIFAe maailmameistrivõistlused, nagu nimigi ütleb, korraldab osaliselt FIFA. See on koostöös mängu väljaandjaga Electronic Arts (EA). Turniir meelitab kohale tipptalente üle maailma.

Huvitaval kombel on FIFAe maailmameistrivõistluste rekord suurim online e-spordi turniir arvestades, et miljonid mängijad osalevad esialgsetes veebipõhises kvalifikatsioonietappides. Näiteks 2017. aasta FIFA Interactive World Cup (FIWC17) meelitas kohale vähemalt 7 miljonit mängijat.

FIFAe maailmameistrivõistluste liigas mängimiseks peavad mängijad võistelma FUT divisjoni rivaalides, enne kui nad võitlevad FIFAe maailmameistrivõistluste võrguturniiridel 10 piirkonnas. Eesmärk on pääseda play-offi ja kvalifitseeruda FIFAe maailmameistrivõistlustele.

Kõik, mida pead teadma FIFAe maailmameistrivõistluste kohta
Kõik jalgpalli kohta

Kõik jalgpalli kohta

FIFAe maailmameistrivõistlused on maailma mainekaim turniir jalgpalli simulatsiooniga spordivideomäng, FIFA. Frantsiis on edetabelites domineerinud nüüd, mil jalgpall on planeedi kõige populaarsem spordiala. Statistika näitab, et jalgpallil on üle 4 miljardi jälgija ja 250 miljonit aktiivset mängijat enam kui 200 riigis.

Mängu suurim ülemaailmne turniir on FIFA World Cup, maailma mainekaim jalgpalliturniir. Peale MM-i on seal kümneid tippliigasid, näiteks Inglismaa kõrgliiga, Hispaania La Liga, Saksamaa Bundesliga, Itaalia Serie A ja Prantsusmaa Ligue 1, kui nimetada vaid mõnda. Suur osa tegevust toimub Euroopa liigades, kuid talente on küllaga ka Lõuna-Ameerikas ja Aafrikas.

Täna jalgpall on kõige populaarsem spordiala järgmiste ja isegi tulude osas. See meelitab ligi suuri investeeringuid ja saab sponsoreid maailma tippbrändidelt. Sellel spordialal on ka mõned kõige väärtuslikumad spordimeeskonnad ja jõukaimad sportlased.

Kõik jalgpalli kohta
FIFAe maailmameistrivõistluste kihlveoturud

FIFAe maailmameistrivõistluste kihlveoturud

Üks suurepärane asi FIFAe maailmameistrivõistluste kihlveoturgude ja koefitsientide juures on see, et need on samad, mis traditsiooniliste jalgpallikihlvedude puhul.

Seoses panustamisvõimalused, e-spordi panustajad saavad tüüpiliste jalgpallikihlvedude puhul panustada kõigil kihlveoturgudel. Mängijad saavad panustada matši võitjale, mis on kõige populaarsem turg, kus panustaja peab ennustama, kuidas mäng lõppeb esimesel, teisel poolajal või pärast lõpuvilet. Samuti on kogusummad, kus mängijad saavad panustada väravate, nurgalöökide, kaartide jms koguarvule.

Muud turud hõlmavad üle/alla, Aasia händikäp, mõlemad meeskonnad löövad/mitte skoori, topeltvõimalus, viik-ei-bet, turniiri võitja ja ACCA panused. FIFAe World Cupil on ka mängusisesed kihlveod, kus panustajad saavad käimasolevatele matšidele panustada.

FIFAe maailmameistrivõistluste kihlvedude koefitsientide mõistmine

Kui tegemist on panustamise koefitsiendid, toimivad need samamoodi nagu traditsiooniliste jalgpallikihlvedude puhul. Koefitsientide vorminguid on kolm; kümnendkoefitsient (Euroopa), murdosa (Briti) koefitsient ja Moneyline (Ameerika) koefitsient. Teadmiseks võib öelda, et kihlvedude koefitsiendid on erinevates kihlveokontorites erinevad, seega uurige kindlasti, millistel FIFA e-spordi kihlveo saitidel on kõige suurem koefitsient.

FIFAe maailmameistrivõistluste kihlveoturud
Miks on FIFAe maailmameistrivõistluste turniirid populaarsed panustamiseks?

Miks on FIFAe maailmameistrivõistluste turniirid populaarsed panustamiseks?

Pole kahtlust, et FIFAe maailmameistrivõistlustel on palju fänne. Mitmed põhjused selgitavad, miks see üritus nii palju rahvast ja vaatajaskonda meelitab.

Jalgpalli populaarsus

Esiteks annab jalgpall, mis on kõige populaarsem spordiala, FIFAe maailmameistrivõistlustele eelise. Jalgpallifänne on üle 4 miljardi ja arvestades nende populaarsust online-videomängud Tänapäeval mängib kindlasti suur hulk jalgpallifänne kas jalgpalli simulatsioonimänge või jälgib jalgpalli e-spordi stseeni.

FIFA edu

Teine põhjus, miks FIFAe maailmameistrivõistlused e-spordi turniiride edetabelis kõrgel kohal on, on asjaolu, et FIFA on parim jalgpalli simulatsiooniga videomäng, mis edestab Konami PES eFootballi sarnaseid mänge. EA Sports on mängu süstinud realismi ja tal on monopol tõeliste meeskondade, tõeliste staadionite ja pärismängijate suhtes.

Miljonid osalejad

Samuti on raske ignoreerida tõsiasja, et FIFA on e-spordi suurim võrguturniir. Erinevalt enamikust e-spordiüritustest, mis meelitavad kohale vaid mõne mängija, osalevad miljonid FIFA fännid algfaasis, enne kui võistlus kulmineerub ülemaailmsel areenil. Lisaks on FIFAe maailmameistrivõistlustel tohutu auhinnafond. Viimane osamakse meelitab 500 000 dollarit auhinnaraha.

Prestiižseim FIFA turniir

Ja lõpuks, FIFAe World Cup, mainekaim FIFA turniir, meelitab maailma parimaid e-spordirõivaid. Kõigil tuntud nimedel, sealhulgas Fnatic, Tundra Esports ja Astralis, on FIFA nimekirjad ja nad võistlevad sellel turniiril tippjalgpalliklubide e-spordimeeskondadega, nagu Manchester City ja Wolfsburg.

Miks on FIFAe maailmameistrivõistluste turniirid populaarsed panustamiseks?
FIFAe maailmakarika võitnud meeskonnad ja suurimad hetked

FIFAe maailmakarika võitnud meeskonnad ja suurimad hetked

FIFAe maailmameistrivõistlused on alates selle avaturniirist 2004. aastal pakkunud fännidele palju tähelepanuväärset tegevust. Selles segmendis oleme loetlenud turniiri kõige domineerivamad meeskonnad ja mängijad ning mõned meeldejäävad hetked FIFAe maailmakarika liigades.

Enim domineerivad mängijad ja meeskonnad

Alfonso Ramos on FIFAe maailmameistrivõistluste üks edukamaid profimängijaid. Hispaania praegune treener võitis 2008. ja 2012. aasta FIFA maailmameistri tiitli. Bruce Grannec on meistritiitli võitnud ka kaks korda, aastatel 2009 ja 2013. Teised tippmängijad, kes on sellel turniiril domineerinud, on Mohammed Harkous (MoAuba), Mosaad Al Dossary (MsDossary) ja Spencer Ealing (Gorilla).

Ent panustajate jaoks ei tohiks keskenduda kõige edukamatele mängijatele, vaid panustamise hetkel mängu tippmängijatele. The meeskonnad, mida kohe vaadata on Complexity Gaming, Mkers Team Ronaldinho, Fnatic, Ellevens, 25eSports ja FC Schalke 04.

FIFAe maailmakarika võitnud meeskonnad ja suurimad hetked
Kõige meeldejäävamad spordihetked

Kõige meeldejäävamad spordihetked

Läbi selle võistluse ajaloo on olnud ka fantastilisi hetki. Meeldejäävaim hetk on muidugi avaüritus 2004. aastal.

2019. aasta FIFA eWorld Cup

Viimane turniir, 2019. aasta FIFA eWorld Cup, on üks suurimaid FIFAe maailmameistrivõistluste turniire. See oli algusest peale tegevusrohke ja selle võitis ebatõenäoline kangelane Mohammed Harkous (MoAuba) Werder eSPORTSist. Paljude üllatuseks jäi ta meistritiitliga ära raskel turniiril, kus esinesid suured nimed, sealhulgas FIFA parimaks mängijaks peetav Donovan "Tekkz" Hunt.

2012. aasta FIFA eWorld Cup

2012. aasta turniir, üks suuremaid FIFAe maailmakarikaturniire, oli samuti suurejooneline. Pärast rasket duelli finaalis lõppes matš löömisega Alfonsoga
Ramose ääris Bruce Grannec 4-3. See on jäänud ainsaks finaalmänguks, mis on lõppenud tulistamisega. Nagu mängu loosung ütleb, saab olla ainult üks meister.

2016. aasta FIFA eWorld Cup

2016. aasta FIFA eWorld Cup oli järjekordne adrenaliinirohke turniir ja kuulub parimate FIFAe maailmameistrivõistluste turniiride hulka. Finaalis, kus vastas Mohamad Al-Bacha (Bacha) ja Sean Allen (Dragonn), võitis Al-Bach võõrsil löödud väravatega, mis on veel üks ebatavaline sündmus. Esimeses kohtumises lõppes tulemus 2-2, viimases aga taas viik, kuid seekord 3-3.

Märkusena olgu öeldud, et 2020. ja 2021. aasta FIFAe maailmameistrivõistlused olid pandeemia tõttu ärajäänud e-sporditurniiride nimekirjas, seega midagi ette ei võetud.

Kõige meeldejäävamad spordihetked
Kus ja kuidas FIFAe maailmameistrivõistlustele panustada?

Kus ja kuidas FIFAe maailmameistrivõistlustele panustada?

FIFA kihlveo fänne on palju, nagu ka traditsiooniliste jalgpallikihlvedude austajaid. Erinevalt varasemast eksisteerib tänapäeval palju FIFA kihlveoturgudega videomängude kihlveo saite. Nad pakuvad turge kõigil FIFA turniiridel, sealhulgas FIFAe maailmameistrivõistlustel. Oluline on parima e-spordi kihlvedude leidmine.

Sellisel saidil peaks olema kehtiv litsents, palju kihlveoturge, kõrged koefitsiendid ja tulus e-spordi kihlvedude boonused. Kohustuslik funktsioon on ka otseülekanne. Parim eGamingu kihlveosait peaks otse oma veebisaidilt edastama toimingut, et hõlbustada reaalajas kihlvedusid.

FIFAe maailmameistrivõistluste kihlveo näpunäited ja nipid

Nüüd mõned kasulikud näpunäited mängijate alustamiseks. Esiteks ärge kunagi usaldage meeskonda, mida mängija kasutab; usaldage e-spordi mängija võimeid. See, et Real Madrid või Manchester City on päriselus domineerivad, ei tähenda, et nad oleksid domineerivad ka e-spordis.

FIFA-s keskenduge mängija võimetele, mitte meeskonnale. Samuti on oluline kontrollida mängijate hetkevormi, et teha teadlikke panustamisvalikuid. Lõpuks usaldage koefitsiente. Rusikareegel on, et mida suurem on koefitsient, seda väiksem on võiduvõimalus ja vastupidi!

See on kõik, inimesed, üksikasjalik kokkuvõte sellest, mida panustajad peavad teadma FIFAe World Cupi, suurima FIFA turniiri kihlvedude kohta.

Kus ja kuidas FIFAe maailmameistrivõistlustele panustada?

Viimased uudised

FIFAe kihlveojuhend, mis valmistab teid ette 2023. aasta FIFAe finaaliks
2023-01-26

FIFAe kihlveojuhend, mis valmistab teid ette 2023. aasta FIFAe finaaliks

Küsimus "Kas ma saan panustada FIFA eSpordile?" küsivad jalgpallisõbrad üle maailma. Maailma ühe populaarseima e-spordina tõstatab FIFA loomulikult sellist küsimust. Iga päev mängivad miljonid fännid FIFA-d võrgus üksteise vastu. Paljudest inimestest on saanud FIFA eSportsi tipptasemel professionaalid ja nad võistlevad suurematel meistrivõistlustel ja turniiridel mängu kõrgeimal tasemel.